גילוי עריות בחלומות יכול להיות סמל קשה להגדרה. המוח החולם אינו מבחין בדרך כלל בין מה שהוא מוסרי או לא מוסרי. המעשה המיני עצמו מסמל את ההתמזגות של שתי תכונות האישיות או התכונות. לכן יחסי מין עם הורים, אחים או בני משפחה אחרים הם לרוב סמל לתכונות אישיות שונות או איכויות של איחוי. בני משפחה הם בדרך כלל ממש כמו כל סמלי חלום אחרים … תכונות אישיות, המבוססות על דעותיהם, רגשותיהם או זיכרונותיהם מהם. אם אינך מודע לגילוי עריות כפי שהוא מתרחש בחלום ומרגיש שאין בו שום דבר לא בסדר, אז עריות כסמל אינן רלוונטיות ככל הנראה. סקס הוא הסמל המשמעותי ביותר. בן המשפחה הוא סמל פשוט מביך או לא נוח. סקס עם הורים יכול לשקף חוויה חיובית שהיית צריך לעשות בחירה. להיות מודע לגילוי עריות בחלום, לשמוע עליו או לחוש שהוא לא בסדר מסמל טאבו, או חוסר הסכמה למשהו. לחלופין, יתכנו בעיות אישיות עם בן משפחה הזקוק לכתובת. אם חווית גילוי עריות בחיים האמיתיים יתכן שאתה מתקשה להתמודד עם זה או להעריך מחדש את העבר. דוגמא: אדם חלם על אביו שדחף לאט לאט את איבר מינו לתחת. בחיים האמיתיים הוא היה מודע לעצמו בנוגע להחלטה רעה שתביא לתוצאות. אביו שמנסה לקיים איתו יחסי מין אנאליים משקף את מצפונו או את היכולת לקבל החלטה שעמדה לדפוק אתו….

…אם חלום זה מתייחס לחוויות בחיים האמיתיים עם גילוי עריות, עליכם לפנות לייעוץ או ייעוץ מקצועי. חולמים על פרקטיקות עריות, זה אומר רצונות ארוטיים. אתה יכול גם להיות נציג האיחוד בין היבטים גבריים ונשיים בעצמך. אתה נמצא בשלב בחייך בו אתה לא לגמרי ילד ולא ממש מבוגר, ולכן החלום הזה עשוי להיות סמל למיזוג הילד והמבוגר בתוכך….

…חולמת על פרקטיקות גילוי עריות, מציינת שתיפל ממקומות מכובדים, ותסבול גם מאובדן בעסקים….

החלום הזה נדיר מאוד. זה קורה לאנשים מפונקים מאוד שרוצים שהם יכולים להיות מפונקים יותר. בחלום הם מראים את הטינה שלהם. זה יכול להיות גם מתחם אדיפוס המפורסם….

…(אוצר מוסתר | ידע | גלגל) גילוי אוצר בחלום פירושו רכישת ידע. אם אחד הוא סוחר, פירוש הדבר הוא רווחים מעסקיו, או לבזבז כסף בנדיבות על דרך האל. אם אחד הוא שליט, פירושו הרחבת כוחותיו וזה מציין את צדקתו. לראות אוצר בחלום מתפרש ביחס לסוג המסחר של האדם. אוצר בחלום מייצג גם עסק. גילוי תא מטען נסתר עם מעט כסף בתוכו בחלום פירושו קושי של תקופה קצרה, אבל אם תא המטען מכוון בכסף, אז זה אומר מצוקה, עצב וצער. במקרים רבים, התייחסות לאוצר בחלום עשויה להיות מוות, או שזה יכול להיות עשיר, או מילוי צו בית משפט. גילוי אוצר נהדר בחלום פירושו מות קדושים. לגלות אוצר ולשמוח בחלום פירושו אובדן הכסף או העסק שלו. גילוי אוצר בחלום יכול להיות פירושו גם קלות בחייו של אדם, קבלת ירושה, מצוקה, צרות, לבישת בגד חדש, אשה, רמאות במיסוי של אדם, או יכול להיות פירושו הימנעות מתשלום מס נדבה, או הפרעה של חלוקות קופות צדקה. אוצר בחלום מייצג גם עסק רווחי, או שהוא יכול לייצג מחליף כסף, צורף או לזכור משהו. גילוי אוצר שקשה להגיע אליו בחלום מייצג אדם קמצני שמפריע לחלוקת ארגוני צדקה, או אם הוא מלומד, פירושו שהוא לא אוהב לחלוק את ידיעותיו עם אחרים, ואם אחד הוא שופט, זה אומר שהוא לא צודק. אם אישה מגלה אוצר בחלומה, פירוש הדבר שהיא מקפידה לבזבז כסף ולנהל את משק הבית שלה. אם לתא המטען אין כיסוי או מכסה בחלום, אז זה אומר ההפך….

