…החלון שהוא מעגלי מייצג את ההיבטים הרוחניים של החולם והחלון המרובע או המלבני מצביע על היבטים מקורקעים יותר של הטבע. אם הנוף דרך החלון נחמד ושטוף שמש, אז הוא מגלה שהתקוות והרצונות שלנו יהפכו לאמיתיים בזמן הקרוב. אם אנו רואים רק חושך כשמסתכלים דרך החלון, זה מראה שהעתיד מאוד לא בטוח, הן מבחינה חומרית והן מבחינה רוחנית. אם במקום להסתכל מהחלון אנחנו בתוך החדר ואנחנו רואים את החלון רחוק מאיתנו, אז חלום כזה מראה שאנחנו מבינים את היופי האמיתי של החיים. כשאנחנו לא מסוגלים לראות את האור ורק תופסים את החושך, זה מעיד על חוסר ההיענות שלנו ועל העקשנות שלנו. אם אנחנו רוצים להביט דרך החלון, אך לא מעזים לעשות זאת, אז זה סימן של חוסר וודאות ופחד מההשלכות של הפעולה המסוימת שלנו. לחלום שאנחנו בוהים בין התריסים מגלה סקרנות מינית. חלונות מסורגים מציינים נטייה לברוח מהמציאות. אם החלון סגור בווילונות, אז הוא חושף את ההיבטים הנסתרים שלנו. אנו נוטים לשמור על חיים פרטיים באופן מאובטח. חלונות סגורים שלא ניתנים לפתיחה מגלים שכרגע אנו מרגישים חנוקים, מוגבלים וללא יכולת להתקדם. כשאנחנו יוצאים או באים דרך חלון, זה מצביע על כך שקיבלנו החלטה שגויה, דרך שגויה, בין אם בעסקים, בפרויקט או בזוגיות….

בחלום שאיבדת את דרכך, זה לא סימן חיובי במיוחד. זה מכריז על הכישלון או האומללות בהשגת המטרות שלך. עליכם להיות מאוד קשובים כשאתם מקבלים החלטות חשובות או בוחרים את בני הזוג שלכם….

…(צמצם | עינית עין | חלון) אם חלון עליית הגג של מישהו מתנשא מעל נכס גדול ויפה בחלום, פירושו בעלות או רכישה של נכס חדש, השתכרות, כבוד והגשמת שאיפותיו של האדם. אם הנוף הנשקף מחלון עליית הגג של האדם הוא מדכא את החלום, אז זה אומר הקלה מקשיים, או אם אדם חולה, זה אומר להתאושש ממחלתו, או אם הוא לא נשוי, זה אומר שהוא יתחתן. אם אישה מסתכלת בחלון עליית גג בחלום, זה אומר שהיא תתחתן. גילוי חלון עליית גג בבית שאין בו חלום, פירושו התפשטות הסמכות של האדם, או הצלחת העסק. (ראו גם חלון)…

…(שטח מחוספס) הליכה בשטח מחוספס, ואז לפתע לראות את עצמך עוברת במישורים בחלום פירושה להתגבר על הקשיים של האדם. הליכה דרך שטח נטולת דרכים בחלום פירושה גם לחץ, מצוקות, עמל, קיפאון בעסק, או שזה יכול פירושו לבחון את ההזדמנויות הרבות בחייו. שטח נטול דרך בחלום פירושו גם פחד מעוולה, סטייה מדרך הצדק, או הליכה בשדרות החדשנות. שטח נטול דרך בחלום פירושו גם עמום או טיפשות, ואילו מישור בחלום מסמל אינטליגנציה וקביעות. (ראה גם דרך)…

…(בריחה | פחד | טיסה) בריחה ממשהו בחלום פירושה פנייה לאלוקים יתברך ולחפש מקלט אליו לביטחון והגנה. בריחה בחלום יכולה להיות גם קבלת מינוי, או שזה יכול להיות תשובה מחטא, או שזה יכול להיות מותו של מישהו. אם אדם רואה את עצמו בורח לברוח מאויב שהוא חושש ממנו בחלום, זה אומר שהוא יהיה בטוח. אם איש ידע או מלומד רואה את עצמו בורח מאויב בפחד בחלום, פירושו שהוא יתבקש לשבת כשופט, או לממשל. אם אדם רואה את עצמו בורח אך אין לו שום פחד בחלום, פירושו מותו. (ראה גם בריחה מהסכנה | צא לטיסה)…

