(ראו מדבר | ריקנות)

…החלום על החלל החיצון מסמל את הלא נודע. אתם חווים מצבים חדשים, רגשות חדשים ורעיונות חדשים. החיים והנפש שלך הולכים לאן שהם מעולם לא היו בעבר. החלום להתכונן לצאת לחוץ מסמל את ההכנה או הציפייה שלך לחוויה יוצאת דופן. התכוננו לעשות משהו או לחוות משהו בחייכם שמעולם לא חוויתם בעבר. דוגמא: אדם חלם על אביו והצביע על החלל. בחיים האמיתיים הוא החליט להיכנס לטיפול בפעם הראשונה בחייו. אביו מצביע לחלל משקף את מצפונו שמקבל את ההחלטה לעשות מעולם שמעולם לא עשה….

…החלום להיות חלל המסמל פחד או חוסר ביטחון באזור חייך. זה חוסר ביטחון עצמי. אתה עלול להתבייש עד כמה זה מתדרדר באזור בחייך שבדרך כלל נותן לך ביטחון. הלם או הפתעה שאתה לא חזק, חתיך או תחרותי כמו שחשבת שאתה….

…חולם על החלל החיצון, מייצג את היצירתיות שלך. זה יכול גם להצביע על כך שמשהו או מישהו הופיע משום מקום….

(ראו מדבר | ריקנות)

אם בחלום אתה רואה, מרגיש או עושה משהו בריקנות, זה אומר עבודה נטולת פרי, או שמשהו חסר לך בחיים. אין שום דבר שיראה את כל המאמץ שהשקעתם בפרויקט או בפיתוח….

…חשוב מאוד להתייחס לתחושה שמפיק החלום כאשר אנו מבצעים את פעולת ריקון משהו. אם אנו חשים בושה או פחד, ניתן לפרש זאת כאינטואיציה של אובדן או כשלים עתידיים בפרויקטים שלנו. אבל אם אנו חולמים לרוקן אשפה ואנחנו עושים זאת בעצב, החלום יכול לספר לנו על הרצון הלא מודע שלנו לטיהור ופישוט….

…בחלום, תא דיו מייצג כבוד, כוח שלטון, התרוממות רוח, אשה או כסף. חלל דיו בחלום מייצג גם נישואין, עסקים או משרת. אם מציגים בפניו דיו בחלום, זה מייצג קטטה עם קרובי משפחה או עם אישה. אם עד מכובד נוכח כשמסירת דיו למי שרואה את החלום, פירושו נישואין לקרוב משפחה. ללקק את דיו בחלום פירושו לעסוק במעשי סדום או הומוסקסואליות. חלל דיו בחלום יכול גם להיות שאפשר לפתות את משרתו בגלל קיום יחסי מין לא חוקיים וכי היא כבר לא תשרת את הבית הזה. לקנות דיו בחלום פירושו שנישואיו של האדם לא יראו שום אושר מכיוון שעט הכתיבה של אחד יוצא ממנו עם דיו בלבד. חלל דיו בחלום פירושו גם כיב. העט מייצג ברזל (ראה ברזל), והדיו פירושו זמן. אם אדם רואה חלק מגופו שהופך לתא דיו, לפיו הוא יכול לשאוב ממנו דיו ולכתוב במחברת בחלום, פירוש הדבר שהוא יקבל ירושה. חלל דיו בחלום פירושו גם רפואה. אם אדם חולה, אז לראות שקע בדיו בחלום פירושו גם למצוא את התרופה הנכונה, ואם ירצה השם, אחד יירפא ממחלתו. (ראו גם Pederasty | Sodomy)…

…החלום על חפצים העשויים מנייר מסמל את רגשותיך לגבי דבר שהוא חסר תועלת, אין לו חומר או שאין לו מעט ערך. החלום על נייר מכתבים ריק מסמל רעיונות שלא קורים או שעדיין לא נשפטים עליהם. היכולת לנסות רעיונות חדשים מתי שרוצים. לחלופין, נייר מכתבים ריק יכול לייצג גם חוסר רעיונות. החלום על תפקידה של אמנות ריק מסמל רצון להיות נערץ בגלל משהו שאתה מתכוון לעשות. עבודה לקראת הישג בלתי נשכח. לחילופין, נייר אמנות ריק יכול לשקף תסכול או קנאה, שאינם יכולים לעשות שום דבר שהחלום על נייר מקומט מסמל רעיונות או רגשות נטושים כי רעיון אינו מועיל. תסכול או מבוכה שמשהו לא עבד. החלום על ניירות תעודה מסמל רעיונות שיש לכבד או אחריות שצריך לעמוד בהם. החלום על ערימת ניירות משרדיים יכול לסמל רגשות להיות מוצפים או לחוצים יותר. יתכן שתצטרך להאט, לבקש עזרה או ללמוד להאציל….

