…החלום על כסא גלגלים מסמל תלות רגשית או פסיכולוגית. משהו שאתה חושב שאתה צריך או מרגיש שאתה לא יכול לעבוד בלעדיו. ייתכן שהמצב הותיר אותך מרגיש אבוד, חסר אונים או חסר אונים. משהו בחיים שאתה יכול להרגיש חסר אונים או מדוכא בלעדיו. זה יכול להיות גם ייצוג של משהו שמתקשים להרפות ממנו, זה לא חשוב. כסא גלגלים הוא סימן לכך שאתה לא יכול לעשות משהו לבד או שאתה תלוי בכמה גורמים שיש לתפקד. הוא יכול גם להצביע על דרישות המצב להרגיש בטוחים. דוגמא: אדם חלם לראות את עצמו בכיסא גלגלים. בחיים האמיתיים הוא הרגיש שהוא לא יכול לעבוד בעבודה, אם אישה שהוא אוהב לא הייתה עובדת שם יותר. דוגמא 2: אישה חלמה להיות כסא גלגלים שהיא מרגישה שהיא לא צריכה. בחיים האמיתיים היא לבשה פאה עקב תופעות לוואי של כימותרפיה. היא הרגישה שהיא פשוט צריכה את הפאה שלה עם זרים כדי שתרגיש בנוח….

…לראות כיסא גלגלים מרמז שעליך להפסיק את הפעילות שלך. אולי אתה מרגיש חסר אונים. מצד שני, זה מצביע על כך שאתה נותן לאנשים אחרים לדחוף אותך מסביב. אתה צריך להתחיל לעמוד על עצמך. אם מישהו בריא בחיים האמיתיים, אך חולם שהוא או היא בכיסא גלגלים, הדבר מצביע על כך שהחולם זקוק לעזרה….

…אם אתה נמצא בכסא גלגלים בחלום שלך, אז זה סימן שזה הזמן בשבילך להיות עצמאי ולהתחיל ליצור את החיים שלך בעצמך. לא משנה שאתה מרגיש חסר ביטחון וחסר אונים זה פשוט יהיה טוב יותר עבורך. כל הזמן אנשים סביבך דחפו אותך ליצור משהו, אבל עכשיו זה הזמן שלך לעשות זאת בעצמך. בחלום אתה רואה מכר שיושב בכיסא גלגלים ואז הוא מציין שאתה זקוק לעזרתך ותמיכה….

…לראות גלגלים מסתובבים במהירות בחלומות שלך, מנבא שתהיה חסכן ואנרגטי בעסק שלך ותצליח בעיסוק של אושר ביתי. כדי לראות גלגלים סרק או שבור, מכריז על מוות או היעדרות של מישהו בביתך….

