…(קשר | קשר | קשר) קשרים חשובים בחלום פירושו להכריח את אויבו לסגת או לקבל את התנאים של האדם. קיום מערכות יחסים חזקות בחלום מצנן את הזעם האלוהי, כמו גם מתן צדקה בסתר. זה נכון אלא אם קשריו או המעגל של האדם אוספים קבוצה של בני לוויה מרושעים, או אם אחד מתערבב בלהקת קשרים….

…לחלום על מערכות היחסים המעוררות שלך מעיד על הגשמת התשוקה. במצב החלום שלך, יתכן שתוכל להתמודד עם בעיות שבדרך כלל היית מתעלמת ממנה או חוששת לחנך. השווה את מערכת היחסים החלומית שלך עם מערכת היחסים המתעוררת שלך. לחלום על קשר עם אדם זר מייצג את הפנים השונות של האישיות שלך….

…חלום התרמה מסמל אותך או מישהו אחר שייצא מגדרך לקיים מצב או מערכת יחסים כפי שהם. וודא שמשהו בחיים שלך לא ייפסק. דוגמה: אישה חלמה להיות בגיוס כספים עם בחור שאהבה. בחיים האמיתיים היא והבחור הזה היו במערכות יחסים להיכשל והיא ניסתה להקדיש זמן רב ככל האפשר לדבר איתו כדי שכאשר מערכות יחסים ייכשלו הוא יידע שהיא תעניין….

…החלום על אלימות המסמל קונפליקט נפשי או רגשי או מאבקים עם היבטים מסוימים באישיותך. יש לך מחשבות או רגשות שליליים כמו פחדים, תשוקות, אשמה, קנאה או בעיות אחרות שאתה מתמודד איתן או נאבקות בחייך הערות. אלימות יכולה להיות גם ייצוג של הערת קונפליקט החיים או טיעונים. אם תנצח בקטטות או בעימותים אלימים זה מסמל מחשבות שליליות, או הרגלים שעליהם התגברת בחייך המעירים. יתכן שאתה נתקל בהצלחה בבעיה. אם אתה מאבד מריבות או עימותים אלימים זה יכול לסמל את המחשבות או ההרגלים השליליים שנתתי לך או ששולטים על ההחלטות שלך. בעיה אחת עשויה להיות יותר מדי עבורך או מפחידה מכדי שתוכל להתמודד איתה. החלום להיות אלים עם עצמך יכול לייצג ענישה עצמית, אשמה או תחושת חוסר אונים או פגיעות. למצוא את עצמך נהנה מאלימות בחלום יכול לייצג את הלהיטות שלך להתמודד עם בעיות או להתגבר על השליליות בחייך. זה יכול גם להצביע על נטיות אגרסיביות או סדומסוכיסטיות. ראיית אלימות יכולה להיות גם ייצוג של זיכרונות מודחקים מהתעללות בילדים….

…לחלום על נשיקת אדם זר בזריזות, מציע את הרצון לקיים יחסים אסורים שיפגעו בך בצורה כלשהי. לחלום על ילדים שמתנשקים רומז שאתה חי בנוחות ובהרמוניה. לחלום לנשק את אמא שלך מציע שתצליח בעתיד המיידי, הן בתחום הסנטימנטלי והן בתחום העסקי. לחלום שתנשק לקרוב משפחה פירושו שיהיו לך חיים שקטים וכל העניינים שלך ילכו כשורה. לחלום על נשיקה של מישהו מהמין השני בחושך מרמז על איומים חמורים של הכפשה חברתית בגלל יחסים אסורים. לחלום לראות אויב מנשק את האהוב שלך אומר שההערכה העצמית שלך לא טובה….