…(עיפרון | לשון) בחלום, עט מייצג ידע, למידה, ילד, סוחר או מצווה על הטוב ואוסר על הרע. אם סוחר או אומן רואים עט בחלומו, זה אומר שהוא יצליח בסחר שלו, או שהוא יכהן על אנשים מאותו סחר. אם סוחר מרוויח משהו בעט, או כותב איתו חשבונית בחלום, זה אומר שהוא יהיה מוגן מפני עוני באמצעות המסחר שלו. אם סופר רואה את עצמו נושא עט, או מחזיק נייר, או חלל דיו בחלום, זה גם אומר שיש לו מקור פרנסה, הגנה מפני עוני, השתכרות מפרנסתו מכתיבה או עבודה תחת מישהו בעל סמכות. עט בחלום מייצג גם את מנהל אחד, את הבקר שלו, את הקוזינר, את העד בהסכם, התקשר בהסכם נישואין, או שהוא יכול לייצג בן אינטליגנטי שיהפוך לסופר מפורסם. בעלות על עט או קבלת עט במתנה בחלום פירושה רכישת ידע. ואז, אם מישהו ממשיך לכתוב עם זה בחלומו, זה אומר לקבל פגישה, או לתפוס תפקיד של סמכות. התבוננות בעט עט אחד אוחז בידו ורואה עט אחר מונח לצידו בחלום מציין שיש לו אח למחצה, או אם אמה של מישהו בהריון, זה אומר שהיא תביא בן חדש. עט בחלום פירושו גם ערובה. אם אשתו של אחד בהריון, אז אם הוא רואה עט מונח ליד חלל דיו בחלומו, זה אומר שהיא תזכה לבן. להחזיק עט בחלום פירושו גם לעשות שבועה. אם העט של אחד נשבר או נשרט בחלום, הוא ישקף את עסקיו, סחרו ופרנסתו. לחות עט ממטבע דיו בחלום פירושה לבצע חטא. עט בחלום מייצג גם סגולות שבאמצעותן ידוע אחד, או יכול להיות פירושו קיום פסק דין של בית משפט, או חתימה על צו בית משפט, או שהוא יכול לייצג תלמיד חכם, שופט, לשונו, חרב, איבר מינו, מסילה, נדיבות, שפע, טוב לב אנושי, איש סודו או ניצחון ניצחון על אויבו. אם העט של אחד נראה במצב טוב בחלום, פירושו ששבועתו או הברית שלו נכונים. אחרת, עט פגום בחלום מייצג שבועה שגויה, או הסכם מוטה. משמעותה של ההפעלה באדרream פירושה גם אריכות ימים ושגשוג. (ראה גם לשון)…

…החלום על תחנת חלל מסמל נקודת מבט על מצב שבו אתה תמיד עומד אל הלא נודע. אתה מעורב במקום שאתה תמיד עושה משהו שמעולם לא עשית בעבר ואינך יכול לחזות את התוצאה של מצבים. אתה עלול להרגיש מוצף מתוהו ובוהו או מצב בלתי פוסק של קבוע. דוגמא: אדם חלם להיות תחנת חלל, בעיות קיבוע. בחיים שעשה מניפולציות כדי להתעורר הוא נתקל במספר בעיות כלכליות ובעיות משפחתיות שמעולם לא חווה לפני כן….

…(ריק | פורלורן | עלוב) מקום נטוש וריק בחלום מסמל עוני או חוסר אוכל או מחיה למשק הבית. מקום ריק בחלום יכול גם לסמן מצוקה וטרחה….