…החלום על חלון מציין תקוות, ציפיות ואפשרויות חדשות. אם אתה מסתכל דרך החלון בחלום, אז זה מראה כיצד אתה מנסה לקלוט את העולם שבחוץ ואילו אפשרויות הוא מביא לך. ככל הנראה בנקודה זו בחייכם אתם מנסים לפתור פתרון חשוב לבעיה, והמבט דרך החלון עוזר לכם לחשוב על זה. החלום בו אתה מביט דרך החלון עשוי להצביע גם על הצורך לחקור את העולם ואת החיים כפי שהם. אם הסתכלת על החלון כמו במראה, אז היא מודיעה איך אתה מחפש את התשובות שאתה נמצא עמוק בנשמתך. חלום כזה מדגיש גם את ההיבטים הרוחניים של אישיותך. החלום, בו אתה סוגר חלונות, מציין את הסגירה שנעשתה במובן של בעיה או אדם מסוים. אם החלונות נשברים, זה מסמל את העצב והתסכול שתסבלו….

…לראות חלונות בחלומות שלך, הוא תוספת של שיא גורלי לתקוות מזהירות. אתה תראה את המשאלה הכי הוגנת שלך יורדת בייאוש. מאמצים חסרי פרי יהיו מנת חלקכם. לראות חלונות סגורים זה ייצוג של עריקות. אם הם שבורים, אתה תהיה רדוף על ידי חשדות אומללים של חוסר נאמנות מאלה שאתה אוהב. לשבת בחלון, מציין שאתה תהיה קורבן האיוולת. להיכנס לבית דרך חלון, מציין שתגלה שתשתמש באמצעים מכובדים בכדי להגשים מטרה מכובדת לכאורה. לברוח באחד, מציין כי תיפול לצרה שעמלותיה יחזיקו אותך קרוב ללא רחם. להסתכל דרך חלון כשמופיעים חפצים עוברים ומשונים, מנבא שאתה תיכשל בהתנדבות שבחרת ותאבד את הכבוד שבגינו סיכנת לבריאות ולשביעות רצון….

(אירוע | ציון דרך | Milepost) בחלום, אבן דרך מייצגת בן, שליח, שליח, נוסע או אדם אדוק שמשרת את צרכי האנשים.

…(שדרה | כיוון | נתיב | שביל | דרך) דרך בחלום מייצגת את החוק האלוהי. לראות דרכים רבות בחלום מציין סטייה מנתיבו של האל, או שזה יכול להיות חדשנות דתית. ללכת בדרך צדדית, או להיכנע למזלג בחלום פירושו להשתולל. אם שודד כביש מהיר תוקף מישהו בחלום, זה אומר שהוא יסבול מאובדן של חבר. אם אדם רואה שליט מטייל בדרך מחוספסת בחלום, פירושו שהוא יקבע צדק ויסלול את הדרך לצדק ולשגשוג. דרך ישרה בחלום מייצגת את דרכו של אלוהים, או שהיא יכולה לייצג את אמונתו האמיתית של האדם בהתגלות של אלוהים, או בעקבות התרגול של שליח האל, עליו יהיה שלום, או בעקבות הדרכתו של המורה או השייח שלו. הליכה בדרך ישרה בחלום פירושה חזרה בתשובה מחטאיו ומציאת הדרכה. לראות כבישים רבים בחלום פירושו היסוס, תנודות באמונתו של האדם, ספק, חוסר תשומת לב או התנוונות. דרך בחלום מייצגת גם מלאכה, נצח, עבר, הזדקנות, המשכיות, הדוגמא הטובה או הדוגמא הרעה. סירה שעוקבת אחר נתיב הים הנכון בחלום פירושה ישועה. דרך בחלום מייצגת גם אישה, פרנסתו, האמת או המוות של האדם. אם סוחר רואה את עצמו הולך על דרך בחלום, זה אומר שהוא ימצא דרכים חדשות להרוויח יותר כסף. דרך נסתרת בחלום פירושה גאווה, חדשנות והונאה עצמית. (ראו גם מסלול | שטח נטול דרכים | הולכים בדרכו)…