…חלום על חצאית מעיד על יחסים בין זוגות. לחלום על חצאית מלוכלכת עם כתמים מעיד על תככים והכפשות. אם אתה גבר ואתה חולם על חצאית מעודנת אומר שתמצא אדם באיכות מעולה. אם אתה גבר ואתה חולם על חצאית קצרה פירושו מערכות יחסים לא אמינות עם מוסר כפול. לאישה, חלום על חצאית מעודנת ואלגנטית צופה הצלחה. לאישה שחלום על חצאית ארוכה מעיד על רכילות ולעג. חלום של גבר לובש חצאית פירושו חרפה ובושה….

…החלום לרדוף אחר מישהו מסמל בעיות מתמשכות, תזכורות לזכרונות רעים, או מערכות יחסים לא רצויות, שלא תוכלו להימנע מהן. משהו שלילי בחייו שמרגיש שהוא מבין כל דבר קטן שהוא עושה. פלישה חוזרת ונשנית לגבולותיך האישיים. לחילופין, רדיפה בחלום עשויה לשקף תחושות של צפייה או העתקה בקפידה. אחרים להרגיש קנאה שכל הזדמנות תאפשר לך להיות מנצחת. החלום של רוצח רודף יכול לייצג פחדים מבעיות מתמשכות, אירועים שליליים מעברך, או מערכות יחסים חמוצות, ולגרום לך השפלה מוחלטת או כישלון. תזכורות אימתניות לדברים שליליים שלא ייעלמו. אתה חושש מלהיות פתוח או להרגיש את חייך האישיים, לשחק עם סחיטה. החלום שאתה רודף אחרי מישהו אחר עשוי לייצג את חוסר הביטחון שלך לגבי אובדן או לא, התבוננות במצב קרוב מספיק. צופה בזהירות בכל מה שמישהו עושה. קנאה בכל מה שמאפשר רק למישהו אחר להיות מנצח….

…חולמים על המתים או רואים בחלום המתים, תמנעו מעצמכם להיות מושפעים על ידי אנשים שליליים ובחוץ עם האנשים הלא נכונים. אתה עלול לסבול מאובדן מהותי. חלום זה יכול להיות גם דרך לפתור את רגשותיך עם אלה שהלכו לעולמם. אם אתה חולם על אדם שנפטר לפני זמן רב, זה יכול להעיד שמצב או מערכת יחסים בחיים דומים לאיכות המנוח. החלום יכול לתאר כיצד אתה צריך לאפשר למצב או מערכת יחסים זו למות ולהסתיים איתה. לחלום על או לראות בחלום ולדבר עם ההורים שלך מתים בחלומות שלך, מייצג את הפחד שלך לאבד אותם או את הדרך שלך להתמודד עם האובדן. אולי תרצה את ההזדמנות האחרונה להיפרד מהם. חולם או לראות בחלום, אחיך המת, קרוב משפחה או חבר חי, מעיד שאתה מתגעגע אליהם ומנסה לחיות מחדש את החוויות הישנות שלך שהיו לך איתם. בניסיון לעמוד בקצב יומן החיים האמיתי, חלומות יכולים לשמש כמוצא היחיד שלך בהתמודדות ולהשלים עם אובדן של אדם אהוב. אם אתה רוצה להבין טוב יותר את החלום שלך, אנא המשך לקרוא למות או למות….

…חולמת שאתה מאונן, מייצגת את הביקורת שלך והבעת צרכים / רצונות מיניים. זה יכול גם להצביע על כך שאתה צריך לדאוג לעצמך בצורה חושנית או רגשית שאינה בהכרח מינית. יתכן שתצטרך להתאמץ יותר במערכת יחסים. לראות אחרים מאוננים בחלומותיהם, זה מציין את החרדות והדאגות שלהם בגלל המעצורים שלהם. זה יכול להיות גם השתקפות שמשהו בחייכם המתעוררים אינו מספק ככל שיהיה. קחו בחשבון שהחלום הזה לא בהכרח מייצג עכבות או סיפוק מיני, אך הוא יכול להיות מקביל לסיטואציה או מערכת יחסים….