…ארון ריק מעיד שנמצא במצב מביך בגלל חוסר זהירות. אם היא מלאה, היא שומרת על רווחה בזכות העבודה. אם זה ארון ארון בגדים והוא מבולגן, עלינו לארגן מחדש ולעדכן את הידע שלנו. מצב ריק מעיד על כך שאיננו מוכנים למצב שנרצה בגלל חוסר ידע. אם אנו חולמים שהארון מלא, מסודר ואיכות תוכנו ירודה, עלינו לעדכן את הידע שלנו. אם איכות הבדים טובה, ואם הכל לבן, אנו נסבול ממחלה כלשהי או מפציעה. אם הוא מלא בבגדים צבעוניים, הוא מודיע שנקבל עושר ושגשוג בזכות הידע שלנו….

…לחלום על ישיבה על כס מסמל אנרגיה וסמכות. יש לך שליטה על היבטים בחייך. ראיית כס ריק ריק מסמלת את חוסר נכונותכם לקבל אחריות….

…חלום הנדבך מסמל מודעות למידה שאתה מרגיש ריק או בודד. האדם מרגיש את תשומת הלב כיצד לרוקן מצב בצורה פתטית. להרגיש שכל השאר מעניין יותר ממה שאתה עושה. חוֹסֶר עִניָן אִישִׁי. באופן שלילי, עשבים בחלום יכולים לשקף רגשות לגבי המצב, לעולם לא לדאוג לשום דבר. ניהול קשר הפך להיות ריק. ריקנות הידיעה שאיש בחייכם לא דואג למה שחשוב בכלל. לחלופין, זה יכול להיות סימן לכך שאתה בוחר או רודף אחר דברים שאחרים נמנעים מהם בכוונה או ש~לא יתפסו אותם מתים ~במעורבותם. לחוות סיטואציה עם מעט תמיכה או שאחרים אינם בעלי עניין רב….

…אם הוא מלא, זה מבשר על עושר ואושר. ריק, עוני. בהתאם לחומר, תוכנו יודיע אם הוא טוב או רע אם הוא מלא או ריק. אם הוא עשוי מעץ, אז הוא מכריז על נסיעה הקרובה. קופסה צבעונית, הפתעה. אם הוא עשוי ממתכות יקרות ואבנים יקרות, מעיד על עושר. עם מראה, זה מזהיר אותנו שטיפות….

…החלום של בקבוק נוזלים או משקה מסמל הזדמנות לעשות משהו, מתי שתרצו. יש לך סיכוי לעשות משהו בדרך שלך, להשתעשע או לתקן בעיה במהירות. החלום של בקבוק ריק מסמל חוסר הזדמנות מוחלט. יתכן שהשתמשת בהזדמנות או הרגשת שאף אחד לא ייתן לך אחת. כישלון עלול להרגיש בלתי נמנע. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות, לדעת שאתה יכול לעשות משהו מתי שאתה רוצה בלי לדעת איך היית עושה את זה. דוגמא: אדם שחולם לראות בקבוק אדום ריק יושב על מדף. בחיים האמיתיים הוא התאבד, לא ידע בדיוק איך הוא הולך להרוג את עצמו….

…החלום להיות בתוך חדר שמעולם לא הייתי בו מסמל את המרחב האישי ואת הגבולות שאתה מרגיש במצב. מה שאתה מרגיש שאתה יכול או לא יכול לעשות בחיים. קירות סמוכים עשויים לשקף חוסר ברירה או יכולת לפעול. קירות מרוחקים יכולים לשקף הרבה זמן פנוי ואפשרויות. שקול את סוג החדר למשמעות נוספת. חדרים הם מחשבות, מטבחים הם הכנה, אמבטיה הם סוגיות עם ניקיון והסלון הם סוגיות שאתה מרוצה מהם. החלום של חדר ריק מסמל תחום בחיים בו שום דבר לא קורה. אם החדר היה מלא בעבר בריהוט או בחפצים, אך הוא כבר לא יכול לשקף תחושות של ריקנות או שאין לו מטרה. דוגמא: אדם חלם להיות כלוא בחדר קטן מדי. בחיים האמיתיים הוא מרגיש כלוא בחובות. דוגמא 2: אישה חלמה להיות בחדר עם קירות רחוקים ומרוחקים. בחיים האמיתיים היא ניסתה להתגרש, ובעלה הקשה גרם לעיכובים שלה ולגרום לה לבצע את כל העבודות. הקירות הרחוקים משקפים את האתגר העצום שחשה לה להשיג משהו, כאילו לעולם לא תוכל להתקרב למטרתה. דוגמא 3: אישה חלמה על חדר ריק. אני מעיר את החיים שהבת שלה השתנתה מעצמה ונתנה לה לחיות לבד. היא הרגישה שחייה חסרי משמעות יותר….