לחלום לספר, או לספר את הונך, זה מתייחס לכך שאתה מתלבט על רומן מטריד כלשהו, ​​וכדאי לנקוט בזהירות רבה במתן הסכמה להשלמתה. עבור אישה צעירה זה מבשר את הבחירה בין שתי יריבות. היא תדאג לגלות את מעמדו של אחד במעגלים העסקיים והחברתיים. חולמת שהיא מאורסת למגדת עתידות, מציינת שהיא עברה ביער ובחרה במקל הפתגם. עליה להיות תלויה בעצמה, אחרת העוני ישתתף בנישואיה….

…ניתן לראות קונסטלציה בחלום המסמלת משהו מדהים ומורכב שהיה תמיד. תדהמה במצב של גילוי עצמו. גילוי או רגשות תדהמה ממשהו טבעי. תחושות של ודאות מוחלטת שמשהו מדהים תמיד יהיה סביב. קונסטלציה יכולה להיות גם ייצוג של תדהמה מהגילוי שלך של משהו חדש עבורך שהוא די שכיח (למשל מגיע בגיל). באופן שלילי, קונסטלציה יכולה לשקף רגשות שהיית תמים או שלא התייתמתם ממשהו מדהים או טבעי. שקול את הכוכבים למשמעות נוספת….

…(מותג | שרוף | קסטיגייט | ענישה | חותם | סיר) כריתה בחלום מסמנת שליט, או שזה יכול להיות מילים כואבות. אם המצח או הצדדים של אחד נצרבים או מכוסים בחלום בחלום, זה אומר שהוא מבטל או מפריע לחלוקת צדקה או מס נדבה על נכסיו, או שזה עלול לגרום לפגיעה של הרשויות באנשים שמתחמקים ל לשלם את המסים שלהם, או שזה יכול להיות הפרדה בין יקרים. אם מישהו מזהה בחלום זהב או כסף, זה אומר קמצנות או הפרעה לתשלום או חלוקת זכויותיו של אלוהים על הכנסותיו לאנשים עניים ונזקקים. אם מישהו מכוסה ברזל בחלום, פירושו עונש על חטאיו. גילוי סימנים ישנים מהכריתה בחלום פירושו לגלות גזבר. כריתת מישהו בחלום פירושה גם לדבר עם מישהו במילים קשות וכואבות. אם הסימן שהותיר כהירות כזו נראה כמו חותם מעוגל בחלום, פירושו הכנעה לצו בית משפט או קיום החוק. כריתת וריד או ברך בחלום פירושה להוליד בת או להתחתן, או שזה יכול להיות הכפשת זרה. גילוי כוויה הנגרמת כתוצאה מהזרעה בחזה בחלום פירושו להיות מושג על אנשים. אם גבו של מישהו נחרך או מכוסה בחלום, זה מציין קמצנות, או שזה יכול להיות שהוא לא מציית לזכויותיו של האל עליו. (ראה גם חזרה | חותם)…

…לחלום שיש לך גילוי בהיר ונעים פירושו השקפה חיובית על עסקים ו / או אהבה. לחלום שעומד בפניך גילוי אפל, פירושו שתתמודדו עם הרבה מכשולים מייאשים….

…בחלום עקבים מייצגים את ילדיהם או יורשיו. אם מישהו מגלה שאין לו עקבים בחלום, זה אומר שאין לו יורשים במשפחתו. אם עקב אחד נשבר או נקטע בחלום, זה יכול להיות מותו של ילדו. עקב שבור בחלום פירושו גם הרפתקה שתתחרט עליה. עקב שבור בחלום יכול גם להיות דיכאון, אסון, צער, משפט או מוות של אדם. העקב הימני בחלום מייצג את הבן והעקב השמאלי מייצג את הבת. עקביו של אחד בחלום מרמזים גם על סיום חייו בעולם הזה ואת שיקול דעתו להלן. העקבים של אחד בחלום מייצגים גם את האחוזה שלו. עקבים חזקים בחלום מייצגים מעשים טובים. עקבים אפלים בחלום מייצגים חוסר עריות ואי ציות לפקודות האלוהיות של האל יתברך. עקבים בחלום מסמנים גם עונש על חטאיו של האדם. עקבים של מישהו בחלום עשויים גם לייצג בן שהוא מהמר. עקב נמוך וגיד בחלום מייצגים אדם נועז, אמיץ ואדם קדימה. באשר לרווק, לראות עקבים בחלום פירושו נישואין. עקבים בחלום פירושם גם דיבורים לשווא. משחק בעקביו בחלום פירושו ליהנות מההצלחה של האדם על פני יריבו. עקב שבור בחלום פירושו מחלה. העקבים של אחד מייצגים גם את רכושו וכספו. אין עקבים בחלום פירושו לאבד את העושר של האדם. עקב יפה למראה בחלום פירושו בשורות וברכות שמחות. (ראו גם גוף ')…

…אמא בחלום מסמלת חיים ומוות. האם היא בטחון, מחסה, חום, רוך; אך היא גם מייצגת את הסיכון לדיכוי ומחנק. כאשר האם מופיעה בחלומות המצב החולם חשוב במיוחד לטוב או לרע. לחלום על אמא שלנו, מגלה מצבי חרדה עמוקים. נסיעה איתה פירושה הרצון לשחזר מפתחות מסוימים של חיינו השורשים בילדות. לשמוע את קריאתה מעיד על עצב על היעדרה או על מצפון. להילחם עם אמא מרמז על הצורך והרצון העמוק להסתדר ללא הכוונה שלה, להשיג בגרות ועצמאות. חלום עריות עם אמנו מעיד על חוסר ביטחון ופחד, ורצון לחזור לילדות כדי להרגיש מוגן ומפונק. לחלום שאמא שלנו מתה כאשר במציאות היא בחיים מגלה את הרצון לשחרר מהבית ואת הטיפול בה….

