…(טיארה | טורבן) כיסוי ראש בחלום פירושו נשיאות, מסעות או נישואים. אם מישהו מקבל כיסויי ראש, או נזר בחלום, זה אומר שהוא עשוי לצאת לטיול רחוק. אם מישהו לובש כיסויי ראש בחלומו, זה אומר שהוא עשוי להחזיק מושב בממשלה. אם אדם מורגל ללבוש כיסויי ראש אז חבישתו בחלום מייצגת את הממונה עליו, את המושל, את אחיו, את אביו, את דודו, את מורו או את מלומד, שכן לכולם יש זכות שווה עליו. לבישת כיסוי ראש מלוכלך וחבוש בחלום פירושו צער, קשיים ומצוקה. אם כיסוי ראשו של אחד מפורק את ראשו, או אם הוא נופל לאדמה בחלום, פירושו מותו של הממונה עליו, או מי מהאנשים הנ~ל . אם מלך מציע למישהו כיסויי ראש או נזר בחלום, זה אומר שיהיה לו הכוח למנות אנשים בממשלות שונות. אם תקלה תיפול בגד ראשו של אדם או טורבן של אימאם בחלום, זה ישקף את אמונתו ומצב קהילתו. לבישת טורבן משופשף בחלום פירושו סמכות, או שזה יכול להיות שישב בספסל השופטים. לבישת כיסויי ראש שמעליה נוצה לבנה בחלום פירושה להיות מנהיג. לבישת כיסוי ראש העשוי מפרווה של בעלי חיים או מסתור בחלום פירושו להיות בלתי צודקים ומסונוורים מאי צדקתו של האדם, או שזה יכול לתאר את אישיותו המרושעת של הממונה עליו בעבודה. כיסויי ראש, טורבן או נזר בחלום יכולים גם לייצג סגפן. (ראה גם כובע חו~ל | טורבן)…

…חולמים לראות כיסויי ראש עשירים, תהפכו למפורסמים ומצליחים. כדי לראות כיסויי ראש ישנים ושחוקים, תצטרך למסור את רכושך לאחרים….

…(כיסוי ראש | צעיף) אם אישה מוסלמית דתית רואה את עצמה ללא כיסוי ראש בחלום, פירוש הדבר שבעלה השאיר אותה בכוונה שלא לחזור אליה שוב. אם היא לא נשואה, פירוש הדבר שהיא לעולם לא תתחתן….

…בחלום, ראש חץ מייצג דיבורים, הטבות או רווחים ממסעות עסקיים. ראש חץ העשוי עופרת בחלום פירושו לקבל מכתב שמסביר את חולשתו של האדם. אם ראש החץ עשוי נחושת בחלום, פירושו הנאה חומרית. אם הוא עשוי מזהב בחלום, הוא מייצג אות שאחת נאלצת לשלוח. (ראה גם חצים)…

…החלום של כיסוי ראש הודי מסמל גישה או הומור הנוגעים לכף הרגל הם ארציים. למטרה, לעולם אל תשנה את תנוחתך או תבהיר לאחרים שלעולם לא תיכנע. דאגה מהתקפת הראש על בעיות. באופן שלילי, כיסוי ראש יכול לשקף את ההצטיינות באמונות עקשניות. לרצות להביך אחרים שלעולם לא תשנה הרגל רע לא משנה מה. מבהיר לאחרים שלא אכפת לך מהם או מכל דבר שהם רוצים. דוגמה: אדם חלם לראות את אמריקה הילידית לובשת כיסוי ראש. בחיים האמיתיים הוא היה עקשן מאוד בקשר לדרישות אורח החיים של נסיגה רוחנית. אנשים אחרים לא היו רציניים כמוהו והוא סירב לסטות מהכללים, למרות שאנשים אחרים היו כאלה. כיסוי הראש משקף את דאגתו להוויה הרוחנית המושלמת….

…החלום עם ראש מגולח מסמל להקריב את מה שאתה חושב. זה מסמל ויתור על מחשבות והתנהגויות מסוימות, תכונות אישיות, שליליות לרוב. ראש מגולח נפוץ כאשר אדם משנה את אורח חייו. דוגמא: אישה חלמה לגלח את ראשה. בחיים האמיתיים היא ניסתה להיות צמחונית. הראש המגולח השתקף ממנה וויתר על הרגלים ישנים לא טבעוניים….

…החלום על ראש עור מסמל מידה אסרטיבית של חוסר סובלנות. חוסר רצון מוחלט לשמוע רעיונות אחרים בכלל. חוסר רגישות אכזרי. דאגה להוכיח שאתה קשוח. באופן שלילי, ראש עור עשוי לשקף ניסיון בורר או אגרסיבי להחניק רעיונות או אפשרויות אחרות. הולך רחוק מדי, מנסה להוכיח שאתה לא חלש….