…החלום על טבעת הנישואין מסמל מסירות, אהבה ומחויבות. אם אתם עונדים את טבעת הנישואין בחלום, אך אינכם נשואים בחייכם המעירים, אז זה מראה על הרצון שלכם למצוא את אותה מיוחדת או להתחתן עם מה שכבר נמצא במערכת יחסים. לאבד את טבעת הנישואין ידוע כסימן רע מכיוון שהוא מראה את הסטיות והמשבר שאכלו מערכות יחסים עכשוויות….

…לגלות שביל ארוך וצר, לרוב עם קירות משני הצדדים, המאפשר גישה בין מבנים או לחדרים שונים בתוך בניין בחלומכם, במקביל למשהו חדש ו / או מרגש שמתרחש בחייכם. עֵרוּת. זה יכול להתייחס להזדמנויות חדשות , מערכת יחסים חדשה או גישה חדשה לחיים. אם אתה מתעורר לפני שאתה בוחן במלואם את הקטעים האלה, זה מרמז שאולי לא תדע כיצד לנצל את ההזדמנויות הללו או כיצד להמשיך במערכת יחסים. אולי החידוש וחוסר הוודאות של הגילוי הזה גם הופכים אותך למעט יותר זהיר. זהו חלום חיובי….

…החלום על עיר המסמלת אזרחות או אינטראקציה חברתית. האווירה החברתית שלו. זה משקף צורך להסתדר עם אחרים או לדאוג לצרכים אחרים. מתן וקבלת אינטראקציות ומערכות יחסים. החלום לראות עיר דרך גוף מים מסמל את הצורך לחיות עם אחרים או לדאוג לדברים שהם חושבים לאחר שעמדו בפני מצב שלילי או לא בטוח. החלום לראות עיר מרחוק מסמל את הצורך באינטראקציה חיובית יותר עם אחרים בעתיד הקרוב. החלום של עיר מוזרה מסמל מצבים חברתיים לא ידועים או לא נוחים. לא בטוח מה לומר לאנשים או כיצד לפעול קרוב לפגישה עם אנשים חדשים. באופן חיובי, החלום על עיר מוזרה עשוי לשקף את האינטראקציה החברתית החיובית עם אחרים שלא הייתה צפויה. הכירו אנשים שמעולם לא פגשתם או הבשילו מערכות יחסים ישנות בדרכים חדשות….

…חלום להכין עשבים מרמז על הצורך שלך להיפטר מכמה מצבים לא נעימים. מצד שני, הכנת כמה עשבי תיבול פירושה שהגיע הזמן להיפטר מקנאה במערכות יחסים עתידיות. לחלום על גראס אומר שאתה יכול להיפטר מכמה רעיונות או רצונות ישנים. עשבים שוטים הם סמל להזנחה. עשבים שוטים עשויים גם לייצג חברות או מערכות יחסים שהשתבשו….

…לראות גשר בחלום שלך מגלם באופן טבעי את אישיותך המגינה. אולי אתה מנסה אינסטינקטיבית להגן על מישהו שקרוב מאוד אליך. לחילופין, אתה מציל את עצמך ממצב או מערכת יחסים. האם אתה מרגיש שמערכת יחסים או סיטואציה הם פולשניים בצורה אגרסיבית? החלימה על גשר מראה שאתה מצייר את קו הגבול סביבך….

…לחלום שמצאת משהו חדש מסמל חזון חדש שקיבלת, או שינוי בלתי צפוי. גלה על עצמך משהו שמעולם לא חשבת שהיה שם. זה יכול להיות גם ייצוג של הזדמנויות חדשות או מערכות יחסים חדשות. לחלום שמצאת משהו שאיבדת מסמל לגלות מחדש את נקודות החוזק, הכישרונות שלך או משהו שנותן לך ביטחון. אתה נכנס מאחורי היער. זה יכול להיות גם ייצוג של מערכת יחסים ישנה שהתחילה מחדש….