…אלמנט האש בחלום מייצג עוצמה. אש בחלום פירושה גם אהבה. מוצר שנוגע באש תוך כדי ייצורו או בישולו בחלום פירושו ויכוחים ומחלוקות. בחלום, אש מסמנת גם בשורות שמחה, אזהרה, מלחמה, עונש, כוח, כליאה, הפסדים, חטאים או ברכות. אם רואים שריפה בוערת עם ניצוצות היורים לכל כיוון ונשרפים ביער ומשתוללים ברעש סוער ומעוררות בחלום, פירוש הדבר חוסר התחייבות, הפרעה אזרחית או מצוקה דרכה אנשים רבים ימותו. אם אדם רואה אש בוערת בתוך ליבו בחלום, פירושו אהבה או דיכאון הנגרמים כתוצאה מהפרדה מאהובתו. לראות שני שיחים בוערים מנסים לצרוך אחד את השני בחלום מייצג שני צבאות שנלחמים זה בזה. אם שני השיחים הבוערים נשארים שלמים ולא מניבים אבדן בחלום, אז הם מייצגים ניסויים ומצוקות במקום בו הם נראים. מי מבין שתי השריפות קרוב יותר למקור מים בחלום פירושו שצבא כזה עלול יותר לנסיגה או כניעה מרצון. אם המים זורמים ומכבים את האש בחלום, המשמעות היא גם שהמים יתפללו וכתוצאה מכך ייצרכו. ככל שעשן שחור יותר מייצר בחלומו של אדם, כך הסכנה והסבל הנובעים מכך עולה. אם האדם מדליק אש בלילה כדי שאנשים יוכלו לראות את דרכם בחלום, זה אומר שהוא ירכוש ידע ובעזרתו, הוא יעזור לאנשים לעבור את חייהם, להנחות ולהדריך אותם. אם אדם רואה את עצמו מדליק אש על הכביש לאור היום בחלום, זה אומר שהוא ייצא לדרך של חדשנות ולהטעות אחרים. אם אדם רואה שריפה במהלך אור יום בחלום, פירושו מלחמה ומצוקות. אם זה נראה בשעות הלילה, אז זה אומר שלום והדרכה. אם אדם רואה את עצמו סוגד לאש בחלום, פירושו שהוא אוהב מלחמות, או עוקב אחר פניות שטניות. להתחמם מאש סמוכה במהלך יום קר בחלום פירושו להתעשר. אכילת אש בחלום פירושה הסבת רכוש של יתומים או הרווח של כסף חשוד ובלתי חוקי. אם נידון למוות באש בחלום, פירושו מאסר. אם אדם נכנס לאש הגיהינום אז יוצא ממנו בחלום, זה אומר שהוא בסופו של דבר ייכנס לגן העדן. אם מישהו מוכר גיהינום וקונה גן עדן בחלום, זה אומר שהוא ימכור עסק הכרוך בשימוש באש כמו בית מרחץ, מאפייה או זיוף, וישקיע את כספו בחווה או להפך. זה עשוי גם לייצג את מעשיו בעולם ואת שכרו להלן. כניסה לאש הגיהינום כדי לשלם עבור חטאיו של אדם בחלום פירושה הפסדים כספיים או ביצוע פעולות תועבה המצדיקות סבל כזה. אם אדם רואה אש גיהינום במו עיניו בחלום, פירושו שהוא צריך להיות עייף בגלל מצבו החוקי או שהוא צריך להיות זהיר ביחס לשליט או למושל באותה עיר. כניסה של אש גיהינום וטעימה של עונשה בחלום פירושה גם סבל ממצוקות. לראות קבוצה של אנשים שעומדים סביב מדורה בחלום פירושו ברכות. לגלות שיח בוער במדבר ולמצוא נחמה במפלט בקרבתו בחלום פירושו לפזר את הפחדים ולהגיע לביטחון. אם מישהו נוגע בשריפה, ואם זה לא גורם לו נזק או שורף אותו בחלום, זה אומר שמישהו יגשים הבטחה שהעניק לו. אם שריפה נשרפת בתוך גרגיר בחלום, פירוש הדבר הוא מחירי טיולים. כל מוצר שאש בוערת בחלום פירושו ביקוש גבוה אליו ועליית מחירים. אם אדם רואה את הכיריים בוערת ללא אוכל בסיר בחלום, זה אומר שראש הבית עוסק בפעילויות סרק והוא יכול לסבול בגללם. אם מישהו רואה מושל מדליק אש, ואם הוא ממשיך להחניק, אז אם זה ימות בחלום, פירושו שהוא יפוטר ממשרדו ושהאש שלו תכבה. לראות לפיד בוער ללא עשן התלוי לפני דלתו בחלום פירושו להשתתף בעונת העלייה לרגל באותה השנה, או לשפץ את הבית של מישהו, או שזה יכול להיות להתחתן. שריפת אצבעותיו של אדם בחלום מייצגת אדם לא צודק, או שזה יכול להיות פירושו לשנות את תוכן הספר או לבצע עבירה של עדות שקר. לראות אש המוארת בכף ידו בחלום פירושה לחתוך את הקצוות