…החלום לנסות לברוח מחדר או ממצב יכול לייצג את החרדה או הייאוש שלך לשנות את נסיבות החיים המעוררות שלך. אי שביעות רצון מהמצב. גילוי דרך קלה לחודש מאי איננה אפשרות עבורך. החלום לברוח מהכלא, מכלובים, חבלים או אזיקים מסמל תחושה חדשה של חופש ממשהו שהגביל את בחירותיך או עצמאותך. הגיעה הזדמנות חדשה. הימנעות מהדחקה מתמשכת. שחרור ממצב מלחיץ. חופש מיצירתיות. החלום לנסות לברוח מאנשים שמנסים לתפוס אותך מסמל בעיות שאתה מנסה להימנע מלהתמודד איתן בכל מחיר. דחף או ייאוש להימנע ממבוכה או מהשלכות לא נעימות. אינך רוצה להתמודד עם בעיה ברגע זה. באופן שלילי, זה עשוי לשקף את הסירוב להתמודד עם כאבי הראש שלך בבית. הימנעות מהצורך לחשוב או להרגיש משהו עכשיו….

…החלום על לוח מסמל גישה פתוחה או פתיחה לרעיונות חדשים, סיעור מוחות או גילוי משהו. יתכן שאתה שוקל אפשרויות, תיאוריה, ניסוי או ניסיון לבוא עם פתרונות יצירתיים לבעיות. לוח הוא סימן לכך שאתה פועל לקראת תשובה, או שאתה פתוח למספר אפשרויות. החלום של מורה שמבקש ממך לקרוא משהו בלוח הגיר עשוי לייצג את האינטרס שלך בפתרון בעיה או בתחושת האינטואיציה שלך שאתה רוצה לשקול או לשקול מחדש. חלום של מורה שמבקש ממך לכתוב על לוח גיר מסמל את העניין שלך בפתרון בעיה או תחושת האינטואיציה שלך שאתה רוצה להתחיל לעשות סיעור מוחות או לעבוד על פתרון בעיה. החלום של רופא לכתוב על לוח גיר עשוי לייצג עניין או תחושת אינטואיציה המתמקדת במציאת שיטת ריפוי. החלום של תפריט לוח במסעדה מסמל גישה ניסיונית או גישה פתוחה לראות איך משהו גורם לך להרגיש. יתכן שאתה מנסה משהו חדש, או לראות אם משהו מתאים לאורח החיים שלך. החלום על לוח ירוק מסמל את הניסיונות שלך לעשות סיעור מוחות, או להתנסות בבעיות שפחות מביכות וקל יותר לקבל אותם. החלום על לוח שחור מסמל את הניסיונות שלך לעשות סיעור מוחות, או להתנסות בבעיות שהן יותר אישיות, מביכות וקשות לקבל….

…ראיית צי גדול ומהיר בחלום מייצגת את גילוי הכישרונות וההזדמנויות הסודיות שלך. להיות בצי בחלומך, זה מייצג שינויים זורמים בשוק המקצועי או המסחרי….

…בחלום, מים מזוקקים מייצגים ילדים יפים או ילדים אצילים. ראיית מים מזוקקים בחלום עשויה גם לסמל רכישת ידע מאנשים מלומדים העוסקים במה שהם מלמדים. המשמעות היא גם ללמוד חכמה מאנשים חכמים. ריח מי ורדים או מי פריחת כתום או מים מזוקקים מג'ונקיל או מכל מין של פרח הנרקיס בחלום פירושו שמחה, אושר, תרועות, הספדים ושגשוג. בחלום, מים מזוקקים עשויים לייצג גם הוצאת סוחר שהוחרם או נגנב או גילוי סחורות. באשר למים חקלאיים מזוקקים או מחבצלת מים או מים מזוקקים מפרחים דומים בחלום, הם מייצגים תרופות רפואיות, רווחים, חגיגות או חתונות. (ראה גם מים)…

…אם אתה רואה תצלומים בחלומות שלך, זה סימן להטעיה מתקרבת. אם תקבל את תצלום המאהב שלך, מזהירים אותך שהוא לא מעניק לך את הנאמנות הבלתי מחולקת שלו, בזמן שהוא מנסה להרשים אותך כל כך. לאנשים נשואים החולמים על החזקת תצלומי אנשים אחרים, מנבא גילוי בלתי רצוי של התנהגותו. כשהוא חולם שאתה עושה תצלום משלך, מנבא שלא תגרום לצרות של עצמך ושל אחרים….