…(מושב) בחלום, כיסא מייצג סמכות, דרגה או אישה. כסא יצוק מברזל בחלום מייצג כוח ועליונות. אם מדובר בכסא מעץ, פירושו הוא פחות מזה לצד צביעות נוספת. ישיבה על כיסא בחלום פירושה להיות אפוטרופוס, סגן, עורך דין או מיופה כוח. אם אדם כשיר לממשל או לניהול עסק, אז ישיבה על כסא בחלום פירושה קבלת מינוי כזה. אם מטייל רואה את עצמו יושב על כסא בחלום, זה אומר שהוא יחזור למולדתו להתאחד עם משפחתו ולהשיג את מטרותיו. עבור אנשים בעלי סמכות, כיסא בחלומם מייצג פגישה, קידום, תהילה, נישואין, ילדים או קניית נכס יקר, רכב חדש או בגד חדש. אם מישהו מוצא כיסא ויושב עליו בחלום, זה אומר שהוא יצליח להשיג כוח או להיות נשוי לאישה שהיוקרה והתחכום שלהם תואמים את אלה של הכיסא. אם אשתו של אחד בהריון, אז לראות את עצמו יושב על כיסא בחלום פירושו שהיא תקבל בן. אם אדם רואה את עצמו יושב על כסא ולובש בגד מפואר בחלום, פירושו שהוא יתפוס את מושב הידע, הכבוד, הכבוד ושהוא יקבל הטבות מיידיות. אם הכסא של אחד נשבר בחלום, זה יכול להיות מותו או של אשתו, או שזה יכול להיות פירוד שלהם, או לאבד את הסמכות שלו בבית או בעבודה. כסא בחלום מסמל גם אושר וקידום עבור זה שיושב עליו, או שזה יכול להיות פירושו הצלחה רוחנית או זכייה בסליחתו של אלוהים להלן ונכנס לגן העדן השמימי. אם אישה בהריון רואה את עצמה יושבת על כסא בחלום, הכיסא אז מייצג את העבודה שלה ואת יום הלידה שלה. אם היא לובשת כתר בחלום, פירוש הדבר שהיא תקבל בן. לראות את הכס האלוהי (קורסי) של אלוהים יתברך במצבו המושלם ביותר שנמצא בשמים הגבוהים ביותר וכפי שהוא ללא ייחוס של דמיון אנושי או תיאורי תמונות בחלום פירושו רכישת ידע, חוכמה ועלייה בתחנה. כסא בחלום מסמל גם מסירת תינוק, נסיעות, רכב, קניית בית או יוזמת תרגול טוב שאנשים יחיקו ויבצעו אחריו. באשר לאדם חולה, כיסא בחלומו פירושו להיות על ערש דווי. (ראו גם אוכף | מושב | כס)…

שגשוג, עסק עגול, הצלחה והשגת מטרותיה.

(ראה רכב | גלגל)

כשגלגל מסתובב בחלום שלך אז זה מראה שהחיים שלך מאוד משעממים וכל הסיטואציות חוזרות על עצמן. אתה צריך להשתחרר מהשגרה ולהביע את עצמך בצורה אימפולסיבית יותר, בלי לחשוב. הגלגל יכול גם לסמל את ההתחלה והתנועה לעבר הרצונות שלך. אם איבדתם גלגל של רכב החלום הזה אומר שאבדתם בדרך משלכם, ועכשיו קשה לכם לקבל החלטה לאן לעבור….

…לחלום על גלגלים או גלגלות (מכל סוג שהוא) שמסתובב ממש מהר, פירושו שאתה פעיל מאוד, אולי קצת אדם עצבני, ועובד קשה, מה שמרמז שתהיה לך הצלחה בפעילות שלך. עם זאת, אם אתה חולם על גלגלים או גלגלות שלא זזים, שבורים או ישנים, אז זה אומר ההפך….

…בחלום לראות כיסא נדנדה כבוש הוא מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא אווירה ידידותית ותענוגות משמחים. לחלום ולראות כיסא נדנדה פנוי בתהליך החלימה יכול להיות הסמל של סבל וניכור….

…לחלום על כסאות מרמז על הפרת חובה והזדמנויות מבוזבזות. לחלום על חבר שישב בשקט על כיסא עשוי להיות שהבשורה הרעה תגיע בקרוב. לחלום על מישהו שמייצר או מתקין כיסא, עשוי להיות שיש בקרוב בעיות בעבודה או בעסקים. לחלום על כסא מסתובב מרמז שאתה רואה בעצמך עמדת ביצוע וכי אתה מצפה לבלוט בין החברה. לחלום על אדון טקסים שיושב בשקט מול קהל, רומז שתקבל מייד פיצוי הוגן על המאמצים שלך. לחלום על עצמך כאלוף טקסים מול קהל עשוי להיות שמשמעותו של מעלותיך וערכייך כבר….

…לראות כיסא בחלום שלך, מציין אי עמידה בחובה כלשהי. אם אתה לא נזהר תפנה גם את המקומות הרווחיים ביותר שלך. לראות חבר שיושב על כיסא ונשאר ללא תנועה, מסמל חדשות על מותו או מחלתו….

