…אם אתה חולם על צ'יוואווה, אז חלום כזה מנבא את האדם בחייך שיש לו אישיות קטנה מאוד. אולי עליכם לעזור לאותו אדם על מנת להפוך לאדם הטוב ביותר….

…החלום על נמר מסמל בעיות או מצבים שלא ניתן לברוח מהם. שאלות שאתה נאלץ לחשוב עליהן או שאינך יכול לברוח מעימות עימן. לעיתים קרובות מדובר בסוגיה חוזרת שמטרידה אותך, או שאינך יכול שלא להזכיר לה. נמר יכול להופיע בחלום כשאתה מנסה להמשיך בחיים ומשהו ממשיך להכניס אותך לצרות….

…החלום של צ'יפס וצ'יפס מסמל את הרצון להרגיש טוב, להבין את הבעיה שהסתיימה וחסרת חשיבות. ליהנות מעיקול במצב ולא לרצות לדאוג לו. מנסה להתלהב כשאתה מתקדם. סמל חלומי שיכול להופיע אם נפרדתם לאחרונה או שאתם חוששים להיות רווקים….

…אם אתה חולם בהקשר כלשהו או שאתה רואה גופר, זה יכול להצביע על כך שאתה מרגיש ששימש אותך ומניפולציות על ידי אחרים. החלום יכול להיות משחק מילים על ~הולך~. כך הוא יכול לייצג את היוזמה שלך לפעול….

…לחלום שאתה הורג מישהו, מעיד על כך שלחץ כבד עלול לגרום לך לאבד את העשתונות והשליטה העצמית שלך. קחו בחשבון את האדם שהרגתם ושאלו את עצמכם אם אתם חשים כעס כלשהו כלפיו או עליה בחייכם הערים. יתכן שאתה מביע כעס או שנאה כלפי אותו אדם. לחלופין, יתכן שאתה מנסה להרוג או לסיים היבט בעצמך המיוצג על ידי האדם המת. זהה את המאפיינים של אותו אדם ושאל את עצמך איך אתה לא רוצה להיות כמוהו או היא. חולמת שנפטרת, מציעה שמעשיך מנותקים מהרגשות שלך. לחילופין, זה מתייחס לשינויים הדרסטיים המתרחשים בחייך. חלום זה יכול גם לייצג חלק ממך או מחייך שאתה רוצה שיעזוב אותך לבד ויפסיק ליצור מטרד. הריגה יכולה לייצג את מותם של חלקים ישנים מעצמך ומהרגלים ישנים. אם אתה רוצה להבין את החלום שלך טוב יותר, אנא קרא על הרצח….

…לחלום על נחשים הוא לא רק לא נעים, אלא המבשר הרגיל לבעיות הנגרמות על ידי שקרים, הונאה, בגידה ומין, תלוי איך אתה חולם על זה. לחלום שנחש תוקף אותך ומסתבך בגופך, זה יכול להיות שאתה יכול להיות קורבן לשמועות ובקרוב לסבול מהתקפות מצד אויביך, כל אלה יכולים להוביל אותך לכלא (רבות מהבעיות הללו נובעות משלך שלך. אשמה). לחלום שאתה מכה נחש בראשו והורג אותו, יכול להיות שתתגבר על הבעיות שלך ותנצח את אויביך, או שאתה או אחד מקרוביך הקרובים יירפאו ממחלה. לחלום שנחש תוקף מישהו שנראה שישן והאדם הזה קופץ, קם ואז שניהם נעלמים מהמקום, יכול להיות שהחולם יקבל בקרוב חדשות לא נעימות על אדם חולה מאוד שנמצא בסיכון למוות, מה שיגרום הפסדים ואי נוחות. לחלום על נחש שעוטף את עצמו או שנמלט ממך אולי פירושו בעיות או אויבים שמחליטים להיעלם זמנית, אך הם בוודאי יחזרו. לחלום שנחש זז בצורה חלקה, בחן וזה נראה כאילו הוא לא יתקוף אותך, הוא בדרך כלל סימן לתשוקות מיניות שלא מומשו, הדורש בחינה של מערכות היחסים שלך עם המין השני. כשאישה חולמת על נחש אחד או יותר, המשמעות היא שהיא תחווה אכזבות מסוימות ותסבול מבעיות שונות. אם הנחש תוקף, המשמעות מחמירה. אם היא תצליח לברוח, היא תתמודד עם פחות בעיות. לחלום על נחש אחד או יותר הוא תמיד חלום רע שמכריז על בגידה, שמועות, דיכאון, ייאוש וכו '. חלום על נחשים שנופלים על גבי נחשים אחרים רומז כי מצב מסובך איכשהו ישפיע על החולם ויוצג. לחלום להרוג נחש רומז שכבר השתמשת בכל המשאבים כדי למנוע אסון. אם אתה באמת מצליח להרוג נחש בחלומות, זה סמל להצלחה נגד האויבים הקרובים שלך, הגלויים והמוסתרים. לחלום על הליכה על נחשים הנעים על הקרקע הוא סימן המעיד על כך שאתה חי בפחד שיתקוף אותך או תחלות במחלה. לחלום על נחש מת פירושו שאחרי לחימה, העלבה וכו ', הכל יישאר לא פתור ועם הרבה שנאה ועשייה. לחלום על טיפול בנחשים ושהם לא תוקפים, מציע שהחולם יהיה קורבן לבדיחות לא נעימות אך חסרות משמעות. צעירה שחולמת על נחשים או זוחלים אחרים מעידה על כך שיהיו לה בעיות שונות. אם היא ננשכת על ידי נחש, זה עשוי אומר שליריבה הרומנטית שלה יש סיכוי להצליח. אם הנחש נראה מכורבל בחלום שלך, זה שירה של תקלות ומחלות. באופן כללי, חלומות המכילים נחשים מעידים על בוגדנות ובגידות. אם אתה הורג את הנחש בחלום שלך, אז זה אומר שאתה יכול להיפטר מכל הסכנות….