…מכתש בחלום מציין גורמים שנראים, לאט לאט, סתם, ברגע זה בחייכם. המוח הסאבלימינלי שלך נפתח ומודיע לך על ידי גילוי חלקים ממך. החלום מציין גם את המיומנות האולטימטיבית בחייכם….

…לחלום שאתה מת בחלום, מסמל שינויים פנימיים, טרנספורמציה, גילוי עצמי והתפתחות חיובית שקורה בתוכך או בחייך. למרות שחלומות כאלה יכולים לעורר רגשות של פחד וחרדה, זה לא גורם לדאגה ונחשב לעתים קרובות לסמל חיובי. חלומות לחיות את המוות שלך פירושם בדרך כלל כי שינויים גדולים לפניכם. אתה הולך להתחלות חדשות ומשאיר את העבר מאחור. שינויים אלה אינם מרמזים בהכרח על תפנית שלילית. באופן מטאפורי, אפשר לראות במוות סוף או סיום למנהגיך ולהרגלים הישנים שלך. אז למות לא תמיד אומר מוות פיזי, אלא סוף למשהו. בנימה שלילית, החלום שאתה מת יכול לייצג מעורבות במערכות יחסים כואבות עמוקות או התנהגויות לא בריאות, הרסניות. אתה עלול להרגיש מדוכא או להרגיש חנוק מסיטואציה או אדם בחייך המעירים. אולי דעתך נוגעת למישהו שחולה סופית או גוסס. לחלופין, יתכן שאתה מנסה לקחת התחייבות, אחריות או מצב אחר. לחלום או לראות מישהו גוסס בחלום פירושו שהרגשות שלך כלפי אותו אדם מתים או שאובדן / שינוי משמעותי מתרחש במערכת היחסים שלך עם אותו אדם. לחלופין, ייתכן שתרצה לדכא את ההיבט של עצמך שמיוצג על ידי האדם הגוסס….

