…החלום, שבו אתה רואה את הבטן שלך, מראה את המחשבות והרעיונות שמתגבשים ומתגשם. אולי אתה מוכן לממש את הרעיונות שהיו לך בראש במשך זמן מה. הבטן יכולה גם להצביע על הרגשות המודחקים שהופלו עליהם. אולי עליכם להיות בטוחים יותר במה שתוכלו להשיג. אם אתה רואה את הבטן, המכילה את התינוק בה, אז חלום כזה מציין את התחושות העומדות לצאת. אם גירדת את בטנך בחלום, חלום כזה עשוי להעיד על הגירוי הפנימי הגורם לתחושות רעב….

…החלום על בדיקת הריון מסמל את הצורך שלך לבדוק שהמצב עומד לקרות. יתכן שאתה מחפש סימנים או אינדיקטורים של אנשים. באופן שלילי, אתה עלול להיות מודאג מבעיה אפשרית שמתפתחת או שאתה לא מוכן להתמודד עם בעיה. לחלופין, בדיקת הריון עשויה לשקף את הדאגה הערה של חייך מההיריון ורצון שקט נפשי. דוגמא: צעירה חלמה לעבור בדיקת הריון. בחיים האמיתיים היא הבחינה בתקופת החמצה שלה. בדיקת ההיריון שיקפה את התקופת ההחמצה, היוותה איתות לחיפוש אחר סימני הריון אחרים….

לסבול מכאבי בטן פירושו בעיות, חרדות ותלאות.

…לחלום שאתה עובר בדיקת הריון יכול להיות מטפורה לשלב חדש שאתה נכנס אליו בחיים שלך (עבודה חדשה, מערכת יחסים וכו '). אתה עלול להרגיש שאתה מועמד למבחן כשאתה מוכן או מוכן לשינויים אלה. לחלופין, חלום זה יכול להיות פשוטו כמשמעו ולהתמודד עם הפחדים / החרדות שלך להיכנס להריון….

לחלום על בדיקת הריון עשוי להצביע על שלב חדש בחיים (עבודה חדשה, זוגיות וכו ').

לחלום על חגורה, וזה לוחץ עליך, מציין שאתה תהיה מושפע מעיצוב אנשים. לראות אחרים לובשים קטיפה, או חגורות תכשיטים, מנבא שתשאף לעושר יותר מכבוד. כדי שאישה תקבל אחת כזו, מסמל שתוענק לה הוקרה….

אם איננו סובלים ממחלת קיבה במציאות החלום הזה מנבא קשיים ובעיות.

…לראות את הבטן שלך בחלום שלך, זה מציע התחלה של שינויים חדשים בחייך. החלום יכול להדגיש את קשייו לקבל שינויים אלה. זה גם מעיד על כך שאתה כבר לא יכול לסבול או להשלים עם מצב, מערכת יחסים או אדם מסוים. לעתים קרובות הבטן נתפסת כמרכז הרגשות….

* אנא עיין בבטן, טבור

…החלום בו אכלת את הבטן, מעיד על המחלה והוסתר מכעס ותוקפנות. אם ראית את האומץ בחלום, החלום הזה מראה את התסכול שתסבלו בגלל כמה סוגיות חשובות….

…החלום על הבטן או הבטן מסמל את רמת הרגישות שלך. זה מסמל כמה אתה יכול ~לבטן~ או לקבל משהו. כמה אתה חשוף לפגוע ברגשותיך או לאפשר למשהו להרגיז אותך. החלום של בטן מושלמת או שרירי בטן מושלמים מסמל גישה חסרת דאגות. זה יכול גם להצביע על חוסר רגישות. באופן שלילי, זה עשוי לשקף קונפליקט רגשי עם נושא שמביך אותך או מעליב אותך. אם הבטן או הבטן שלו מותקפים, נפצעים או חולים בחלום הוא מצביע על נושא רגיש או בעיות קבלה. החלום להתקף בטן כלב יכול לשקף את הרגישות המוגברת שלך לבעיות שאתה מרגיש שאנשים אחרים לא שומעים עליהן. זה יכול להיות גם הייצוג של איך שאתה מתעלם מהביטחון או הרווחה שלך כדי למנוע מכישלון או נפילה בחיים. החלום עשוי להיות סימן לכך שאתה צריך לפנות לייעוץ מומחה. לחלופין, החלום עשוי לייצג משהו אחר מלבד להמשיך בהתקפות אישיות אכזריות בנושאים שהופכים אותך לרגיש מאוד. פחד שמשהו לא בסדר איתך. דוגמה: לאישה חלומות חוזרים ונשנים על כך שכלב אכזרי יתקוף את בטנה. בחיים האמיתיים היא הרגישה שמשפחתה וחיי העבודה היו חשובים יותר מבדיקת רופא, בדוק שהיא חושדת במה שהיא צריכה. כשסוף סוף פדה צ'ק היא אובחנה כחולה בסרטן הקיבה ונפטרה כעבור שלושה חודשים….