בסחר כדי לחסוך כסף או הפרה מרצון של קוד המסחר. לראות אש בתוך פיו של אדם בחלום פירושו מצוקה. כניסה ברצון לאש גיהינום בחלום 'מייצגת את אהבת האדם ואת ההתקשרות שלו לעולם ולהנאותיו. חלל משתולל בביתו או בעירו בחלום פירושו מלחמה והרס. אם מדובר ■ רועם אש בוערת החלום, אז זה אומר מגיפות להשמדה המונית. אם אין לו רעש בחלום, פירושו התפשטות של מחלה חדשה. אם רואים שריפה נופלת מהשמים בחלום, פירושו אסונות גדולים יותר. אם זה לא גורם נזק בחלום, אז זה אומר התעללות מילולית ללא השלכות מתמשכות. אם רואים שריפה עולה אל השמים בחלום, פירוש הדבר שאנשי היישוב ההוא מאתגרים את גזרותיו של האל יתברך ביוהרה ובמפנקים את עצמם בחטאים תועבים ובלתי מושבעים. להצית אש כדי להביא חום לקבוצת אנשים בחלום פירושו להתחיל פרויקט קהילתי שיועיל לכמה אנשים כולל את עצמם. להדליק מדורה לשרטט קצת בשר בחלום פירושו להתחיל שיחה כדי להכפיש ולהכפיש מישהו. אכילה מבשר כל כך מבושל בחלום פירושה רווחים, מצוקה ותחושת לב כבדה. אם שריפה שורפת את בגד האדם או גורמת לכוויות בעורו בחלום, פירושו אסון שיחולל עליו או על בן משפחתו שמיוצג על ידי אותו איבר מסוים. להכניס משק בית לחלום בחלום פירושו לגנוב דבש או להשיג רווחים שלא כדין. אם מישהו נפגע מחום הלהבה ומרגיש את בוהק פניו על פניו בחלום, זה אומר להיות כפוף להשמצות, קנאה וסיבוך אחורי. לעמוד מול אור שריפה בחלום פירושו להתקרב למישהו בעל סמכות. אם שריפה יוצאת מהבית בחלום, פירושו מינוי פוליטי, עסק, כוח, או ידע בסחרו. אם רואים אור קורן המבהיר את השמיים ממזרח למערב בחלום, פירושו תהילה, הכרה וידע, או תגלית שתגלה מפורסמת בגלל זה. אם אשתו של אחד בהריון, ואם הוא רואה שריפה יוצאת מראשו כדי להבהיר את כל הבית בחלום, פירושו של אשתו שתגדל בן שיגדל להיות אדם ידוע של ידע ואדיקות. שריפה שמאירה את הבית של אדם בחלום פירושה גם שאשתו תיכנס להריון. להצית אש על ראש הר בחלום פירושו לחפש קרבה לאלוקים יתברך באמצעות הנפקות, מתן צדקה והגדלת מסירות נפשו. כתוצאה מכך כל צרכיו של האדם בוודאי יסופקו. אם מי שרואה את החלום הזה נמצא במסע, הוא מייצג את חזרתו הבטוחה לביתו. ישיבה בתוך אש ולא סובלת כל נזק בחלום פירושה לעבוד למען או להתאגד עם שליט העיר או המדינה. המשמעות היא גם להפוך לאיש סודו של השליט או לחבר אינטימי. אש במדבר בחלום פירושה מלחמה. הצבת אנשים בחלום פירושה יצירת חלוקה ואויבות ביניהם. לעמוד באש, להרגיש קריר ונוח בחלום מייצג את האמת, הכנות, האמונה וההכרה של האדם, וזה אומר ניצחון על אויביו. שריפה גוססת בחלום פירושה דיכוי מהומה, או הכילה של עניין בעייתי שעלול לסכן את הקהילה או חייו של האדם. אם שריפה שמדליקה את ביתו נכובה בחלום, פירושו מותו של האב, הבעל או הילד. שריפה מכובה בחלום מסמנת גם את מותו של המושל, או חוקר גדול, או שאייק בעל שם בעיר ההיא. שריפה בחלום פירושה גם שוד. אש ללא עשן בחלום מייצגת רוחות או ג'נים, שכן הם נוצרים משריפה ללא עשן. זה גם מייצג בצורת, ארבה או אסון. אם כיבוי שריפה בגשם בחלום, פירושו עוני או אובדן מקום העבודה. אם אדם רואה אש מדברת איתו מתוך קנקן חרס, או מתוך כד או כל מיכל בחלום, פירוש הדבר שרוח רעה החזיקה את בנו או בתו של האדם. שריפה הרסנית בחלום מייצגת שליט לא צודק. אם אנשים יכולים להרוויח משריפה כזו, פירוש הדבר שהוא צדיק או מושל צדיק. שריפה בחורף בחלום פירושה פירות. אכילת אש בחלום פירושה אכילה מצלחת מוזהבת או מכסף, או שתייה מכוס מוזהבת או מכסף. המשמעות היא גם עוני וצורך. (ראו גם גוף 1 | עצי הסקה | אש גיהינום)…