…(קללה | אומן | שוטר | שלט אזהרה) בחלום, רעם ללא גשם פירושו פחד, אזהרה או אולטימטום. זה גם מייצג הבטחות טובות, פקודות אדיבות או צליל של תופים. לראות רעם בחלום פירושו פירעון חובותיו של אדם, ועבור אדם חולה זה אומר להחלים ממחלתו. רעמים, ברקים וגשמים בחלום מייצגים פחד למטייל, או לחמדנות של סוחר. שמיעה על פיצוץ אדיר בארץ רחוקה בחלום פירושו שתושבי אותו מקום ייפגעו מאסון גדול או נפגעים המוניים פתאומיים. קול הרעמים בחלום מייצג רצח, קטטה, מחלוקת, ויכוח, היעדר התייחסות דתית, אובדן כסף או שחרור אסיר. סופת רעמים עם גשם בעת הצורך בחלום מייצגת יבול טוב לאותה שנה. שמיעת שמיים סוערים מבלי לראות את הברק בחלום פירושו התנקשות, הטעיה, שקר או השמצות. שמיעת קול הרעם בחלום פירושה גם ננזפה על ידי רשות גבוהה יותר. אין יתרונות בשמיעת קול הרעם בחושך מבלי לראות ברקים בחלום, זה יתפרש ככפירה או חוסר נאמנות. זה יכול להיות נכון במיוחד כאשר הוא מלווה ברעידת אדמה. אם שומעים רעמים בעונתה בחלום, זה אומר חדשות טובות וברכות. אחרת, מחוץ לעונה הרגילה שלו, הרעמים בחלום מייצגים צבא בתנועה, או כיבוש זר של מדינה. שמיעת צליל הרעם בחלום מייצגת גם מזמורים, שבחים לאלוהים יתברך, הפארתו, או שזה יכול להיות מחלה, פחד, חירשות או צליל תופים בחתונה. אם מי שרואה את החלום הוא אתאיסט, פירושו שהוא יונחה ויאמין באלוהים יתברך. אם הוא חוטא, פירושו שהוא ישוב בתשובה על חטאיו. לשמוע את שאגת הרעמים בחלום ביום הראשון של אוקטובר פירושו מוות. אם זה נשמע במהלך ששת הימים הראשונים של אותו חודש, זה אומר הטבות, או מחירים נמוכים יותר, אבל אם זה נשמע בסוף החודש, אז זה אומר מגיפה או אסון. לשמוע את קול הרעמים בכל עת אחרת במהלך חודש אוקטובר בחלום פירושו רע. אם זה נשמע במהלך חודש נובמבר בחלום, פירושו ברכות לארץ, שגשוג, הפצת דברי אלוהים בארץ חדשה, נפילת שביט באזור מיושב, מות מנהיג, זיהום אשר יהרסו את חיי הציפורים, או סופת גשם כבדה עם נזקים מוגבלים. אם נשמע צליל הרעם במהלך עשרת הימים הראשונים של דצמבר בחלום, פירושו מותם של אנשים מפורסמים בחצי הכדור המערבי, אינפלציה, עליית מחירים, השפלה של התנהגות חברתית, ירידה ביבול, אינפלציה או משחק פוליטיקה מלוכלכת. . שמיעת קול הרעמים בשבעת הימים האחרונים של דצמבר בחלום פירושו שהחורף יהיה קר ויבש, אם כי האביב הקרוב יהיה קר ורטוב. שמיעת קול הרעם בששת הימים הראשונים של חודש ינואר בחלום פירושה שאירוע גדול יתקיים, כמו רעידת אדמה, מוות, הרס או מלחמה בעירק. אם ניתן לראות בחלום זה בשבוע האחרון של חודש ינואר, אז הוא מייצג ליקוי חמה, או מותו של מנהיג מערבי, מגפה, או לידתו של כוכב לכת המסמל חורבן של עיר גדולה על כדור הארץ. שמיעת קול הרעמים ביום הראשון של פברואר בחלום פירושה יבול טוב, הורדת או ייצוב מחירים, גילוי מחלה חדשה במזרח, מוות בים, גשמים עזים במכה, פחד, הרס ורעב באתיופיה , או שמנהיג מערבי יעביר את צבאותיו למזרח וישלוט על הארץ לפרק זמן קצר. שמיעת קול הרעמים בששת הימים הראשונים של חודש מרץ בחלום פירושה יבול טוב, הורדת מחירים, ייצוב השוק ושגשוג. שמיעת קול הרעמים בסוף מרץ בחלום פירושה רעב, הרס או שנחיל ארבה עלול להרוס את האדמות, או שזה יכול להיות בצורת שתהרוג את הבקר האפריקני. גם בסוג חלומות זה, אם נשמע צליל הרעם ביום העשרים הראשון באפריל, זה אומר שצבאות המערב יסיעו את המזרח ויקימו שם בסיסים צבאיים. אם במקרה הראשון של אפריל יהיה יום ראשון, אז מרץ יהיה חודש של פחד גדול והפרעות במזרח, בינתיים, סכסוך בין צבאות המערב יסתיים במותו של מנהיג מערבי ותבוסת צבאו. אם החלום נראה ביום האחד עשר באפריל, זה יכול להיות שרעידות אדמה או ציקלונים יהרסו מדינות רבות. אם החלום מתרחש ביום השלושה עשר באפריל, אז זה אומר שהאינפלציה תיפגע וטיולי מחירים יכבידו על האנשים הפשוטים. אם החלום נראה ביום השבעה עשר באפריל, הוא מתיימר לסכסוך פוליטי גדול בין מנהיגי העולם, ואם הוא נראה ביום העשרים השני באפריל, פירושו של דבר שדבר אסון יזהם חברות רבות. אם החלום מתרחש ביום העשרים השלישי של חודש אפריל, פירושו שפע, ירידת מחירים, פוריות באדמות, ואילו אם הוא נראה ביום העשרים וחמישה באפריל, המשמעות היא עליית מחירים. אם זה נראה ביום העשרים התשיעי של אפריל, פירושו שברכות, פוריות, הקלה ושמחה יתפשטו בארץ. אם נשמע קול הרעמים בתשעת הימים הראשונים של חודש מאי בחלום, פירושו מותם של אנשים אצילים ומובילים בטורקיה. באותה תקופה יהיה גשם בשפע, האדמה תהיה פוריה והחוות יצרניות ביותר. אם החלום מתרחש בין היום העשירי ליום העשרים בחודש מאי, פירושו מכות. אם נשמע קול הרעמים בחלום בעשרת הימים הראשונים של יוני, פירושו מותם של חוקרים ידועים, אנשי ידע, מנהיגים דתיים או אנשים אצילים במצרים. בינתיים, המחירים יירדו והשפע יקל על הכלכלה למהפך כלכלי גדול. אם החלום נראה במהלך ששת הימים הראשונים של יולי, פירושו שגשם טוב יירד במהלך חודש דצמבר שלאחר מכן והארץ תהיה פוריה. במהלך אותה שנה ימותו כמה מנהיגים מערביים, וייתכן שתתרחש מלחמה בפרס. בינתיים, הרוע יתפשט ברחבי מצרים, והוא יובא על ידי מנהיגיה שלה. אם החלום מתרחש בשבעת הימים האחרונים של יולי, פירושו שהשלום יתפשט ברחבי הארץ, המחירים יירדו בעירק ובמזרח אפריקה, ומחלה חדשה תשפיע על עצי פרי, עצי בננה, עצי תמר, אם כי חיטה. יהיה זמין בהפגנה, גם אם החקלאים היו מודאגים מכך בראשית השנה. אם נשמע קול הרעמים במהלך חודש אוגוסט בחלום, פירושו ברכות לאנשים בסוריה ולאנשי אזרבייג'ן שבים הכספי. באותה עת ייחסמו מעברי ים, הכבישים המהירים יינטשו וייתכן שתתרחש מלחמה בסין. אם נשמע רעש הרעם בסוף חודש אוגוסט בחלום, פירושו סוף בצורת במצרים, עליית מחירים, מוות, רעידות אדמה או שינויים פוליטיים גדולים. אם נשמע צליל הרעם במהלך שמונת הימים הראשונים של ספטמבר בחלום, הוא מכריז על בצורת במהלך תחילת השנה שאחריה יבואו גשמים עזים והתוצאות יבול טוב. המשמעות היא גם שתתקיים מלחמה ארוכה והרסנית. אם הרעם מתרחש ביום העשירי בספטמבר בחלומו של מישהו, אז זה אומר בצורת במרוקו. אלוהים יודע הכי טוב מה שמר ליצירתו והוא מיטב השופטים….