…לקיים אינטראקציה עם עובר בחלום זה אומר להתחיל מחדש והזדמנויות חדשות. או למצוא או לראות עובר כשאתה חולם, יש לו משמעות עמוקה והוא מהווה סימן רע למערכת יחסים או רעיון שמתפתחים לאחרונה בחייך המעירים. משהו יצירתי קורה. מצד שני, יתכן והסבר אחר, יתכן שאתה מביע קשיים במצב כלשהו או במערכת יחסים….

…לחלום על מספריים הוא חלום רע עבור חברות או נשים, מכיוון שהוא מעיד על קנאה. זה קורה גם לגברים, אבל זה בעיקר מתעל את התחושה הזו מול המתחרים שלהם בחיי העבודה שלהם. לחלום על מספריים חדים מאוד עולה כי החולם מוכן לפנות לקיצוניות כדי להשיג את מה שהוא / היא רוצים. חולמת להשתמש בזוג מספריים שמתפרקים, מכריזה על פרידה של מערכות יחסים. לחלום שאתה מאבד מספריים מרמז על חוסר האפשרות שלך להשיג את מה שאתה רוצה. באופן כללי, חלום זה מתייחס לחלומות לא מודעים לסיום מצב או מערכת יחסים. לרוב, זה מנבא פרידות, קרבות משפחתיים או סיטואציות מסובכות מאוד….

…לחלום שאתה נעקץ על ידי סיכה פירושו מצב דביק או מערכת יחסים מעצבנת. זה עשוי להתייחס למצב שמתפרק, או שהוא לא יציב. יתכן שאתם חשים חרדה או מרגישים צורך לקיים יחסים ספציפיים יחד. שקול את משחק המילה של מישהו שיכול להיות ~מקל~. לחלופין לראות את הסיכות בחלומך יכול לציין תחושה של לכודה או מוגבלת, כפי שמדגם הביטוי ~להצמיד~….

…לחלום על אנשים אחרים שהם עירומים מסמל שאתה רוצה שיהיה לך תענוג אסור. זה עשוי גם להצביע על כך שחלק מהחברים שלך אינם מומלצים ויכללו בעיות. כשאישה חולמת להתערטל וגרוע מכך אם היא עושה זאת בפומבי, זו אזהרה מפני הסיכון להיכנס לשערוריה בגלל לשון הרע. חלום זה יכול להיות נזיפה עצמית להתנהגות שתייצר מצבים שליליים. לחלום לראות פתאום את העירום שלך מרמז שאתה נופל להתנהגות רעה, בניגוד להתנהגות הרגילה של החולם. כשאישה חולמת להתפעל ממערומיה שלה זה מעיד שהיא משתוקקת לקיים יחסים עם גברים. אם בחלום היא רואה שגופה מעוות, זה מצביע על כך שהיא קורבן לרכילות עם אובדן יוקרה כתוצאה מכך בגלל ההתנהלות הלא נכונה שלה. אם היא חולמת לשחות עירומה, זה רומז שהיא נופלת למערכות יחסים לא נכונות. אם אישה חולמת על גברים ששוחים עירומים, זה אומר שהיא רוצה להתפעל מגברים בלי לשאוף לשום דבר רשמי….