…החלום על חלון מסמל נקודת מבט או מבט על אירועים אקטואליים. משהו לראות בצורה ברורה יותר. נקודת מבט על המצב. זה יכול להיות גם ייצוג של היכולת שלך לראות קדימה. להבין או להרגיש אילו אפשרויות קדימה או מה עומד לקרות. החלום על חלון שבור מסמל הזדמנויות שהוחמצו או שלעולם לא יחשוב על העתיד בדרך מסוימת. אני לא מרגיש טוב עם העתיד בכלל או מרגיש שההזדמנות אבדה. החלום על חלון כביסה מסמל בירור נושא מעוות. אמון מחודש באפשרויות עתידיות. החלום להיכנס לחלון מסמל חקר סמוי או שמור של הזדמנות. זה יכול לשקף ערות במצבי חיים שבהם אתה יוצר הזדמנויות משלך או קורה בחוסר סבלנות למשהו לא סדיר. החלום להסתכל דרך חלון מסמל תובנות לגבי המתרחש או סיכוייך לעתיד. לראות קדימה או מה אתה מרגיש שיקרה. זה יכול להיות גם ייצוג של תקוותיך למה שעומד להגיע. החלום של מישהו שמסתכל מהחלון שלך יכול לייצג מצבים המאפשרים לאנשים לראות את מה שאתה חושב. אחרים שמקבלים תובנה לגביך. החלום להתבונן בחלון מייצג הצצה לתובנה, נקודת מבט או נקודת מבט על מצב או מערכת יחסים. החלום על חלון מעורפל מסמל בלבול או התנהגות לא וודאית וזה מה שמקשה על הבחנה או חישוב של תוצאה עתידית. דוגמה: אישה חלמה לראות חפץ פין גדול בתוך חלון חדר האחיות. בחיים האמיתיים היא קיבלה תובנה מכיוון שהחבר של אחותה היה טיפש….

…החלום על חלון מפרץ מסמל הרגשת טוב לחשוב או להתכונן לעתיד. ליהנות או להרגיש בנוח להבין מה עומד לקרות בחיים שלך. נהנה בזמן ההמתנה או ההמתנה….

…דרכים בחלומות מסמלות את הגורל. צומת דרכים אומר לנו שיש לנו כמה אפשרויות. אם הדרך ישרה ורחבה, זה מבשר אותנו הצלחה והון. אם זה קרוב, זה מראה שדרך הפעולה שלנו מוגבלת. אם זה עובר דרך ארץ מישורית, זה אומר שלא נגלה יותר מדי בעיות. אם יש עקומות רבות, החברה שלנו תהיה מסובכת….

(ראה דרך)

(ראו אבן דרך)

…לראות חלון פתוח ומביט החוצה כדי לראות נוף ברור, מעיד על הרצון שלנו להכיר את העתיד ואת החיפוש הלא מודע אחר נקודת מבט גדולה יותר, נקודות מבט חדשות. הימצאות בחדר עם חלונות סגורים או שהם מראים חושך או חלונות חסומים, מעידה על בידודנו ועל חוסר היכולת לראות אופקים חדשים….

…(חלון עליית הגג | צמצם | פתיחה | עינית עיניים) בחלום, חלון גדול מייצג אישה בעלת אופי טוב והתנהגות, ואילו חלון הדוק פירושו ההפך. אם גבר רואה את עצמו יושב בתוך חלון בחלום, זה אומר שהוא יתגרש מאשתו בציבור. אם אדם רואה את עצמו יושב במרחק מהחלון בחלום, זה אומר שהוא יתגרש בסתר מאשתו. בחלום, חלונות הבית מייצגים גם אדם מבחוץ שמודע לסודות הפנימיים של בית כזה. חלון בחלום פירושו גם הקלה מקשיים, התגברות על מצוקה, חידוש חגיגות וחגיגת השואה. בהתאם לכיוונם בחלום, חלונות משמעותם גם חדשות, נשים או ילדים. לראות את הזכוכית של החלון הנגוע או הצבעוני משמעו שתילת שתילים, תפרחת, להרות ילדים, להמשיך בחינוך, לקנות בגדים חדשים או להכתיר מישהו. ישיבה קשורה בתוך ארגז חלונות בחלום פירושה להתחתן. (ראו גם חלון עליית גג)…

אם אנו רואים שחלון הכנסייה פירושו התבוננות פנימית, מדיטציה ושלווה פנימית.