…החלום של וולקירפטור מסמל פחד עצום שעובד עם פחדים אחרים כדי לבודד אותך ולהשאיר אותך חסר אונים לחלוטין להתעמת איתך. פחד שמתרחש או מתפשט לכל חלל בחייכם. דוגמה: נער חלם לרדוף אחרי וולקירפטור. בחיים האמיתיים הוא איבד את שערו ועשה ככל יכולתו כדי להסתיר אותו מחברים ובני משפחה. הוולוצירפטור שיקף את הפחד שלו מהגילוי שהוא מאבד את שיערו, מה שגרם לו לפחד מכל קשר חברתי קטן שהיה לו….

…החלום על הצלב מסמל הקרבה. יתכן שאתה נותן הרגלים, חפצים, אמונות או את עצמך למטרה גדולה יותר. זה יכול גם לסמל קורבנות שאתה מקריב לאנשים אחרים, או להיות מודאג יותר מאחרים מאשר לעצמך. למרות שמקור הסמליות של הצלב נראה קשור לישו הנוצרי, הצלב הוא למעשה קוביה שנפרשה. הקוביה מסמלת את היקום, או חלל מאוזן לחלוטין. לאחר מכן נגזר סמל ההקרבה מהמושג של ויתור או גילוי שלמות….

…החלום על שיטפון מסמל שליליות או אי וודאות שאתה מרגיש נאלץ לחכות לה. אתה עלול להרגיש מושפע מבעיה או ממשהו בלתי צפוי שמעכב אותך או מעכב אותך. החלום של חדר או חלל שיוצף מסמל שליליות או אי וודאות שהפכו להסחת דעת. אתה חושב על משהו כל הזמן … ופתאום אתה מוצף מבעיה. הפרעה או הסחת דעת שעליכם לחכות כדי לשכנע לפני שתוכלו לחזור לשגרה. התמודד עם בעיה המקדימה את המטרות או הרצונות האמיתיים שלך….