…נסיעה היא תמיד סמל לחיים עצמם. לחלום על נסיעות פירושו רווחים או הפסדים, בהתבסס על מה שקורה בחלום, כלומר: אם אתה סובל או שמח, אם זה מסע מאושר או אם יש תאונות. לחלום שחבר מתחיל בשמחה טיול משמעו שינוי צפוי בחייו שבא לידי ביטוי בהרמוניה עם המשפחה והחברים. לחלום על חברים שאותם פולש עצב בגלל טיול עשוי להיות שהחולם לא יראה את יקיריו הרבה זמן. כמו כן, זה נמצא בסיכון לאבד את ערכיו. לחלום על עצמך שנוסע ברכב עמוס בנוסעים עשוי להיות שאתה מסתבך בעסק ומשימות הרפתקניות ומסוכנות בהן הרבה אנשים אינם כנים. לחלום על עצמו שנוסע בים מציע לך לחשוק לחיים חדשים, מערכות יחסים חדשות והזדמנויות חדשות כדי לשגשג. לחלום על עצמו שנוסע במקומות לא ידועים וארוכים מעיד על נוכחותם של אויבים ומחלות. אם אתה נוסע בשביל סלעי וקשה, זה מייצג מעידות ואכזבות סמוכות. חולמים לנסוע לבד ברכב מציעים שתעוד בקרוב נסיעה שתדאג. אם ישנם אסונות כלשהם בטיול, פירוש הדבר הוא שעניינים או עסקים, מערכות יחסים או חברויות הולכים רע בגלל חוסר כנות מצד החולם או אדם אחר. לחלום שעשית טיול בפחות זמן מהצפוי יכול להיות שפרויקטים של החולם יושגו בקרוב בצורה מספקת. חולם לנסוע ברגל, מנבא על הצורך במאמץ רב יותר בנעשה כדי להשיג הצלחה. לחלום על נסיעה על סוסים עולה כי ישנם סיכויים רבים להצלחה תוך זמן קצר. לחלום על נסיעה חמושים עולה כי יש להימנע מכל מיני בעיות, כולל משפחה ובמיוחד עם בני זוג….

…החלום על ניקוי משהו מסמל את השליליות שאתה מסיר מאיזשהו אזור בחייך. שיפור עצמי, התגברות על מכשולים או שיפור מערכת יחסים. מתקדמים או ממשיכים הלאה. ניקיון יכול להיות גם ייצוג של בעיות ישנות או מערכות יחסים לקויות עבורם מצאתם פתרונות. לתת הרגלים רעים או סוף סוף לומר את האמת….

…הגשר בחלומות מייצג סמליות של שלבים שונים בחייו, שם החולם עובר מנקודה אחת בחייו לאחרת. הגשר יכול גם לייצג את מערכות היחסים והקשרים בין שני אנשים. אם הגשר נשבר בחלום, אז הוא משקף מערכות יחסים שבורות עם מישהו בחייך. הגשר השבור יכול גם להעיד כי עליכם להיות מודעים למפגעים הלא ידועים. החלום, שבו אתה עומד על הגשר ודואג לו, מציין את החזון שאתה מציב. אולי אתה מזהה את חייך שלך ואת הדרך שעשית. כאשר הגשר נפל, הוא מסמל את ההפסדים הבלתי צפויים בחייכם. החלום מציע שתכין את עצמך לאכזבות בלתי צפויות. אם אתה נמצא מתחת לגשר בחלום, החלום הזה מודיע על הביטחון שאתה מחפש. אולי אתה מרגיש חסר ביטחון בשלב זה בחייך. החלום, שבניתם את הגשר, מציין את מערכות היחסים או הקשרים החדשים שאתם מקיימים בחייכם הערים. אם קפצת מהגשר, החלום הזה מעיד על הרצון שלך לברוח מכמה מערכות יחסים או אחריות שיש לך. אם התבוננת במים העומדים על הגשר, החלום הזה מייצג את המחשבות העמוקות שלך על חייך שלך….

…לראות קיר בחלום פירושו מכשולים ומגבלות. יש מחסום שמכשיל את ההתקדמות שלך. אתה תלוי יותר מדי בהרגלים הישנים שלך ובדרכי החשיבה שלך. לחלום שאתה קופץ מעל קיר מצביע על כך שתתגבר על מכשולים חזקים כדי להצליח. לחלום שאתה הורס קיר מצביע על כך שתפרוץ מחסומים ותתגבר על המגבלות שלך. לראות קיר מתפורר מעיד על כך שאתה קם בקלות מבעיותיך ומתגבר על המחסומים שלך. לחלום שאתה בונה קיר מייצג מערכת יחסים גרועה. מצד שני, זה מצביע על כך שתסכים למגבלות שלך. לחלום שאתה מתחבא מאחורי קיר מרמז שאתה מתבייש מכמה מערכות יחסים. לחלום שאתה נזרק לקיר מצביע על כמה דרכים לפרוץ מחסומים ומגבלות….