אם נעלה במשקל, זה מעיד על עושר וכבוד מקצועי. אם נרד במשקל זה מעיד על עוני. אם זה מישהו אחר, זה אומר לך שמישהו רוצה לבגוד או לשקר לך….

זה אומר לנו שאנחנו גאים מדי.

(וונטר) החלק השטחי של הגוף בין החזה לאגן בחלום מייצג את כוחו ואת מצבו הבריאותי, את העושר שלו, או שזה יכול להיות עוני. {ראה גם גוף 1)…

…אם אתה חולם על בטן, זה אומר שאתה מדכא את הרגשות והאינסטינקטים שלך. הבטן יכולה גם אומר שיש לך בעיות פיזיולוגיות וחווית חסימה או שלשול. הסמל האחר של ראיית הבטן בחלום שלך עשוי להתכוון לכך, שיש משהו בחיים שלך שקשה לך להודות שאתה עלול לא לקבל אותו, והמשמעות של זה היא שאתה רוצה להיפטר ממנו. אם אתה רואה שהבטן שלך פגיעה, זה אומר התעללות. החלום יכול להתכוון גם לכך שאתה רוצה, אבל לפחד לבטא את האינסטינקטים שלך תמיד היה….

בטן גדולה, שפע. בטן רופפת, עסקים רעים, הפסדים מהותיים, פנאי. כשיוצאים מהבטן של אמא שלך פירושם ניכור בין בני המשפחה….

…בחלום, הבטן מייצגת את האלמנטים של רכוש, משפחה, סודות, בן זוגו, כלא, קבר, בריאות, מחלה, חבר, דרך דרכים, חייו הדתיים ואופי המסירות של האדם. אם בחלום אחד רואה את בטנו פעורה, המשמעות היא שייתכן שעסק יושקע זמנית מהעמלה שלו, או שהוא עלול לאבד את כל ההטבות בהן נהג להפיק מכך עד אז. שאר האלמנטים האמורים לעיל עשויים לחול. אם האדם המדובר הוא אישה בהריון, ואם היא רואה את התינוק שלה או חלק כלשהו ממנו יוצא מהבטן הפתוחה, פירוש הדבר כי אדם שנכלא במשפחתה ישוחרר, או שקברי המשפחה יהיו מחולל, או שגופתה של מישהי במשפחתה תחולק, ובכך תחשוף את מחלותיה ואת התקלות שלה, או שזה יכול להיות שחייו האישיים של האדם יהפכו לידע ציבורי. אם האדם מתלונן למעשה על מחלה כזו, החלום שלו אומר שהוא ימצא תרופה לכך. אם אדם רואה שאין לו בטן בחלום, פירושו שהוא עלול לאבד חבר, או שהאפוטרופוס שלו עלול למות תוך זמן קצר, או שהוא עשוי להיות מתפלל דתי, סגפן ומסור. אם אדם רואה אש יוצאת מבטנו בחלום, זה אומר שהוא ישוב בתשובה על גניבת תכונותיהם של יתומים. אם אדם רואה את עצמו זוחל על בטנו בחלום, זה מראה שהוא נזקק ושואף להאכיל את עצמו בקושי, או שזה עשוי לציין את אופיו המטריאליסטי. הבטן בחלום מייצגת גם את מישורי העמק. ניתן לפרש זאת גם כשייכות שבטית של אדם או ענף שושלתו. כניסה של בטן בחלום פירושה נסיעות, כליאה או חזרה הביתה מאחד מהשניים. אם אדם רואה את עצמו בתוך רחם אמו בזמן שהוא מטייל בארץ זרה בחלום, זה אומר שהוא יחזור לארץ אמו למות ויקבר שם. (ראו גם גוף 1 | רעש מהבטן)…