…(מחשבון) בחלום, אבקוס מייצג סדר חברתי, קונפורמיות וישר. ראיית אבקוס בחלום משקפת גם את מצבו והתנהגותו של האדם. אם המסגרת והחרוזים במצב טוב, פעלו בצורה חלקה וריחו ​​ריחניים בחלום, האבקוס מציין אז את הזקיפות והתנהגות טובה של האדם. אם הם נראים מלוכלכים, שמנוניים ומחוספסים לטפל בהם בחלום, אז הם מצביעים על ניהול לא טוב של חייו או עסקיו. אם מישהו רואה בחלל חלל מעליו אבקוס במצב כזה, הוא עשוי לייצג גם הכנת אוכל לא סניטרי, מסעדת כף שמנונית, או שזה יכול להיות הפחתה במשקל או בערך המוצהר של סחורה. אבקוס בחלום עשוי גם לייצג ילד שהתנהג היטב, תלמיד, מורה או שופט. אם אדם הופך להיות אבקוס בחלום, פירושו מחלה או אסון. אבקוס בחלום פירושו גם שסבלנותו, הסיפוק והאמון של האדם באלוהים יתברך ישמור לו פרס נדיב. (ראה גם שומרי רשומות)…

…החלום על קוביה מסמל חלל מאוזן לחלוטין. לעתים קרובות סמל לשלמות נפשית או רגשית באזור כלשהו בחייך. לראות קוביה אדומה בחלום מסמל משהו בחיים שלך, או בעיות שיש לך שהן שליליות או מסוכנות לחלוטין. קוביה היא גם סמל ליקום, מכיוון שאלוהים ברא אותו….

…החלום על בניין נטוש מסמל אזור מוזנח בחייכם שהוא מעבר לקיבוע או חזרה אליו. לאחר שהשאיר משהו לבד כל כך הרבה זמן שההפעלה מחדש או התיקון שלה לא בא בחשבון. לחילופין, בניין נטוש מסמל זיכרונות של חברויות כושלות, חברויות ותיקות או תחושה לא נוחה שמזכירה כישלון מאכזב. לחלום שבניין או חלל ננטשים יכול גם לייצג את הרגשות שלך לגבי כמה נורא לשים לב לאזור בחיים שלך, שלא תשומת לב אליך שוב. ההרגשה שלאזורים מסוימים בחייך לא היה סיכוי ראוי או פינק את הסיכוי היחיד להצלחה….

…לחלום שיש לך חלל מסמל בעיה או כישלון שמשפיעים על הביטחון העצמי שלך. אתה עלול להרגיש לא בטוח, אבל אני מאמין שיש משהו שאתה יכול לעשות בקשר לזה….

…(לחפור) לחפור את האדמה בחלום פירושו רווחים השווים למידות האדמה שאחת מערימה אם הלכלוך יבש. עם זאת, אם האדמה רטובה בחלום, המשמעות היא להונות מישהו אחר במיזם עסקי, לפיו, הוא לא מרוויח מכך דבר מלבד כאב ראש ותשישות השווים לכמות האדמה שהוא מערם. עלילת החופר עלולה גם היא להכות. אם אדם חולה או אם מישהו בביתו החולה רואה את עצמו חופר את האדמה בחלום, זה יכול להיות פירושו לחפור קבר. אם מטייל עסקי רואה את עצמו חופר את האדמה, זה מייצג את מסעותיו והלכלוך שהוא אוסף מייצג את הרווחים שלו. חפירת בור, באר מים או השקיה ותכנון השקיית הצמחים דרכם בחלום פירושו לחפש עבודה כדי להרוויח את פרנסתו ולהביא את היתרונות שלו למשפחתו. אכילה מהלכלוך שחופר בחלומו, פירושה רווחים שהרוויחו מהונאה. מציאת עצמו בתוך חור בחלום פירושו שאדם יכול להתגרש מאשתו. אם אדם רואה את עצמו מחוץ לחור, מסתכל עליו בחלום, זה אומר ויכוח עמה שיגמר לפיוס. אם אדם חולה רואה את עצמו יוצא מחור בחלום, זה אומר להתאושש ממחלה או להשתחרר מהכלא. אם אדם רואה את עצמו חופר את האדמה בחלום, פירושו גם להתערבב בשקר כדי לא להרוויח שום דבר מלבד זעם. חפירת חלל דרך הר בחלום מייצגת אדם המקשר את עצמו לאדם קשה אך מועיל. חפירת באר בחלום מייצגת גם רמאי ערמומי ומלא אמנות. אדם החופר את האדמה בחלום מייצג גם סוהר, או מעווה פעולות תועבה. (ראו גם פיקקס | עובד בניין)…

(אגן | חלל | דיכאון) הליכה דרך השפלה בחלום פירושה סבל ממצבים לא פשוטים, או שזה יכול להיות דיכאון ולקוות להגיע לתקופת החלמה.