…בחלום, גלגל מייצג גזבר או נוסע. גלגל מתגלגל בחלום פירושו התהליך המתמשך של החיים והפרנסה של האדם. אם הגלגל נעצר או עוצר בחלום בחלום, זה אומר שאדם עלול לאבד את עבודתו, או שזה יכול להיות ביטול נסיעה. גלגלים בחלום מייצגים גם את השלבים המשתנים של עסקים, או את הידיים המתחלפות של בעליהם. אם הגלגל המגלגל מפיק בחלום תחושה מתוקה או צליל קסום, פירושו חדשות טובות. אחרת, צליל גלגל שואג פירושו קריאה של קנאה או אהבה אנוכית. גלגל מסתובב שמשמש לצמר או משי בחלום פירושו רווחים מבורכים, נוחות או נישואין….

…החלום על גלגלים מסמל ביטחון, אומץ והתלהבות מבעיות. אם נפגעים אחרי שעשיתם כוכב קטן זה מסמל אמון יתר, חוצה את גבולות היכולות שלכם, מזלזל במשהו….

…לראות צי גדול שנע במהירות בחלומות שלך, מציין שינוי מהיר בעולם העסקים. במקום בו דיכאה הטמטום, עבודות מהירות של גלגלים מסחריים יימשכו קדימה וכמה שמועות על מלחמות חוץ יישמעו….

…(רכב | כרכרה | מוביל | מאמן | מעלית | סחורה | תחבורה | רכב | גלגלים) בחלום, מכונית מייצגת מישהו שמנהל נכון את חייו, שכן מכונית עשויה מחלקים רבים מתואמים היטב, ונושאת הרבה דברים ומשלוחים אותם ממקום אחד למקום אחר. אם האדם רואה את עצמו רוכב על מלטה שמובלת על ידי אנשים בחלום, פירוש הדבר שהוא יכהן בראש אנשים או יחלבן בן שיגבה בדרגה. אם מטייל רואה מכונית בחלומו, המשמעות היא שהנסיעה שלו תעבור לאט והוא יעוכב. מכונית בחלום מסמנת גם כבוד, כבוד, קידום והשגה. אם מישהו רואה את עצמו אוחז במכונית או רץ אחריה בחלום, זה אומר שהוא ישדל מישהו בסמכות וירוויח ממנו באותה מידה שהוא קרוב אליו למכונית כזו. אם אדם רואה את עצמו רוכב על רכב מטען בחלום, פירושו סבל ממצוקה וצער. (ראה גם Carrier | מירוץ)…

…צמיגים או גלגלים בגלל צורתם העגולה מסמלים את המושלם ומעניקים לנו ביטחון והגנה. עבור תנועתו הוא סמל כל מה שמסתובב סביב מרכז. רדיוס הצמיגים או הגלגלים מסמל את התלות שלנו במרכז מיסטי חסר תנועה. לחלום שאנחנו ברכב והגלגל נופל או נשבר שגורם לנו לחשוש מפני מספר עצום של תחלואים. הגורל ישחק עלינו מהלך רע. אם אנו נופלים מתחת לגלגלי הרכב זה מייצג את בלתי נמנע מהגורל. אם הגלגל מסתובב בצורה חלקה ושקטה זה מבשר של הצלחה והתפתחות טובה של הדברים. אם הגלגל חורק שמנבא מכשולים ומכשולים אך הם לא יצליחו לעצור אותנו מלהשיג את מטרותינו….