חלון פתוח, יוצגו תקוות חדשות. חלון סגור, מכשולים ובעיות. זרוק את עצמך ליד החלון זה אומר שאסור לך לנהוג בזריזות….

…לחלום על חלונות פתוחים עולה כי אתה חושד שמרגלים אותך, דבר שעלול להוביל לבעיות שונות. לחלום על עצמך להיכנס לבית דרך החלון מזהיר שתיתפס על ביצוע מעשה לא נאמן. לעיתים קרובות הוא גם מנבא שנעבור סכסוכים והתדיינות שיפתרו כנגד טובתנו. אם במהלך החלום אנו רואים את עצמנו פותחים חלון, זהו סימן שאומר לנו שאנו יכולים לצפות להצלחה, שמחה ושקט נפשי במאמצינו. אם אנו רואים את זה סגור מחכים לנו צער ומזל רע. חלונות מעוטרים בפרחים מייצגים שלום והרמוניה בבית. אם בחלום אנו רואים את עצמנו מנקים חלונות, זה אומר שנקבל עזרה מאנשים לא צפויים, מה שיגרום לנו להתגבר על מצבים גרועים שלא ידענו כיצד להתגבר עליהם. בסך הכל, חלונות פירושו שאנחנו מבוססים היטב בחיינו המקצועיים וכי אנו מכובדים ושקולים מאוד….

הוא מדגם של חלופות לבחירה. אנו נסתכל על פרטי החלום שעשויים לחשוף בפנינו מאפיינים מסוימים של האובייקטים שאנו רואים בחלום, ושלא מודע שלנו מסוגל לגלות….

…לראות חלונות בחלומך פירושו תקוות בהירות ואפשרויות רחבות. לחלום להסתכל מהחלון מסמל את היחס שלך לחיים, לאינטואיציה ולדעה שלך. אולי אתה מנסה לקבל החלטה. לחלום שאתה מסתכל החוצה בכל החלון פירושו התחושה שלך, האינטואיציה שלך, הידע שלך ונקודת המבט שלך. לחלום להסתכל בתוך מקום דרך חלון פירושו שאתה מהרהר בחיים. חלונות סגורים מייצגים עריקה ונטישה. לראות חלונות שבורים בחלום מציין סבל וחוסר נאמנות. לראות חלון כהה בחלום אומר שאתה צריך לשנות כמה היבטים בחיים שלך….

…החלום של חלון ראווה מסמל רגשות לגבי יעדים או רצונות אפשריים להיות בהישג יד. ראה מה אתה רוצה בחיים, אבל התחושה נשמרת על ידי מכשול קל כלשהו. מודעות לכך שאתה מסוגל להשיג משהו, בין אם ננקטו אמצעים מסוימים ובין אם הזדמנויות מסוימות הציגו את עצמן. באופן שלילי, חלון ראווה יכול לשקף רגשות לגבי התרחקות מכוונת ממטרה או רצון. מרגיש מאולץ ~להוכיח~ את המטרות שלך בלי להשיג אותן אף פעם. זה יכול גם לייצג פחד מנקוט בפעולה להשגת היעדים שלך ובחירה לחיות עם רצון לקנאה. לחילופין זה יכול לשקף ~ראווה~ מופרזת עם מטרות חיים ופעולה מועטה. הרבה דיבורים על לעשות משהו בלי להיות רציניים. לא בחרת לעשות משהו מכיוון שאתה עדיין מחכה שיקרה בעתיד. החלום על שבירת חלון ראווה יכול לשקף מצבי חיים שבהם אתה בוחר לקחת את מה שאתה רוצה באמצעים לא שגרתיים. תסכול מהצורך להיות סבלניים או להשיג מטרה בכנות. לחלופין, שבירת חלון ראווה יכולה לשקף אנשים מביכים שמתהפכים על חולשתם בפנים על ידי גניבת כוחם (להכות אותם, לרמות על גבם או להשפיל אותם, פשוט לדחוף אותם הצידה). דוגמא: גבר חלם לשדוד חנות לשבירת חלונות ולקחת מה שרצה. בחיים האמיתיים הוא עבד בסתר מאחורי הקלעים בכדי לשלוף בן זוג יהיר שלקח בבורות את כספו והתרברב בפניו שהוא נאלץ לחכות שנים כדי להחזיר אותו. פריצת חלון הראווה ייצגה את החולם ~שובר~ את תחושת הקנאה אחת ולתמיד על ידי השפלתו במפתיע של בן זוגו העסקי בבעיות משפטיות והחזרת כל כספו בחזרה….