…לראות חזה סגור מבשר על הצלחה ועושר. זה מצביע גם על גילוי סוד. אם אנחנו אלה שמוצאים את החזה נפתח או שאנחנו פותחים אותו, נגלה סוד. אם זה מישהו אחר שפותח אותו, הם יגלו את הסוד שלנו והוא ייחשף….

…חלום האור מסמל תמיד ידע, גילוי ובהירות. חלום על תאורה טובה מעיד על ביטחון עצמי. חלום על אור שחודר אלינו ומייצר כאב מעיד על תחושת אי נוחות וחוסר אמון בעצמנו. אם בעיצומה של החשיכה קרן או נקודת אור מופיעה, זה מעיד שתופיע תקוות. חלום שמישהו מדליק את האור מצביע על כך שתדע דברים מוסתרים. חלום שמישהו יכבה את האור מעיד על ההיפך….

…לחלום שאתה קוסם ולבוש כאחד מצביע על כך שאתה מודע לכך שאתה יכול להיות כל מה שאתה רוצה להיות, אם עדיף לך או שתפרוץ את עצמך. לחלום שאתה קוסם וגם לייצר אפקטים מיוחדים מצביע על כך שאתה מרגיש אחראי למעשיך וכי אתה מסוגל להתגבר על כל בעיה שאתה עלול להיתקל בה. לחלום שאתה מבצע מעשה קסום מול קהל מצביע על כך שאתה אדם ממציא ושאתה מטפח גם יחסים חברתיים בטעם ובקלות. לחלום שאתה לובש לבוש לתרגול קסמים שחורים, כלומר עם גישה שלילית, מציע שאתה נוטה ליפול למצבים שליליים הקשורים לסגנות ואחרות. בכל מקרה, סוג זה של חלום מעיד על בעיות חמורות כמו תביעות, הפסדים, בגידות וכו '. לחלום שאתה מעריץ אשליה תיאטרונית המבצעת מעשי קסם מצביע על כך שאתה סקרן ללמוד על מסתרי החיים והמוות, ללמוד על מה שמעבר לחיים. חלום זה מתרחש בדרך כלל אצל סטודנטים השואפים להיות מדענים או חוקרים ומבקשים לבלוט על ידי גילוי דבר מרהיב….

…(עלי בן אבי טאליב, אלוהים יברך את פניו, בן דודו וחתנו של שליח האל, עליו יהיה שלום.) לראות אותו בחלום פירושו ניצחון על האויב של האדם. לראות אותו במקום או במסגד בו אנשים מתאבלים עליו או מבצעים עליו את תפילת ההלוויה או נושאים את ארונו או משתטחים אליו בחלום פירושו להפוך לשיעיה או לאסוף כוחות של מישהו למרד או ליצור חלוקה, או שזה יכול צביעות מתכוונת. אם מלומד רואה אותו בחלום, פירושו שהוא ירוויח ידע מוגבר, סגפנות, יראת כבוד וכוח. פירושו לראות אותו בחלום פירושו גם לכידת על ידי אויבו, הגירה ממדינה למדינה ובעיקר למות כשאהיד. לראות את עלי בחלום פירושו גם להיות צאצאים מבורכים, לנצח את אויבו של אחד, לכהן על המאמינים, תלאות במהלך מסעות, שלל, גילוי ברכות וניסים, רכישת ידע יוצא דופן, בעקבות התנהלות המובילה של שליח האל, עליו יהיה שלום, או מילוי הפקודות של האדם. אם אדם רואה אותו כזקן בחלום, פירושו ליצור קשר עם הנהגת הארץ ולהרוויח ממנה. לראות אותו עם פצעים בגופו בחלום פירושו שאחד יהפוך לכפיית לשון הרע ולהשמצה של אנשים….