(arb. ראה כיסא | כסא אלוהי)

…(יו~ר) מושבו של אחד בחלום מייצג את הונו, עושרו, עבודתו, רווחיו, שמחתו, אושרו, בן טוב או אשה שמסתפקת בדברים שיש לה. לראות אדם שנפטר יושב רגוע בכיסא נוח בחלום פירושו שהוא בגן העדן. כסא בחלום מייצג גם הסכם חוזי, ביצוע שבועה, שלווה, שלווה ונוחות, או שזה יכול להיות הקמת שותפות עסקית. (ראו גם כיסא | אוכף)…

(ראו כיסא | אוכף)

…אם אתה רואה כיסא בחלום, החלום הזה מייצג את הצורך להפסיק לעשות את מה שעשית בחייך המתעוררים. החלום מציע לך לקחת את ההפסקה ולהירגע מעט. אם מישהו הציע לך את הכיסא, חלום כזה מציע לך לקבל עזרה כשמישהו מציע לך את זה….

…החלום על כסא מסמל ~אמירת אמירה~ בהחלטה. נקיטת עמדה בחיים. מתבונן בעצמו שלא רוצה לעשות דבר. מחכה או מבטל משהו. חוסר פעילות, מעדיף להירגע או פסיביות. משהו שאתה מרגיש בנוח לעשות או לא לעשות. לחילופין, כיסא עשוי לשקף את הדרך בה אתה לוקח את הזמן להתבונן במצב לפני שתמשיך….

…(אח | כיריים) תנור יצוק מברזל או אח בחלום מייצג אישה שמגיעה ממשפחה עוצמתית וחזקה. אם הכיריים או האח עשויים מנחושת צהובה או פליז בחלום, ייתכן שאישה כזו הגיעה מבית של עם עולמי ועשיר. אח מעץ בחלום מייצג צביעות במשפחה שכזו. אם האח עשוי מגבס בחלום, זה אומר שמשפחה כזו קישרה עצמה למסורות או פולחן פרעונים. אם האח עשוי מארגיליט או מעוצב לבנים מיובשות בחלום, פירושו שמישהו ממשפחה זו הוא אדם אלוהי ואדוק. אח בחלום מייצג גם מדינה, ממשלה, חוסר עבודה או בריחה מאויב. אם האח או הכיריים מוארים ללא אוכל לבישול או מים לרתיחה עליו בחלום, פירושו שראש משק הבית, שר המשרתים או שומר הבית יתעצבן ויתלהם מהכפשות או עקיצות גב של מישהו. אם סיר הבישול שבחלום מתפרש כמייצג את האישה, האח היה מייצג את בעלה המתמודד עם מצוקות החיים ותלאותיהם. מצד שני, אם הקמין בחלום מתפרש כמייצג את האישה, אז סיר הבישול יהיה בעלה שיושב תמיד על האש. אם האח או הכיריים לא מוארים בחלום, אז הוא מייצג מצוקה, דאגות וטרחה, אבל אם הוא דולק, פירושו מילוי צרכיו של אדם ולפרנסתו באמצעות עבודה קשה. אח בחלום מייצג גם את אשתו של האדם, את הכלים והמכשירים שלו, את הרכב שלו, או שזה יכול לייצג מקום של התכנסות, דרגתו של אחד, כיסא, אור, אישה שנמצאת בעריסה, אב, אם, אישה בהריון, חנות של מישהו או עוזר. אח בחלום יכול גם לייצג את חודש ינואר או את העונה הקרה. אם רווק רואה אח בחלום, זה אומר שהוא יתחתן, ואם הוא נשוי זה אומר שאשתו תיכנס להריון. אם הוא חוטא, פירושו שהוא יחזור בתשובה על חטאיו, שכן אח הוא משכן האש והאש בחלום מייצגת פחד, אימה והדרכה. אח בחלום מייצג גם את הבטן של האדם והעצי הסקה בחלום מייצגת ארוחה כבדה מאוחרת שתגרום לעיכול או לחלומות מבולבלים. (ראו גם בראזייר | עצי הסקה)…

…שב על כיסא: תחנונים שיטופלו. שב על ספה: חברות או עסק עם אדם חשוב. פעל לפי עצותיהם של אנשים מנוסים….