זה יכול להיות על אדם חביב וקלאסי או רמאי.

…החלום ללכת בדרך מסמל כיוון בחיים שקל לעקוב אחריו. לא לדעת מה הולך לקרות בהמשך, אבל להבין שזה קל להמשיך בכל מקרה. בקלות מה שצריך ממך ככל שאתה מתקדם במצב למידה. לחלופין, חלימה על דרך יכולה לייצג כיוון בחיים, שאתה לוקח בחיים שאתה מרגיש מוגדר על ידך….

…ללכת בדרך שקטה ופתוחה, פירושו בהירות מחשבה ושקט נפשי. זה יכול גם לסמל את ההתקדמות שלך. לחלום ולראות שביל סתום או סוער אומר שאתה צריך לשים לב רציני לכיוון אליו אתה פונה בחיים האישיים ו / או העסקיים שלך. אתה צריך גם לקחת זמן לחשוב ולחשוב מחדש על ההשלכות לפני שתפעל על פי בחירותיך….

…עלינו לפרש את החלום הזה כדרך בה הלא מודע שלנו חש או צופה את גורלנו. אז דרך צרה או עם מכשולים או קשיים פירושה קשיים וטווח מועט לקבל החלטות, ואילו דרך רחבה ושטוחה, מייצגים מתקנים לביצוע הפרויקטים שלנו….

(ראה דרך)

(ראה חסד)

חלום לאבד את הדרך פירושו האיום של חוסר מאמצים.

…חולמת שאתה מאבד את דרכך, מזהירה אותך להתעלם ממחשבותיך של ספקולציות מזל, מכיוון שהארגונים שלך מאיימים על כישלון, אלא אם כן אתה מקפיד על ניהול העניינים שלך. ראה דרך ושביל….

…לחלום על כניסה דרך דלת פירושו שהחולם עלול להיות קורבן להשמצות מצד אויבים שממנו החולם ניסה להימלט. אם הדלת היא זו מילדותו של החולם, המשמעות היא שתהיה שמחה מיידית בעתיד. לחלום על דלת פתוחה מרמז על ניצחון באהבה. אם זו דלת של בית אחוזה, זה מצביע על הצלחה כלכלית. אם מדובר בדלת של גן, זה מעיד על כך שיהיו מסיבות וטיולים. לחלום שמישהו מנסה לנעול את הדלת שהחולם מנסה לעבור, והדלת נופלת בגלל הצירים שאינם קשורים, מציעה שמישהו יצטרך את עזרת החולם אך החולם לא יוכל לעזור למרות שהוא או אולי היא באמת תרצה. לחלום על פתיחת דלת עולה כי בקרוב יהיו פעילויות מוצלחות חדשות. לחלום על ציור דלת ישנה והרוסה חלקית, עולה כי החולם רוצה שינוי חיים בתקווה להרוויח הון על ידי השקעת מאמץ ועבודה קשה. לחלום על אנשים אחרים שעוברים דלת ללא כל קשיים פירושו שלחולם יש תסכולים בגלל מצבים שלא עוברים טוב. אם האדם, שחולם את החלום הזה, הוא פוליטיקאי, המשמעות היא שינויים שליליים. עבור אמן, ממציא או סופר זה יכול להיות שעבודתם לא תתקבל, וזה אזהרה עבורם לבדוק את הדברים שהם עשו. כאשר דלת סגורה והחולם אינו יכול לפתוח אותה, הדבר מציע שהחולם אינו בדרך הנכונה, מה שיגרום לקשיים במשפחה, בעסקים ובחברים. החלום להרוס דלת מרמז כי בקרוב לחולם יהיו כמה בעיות, כולל עם הרשויות. לחלום לשמוע מה קורה מאחורי דלת, זה מצביע על כך שחברים חברים זוממים נגד החולם, או שהחולם מנסה לעשות משהו לא בסדר. לחלום לנסות לעבור דרך דלת ולהפוך את הדלת ללא קשורה ולפגוע במישהו, יכול היה לסמן כי עצתו והמלצותיו של החולם עלולות לפגוע קשות באדם שמקבל אותן, ולכן החולם צריך לחשוב היטב לפני שהוא נותן להם. אם אישה חולמת שהיא עוברת דרך דלת במהלך לילה גשום, זה יכול להיות שהיא מתכוונת לחוות הרפתקאות מעורערות. אם לגבר יש את אותו חלום זה מסמל חסרונות והתנהגות ראויה לערעור. לדברי פרויד, כאשר לגבר יש חלום על דלת זה מסמל משהו מיני, כלומר ישנם רצונות ודחפים מיניים שלא סיפקו. לחלום לעבור דרך דלת, לא משנה צורה או גודל, עולה כי בקרוב החולם יקבל חדשות, אולי חדשות לא נעימות, הקשורות לעניינים שמטופלים. לחלום על פתיחת דלת מעידה על חוסר רצינות וכנות בפעילות החולם. לחלום על דלת סגורה ולהיות קשה לפתוח יכול להיות שישנן הזדמנויות שהתבזבזו ושהחולם לא יוכל להתאושש. לחלום לראות דלת שבורה, וגרוע מכך אם היא נופלת, עולה כי אין סיכויים להשיג את כל מה שרוצים, ולכן עדיף לחפש אפשרויות אחרות. לחלום לנסות לכפות דלת סגורה כדי לעבור דרכה, מסמל כי אין שום סיכוי להצלחה במה שחולם החולם….