…(תבלין | ותיק) בחלום, מלח פירושו כסף קל, אנשים רגילים ואדם טוב. ראיית ויכוח בין שני יריבים והעדה למלח המונח ביניהם בחלום פירושה שהם ישכיבו את ההבדלים שלהם ויעשו שלום. אם מלח נפוץ מתפנק בחלום, פירושו שמגיפה, אי צדק או בצורת יפלו על תושבי היישוב ההוא. מלח בחלום מסמל גם עבודה קשה, או מחלה. מלח שולחן בחלום פירושו גם סגפנות, ויתור וניתוק מעולם החומר. המשמעות היא גם ברכות, כנות ונוחות. אכילת לחם עם מלח בחלום פירושה סיפוק עם מעט מהעולם הזה. שייקר מלח בחלום מייצג אישה טובה וצייתנית. גילוי מלח בחלום פירושו מצוקות ומחלה קשה. מלח בחלום מייצג גם איזון, שמישות של דברים וקבילות של הכל. זה כולל ידע, דת, אשה, כסף, ילד ורווחים כדין. מלח בחלום פירושו גם הפחתת פחד, שלווה, פיתוח סבלנות וסבלנות. מלח בחלום מייצג גם תרופה, תרופה, סמים, אהבה, רוך, אחדות, חמלה, מרוויח כסף חשוד או קונספירציה. קבלת דג שהשתמר במלח בחלום פירושו חדשות טובות. זיתים שטופלו במלח בחלום פירושו לחזור ולהבטיח את ההבטחה….

…החלום על גאון מסמל את הרגשות שלך כלפי אדם או סיטואציה שאינם טועים לעולם. דיוק או תובנה מרשימים. מרגיש שתמיד אפשר לזמן מישהו לתשובה הנכונה. באופן שלילי, גאון יכול לסמל את התחושה שמישהו או משהו תמיד מעצים אותך. מרגיש נחות אינטלקטואלי או שלעולם לא תוכל להיות מספיק טוב. החלום להיות גאון מסמל תחושות של להיות בלתי-תקין או חכמים יותר מאנשים אחרים. מרגיש שתוכל תמיד להימנע מאותו אדם אחר. יתכן שהיה לך רעיון או גילוי טוב שאנשים אחרים מעריצים….

…חולמים על נשיקה, מציין אהבה, חיבה, שלווה, הרמוניה וסיפוק. לראות אחרים מתנשקים מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב שאולי הוא או היא מעורבים גם בחייהם האישיים והיחסים. אתה צריך לתת להם קצת מקום. אם החלום נגמר כשאתה עומד לנשק מישהו, זה מצביע על כך שאתה לא בטוח מה הוא או היא באמת מרגישים עבורך. אתה מחפש קשר כלשהו עם אותו אדם, אך אינך בטוח כיצד להשיג זאת. אם אתה הטרוסקסואלי וחולם שאתה מנשק מישהו מאותו המין, אז זה מייצג קבלה עצמית. אתה מזהה את הצד הנשי או הגברי. לחלום שאתה מנשק למישהו יש יד, פירושו כבוד. לחלום שאתה מנשק את החבר או החברה של מישהו אחר מעיד על הרצון שלך להיות בזוגיות ולחוות את האנרגיה של האהבה. יתכן שאתה פועל מבחינה מינית והרצון לעורר את תשוקתך. לחילופין, זה מעיד על חוסר כנות, מוסר ואחדות בפני עצמם. אם אתה מנשק חבר קרוב, אז הוא מייצג את הכבוד והערצה שלך לחבר שלך. אתם מחפשים איזו קרבה אינטימית שחסרה ממערכת יחסים מתעוררת. זה עשוי או לא אומר אינטרס רומנטי בשבילו או בשבילה. לחלום על אויב, יריב או יריב מתנשק, פירושו בגידה, עוינות או פיוס עם חבר זועם. אם מישהו מנשק אותך על ידי אדם זר, החלום שלך הוא של גילוי עצמי. אתה צריך להכיר יותר היבט של עצמך….

אם ראית את המחרשה בחלום, אז זה מעיד על גילוי של כישרונות חדשים שזה עשוי לרמוז בחייך.

…(קריש | קרישה) כאשר אדם סובל מעיבוי דם או קרישת דם, הרי שמירה או שטיפה של כל חלק ממנו בחלום פירושה חיסול של סחורה עומדת, או התאוששות ממחלה. כשמחלה כזו אינה שכיחה, אז לראות אותה בחלום פירושה הכרה בפעולה רעה, גילוי שוד בביתו של אדם, חילול קברו של קרוב משפחה, גוף חוטף או הוצאת גוף והעברתו לקבר אחר. סתימה וסקולרית בחלום מייצגת גם ביטול הבטחתו, אי קיום נדר, שלילת הבטחה או עניינים קשורים אחרים. (ראו גם דם)…

…(העלאה | תפילה | קמע | תפילה שחוקה סביב הצוואר או הוקרה למילוי הרע ולמשוך מזל טוב.) כאשר תפילה נקראת בחלום בעקבות המסורות הנבואיות כדי לעזור לאדם חולה בחלום, פירושו הגנה מפני סבל, סילוק מצוקה ופיזור העצבות. אם הקמיע או הקמע נושא כישוף אישי או משאלה, הרי שהוא אינו אלא שקרים, שקר, השפעה וצביעות. אם האדם שמדקלם את ההתלהמות בחלום הוא בעל מלאכה, פירושו שהוא מרמה את העם ומזייף את המוצר שלו. אם הוא איש ידע, פירושו שהוא משקר או מסתיר את הידע האמיתי שלו, נמנע ממתן עצות אמיתיות, או שאולי הוא מציע איכות פולחן לא טובה. אם זה שמדקלם את ההתלהמות בחלום הוא שופט, זה אומר שהוא ייתן פסק דין שגוי. אם ניתן לשתות מים עליהם התפללו תפילות ספציפיות בחלום, פירושו אריכות ימים. אם אדם רואה את עצמו מדקלם על סליחה, או אם הוא שומע עליית שוחרות מטעמו בחלום, הכל יהיה שקר למעט תפילה שמדקלמת – 'בשם אלוהים, הרחום ביותר, הכי רחום' או מכיל גילוי קוראן….