האפשרות להסתבך בשורות וסכסוכים חסרי חשיבות.

…החלימה והראות של בובה מתפרשת כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב על זה אולי הוא או היא כדי לאפשר למשתמשים אחרים לשלוט בך. אתה מפתה בקלות על ידי אחרים ומרגיש שאתה לא יכול לקום בעצמך….

אם את ילדה קטנה החלום הזה מעיד על בדידות וחוסר תקשורת אם החלום הוא עצוב. עבור אישה זה אומר נוסטלגיה לילדות….

…מה שעלינו לנתח בעיקר הוא מה שקורה בסצנה. אם אנחנו צופים זה מגלה ביישנות וחשדנות. אם אנו מכוונים את הסצנה שמעידה על נטייתנו לשלוט באחרים….

לראות בובה בחלום שלך מציע לך לתת לאנשים אחרים לשלוט בך.

מעיד על תחושותיך שאינן קבועות. ההחלטות שלך אינן יציבות….

…החלום להיקרא ~בובה~ יכול לייצג תחושות של להיות טיפש. תחושה טיפשית שאתה נותן למישהו להשתמש בך. מרגיש טיפשי שלא הבנת משהו שהיה צריך להיות פשוט….

…אם חלמת שבובה מתעוררת לחיים, זה אומר הרצונות שלך להיות מישהו אחר ולהימלט מבעיותיך ואחריותך. בובות יכולות לשמש אמצעי להגשים את רצונכם. בין אם אתה חולם בהקשר כלשהו, ​​או שאתה רואה בובה, זה מסמל תמימות ילדות וכיף קליל. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה משחק עם בובה, זה מייצג חוסר תקשורת בין התודעה המודעת לתת מודע. אתה יכול גם להיות גישה לא בשלה כלפי המין השני….

…החלום על בובה מסמל אדם או סיטואציה בחייך המעצבים לחלוטין את הרצונות שלך. משהו שעושה בדיוק מה שאתה רוצה. להיות תואם לחלוטין. קשר חברתי או תרגול. באופן שלילי, בובה עשויה לשקף אותך אתה מוציא את התסכולים שלך על מישהו או מרגיע את עצמך בפנטזיה שולל. פנטזיה להיות מישהו אחר, לנצח או לברוח מהבעיות והאחריות שלך. האמצעים שלך לבצע את רצונותיך. זה יכול להיות גם ייצוג של שאתה מדבר אל עצמך או מישהו שמעולם לא מסכים איתך. לחלופין, בובה עשויה לשקף את הנטייה שלה עצמה להיות מושלמת עבור מישהו אחר. לחלום בובה שמתעוררת לחיים מסמל את התממשות הרצון שלך להיות משהו בצורה מושלמת כמו שאתה רוצה את זה. הכל קורה מעצמו. זה יכול להיות גם הייצוג של הצורך שלך במשהו שיהיה מושלם שתוביל להחלטות….

