החלום להתפטר מתפקיד מסמל את הרצון שלך לוותר על הכוח או האחריות. יתכן ואתה חווה שינוי גדול או שינוי גדול בחייך. אתה עלול להרגיש או לא מצליח להמשיך באותו מסלול….

לחלום שאתה מתפטר ממשהו (תעסוקה, עסקים, אוכל ויחסים חברתיים) מצביע על כך שקשיים יהפכו במהרה לבעיות מרכזיות שיאלצו אותך לקבל כמה החלטות.

אומר מראש פרידה או הפסקה שלא יהיה כואב וזה יהפוך לשחרור.

(ראה צדק)

…לברך מישהו בחלום פירושו לקבל ממנו תועלות. אם מישהו מברך את יריב בחלום, אז הוא מייצג רוע או מלחמה ביניהם. אם אדם רואה זקן אלמוני מברך אותו בחלום, פירושו ביטחון מפני העונש האלוהי על חטאיו. אם הזקן ידוע לו, פירוש הדבר שגשוג. אם אחד הוא חקלאי, המשמעות היא שהוא יקנה שתילים של עצי פרי לחווה שלו. אם הברכות ניתנות על ידי צעיר אלמוני בחלום, זה אומר שאחד יברח ממכת אויבו. אם אחד מבקש נישואין, פירוש הברכות הוא תשובה חיובית. אחרת, אם מישהו מברך מישהו שהוא לא מכיר בחלום, ואם האדם האחר לא עונה, זה אומר שבקשתו לנישואין תידחה. אם שני סוחרים מברכים זה את זה בחלום, זה אומר שהעסק שלהם יצליח, ואם הסוחר השני לא ישיב לברכות שבחלום, זה אומר שהשותפות שלהם תתמוסס. אם אויבו מברך אותו ומביא לו מתנה בחלום, פירושו שהוא מבקש פיוס ומוכן לשלם פיצויים עבור הסדר. אם מישהו מתקבל בביטוי לא ידוע ואליו הוא משיב בברכה משותפת בחלום, פירושו שהוא יינצל מתאונה קטלנית, אם כי יתוגמל על תשובתו. עם זאת, אם הוא לא מקבל את זה, או משיב לו בחלום, זה אומר ההפך. אם מישהו רואה את עצמו לוחץ יד עם מישהו ואז מחבק אותו בחלום, זה אומר שהוא יקבל בשורות שמחות, חדשות טובות, ישמע מילים טובות שתשובתו תהיה זהה, או שזה יכול להיות ידע שהוא ילמד אותו אחרים. אם אדם רואה את עצמו לוחץ יד ומחבק את אויבו בחלום, פירוש הדבר שהמחלוקת שלהם תיפסק. אם אדם רואה את המלאכים מברכים אותו בחלום, זה אומר שהתובנה שלו תגדל. ברכות בחלום מייצגות כנוע, כניעה או צורך בתשובה הנוגעת לאינטרס שיש לצד השני. אם מישהו מתחיל לדבר עם מישהו לפני שמברך אותו בחלום, זה אומר חדשנות, ואותה פרשנות ניתנת אם הוא לא עונה לברכה, או אם הוא משיב בתנועה. לשבח את שלום השלום בסוף תפילותיו בחלום פירושו להמשיך בדרכו, ללכת לפי המסורות הנכונות, השלמת תפקידו, התפטרות מעבודתו, מינויו, פיטוריו, מסעות ורווחים. אם האדם מסיים את תפילותיו החל בברכות משמאל, ואז ממשיך ימינה בחלום, פירושו שהוא רודף את דרך ההתפרעות והחדשנות. אם האדם מסיים את תפילותיו ללא הברכות המסורתיות בחלום, פירושו שהוא מעוניין יותר לגבות את הרווח שלו, מאשר להגן על השקעת ההון שלו. (ראו גם תפילות 2)…

…כל חלום על התפטרות שווה ערך להכרה בכך שאנחנו מפעילים סמכות יתרה על אלה שתלויים בנו, בין אם בבית ובין אם בעבודה. התוצאה שאנו צריכים לקחת מחלום זה היא להפחית את הדומיננטיות המוגזמת הזו ולתת חופש גדול יותר לאחרים, אחרת נאבד הכל….

…לחלום שתתפטר מתפקיד כלשהו, ​​מסמל שלצערך תתחיל במפעלים חדשים. לשמוע על התפטרות אחרים, מציין כי תהיה לך בשורה {sic} לא נעימה….