…החלום לחפש משהו מסמל את הצורך למצוא משהו שחסר או נחוץ בחייך. השתקפות של חיפושך בחיים מתעוררת לאהבה, הארה רוחנית, שלום או פיתרון לבעיה. מחפש משמעות נסתרת למשהו או מנסה למצוא תכונה שאתה רוצה בחייך שלא נמצא ברגע הנוכחי. החלום לחקור עשוי לשקף את הדאגה שלך מפני מישהו אחר שיגלה מידע סודי או אישי אודותיך. מרגיש שאתה לא יכול להסתיר מישהו ממישהו. החלום על חיפוש חיפוש אחר מישהו עשוי לשקף את העניין שלך בגילוי סוד או גילוי האמת. בחינת אדם או סיטואציה. בסטנדרטים גבוהים. החלום לחקור את עצמך יכול לייצג את הרגשות שלך להיות במקום או לחפש לעשות כל מה שאתה יכול לרגע. לחלופין, זה עשוי לשקף את הניסיון שלך להוכיח את עצמך בפני מישהו אחר. החלום לחפש מישהו יכול לייצג רגשות חיים על פן באישיותך שכבר לא עובד חברתית. מנסה לגלות מדוע התנהגויות או כישורים חברתיים מסוימים כבר לא עוזרים לך. מנסה לגלות מדוע מישהו כועס עליך או שאתה חווה במפתיע מזל רע. תוהה למה אתה לא יכול לעשות משהו אחר שאתה רגיל אליו או בטוח בו. דוגמא: אישה חלמה להיות עצבנית שניתן יהיה לחפש אותה. בחיים האמיתיים, היא הייתה עצבנית מכך שהחבר שלה יגלה שהיא יוצאת למופע לבד. דוגמא 2: אדם חלם לחפש את הבגדים בארון בגדים המושלמים. בחיים האמיתיים הוא ניסה להבין כיצד הוא יכול להיראות חכם יותר מהאחרים. דוגמא 3: אדם חלם לחפש את כל היציאות של בניין. בחיים האמיתיים הוא ניסה ככל יכולתו להיות מוכן לכל ביקורת שהוא עשוי לקבל. המחקר משקף את רצונו לגלות תירוצים העומדים לרשות הביקורת שיש לו או להימנע מהאנשים שהעניקו לו. דוגמא 4: אדם חלם לחפש אחר אוצר מתחת למים. בחיים האמיתיים הוא היה בטיפול וניסה להבין מדוע הוא כה אנטי-סוציאלי. הוא הרגיש שאם ילמד על עצמו יותר הוא יוכל למצוא דרך לשפר את כישוריו החברתיים….

…לראות שלג בחלום מסמל התחלה חדשה או טיהור של איזור באזור בחייך. תחושת ביטחון חדשה או הזדמנות שנייה. משהו הגיע לסיומו. תחושת בהירות חדשה. לחילופין, שלג יכול לסמל שלווה ושלווה רוחנית. באופן שלילי, שלג יכול לשקף כמה קשה או קר חווית ניקוי. התחלה חדשה מאוד לא נעימה או מרגיש כאילו נענשים עלייך. בידוד רגשי. התכת שלג מסמלת מכשולים או פחדים שמתמוססים. החלום על משחק בשלג מייצג הנאה או רגיעה אחרי חוויה מטרידה. לחלופין, החלום הוא סימן לכך שאתה מנצל הזדמנות. החלום למצוא משהו בשלג מסמל גילוי של כישרונות או יכולות נסתרים בתוך עצמך. יתכן שגילית הזדמנות חדשה. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות חדשים של קבלה או סליחה לאחר חוויה קשה. דוגמא: אדם חלם לראות שלג נופל ברחוב. בחיים האמיתיים הוא פתר בעיה בריאותית מרגיזה. השלג הנופל שיקף את ההתחלה החדשה עם שיפור בריאותו….

…החלום על מפגש מסמל תחושות של גילוי מחדש של דבר שלא היה אכפת לך מזה זמן רב. רגשות ישנים, תחומי עניין, מערכות יחסים או מצבים שאתה בודק. לחילופין, מפגש יכול להיות גם ייצוג של רגשות של משהו שאבד להיות משוחזר בחיים שלך. החזרת גאוותך או כבוד עצמי. לאחר שמשהו השתבש הציב את זה נכון….