ראו את משמעות הבטן

…זה רע לחלום לראות בטן מתנפחת, זה מעיד על מחלה נואשת. לראות משהו נע על הבטן, מבזה השפלה ועבודה קשה. לראות בטן בריאה, מציין רצונות מטורפים. ראה בטן….

מסמל את האם ואת הרצון או הצורך ברוך ובהגנה. זה יכול גם לסמל שאינו יודע שובע לתאוות בצע, למין ולרכושנות….

…כדי לראות את בטןך בחלום, מנבא שיהיו לך ציפיות גדולות, אך עליך לרסן את קשיחותך ולהכפיל את האנרגיות שלך בעבודתך, מכיוון שההנאה מתקרבת לפגיעתך. לראות את הבטן שלך מצומקת, מנבא שתירדף ותתריס על ידי חברים כוזבים. כדי לראות את זה נפוח, יהיו לך צרות, אבל תתגבר עליהם ותיהנה מפירות עמלך. לראות דם זולג מהבטן, מנבא תאונה או טרגדיה במשפחה שלך. הבטן של ילדים במצב לא בריא, מעידה על כך שהידבקות תרדוף אחריך. ראה בטן….

אם בחלום, בטנו של החולמת שמנה, זה אומר בדרך כלל תקוות לעושר, הצטיינות או הצלחה מקצועית. נהפוך הוא, אם בחלום, בטנו של החולם הולכת ומצטמצמת, אז חלום כזה הוא כמעט תמיד סמל לעוני….

(ראה גוף '| כאב)

…הבטן מייצגת אמהות ורכות. כשאנחנו רואים את הבטן בריאה ועבה, זה אומר שהצלחנו ללמוד ממצבים קודמים ומאנשים אחרים לטובתנו. זה יכול גם להיות שתקופות משגשגות צפויות לפנינו. אם הבטן נראית חלשה וחולה בחלומות, אז זה מסמל ייאוש וסבל….

באים קשיים שידרשו זהירות מתחשבת.

חלום על כאבי בטן פירושו שיהיו לך בעיות, חרדות וסבל.

הריון בחלום פירושו שמחה וסיכויים מאושרים לפגישה הבאה. אם אתה רואה אישה מכוערת בהריון, אלה חדשות רעות ומחלות….

…כשאישה בתולה, בכל גיל, חולמת שהיא בהריון, היא מכריזה על שערוריות מתקרבות, והגורם העיקרי לכך יהיה קנאה, תככים ובעיות עם האנשים הסובבים אותה. סוג זה של חלום גם מודיע שבקרוב תחווה שינוי בחיים ושתתאושש מקשיים. אם אישה חולמת עם אישה בהריון אחרת, זה מסמל קנאה, משום שהיא עלולה להיות לא מרוצה מנישואיה, ובשל כך ילדיה יסבלו….

(ראה אמצעי מניעה)

…אם את בהריון במציאות החלום הזה אינו אלא השתקפות של המצב הנוכחי שלך. אם זה לא המקרה זה משקף רצון להתחתן או קיום שקט יותר. אם החלום מצער הוא מגלה פחד ממין. אם זה סיוט שמסתיים בלידה איומה, אז זה מגלה אובססיה למחלות מין או מומים פיזיים….

…אם אתה רואה מישהו בהריון יהיו לך קשיים בעת פתרון בעיות מסוימות. אם את חולמת להיות בהריון, תלדי את התינוק שלך בשמחה….

