…חלום הכריש מסמל נקודות תורפה או תחושות של סכנה קרובה. אתה עלול להרגיש כאילו אתה לא יכול לעשות שום דבר שמקבל לחכות לאירוע שלילי כדי להרוס אותו לאט. מרגיש עצבני מאוד בגלל תוצאה שנראית מסוכנת או בלתי נמנעת. כרישים הם סמלים המופיעים לעתים קרובות כאשר אנשים נתקלים במצבי חיים קשים מאוד, בהם הם חוששים מתוצאות נוראיות, מתלבטים, מרגישים כי בעיה מובילה ישירות לכישלון, בעוד שהם אינם יכולים לעשות דבר בנדון. ~מים בעייתיים~ בחייכם או ציפו לגרוע מכל. רצון להימנע מכל בעיה או עימות בכל מחיר. סימן שאתה מהסס או שקט מדי בגלל הבעיות שלך. לחילופין, כרישים יכולים גם לייצג אנשים או מצבים שאתה תופס שהם לא סלחניים, או שאין לי חרטה עליהם. אתה יכול גם לייצג את היחידה שלך ~יש הכל~ בכל מחיר. החלום ללכת על ראש כריש יכול לסמל אדם ללא חרטה או סיטואציה שעוזרת לך. החלום להיות כריש מסמל את הדחף האדיש שלך להשיג. יש איזשהו תחום בחייך בו אין לך חרטה. החלום על כריש מת מסמל פגיעויות אימתניות שחלפו או הגיעו לסיומם. זה יכול להיות גם ייצוג של אויב חסר תלות שנכשל. לחילופין, כריש מת עשוי לשקף את שאיפותיו הבלתי ניתנות לעצירה שלו לאבד עניין או להיות נבוך מהצורך להפסיק להיסחף ולהרוס מישהו. דוגמאות: צעיר חלם על כריש ששוחה סביבו. בחיים האמיתיים הייתה לו מחלה שהוא חש שהולכת לאט לאט להרוס את חייו. דוגמא 2: אישה חלמה ללכת על ראש כריש. בחיים האמיתיים היא הייתה בגירושין ובקשר תדיר עם עורכת דינה שניסתה לעזור לה לסלק את בעלה ו~יש את הכל ~. דוגמא 3: צעיר חלם על כריש לצאת לשחות קרוב יותר אליו. בחיים האמיתיים הוא חשב על התאבדות שכן עסקיו לאט לאט נכשלו. דוגמא 4: אישה חלמה שכריש נשך את רגליה. בחיים האמיתיים היא הוצעה רק על ידי החבר שלה ולא הייתה בטוחה כיצד להגיב….

(דגים) כריש בחלום מייצג רוח גבוהה, או שזה יכול להיות שייכות למעמד הגבוה או לשושלת אצולה.

…חולם על כרישים, מציין אויבים אדירים. לראות כריש רודף אחריך ותוקף אותך, מציין שהיפוך בלתי נמנע יטביע אותך בכדי לבשר. לראות אותם ספורטיביים במים צלולים, מנבא שבזמן שאתה מתחמם בשמש של נשים ושגשוג, הקנאה היא בסתר, אך בוודאי, שעושה לך אי-נחת, ואומלל. לראות מת, מציין פיוס ושגשוג מחודש….

לחלום על כריש מעיד על התחושה החזקה שלך להיות מאוים על ידו אך חלום זה מעיד גם שתתגבר על קשיים.

(רמאי. ראה אמן קון)

המצב שלך יהיה נסער על ידי התקפות חופפות ומסוכנות.

…לחלום על כרישים הוא סימן לכך שיש יריבים חמדנים ולוחמים שאולי יגרמו לנו מהומה כלכלית. זו אזהרה שהמצבים שלנו יתסיסו בגלל ההתקפות המסוכנות והחופפות שלהם. כרישים הם תמיד סימן של חוסר וודאות וחרדה….

…החלום של הכריש פירושו שיש מישהו בחייך שגורם לך רגשות שליליים. אולי האדם הזה מאוד קפדני ולא נעים וזו הסיבה שהוא גורם לך להרגיש לא בנוח. הוא משיג את יעדיו על ידי פגיעה בזולת. מצד שני, החלום יכול להראות מצב נפשי משלו , המראה תסכול, פחד וכעס, מכיוון שהכריש קשור לכל המשאבים הללו….

