פרחים בחלום הם סימן לשמחה ויתרונות. אם אדם רואה את עצמו מוכתר בזר של פרחים בחלום, זה אומר שהוא יתחתן, יהנה מחיי הזוגיות שלו בצורה מוגזמת ויהנה מהנאה לחוות את הצלחתו בעולם הזה. לראות פרחים מחוץ לעונה בחלום פירושו דיכאון. אם מתחזה רואה את עצמו נושא זר פרחים בחלום, פירושו עצירות, ואילו אם אדם חולה רואה שבחלום זה אומר מותו. זר עם זנים רבים של פרחים וצבעים בחלום מייצג את העולם, את נעוריותו המחודשת כל הזמן והנאותיו החומריות. באשר לאישה, לראות פרחים בחלום פירושו להיכנס להריון או להתגבר על הקשיים שלה. (ראו גם פריחה | כדור הארץ | איריס)…

…החלום על שדה מוקשים מסמל כי יש לטפל במעמסה. נושא רגיש שעליך להתעלם ממנו בזהירות. אתה עלול להרגיש ששגיאה יחידה או מילה שגויה באיות שגוי עלולה להחמיר בעיה. שדה מוקשים יכול להיות גם ייצוג של אדם או סיטואציה שאתם מאוד מודאגים מהם. שדה מוקשים יכול גם לייצג רגשות שמישהו בלתי אפשרי לרצות. לחלופין, שדה מוקשים יכול לייצג בעיה רגישה או בעיות רבות שאתה מתמודד איתן בו זמנית. יתכן שאתה מודאג כיצד להתמודד עם בעיותיך ולפתור אותן. סימן שעליך לפנות אליו לקבלת ייעוץ או עזרה….

פרחים הם סמל החולף והחולף. אם אנו רואים פרחים שמבטאים את הצורך שלנו למצוא נשמה אחרת שממלאת את הצרכים הרגשיים שלנו. אם ניקח פרחים זה מצביע על כך שמערכת יחסים תהיה אינטנסיבית ומוחזרת. אם אנו מקבלים פרחים מאדם אחר, זו ערובה לאהבה שממנה הם נמסרים. אם רק נבחין בריח, זה מגלה לנו שפספסנו הזדמנות טובה. אם אנו רואים אותם קמלים, זה מצביע על כך שמערכת יחסים מגיעה לסיומה או משקפת התפכחות ונטייה. הפרחים הכתומים והצהובים משקפים חיים ואנרגיה יצירתית. משמעות הפרחים האדומים היא תשוקה ורגשות בוערים. הפרחים הכחולים מראים חוסר מציאות חלומי….

…כאשר חולמים על שדה תעופה, הפרשנות תהיה תלויה בשאלה האם מדובר בשדה תעופה הומה אדם או שנרוקן. שדה תעופה צפוף פירושו התחלות ושאיפות חדשות. יכול להיות שכמה רעיונות התבגרו בראשכם והגיע הזמן ליישם אותם. מערכות יחסים חדשות, ממדים חדשים, אופקים שונים, טיול. מצד שני, אם אתה חולם על שדה תעופה ריק, התוכניות שלך עלולות לסבול עיכוב מסוים. יתכן שתצטרך לשנות את תכניות הנסיעות שלך או לדחות פרויקט….

…בדרך כלל פרחים מדברים על רגש ורגשות. לכל סוג של פרח יש סמליות משלו, אך הצבע מוסיף אלמנט חדש לפרשנות. פרחים כתומים וצהובים משקפים את הסמליות הסולארית ומביעים חיים ואנרגיה יצירתית, או על פי מחברים אחרים, נוסטלגיה. פרחים אדומים בחלומות פירושם תשוקה, רגשות נלהבים. ורוד – רומנטיקה והתאהבות. כחול – מרפא או על פי פרשנויות אחרות אי מציאות, חלומות בהקיץ. הפרחים הסגולים מעידים על רגישות, ועל רגשות אמהיים….

…החלום על פרחים מסמל אותך או מישהו אחר שמבין משהו הוא חיובי. צופה כמה מישהו נפלא או טוב. שם לב שדבר טוב קורה. זה יכול גם לשקף משהו שבסופו של דבר מתחיל לעבוד או להצליח. חשוב על צבע וסוג הפרח למשמעות נוספת. החלום על נטיעת פרחים בגינה עשוי לשקף משהו נעים או טוב שתרצה לתקן לעצמך כל הזמן. דוגמא: צעיר חלם לשתול פרחים שלא ממש אכפת לו. בחיים האמיתיים הוא דיבר עם בחורה שחיבבה אותו, אבל עם מי שהוא ממש לא רצה להיות איתו. הפרחים שנשתלו שיקפו כמה טוב היה להבחין בילדה שמוצאת חן בעיניו….