…החלום על כיסוי מושב מסמל את המוכנות שלך לפתור בעיות. האסלה שהוקמה משקפת את המוכנות או הפתיחות לעימות. זה יכול להיות גם ייצוג של אומץ לבך לקבל סוף סוף פרידה קשה. מושב אסלה למטה משקף חוסר רצון לבעיות פנים או תחושה שעכשיו זה לא הזמן הנכון….

…(כיסוי ראש) לראות כיסוי ראש בחלום פירושו התאוששות ממחלה, או שזה יכול להיות טיהור מחטא. אם מוכר בגדים מבקר אדם חולה בחלום, פירושו מוות. (ראו גם כיסוי ראש)…

…החלום על ערב הסילבסטר מסמל אירועים או חוויות חיים, שבהם יש לך הזדמנות להתחיל שוב ולחשוב אחרת. חלום הסילבסטר משקף הזדמנות להשתנות. דוגמא: אישה חלמה בערב ראש השנה. בחיים האמיתיים היא תכננה להפסיק לעשן. דוגמא 2: אישה חלמה על חגיגות השנה החדשה. בחיים האמיתיים, היה לה רק לילה מדהים לרקוד אחרי שנפרדה עם החבר שלה….

…החלום על ראש בובל מסמל נטייה ללכת עם מה שאחרים חושבים. הסכמה מוחלטת, כל אשר יקרה. באופן שלילי, זה יכול להיות סימן לכך שאתה צריך להתחיל לחשוב בעצמך….

…החלום עם כיסוי ראש מסמל מצב רוח שנמנע בכוונה מתחושות תשוקה. יתכן שאתה מנסה בכוונה להראות למישהו שאתה אוהב שהוא לא רוצה אותו. מוסתרים בכוונה או מתאפקים מרגשות רומנטיים. דוגמא: צעירה חלמה ללבוש צעיף על ראשה. בחיים האמיתיים היא בילתה עם החבר שלה לשעבר ולא רצתה להכניס אף אחד מחייה האינטימיים לשיחה….

…(בקר | סוס) בחלום, פרסה מייצגת ידע ורודף אחר הפניות או מסלוליו. זה גם מייצג עושר כאשר הפרסות הן של סוס המלכים או של סוס שליחו. גושים בחלום מרמזים גם על מעבר חובה ממקום למקום. פירושו של ראש בחלום פירושו גם הכוונה לנפש אבודה. לשמוע את צליל הפרסות העוברות ברחובות בחלומו פירושו גשם או שיטפונות….

(ראו שמיכה)

מתיקות בבית שבה החולם מרגיש משולב לחלוטין.

לחלום ולראות מכסה המנוע מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה שאתה מסתתר ומתכופף מאדם או ממצב. אתה או מישהו אחר מנסים להטעות. קחו בחשבון גם את האמרה ~משיכת מכסה המנוע מעל העיניים~….

החלום על מעטפה מסמל הסתרה מכוונת. עושה הכל כדי להסתיר מעצמך, מה אתה עושה או את הכוונות האמיתיות שלך. זה יכול גם אומר שאתה מנסה לחפות או להסתיר משהו….

עבור אישה שחולמת שהיא מכוסת עיניים, פירושו שאלמנטים מטרידים עולים מסביב למצוקה ומטרידים אותה. אכזבה ירגישו אחרים דרכה….

תקופה של חששות ואילוצים מתקרבת.

(ראו שמיכה)

לחלום שאתה מכסה משהו מתפרש כסמל של פחד. כדי לכסות או להסתיר דבר בחלום, זה מראה את דרך הפעולה שלך להסתרת משהו. האם יש חלק מהדמות שלך שאתה רוצה להסתיר? חוששים לחשוף מישהו אישי למישהו? שקול את מה שאתה מנסה לחפות, מכיוון שיש לך מידע נוסף על מצבך הפסיכולוגי והרגשי הנוכחי. ראה מה המשמעות של הדבר הזה ואיך הוא מתפרש להבנה טובה יותר של האותות ששולחים את תת המודע שלך….

לחלום שאתה לובש חלוק יש את המשמעות של הצורך בבטיחות, חום ותחושת ההגנה היטב. זה יכול גם אומר שאתה מנסה לחפות או להסתיר משהו. אם אתה רואה גלימה קרועה או מרופטת, כשאתה ישן וחולם, זה אומר הפרדה בינך לחבר או מאהב….