…(מלאכים | נסיעות) חיילים בחלום מייצגים את מלאכי הקשת של אלוהים ואת חיילי הרחמים, ואילו שכירי חרב בחלום מייצגים את חיילי העונש. אם אדם רואה את עצמו כחייל אוכל את הארוחה שלו בתאי מלך בחלום, פירושו שהוא ישלוט על ארץ בלי מאמצים רבים מצידו. אם שמו של אדם רשום כחייל בחלום, הוא מייצג את רווחתו, את שביעות רצונו או שהוא ימשיך בחינוך. אם אדם מרותק למיטה רואה את עצמו כחייל במחנה, או שהוא משוחרר מהצבא בחלום, זה אומר שמחלתו תסתיים במותו, או שזה יכול להיות קשיים, מצוקה ואובדן. כינוס חיילים בחלום פירושו הרס עוולים ועשיית צדיקים. חייל הנושא חלל או חיצים בחלום מייצג גם התנהלות טובה. ספירה של מאה חיילים בחלום מייצגת את הנזירה והפורענות שאותם אלוהים מכה על בני כדור הארץ בגלל חטאיהם בסוף כל מאה, או בתחילתה של חדשה. לראות אלף חיילים בחלום מייצג את ליל הכוח המבורך המתרחש בסמוך לחודש הצום של הרמדאן. אם חיילים מונהגים על ידי נביא, מלך, חכם או איש ידע בחלומו של מישהו, זה אומר ניצחון עבור המאמינים. אם רואים צבא נכנס לעיירה בחלום, הם יכולים לייצג גשם. (ראו גם ליל הכוח)…

…החלום על חלל צר מסמל תחושות של להיות מוגבלת, מוגבלת או מוגבלת. מסדרון או מעבר צר עשויים לשקף אפשרויות מוגבלות כמו המעבר משלב לשלב. חדר צר יכול לשקף תסכול, לחץ או פחד להיעצר….

…פירוש חלל שן הוא אובדן חומר. שן עקורה פירושה הפרדה מהיקרים. שן משוחררת פירושה חוסר תקווה ודיכאון. שיניים בריאות משמעותן חברות טובה וחיבה אמיתית. שיניים הבולטות מאחרים פירושן שינויים קיצוניים בחייך, והם יתבטאו בקרוב מאוד….

…(ישבן | רוויה | לאכול את המילוי של האדם) בחלום, לאכול את המילוי של האדם פירושו קוצר רוח או חוסר שקט. אם אדם רואה את עצמו מרוצה באוכל ולא יכול היה לאכול יותר בחלום, פירושו שינוי במצבו, איבוד דרגה, איבוד עסקים או מותו. פרשנות זו חלה אלא אם כן מישהו מוצא בחלומו חלל נוסף למילוי אוכל, אז החלום אומר שמגרש שלו בעולם הזה יהיה שווה לגודל אותו שטח שנותר. אכילה למילוי חלום מייצגת גם עבודה לפרנסתו או השבת כסף נוסף. יש מתורגמנים שמסבירים כי רעב בחלום הוא טוב יותר משובע, ואילו לשתות מים נוספים בחלום זה טוב יותר מצמא….

…החלום על מכונת מסטיק מסמל את הצורך למלא חלל נפשי או רגשי. העובדה שמכונת חניכיים תשפוך את תוכנה רגשית מסמלת להיות מוצפת על ידי משהו שגורם לך להרגיש לא שלם. דוגמא: בחור צעיר חלם על מכונת מסטיקים שנשפך על כל הרצפה. בחיים האמיתיים הוא היה מוצף מהצורך שלו לחפש את הוריו האמיתיים, כי הידיעה שהוא מאומץ התחילה להטריד אותו….