…אם אתה רואה חסה בגינה, אז חלום כזה מבטיח רגעים שמחים בחייך. אולי תוכל ליהנות מהשלווה ומההיבטים החיוניים של החיים. כאשר אתה שותל חסה בחלום, זה אומר שאתה תהיה הגורם למחלות שלך. אם קניתם חסה עד חלום, זה אומר שתסבלו מאכזבות, מהדברים שאתם עושים. אם אכלתם חסה, אז חלום כזה מתריע על התנהגותו הלא כנה של האחר המשמעותי….

…כדי לראות חסה צומחת וירוקה וחסכנית, מציין כי תיהנו מאיזה טוב הרצוי, אחרי מבוכה חסרת חשיבות. אם אתם אוכלים חסה, המחלה תפריד אתכם ממאהבכם או מבני הזוג שלכם, או אולי זו אולי קנאה קטנה. עבור אישה החולמת לזרוע חסה, מבשר שהיא תהיה הגורם למחלה מוקדמת או למוות שלה. כדי לאסוף את זה, מציין את הרגישות העשירה שלך, וכי נטייתך הקנאית תגרום לך מצוקה וכאב בלתי פוסקים. לקנות חסה, מציין שתחזר אחר נפילתך בעצמך….

…חלום החסה מסמל את הבחירות שאתה מרגיש שאינן רציניים או לא יטרידו אף אחד. נושאים שאינכם חשים חשובים מספיק כדי לייבא או לגרום לסכסוך. מצבים או בחירות שאתה מניח נעימים לכולם. זה לא מרגיש שאתה צריך אישור או שאתה צריך מישהו לשאול מה הוא חושב. באופן שלילי, חסה יכולה להיות סימן לכך שאתה בטוח מאוד בכך שבעיה אינה רגישה למישהו אחר. הנחות עיוורות….

זהו חלום רע למדי שמכריז על שמחות ואחריו הפסדים, במיוחד אם אנו אוכלים את החסה.