…(לידה | נטיעה) בחלום, הריון מעיד על הצלחתה של האישה, חריצותה וההתמדה במימוש מטרותיה. בחלום, הריון פירושו גם קבלת הכרה, כבוד ושגשוג. אם גבר רואה את עצמו בהריון בחלום, פירושו שהוא סובל מכבדות בחייו, או שזה יכול לייצג את הפחד של האדם לחשוף את בעיותיו בפומבי. באופן כללי, הריון בחלום מייצג רווחים מהותיים. אם אישה רואה את עצמה בהריון בחלום, זה אומר קשיים ומצוקות לצד כמה סודות מטרידים שהיא אולי מסתירה. עם זאת, עבור אדם מלומד, הריון בחלום עשוי לייצג עלייה בידע שלו, ואילו עבור אומן זה אומר להשיג מצוינות ללא תחרות בתחום המסחר שלו. הריון בחלום פירושו גם להיות מאוהב בטירוף, או להיות מחובר לאהוב למישהו, או לשתול זרעים במקום הלא נכון, או להיות ביסקסואלי או לסטות, או לסבול מנמנום, או אולי זה יכול להיות שגנב ייכנס לביתו ל לגנוב משהו, או להסתיר חפץ גנוב, או שאדם יכול לגנוב משהו ולהסתיר אותו מבעליו האמיתי, או שהוא עלול לחלות מאכילת אוכל מפונק, או שזה יכול להיות שהוא יכול לקבור אדם יקר, או שהוא הוא מושפע ושקרן, או שהוא עלול להסתיר את אמונותיו האמיתיות ולהראות על מצב טוב יותר בציבור, או שזה עשוי לייצג תאונה או שריפה. באשר לאישה, הריונה בחלום פירושו לאבד את בתוליה לפני הנישואין, או שהיא תתחתן עם אדם לא מתאים. אם אישה עקרה רואה את עצמה בהריון בחלום, זה אומר יבול רע לאותה שנה, או שזה יכול להיות שוד בשכונה. אם אישה לא נשואה או בתולה צעירה רואה את עצמה בהריון בחלום, זה אומר שהיא תמצא בעל תואם. להריון בחלום יש משמעויות רבות. בחלום, הריון של אישה פירושו עושר, והריון של גברים פירושו כאב וצער. עם זאת, באופן כללי, הריון בחלום יכול גם להיות משמעותי שגשוג והצלחה חומרית. היקף העושר נמדד במספר חודשי ההיריון כזה וגודל הגדילה של האדם בחלום. זה נכון בין אם זה גבר או אישה בחלום. אם ילד צעיר שמתחת לגיל ההתבגרות רואה את עצמו בהריון בחלום, זה מייצג את אביו, ואם נערה צעירה מתחת לגיל הווסת רואה את עצמה בהריון, הרי שהיא מייצגת את אמה. אם גבר רואה את אשתו בהריון בחלום, זה משקף את רצונו להצלחה חומרית. אם אדם רואה את אשתו ההרה מולידה ילד בחלום, זה אומר שהיא תוליד ילדה וההפך הוא הנכון אולי, למעט אם מקובל שהאדם שבחלום יחווה בערנות את מה שהוא רואה אצלו חולם. אם אדם רואה את עצמו מוציא תינוק מפיו בחלום, פירושו שהוא מותו, או שזה יכול להיות שהוא ישתמש במילים מרוממות ונעימות בשיחה עם מישהו שהוא נזהר שלא להעליב. אם גבר יוולד ילד בחלום, זה אומר שהוא יישא בנטל כבד אז יברח ממנו, או שזה יכול להיות שהוא ינצח את אויבו, או שזה יכול להיות שהוא יכול לברוח מאישה בוגדת . אם אישה בהריון רואה את עצמה מביאה ילד בחלום אם כי לא קיימה יחסי מין עם בעלה, פירוש הדבר שהיא תגלה אוצר סמוי. חיה בהריון בחלום מציינת יתרונות או רווחים. (ראו גם נשיאת מישהו | לידה של תינוק | טרנספורמציה)…

…עבור אישה החולמת שהיא בהריון, מציין שהיא לא תהיה מרוצה מבעלה, וילדיה יהיו לא מושכים. עבור בתולה החלום הזה מבשר שערורייה ומצוקה. אם אישה באמת בהריון וחלום זה, זה צופה לידה בטוחה והתאוששות מהירה של כוח….