…החלום לפטר מהעבודה מסמל תחושות של דחייה, מנותק או לא להיות נאהב. סוף מצב או מערכת יחסים בחיים האמיתיים. מרגיש חשוף מחובות, אחריות או יוקרה. מרגיש לא רצוי. החלום לפטר מעבודתו יכול גם לייצג תחושות של לא להיות מספיק טובים כדי לעשות משהו אחר. מרגיש שאתה כבר לא חשוב לסיטואציה או מערכת יחסים. מרגיש שאתה לעולם לא תוכל לעשות משהו שחשוב לך, לעולם. פיטורין בחלום יכול להיות גם ייצוג של כעס או נקמה שאתם חשים כלפי מישהו בגלל טעות או חוסר נאמנות. באופן שלילי, פיטורים בחלום יכולים להיות סימן לכך שאתה מרגיש רע בכך שאתה לא מושלם בדרך כלשהי. לחילופין זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה מתקשה להכיר בטעויות שלך או לקחת אחריות….

…לחלום שהגעת למבוי סתום מסמל סוף למצב, מערכת יחסים או אמונות מסוימות. יתכן שכבר לא תוכל לממש את המטרות שלך או לחיות כמו פעם. אתה עלול להרגיש נאלץ להשתנות מכיוון שהחיים לא יכולים להמשיך בדרך שתמיד היו לך. לחילופין החלום עשוי להיות סימן לכך שאתה מרגיש שאתה לא הולך לשום מקום. עבודה ללא מוצא או מערכת יחסים ללא מוצא. יתכן שתצטרך להעריך מחדש את האפשרויות שלך….

…כדי שהחלום של האדם או האובייקט להיעלם לנגד עיניך משקף את התחושות של אי תשומת לב מספקת לאספקט אחד של עצמך או של חייך. אתם עשויים להרגיש שלא הספקתם מספיק להכיר אדם או סיטואציה. הזדמנות עברה מהר מאוד. איבדתם קשר עם היבט כלשהו בעצמכם? האם המאהב, החבר או ההזדמנות שלך נעלמים? אתה חושש או לא בטוח באובדן מערכת יחסים? חוששים להיות לבד? יתכן שתצטרך לעבוד על ההערכה העצמית שלך. לחילופין, אדם או אובייקט שנעלם עשויים לשקף את העניין הדועך שלו באדם או במצב. לחלום שאתה נעלם מאחרים יכול לייצג תחושות של הזנחה או חוסר רלוונטיות. אתם עשויים להרגיש שלא שמים לב אליכם או מכירים בכך. לחלופין החלום עשוי להיות סימן לכך שאתה נסוג ממערכת יחסים או שאתה רוצה תשומת לב….

…החלום על צפרדע מסמל מצבים בחיים שלך שלא הסתדרו. מערכות יחסים או מצבים שנכשלו או שאינם מתרחשים כפי שציפיתם. צפרדעים שחורות משקפות פגמים שמחדירים בך פחד או שמתקשים להתגבר. צפרדעים חומות בהירות משקפות כישלון לדברים שאתה חפץ בה ואינם מאמינים שתוכל. יתכן שאתה מבזבז את זמנך ומשאביך בניסיון לתקן פגמים או לשנות את העבר. דוגמא: אישה חלמה פעם על צפרדעים בחצר בזמן שהיא מבלה זמן רב במחשבה על מספר מערכות יחסים כושלות שלה….

…לראות את נייר החול בחלום מתפרש כמצב בעייתי בזוגיות. יתכן שיש צורך להחליק על כמה כתמים גסים במערכת יחסים. לחלופין, זה יכול להעיד כי החולם עשוי להיות מעט שוחק או קשה מדי במילים עם בן זוגו או גישה כלפי כמה היבטים של מערכת יחסים….