…(שיבוש | מבול) שיטפון בחלום מייצג התקפת אויב, פגיעה, הרס, מחלה, מסע עמל או שפע של עיירה. אם המים זורמים לעבר נהר בחלום, זה אומר שהוא יברח מאויב מסוכן. להילחם בשיטפון או לנסות למנוע את כניסתו לביתו של החלום פירושו להילחם עם האויב כדי להגן על משפחתו ורכושו. עם זאת, אם אנשים עדיין נהנים מהמים שלהם לבארות או לחוות שלהם בחלום, אז זה מייצג שנה משגשגת ובציר טוב, או שזה יכול לייצג השקיה טובה וסכרים חזקים. בחלום, שיטפון מייצג גם שקרים, צביעות, בזבוז דיבורו של אדם, או שזה יכול להיות שקר. אם אדם רואה את עירו מוצפת בדם בחלום, הרי שהיא מייצגת את חמתו ועונשו של אלוהים על חטאי האנשים. רגישות בחלום יכולות לייצג גם גשמים, לשון של אדם או אישה מדוברת וחדה. אם הבית של מישהו מוצף בחלום, הוא מייצג מעשי עבר שיביאו יתרונות מאוחרים יותר. שיטפון בחלום מייצג גם הזנה נוזלית כמו דבש, חלב או שמן. אם אדם רואה את עצמו אוסף את מי שיטפון בצנצנות ואנשים נראים שמחים על זה בחלום, פירושו שזמינות של מוצרי מזון בשפע ונפילה או ייצוב מחירים. שיטפון בחלום פירושו גם חסימת הכבישים לקיצוניות או בידוד סכנה. כשאדם רואה שיטפון בחלומו אך מחוץ לעונה שלו, פירושו שהוא עוקב אחר השפעות נפשיות או רודף חידושים דתיים. המשמעות היא גם זעם, הרס, הדחה, עונשים או מגיפה, אלא אם היא נופלת מהשמיים אז פירושה גשמים וברכות. אם אדם רואה את עצמו יוצא מביתו לשחות בעיירה מוצפת בחלום, זה אומר שהוא יברח מעריץ חסר רחמים. אם אדם לא יצליח לעבור, ואם הוא נאלץ לחזור לחלל ביתו בחלום, פירושו שעליו להקפיד להישאר באותה עיר או לא לא לציית לבוס שלו. עצירת השיטפון מלהגיע או להיכנס לביתו של אדם בחלום פירושה גם פיוס עם אויבו….

…(הגנות) אם זה קשור למלך או לשליט וצבאו בחלום, תעלה אז פירושה של אנשים ועושרו של האדם. אם התעלה מתייחסת למלומד בחלום, אז זה מייצג את יועציו, או את מעגל האינטימיות שלו התומכים בתיאוריות שלו. אם זה קשור לאשתו, התעלה מייצגת את האפוטרופוס שלה או את אביה. אם זה קשור לבן של מישהו, התעלה אז מייצגת את הוריו. הבחנה בעיר ללא תעלה או טירה כדי להגן עליה בחלום פירושה אי תשלום נדבות או צדקה, בזבוז כסף, אובדן ידע, התפשטות הרע, או התקפת אויב נגד אותה עיר….

…חלום השחייה מסמל את חקר הרגשות הקשים. אתה מנסה לברר מהן הבעיות שלך ברמת יחסית של נוחות ואובייקטיביות. שחייה יכולה לשקף את הרצון שלך לשנות או את המאמץ הגדול שאתה עושה לעשות משהו למען עצמך. פנה למכונית אוטומטית. חלומות שחייה יכולים להיות גם ייצוג של רצון לאתגר את עצמך או לחקור אפשרויות שמעולם לא נחקרו קודם. נסה לעצמך דברים חדשים. שחייה בחלומות נפוצה בקרב אנשים העוברים טיפול או המחפשים נפש עזרה או תובנות לגבי בעיותיהם. לחלופין, שחייה יכולה להיות גם ייצוג של עד כמה אתה מיומן במצב לא בטוח או שלילי בעצמך. הישאר ~במשחק~ כשלא עכשיו מה יהיה הלאה. החלום להיות שחיין טוב מסמל את המיומנות והביטחון שלך בהתמודדות עם מצבים קשים או ברגעים מרגשים מאוד. החלום לבצע פעולות גב מסמל מידה גבוהה של ביטחון בניווט במצבים לא בטוחים או שליליים בעצמכם. מרגישים שקל מאוד להתמודד עם בעיות. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה בטוח מאוד ביכולת שלך להתמודד עם בעיות או להתמודד עם קשיים בעצמך. החלום על שיעורי שחייה מסמל מצבי חיים מעוררים בהם אתם לומדים להתמודד עם מצבים קשים בעצמכם. זה יכול להיות גם ייצוג של למידה לגלות את הבעיות שלך בעצמך. דוגמא: אישה חלמה לשחות. בחיים האמיתיים היא החליטה לגזור זמנית את החבר שלה מהחיים כדי להעניש אותו על כך שהוא משקר לה. שחייה משקפת את הרגשות העתידיים שלך לחיות את החיים בעצמך תוך הרגשת חוסר הוודאות במערכת היחסים שלך. דוגמא 2: אדם חלם לשחות בבריכה עם כריש. בחיים הוא שלט במחלה קשה שרופאים דחו כדי להעיר כי הוא הרגיש שהוא יכול להתגבר עליה בכל עת. דוגמא 3: אישה חלמה לשחות בבריכה. בחיים האמיתיים היא לא הייתה בטוחה ולא בטוחה אם בחור שהיא אוהבת אי פעם ירצה לצאת איתה. שחייה משקפת את חוסר הנכונות לתת כדי לנסות להתקרב לבחור שאהבה, בלי שיש לה מושג מה היו סיכויי העתיד שלה. שחייה מסמלת את הרצון שלה ~להישאר במשחק~, תוך הרגשה שהיא לבדה….

(רמאי | כריש) אם אמן נוכל רואה את עצמו כמלך או כמנהיג בחלום, פירושו שהוא יילכד ונכלא.

…החלום על גלישה מסמל ~ללכת עם הזרם~ במצבים לא בטוחים או שליליים. מתן אפשרות לתנאים לביצוע מצב. אגב, הסתגלות לסיטואציות בעייתיות. דוגמא: אישה חלמה לגלוש על גבי כריש. כשהעירה את החיים היא נתנה לעורך דינה לקבל את כל ההחלטות בגירושין על סמך כל מה שהוא חשב הכי טוב….