…לחלום לבהות לרגליך מסמל התפטרות עצמית, וכניעה לאחרים, שהחולם יוכל להתגבר עליהם. לחלום לבהות לרגליהם של אנשים אחרים יכול להיות שהחולם יש את הרצון לא להיות מושפע מאנשים אחרים והוא מסוגל להשיג הצלחה חשובה. לחלום על שטיפת רגליך פירושו שאתה לא מפעיל מספיק כוח כדי להגן על זכויותיך, ומאפשר לאחרים לנצל את ההזדמנות הזו. חולמת על כאבי כף רגל, מכריזה על קושי בעניינים המטופלים ועם המשפחה. לחלום על כפות רגליים אדומות או נפוחות עולה כי בקרוב יחולו שינויים, אולי פרידות משפחתיות שעשויות להפוך בסופו של דבר לסכסוך חמור….

…חולם על טבילה, מסמל כי הדמות שלך זקוקה לחיזוק על ידי תרגול של מתינות בהמלצה על דעותיך לזלזול חבריך. לחלום שאתה מועמד מסמל שתשפיל את האני הפנימי שלך לטובת הציבור. לחלום שאתה רואה את יוחנן המטביל מטביל את ישו בירדן, מציין שיהיה לך מאבק נפשי נואש בין הכפפה לעבודה בכושר דל לפרנסתם של אחרים, או לעקוב אחר רצונות העלולים להוביל אותך לעושר ובלעדיות. לראות את רוח הקודש יורדת על ישו, זה משמעות של התפטרות מחובה והתנערות מעצמי. אם אתה טובל ברוח הקודש ובאש, פירושו שתזרוק אותך למצב אימה בגלל שהתגלתה במעורבות תאווה כלשהי….

…בחלום, המרחק מסמל אי צדק או להיות מקופח ממשהו. המרחק בין שני אנשים בחלום פירושו קטטה, התפטרות או מוות. מרחק בחלום פירושו גם קרבה, מכיוון שהוא הפוך. הליכה למרחקים ארוכים בחלום פירושה תלאות או יציאה למסע קשה….

…לחלום על התפטרות אינו שלילי. עבור הנשואים, זה מציין שאתה מחזיק במקומות שאתה לא ראוי למלא, ואם דרכיך לא יתוקנו, המוניטין שלך יהיה על כף המאזניים. לרווקים זה מנבא אכזבות באהבה ובבגידה של גברים. לחלום שהאהוב שלך התקדם עם מישהו אחר, מציין את בוגדנותו. לחלום על חבר שלך שיחופף עם מי שאתה לא מאשר, מציין שבקרוב תשמעו עליו הם חוזים בנישואין שלא נעימים….

…(אי-אמון | מבולבל | מיואש | התפטרות) לחוות ערעור או לאבד תקווה באלוהים יתברך בחלום מסמל פוליתאיזם או ניסיון להתאבד או לחטא, אם כי התוצאה של מצב כזה בחלום עשויה בסופו של דבר להפוך לחיובית. עֵרוּת. ייאוש בחלום פירושו גם בריחה מסכנה גדולה, או עיסוק בפעילותם של יושבי אש הגיהינום. (ראה גם Uptight)…

…(הימנעות | הגינות | הוגנות | כנות | חוסר שוויון | התפטרות) עדות לאי-צדק שמנהלת הרשות בחלום מייצגת את ההפך. למעשה, לראות שליט לא צודק בחלום יכול לסמל נחמה, שלום, שלווה, הגנה על החברה, או שזה יכול להיות התפתחויות עירוניות. היותך רק בחלום עשוי לרמוז על הצורך לעשות צדק ביחס לבני משפחתו. אם אדם חסר תשומת לב, או חוטא, או עריץ, או מדכא רואה את עצמו צודק בחלום, פירושו שהוא יחזור בתשובה לאלוהים יתברך מחטאיו. (ראו גם חוסר צדק | שופט | שליט לא צודק)…

ניתן להתגבר על בעיות הנוגעות לחולם בעזרת התפטרות והקרבה.

…בדרך כלל זה משקף צורך אמיתי. אם לא אז זה מסמל שאיפה בוערת של משהו מיסטי או דתי אלא אם כן אנו נאלצים לשתות מים בוציים או חמים, ובמקרה זה הוא מגלה הטעיות, התפכחות או התפטרות מהבלתי נמנע….