…לחלום ולראות נתיב בתהליך החלימה הם סימן מצוין עבורכם. חלום זה מציין את תחושת הכיוון ואת המרדף אחר המטרות שלך. לחלום ולראות דרך מפותלת, מפותלת או מהמורה מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לקחת בחשבון שתחוו מכשולים ומכשולים רבים להשגת יעדיך. יתמודדו עם קשיים בלתי צפויים. אם הדרך חשוכה, היא משקפת את הבחירות האפלות ביותר או הכי מפחידות שעשית או שאתה עושה. חולם ורואה דרך חלקה, מוקפת פרחים ועצים ירוקים, מסמל התקדמות מתמדת ומתמדת במדרג החברתי. אם הנתיב ישר וצר, זה אומר שהדרך שלך להצלחה עוברת כמתוכנן. בחלום לראות דרך לא ידועה, הוא מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה היא שהפרויקט החדש שלך יגרום לכאב רב יותר ממה שהוא שווה ובזבוז זמן. חולם שיצור מאיים הוא דרך, במקביל לסיטואציה / אדם עוין שאתה נתקל בחייך המעירים. זה מכשול שעליך להתגבר עליו, לא משנה עד כמה מאיים המצב או האדם עלול להופיע. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא קרא ברחוב….

…החלום של בית מסמל את המנטליות או הפרספקטיבה שלך על מצב. דעתך על חווית התנאים הנוכחיים. אמונות או רגשות שנוח לך. החזון שלך לחוויה מוכרת לך. דעתך או אמונותיך על מצב שהפך לנורמלי עבורך. באופן שלילי, בית עשוי לשקף מערכת אמונה או הרגל שאתה לוקח כמובן מאליו. לסוג הבית יש את הסמליות של איך אתה חושב על נושא ספציפי. מצב הבית המשקף את מצב הנפש שלך כשאתה חווה משהו. בתים עשירים מסמלים את נקודת המבט שלכם על סוגיות בהן אתם בעלי עוצמה ותושייה. בתים עניים מייצגים את נקודת המבט שלך על סוגיות בהן אתה חסר אונים או מוחלש רגשית. החדרים בבית מעידים על אופן הטיפול בבעיה או טיפול בה. למידע נוסף על בתים, עיין בסעיף הנושאים. החלום לקנות בית מסמל את המחויבות שלך לשילוב משהו בחייך. בחירה להפוך למשהו נורמלי עבורך. לחלופין, זה יכול להיות שעובדת קשה כדי להרוויח משהו. באופן שלילי, קניית בית חדש עשויה להיות פירושה כי אתם טעיתם שאתם תקועים איתם. החלום לחזור הביתה בחלום מסמל חזרה להיכרות או לנוחות. הדברים שוב הופכים לנורמליים. יתכן שאתה נתקל בקשיים או עושה משהו חדש. החלום על ניקוי הבית מסמל שיפור עצמי. אתה יכול לכוונן רעיון שיש לך או לנסות לשפר משהו. אמונות או הרגלים מיותרים מוסרים או משתנים. החלום של בית חדש מסמל נקודת מבט או מנטליות חדשות לגבי מצב. דרך חדשה לחשוב על משהו. יתכן שמצב חדש הפך לנורמלי עבורך. דרך טובה יותר לחיות או לראות את החיים. רעיונות חדשותיים או אפשרויות בחירה באורח החיים. החלום של בית ישן מסמל נקודת מבט או גישה שהם מנוסים, מנוסים