…החלום על בובה מסמל אותך או מישהו אחר שלא אכפת לו כלום מלבד שמבחינים בו כדוגמה מושלמת. צריך לשים לב למשהו שעושה את מה שאחרים צריכים להעתיק. לרצות שיבחינו באחרים כדוגמה מושלמת. שלילית, בובה יכולה להיות סימן לכך שאתה מודאג מאיך שאתה רואה אחרים. זה יכול להיות גם סימן שלא אכפת לך מכלום, מלבד להשוויץ או לגרום לאנשים להסתכל עליך. שיקוף על החשיבות של מה שאתה מרגיש כדי להפוך לרושם מסוים שלא יכול להיות לו שום חומר. דוגמא: גבר חלם מתאהב בבובה. בחיים האמיתיים הוא השתמש במלווה נאה כדי לשקר למשפחה שיש לו חברה ולאט לאט התחיל להתאהב במלווה. הבובה שהוא מרגיש נלהב ממנה ייצגה את האובססיה שלו לשמור על השקר שהיה לו חברה מושלמת. דוגמא 2: אדם אמריקני פטריוטי שחולם לראות בובה עלה לשמיים והתפוצץ. בחיים האמיתיים הוא דיבר עם חברים על הגשת תביעות נגד הממשלה בגין שחיתות יתר. הדמה שהתפוצצה בשמיים ייצגה חשיבות רבה לאופן שבו חש כי יש לב אליו על ידי אנשי השופט להוכיח את ~האנגלית~ שלו וכיצד הדבר לא הביא לשום דבר שכן הוא נדחה על ידי בתי המשפט. החלום משקף את חוסר התוחלת שהוא חש מנסה להיות דוגמא מושלמת לאמריקאי….

(ראו ביס)

…החלום על שבבי תפוחי אדמה מסמל התנהגות מוגזמת או חוסר כוח רצון. יתכן שיש לך בעיה לעצור משהו ברגע שהתחלת. פעם לא עושה משהו זה לא מספיק. יתכן שתצטרך להפעיל יותר שליטה עצמית. דוגמא: אדם חלם לאכול צ'יפס תפוחי אדמה. בחיים האמיתיים הוא ניסה להתגבר על ההתמכרות למין שלו. הצ'יפס שיקפו את חוסר יכולתו להפסיק לרצות סקס, מכיוון שזה היה הוא….

ראו את המשמעות של צ'לו

(ראה צליל של בעלי חיים)

…עשייה של משהו, כמו לראות, לאכול או כל פעולה אחרת, עם צ'יפס, כשאתה חולם, יכולה להתפרש כסמליות של דברים, שאין להם מטרה או ערך רציני, אך עדיין יש לעקוב אחריהם מקרוב. אין להתעלם מדברים שיש להם תכונות מסוימות וקלות דעת….

…לראות או לאכול צ'יפס זה סמל חלומות דו משמעי. חלומות על זה יכולים לסמל את ההתנהגות שלך יתר על המידה….

…לחלום על סבל עם צמרמורות, מציין כי תיסחף להתמודדות לא טובה דרך חרדה {sic} של חבר או בן זוג. החלום הזה מבשר גם את המחלה שלך או תאונה….

אם אתה חולם על צ'רלסטון זה אומר ששמחה והצלחה תיכנס לחייך.

החלום על צ'יפס מסמל מחשבות קלות דעת, לא חשובות או לא רציניים.

…לחלום על הפלפל מציין את הצורך בהבדלים בחייכם. החלום מראה שיש הרבה שגרה בחיי היומיום שלך, אז אתה צריך לבצע כמה שינויים. החלום עשוי גם להציע לך לשמור את הדברים שגורמים לך להרגיש לא בנוח….

חלום הפלפל מסמל איזשהו תחום בחייכם בו טוב לעשות משהו קצת יותר. חשיבות המתינות….

אומנים של איגוד או אגודה שיביאו לכם יתרונות וסיפוק.

…חלום הצ'אקרות המסמל יישור רגשי או רוחני, או ריכוז עצמי. זה יכול לשקף חיובי רגשות של להיות מחוברים יותר רגשית או רוחנית. באופן שלילי, זה עשוי לשקף תחום כלשהו בחייך שמרגיש רגשית או רוחנית, חסום או מנותק….

…אם אתה רואה את הצ'לו בחלום, אז זה מעיד על ההישגים שהגעת אליהם דרך היצירתיות שלך. אתה האדם שמסוגל להישאר חזק ויציב….

…החלום של צ'לו מסמל את התחושה שאיש לא אכפת לך. לחלופין, צ'לו עשוי לשקף את הטרדה שנאלצת לשמוע על בעיות של מישהו אחר….

(ראה שרשרת)

ראו את המשמעות של ביגפוט