…אם אתה חולם לצפוף את שדה התעופה מייצג את כוונותיך להיות חופשיות. חלום זה מראה עד כמה ציפיות גבוהות לך לעבודה ולחיים האישיים שלך. חלום זה הוא סימן להתחלה חדשה, למטרות חדשות ומשימות חדשות. היו בטוחים במחשבות החדשות שיש לכם והתחילו לשים לב אליהם. חלום זה יכול להיות גם המשמעות של מערכות יחסים חדשות, מקומות עבודה חדשים או אירועים חדשים בחייך. אל דאגה, מכיוון ששינויים אלה יהיו נעימים. אם אתה רואה את שדה התעופה בקינוח זה אומר שתשנה את לוח הזמנים שלך לא בצורה חיובית. בכל אופן, זה רק לפרק זמן זמני….

…לחלום על זרי פרחים יפים בדרך כלל מסמל שמחה וסיפוק עולמיים. משמעות זו עשויה להשתנות בהתאם למצב הפרח. לחלום שתקבל זר אחד או יותר מציע שבקרוב תקבל מתנה, הצעה חשובה או שיהיה לך מזל מזל שקשור להגרלה או לירושה. כאשר צעירים חולמים כך זה בדרך כלל מציע חגיגות ושמחות. לחלום שתקבל זר פרחים נבולים מכריז שחבר או בן משפחה יחלו במחלה. אם הפרחים האלה הפכו לשחורים, זה מכריז על מותו של מישהו יקר מאוד. לחלום על זרי ורדים אדומים או יותר מכריזים בדרך כלל על נישואים קרובים; החולם, חבר או קרוב משפחה יתחתן. לחלום שאתה שם ורד בשיער של אהובך עשוי להציע שבקרוב תחווה צרות ואכזבות….

…החלום על שדה תעופה מסמל את ההתחלה או הסוף של תוכניות או רעיונות. ההמתנה ליציאה ממטוס משקפת רעיון חדש או את המטוס שמוכן להמריא. אתם מתקרבים לנקודת פתיחה חדשה בחייכם. יתכן שאתה מתכונן לחוות מערכת יחסים חדשה, קריירה חדשה או הרפתקה חדשה. ההמתנה לנחת מטוס משקפת תוכנית או רעיון עדכני שמסתיים. יתכן שאתה מחכה לזוגיות, קריירה או הרפתקה….

…ללכת לאיבוד בשדה תירס מסמל לאבד את עצמתיות או בשפע של סיטואציה. יתכן שאיבדת את מטרתך המקורית, מסביך או כוונותיך. אתה עשוי להיות מוצף על ידי אפשרויות, הזדמנויות או אפשרויות. אתה יכול להרגיש שיש יותר מדי דבר טוב. דוגמא: אישה חלמה להיות בשדה תירס שעלה באש. בחיים האמיתיים נישואיהם הסתיימו. שדה התירס משקף את שפע האהבה והתמיכה שקיבלה ממערכת יחסים שהרגישה שלעולם לא תיגמר….

…לראות שדה קדר בחלומות שלך, מציין שיהיה לך עוני וסבל כדי להטריד אותך. כדי שאישה צעירה תעבור בשדה קדר עם אהובתה, היא תוותר על מי שהיא אוהבת בתקווה לזכות בשכירי חרב….

שדה יפהפה, אשליות הפכו למציאות, מפעלים פוריים וחיזור טוב.

בחלום, שדה קרב מייצג פעולות, הישגים, פעילויות, הגשמות, הצלחה, ניצחון, התרעה לילדים או הכשרתם להפוך לחיילים מקצועיים.

…החלום על ניצני פרחים מסמל את התחושה שלך שמתחיל מצב חיובי או נפלא. משהו שטוב או גורם לך אושר הוא קרוב להתרחש….

זה תמיד סימן לאהבה ורגשות. (עיין גם במשמעות של ~פרחים~)…

…אם הוא פורח זה סימן לאושר ורווחה. אם הפרחים נובלים או שהערוגה ללא השגחה וללא פרחים שמכריז על עיסוקים ובעיות….

לחלום שאתה נמצא בשדה מוקשים מצביע על התמודדות עם קשיי החיים ושאתה מודאג כיצד לפתור בעיות.

…האם הוא גם סמל המדבר על מה שמוצג בפנינו, אך במובן של מה שאנחנו צריכים או עודפים אז הפרויקטים הולכים לסוף טוב. אם השדה יבש או מוזנח מעיד על הצורך לנתח את העומס בתחושותינו. אם התחום במצב טוב אך לא פרודוקטיבי, עלינו לחשוב על הצורך להיפטר מעצלות ולהיות עובדים טובים יותר….

החולם ישיג את רצונותיו הגבוהים ביותר, וכל מאמץ יוכתר בהצלחה. ריקבון בכל דבר מציין אובדן….