…החלום על גרניט מסמל משהו בחייך שאינו חסין בפני כל סוג של השפעה. משהו בך שתבחין בו לעולם לא ייעלם. הלך הרוח או המצב שאתה מרגיש אי אפשר לשנות. דוגמא: אישה חלמה פעם אחת להוציא שבב גרניט מליבה. בחיים האמיתיים היא למדה להתגבר על זיכרונות מרים וכואבים של מערכת יחסים בעבר לאחר שפגשה מישהו חדש. רצועת הגרניט שיקפה את כאב פרידתם שגרם לה להרגיש שמערכת יחסים חדשה לעולם לא תהיה כל כך טובה….

…לחלום ולראות דימוי הוא סמל חלומות דו משמעי. לחלום על זה יכול לסמל רושם נפשי שנשאר מתמיד במוחך. יתכן שיש קביעות במעשים שלך. שקול גם את משחק המלים עם ~דמיין~ או ~רואה את המצב~ במצב. לחלום שאתה תולה תמונה, מייצג קבלה או הכרה בתמונה המוצגת בתמונה. הגעת להבנה או מחויבות למצב. לחלום שאתה מצלם, מציע שאתה צריך לקבל הבנה טובה ולקבל מידע נוסף על כל נושא. אתה צריך למקד יותר תשומת לב בכל מצב ובכל מערכת יחסים. אתה עשוי להרגיש שאתה צריך להתאושש כמה רגעים במערכת יחסים מהעבר. חולם ורואה תמונה בשחור לבן הם הסמל המבטא של החלום. זהו סימן של חשיבות, אותו יש להסביר כאינדיקציה שאתה צריך לשקול השקפות / ערכים מנוגדים. לחלופין, זה יכול לציין שאתה צריך להוסיף יותר צבע ושמחה לחיים שלך. חולם ורואה תמונה מטושטשת מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לשקול כי הזיכרון של האירוע המוצג, האירוע או האנשים, נעלם. אולי אתה צריך לשכוח את העבר ולהפסיק לדבוק במה שהיה ולהתרכז במה שיש. מצד שני, אתה מנסה להסוות מצב ומסרב לראות אותו כמו שהוא באמת. אתה צריך ללמוד קבלה….

…החלום על כיסוי מיטה המסמל נוחות וקבלה מוחלטת עם סיטואציה. מורגל לאמונות או סיטואציות מסוימות. הידיעה שאינך רוצה לבצע שינוי או לנקוט בפעולה עם בעיה. זה יכול להיות גם ייצוג שלך או של מישהו שבאמת אוהב דברים כמו שהם. לחלופין, שמיכה יכולה לייצג משהו שנותן לך ביטחון או מאשר את אמונותיך. דוגמה: אישה חלמה על כיסוי מיטה אדום. בחיים האמיתיים היא התרגלה להאמין שאף גבר לא יעניק לה מערכת יחסים אוהבת בגלל בני זוג רצופים בלתי הולמים. התפשטות המיטה האדומה שיקפה את הנוחות הגוברת שלו ברעיון שמערכת יחסים אינה אפשרית….

…לראות הר געש בחלומות שלך, מסמל שאתה תהיה בסכסוכים אלימים, המאיימים על המוניטין שלך כאזרח הוגן וישר. עבור אישה צעירה זה אומר שאנוכיותה וחמדנותה יובילו אותה להרפתקאות מורכבות….

…שמיעת הגלים בחלום מעידה על מתיקות ורגיעה. המשמעות היא גם תחושות חיוביות של חושניות ומיניות. לחלום שאתה נתפס על ידי גל מצביע על עוצמת הרגשות שלך. לראות גלים בוציים או אלימים בחלום פירושו שעשית טעות גדולה בהחלטה חשובה….