ואמינים. החלום על נעילה מחוץ לבית מסמל דחייה וחוסר ביטחון. אתה עלול להרגיש לא מסוגל להרגיש בטוח או בטוח שאתה אוהב. החלום לחזור לבית ישן מסמל חזרה לדרך חשיבה מוכרת או ישנה. נקודת מבט על החיים שהיו לך בעבר. זה יכול להתרחש כשחוזרים להרגלים ישנים, מקומות עבודה, מערכות יחסים או אפילו חוזרים לבית הספר. לחלופין, שקלו כיצד יש המוניטין של הבית הישן וכיצד הוא יכול לסמל את הלך הרוח הנוכחי שלכם. החלום של מישהו מבית אחר מסמל את המנטליות שלהם דרך נקודת המבט של כל התכונות הבולטות ביותר באדם ההוא. לדוגמה, אם אתה חולם על בית של סבא וסבתא, אתה יכול לייצג את הלך הרוח שלך מנקודת מבט של פן חכם יותר או מנוסה יותר באישיותך. כלומר יתכן ואתה מתמודד עם מצב שיש לך ניסיון קודם. לחלופין, בתיהם של אנשים אחרים יכולים להיות גם סמל לנושאים שיש לך עם אנשים. חלום הבתים הצבעוניים מסמל את דעתך דרך נקודת המבט של כל צבע שמסמל אותם. לדוגמה, בית כחול מסמל הלך רוח חיובי ובית אדום מסמל הלך רוח שלילי. עיין בסעיף הנושאים לקבלת צבעים נוספים באתר. פריצה או גניבה של הבית שלך מסמלת בעיה, הלך רוח שלילי או הרגל רע שאתה גונב מאושר, אמון או יושרה. בתים נטושים מסמלים הזנחה רגשית או נפשית. הם יכולים גם לכל הבעיות שהתרגלתם אליהם. סימן שלא טרחת להתמודד עם בעיות או שאתה צריך להתמקד בשיפור עצמי. אחוזות, או בתים של אנשים עשירים, מסמלות את מצב הנפש שלך כשאתה מרגיש עוצמתי, בשליטה או בהגעה ליעדים. מספרי בתים ומיקומים מוסיפים גם לסמליות המתארת ​​את אופן חשיבתך או הרגשתך. החלום על בית ישן מסמל את מצבו הנפשי על סמך זיכרונותיו מאותו הבית. שקול את מספר הבית גם באמצעות נומרולוגיה חלומית. החלום על בית ההורים שלך מסמל את מצב הנפש שלך, להיות כזה שמתמודד עם מצפונך (אבא), להחליט בנושא או להתמודד עם מצב שלילי, או להשתמש באינטואיציה שלך (אם) כדי לברר כיצד לפתור בעיה או תתרחק מזה לפני שתתחיל. החלום לראות בית שנהרס מסמל איזשהו תחום בחייכם שהתרגלתם להגיע אליו לסיומו. נקודת מבט על מצב שהרגיל או יציב נהרס. דוגמא למצבי חיים שיכולים לגרום לחלום מסוג זה יכולים להיות אובדן עבודה, אובדן בריאות, פציעות קבועות בתאונה או שינויים גדולים בחיי המשפחה. דוגמה: אישה עשירה חלמה באופן קבוע להיות בבית ישן מרושש מנעוריה. בכל פעם שהחלום הזה התרחש, היא חוותה תסכול עז בחיים האמיתיים. הבית המסכן שיקף את נקודת המבט שלה על מצבים בהם היא חשה חסרת אונים וחסרה המשאבים להתמודד עם בעיות. דוגמא 2: אישה מבוגרת חלמה להינעל מחוץ לבית. בחיים האמיתיים היא רצתה להיות צעירה שוב והרגשתי שהנעורים שלה נעלמו לנצח….