…רגעים של המתנה לפני תחילת טיול מסמלים את הספקות שלנו. כל מה שקורה בשדה התעופה יהווה תחושה מוקדמת למה שמצפה לנו. אם המטוס יתעכב או לא יגיע, יהיו לנו מניעות לקחת כיוון חדש בחיינו. אם הכל הולך בשמחה, presages לא יכול להיות טוב יותר….

זה מציין רווחים אחרי הרבה עבודה.

…פוריות ומטופחות היטב מעיד על שגשוג. אותו דבר אם האזור הכפרי רחב, ירוק ושטוף שמש. אם הם יבשים או מוזנחים, סבל ועוני מחכים לנו. צחיח וחסר מים, עלינו להכניס יותר אהבה והרגשה למה שאנחנו עושים. אם השדה לא מייצר למרות הטיפול שלנו, זה מצביע עלינו להיות יותר פעילים ולהאמין יותר בעצמנו….

…כשאתה צועד בשדה המוקשים, חלום כזה מייצג כמה חומרות שיש לך בחיי היומיום שלך. בזמן שאתה ישן, אתה מנסה להבין איך לפתור את הבעיות האלה. וודא שאתה מחפש עזרה להתגבר על התקופה הקשה בחייך….

…אם אתה חולם שאתה בשדה הקרב, משמעות הדבר היא סתירה שמתרחשת בזמנך. קחו בחשבון שהחלום עשוי להתייחס לעדכון שוב בעתיד. יש אפשרות לקשרים חדשים, משימות חדשות ויעדים לא ידועים. תצטרך לעבוד קשה אם תרצה לנצח ולהיות מנהיג המצב….

…החלום על תחום מסמל הגשמה. הרגשה שמשהו תמיד קיים או שלא ייעלם לעולם. לא משנה מה אתה עושה סוג מסוים של ניסוי תמיד מתרחש. מצב בו אתה מרגיש שאין סוף לאתר. באופן חיובי, תחום יכול לייצג שפע, חופש ואושר. זה יכול להיות גם ייצוג של תקופה של צמיחה אישית. באופן שלילי, תחום יכול לייצג חוסר תקווה, אובדן מוחץ או לחוש שמשהו לא ייגמר לעולם. בעיה ללא סוף באופק. החלום על שדות חרושים מסמל לאחרונה צמיחה אישית, שיפור עצמי או קידום. השארת השדה סטרילית או מתה יכולה לייצג פסימיות או תחושה שיש לך סיכויים רעים לעתיד….

חולמים על שדות ירוקים, מסמל אושר, חופש ושפע. יתכן שגם אתם חווים תקופה של צמיחה אישית. לחלופין, החלום הזה עשוי פשוט להיות ביטוי לאהבתך לטבע. לחלום או לראות חלומות טריים בשדות פירושו צמיחה, עלייה מוקדמת לעושר והתקדמות מזל למקומות של כבוד. לחלום או לראות חלומות מתים או סטריליים בשדות, פירושו חוסר, פסימיות ונקודות המבט הדהויות שלהם לעתיד….

…החלום על הימצאות בשדה הקרב מסמל סכסוך גדול שמתרחש בחייכם המעירים. בקרב. זה עשוי לשקף מצב חדש, בעיה חדשה או מערכת יחסים חדשה שאתה מנסה לפתור ולכבוש….

חולם על תירס מת או שדות זיפים, מעיד בפני החולם סיכויים קודרים לעתיד. לראות שדות ירוקים, או בשלים עם תירס או תבואה, מציין שפע ואושר רב לכל המעמדות. כדי לראות שדות שנחרשו לאחרונה, מציין עלייה מוקדמת בעושר וקידום מזל למקומות של כבוד. כדי לראות שדות מחוררים ומוכנים לשתילה, מציין כי בקרוב תרוויחו מהמאמץ והמאבקים הארוכים שלכם להצלחה. ראה שדות תירס וחיטה….

שפע ושגשוג. אושר משפיע. שמחה משפחתית….

אם אתה מטייל בזה, זה אומר התקדמות ושלווה בחיים שלך. בריאות טובה….

בחלום לראות איריס זה הסמל הדו-משמעי של חלומות. חלומות על זה יכולים לסמל חוכמה, אמונה ואומץ….

סמל החלום של זר מציין את המאפיינים הגבוהים ביותר שלו. החלום מראה שאתה אדם מכובד מאוד, סיים תמיד את העבודה שאתה עושה ויש לך רעיונות מקוריים. אם אתה נותן את הזר למישהו, אתה יודע, זה אומר שיש לך מערכת יחסים או הרצון לקיים את זה עם אותו אדם….

חלום האקוליט מסמל אותך או מישהו אחר שמנסה להבחין בכך שהוא מתנהג בצורה מושלמת עם האדם האחר. התנהגות טובה לרווחת אדם אחר….