אנו עיוורים מפני הנסיבות וקיימת סכנה שננצל אותנו, הן בהיבטים החומריים והן ברגש.

(ראו שמיכה | מעטפה | לא-דתית | צל | עטיפה)

…כאב ראש בחלום מייצג את חטאיו של האדם. סבל מכאבי ראש במיגרנה בחלום פירושו שיש לחזור בתשובה על חטאיו, להצר את תוכניותיו, לחלק כסף לצדקה, לקיים צום דתיים מרצון, לחפש נסיגה רוחנית, או להחליף לב כלפי מעשים טובים. כאב ראש בחלום פירושו גם סבל מאומללות וסבל בחייו של האדם. כאב ראש בחלום יכול גם לייצג את המעסיק או המפקח של האדם….

(ראו צוחק)

…החלום של כאב ראש מסמל בעיה או אי נוחות שאתה לא אוהב שתצטרך לעמוד בה כל הזמן. בעיה או נטל מטריד שאתה מרגיש הכריח אותך לחשוב. דוגמא: אישה חלמה פעם כאב ראש. בחיים האמיתיים היה לי דלקת בסינוסים תמידית שלא תיעלם….

…לחלום על עריפת הראש, יכול להיות שאתה ישן במצב רע שגורם לכאב רב. אם לא, זה מצביע על כך שהחולם אינו מצליח לנהל את ענייניו, דבר שעלול להביא בסופו של דבר לבעיות וכישלונות חשובים. לחלום שמישהו ערוף ושהדם מטפטף מטה הוא אזהרה שהחולם צריך לדאוג להתנהגותו כדי למנוע השלכות רעות….

…כשאתה חולם להיות ערוף, זה מייצג תשובה על משהו שעשית או אמרת. חשוב על כל הפעולות שלך ונסה לפתור את הבעיות שהיו לך, או אולי להתנצל בפני מישהו שטעית. החלום הוא אפקט מראה של מעשיך. אם אתה רוצה לדעת יותר על החלום שלך, אנא בדוק גם את המשמעות של עריפת ראש….

…כשאתה חולם לקבל כאב ראש, זה יכול לייצג את הגירוי הפנימי שמבטא את גופך, כמו כאב הראש האמיתי. כאב הראש בחלום יכול גם להצביע על כך שהחולם בוחר בדרך הלא נכונה. אולי אתה נותן לרגשות לנצל את המוח, כך שאתה לא מסוגל לחשוב בבהירות ולקבל את ההחלטות הנכונות….

…החלום על עריפת ראש מסמל את שבירת השיפוט וקבלת ההחלטות. היבט של האישיות שלך או השלכתך של מצב שמנותק מהבחירות. החלום להיערף מסמל רגשות כלפי אדם או סיטואציה שמנתקת את היכולת שלך לבחור….

…(עונש מוות | מוות | עריפת ראש) בחלום, עריפת ראש פירושה חירות מעבדות או סילוק צער ומורת רוח, תשלום חובותיו של אדם, או שזה יכול להיות שגשוג. אם מישהו מכיר את התוקף שלו בחלום, זה אומר לקבל עושר בידו. אם אחד חולה, פירושו שהוא יתאושש ממחלתו, ואם הוא לא חולה זה אומר שהוא יגיע לרגל. אם התוקף הוא ילד צעיר, פירוש הדבר נחמה, שמחה והקלה מעומסיו דרך מותו שלו. אם אדם בריא נערף בחלום, זה אומר סוף הנוחות שלו או אובדן תפקידו או סמכותו. אם רואים את מושל העיירה עורף אותו בחלום, זה אומר שאלוהים יתברך יציל אותו מצעריו ויחזק אותו בחיים אלה. אם מישהו רואה שליט ערוף את נתיניו בחלום, זה אומר שהוא יתן צו חנינה לכל האסירים. אם אדם נערף כתוצאה מפסק דין או על ידי שודדים בחלום, פירושו שאחד מהוריו או ילד שלו עלול למות תוך זמן קצר. אם נידון בשורת מוות רואה את עצמו נערף בחלום, זה אומר שהוא ישוחרר מהכלא ושיקול דעתו יתוקן. אם משקיע או מחליף כספים רואים זאת, פירוש הדבר אובדן השקעת ההון שלו. אם מטייל נערף בחלום, הוא מייצג את חזרתו הבטוחה. אם יריבים רואים שבחלום, זה אומר הפסד במאבק שלהם. (ראה גם ניתוק)…

החלום הערוף מסמל את קבלת ההחלטות שנקטעה. הרצון או היכולת לבצע בחירה אבדו לעד. החלום להיערף יכול לייצג את האדם או את הסיטואציה שאתה מרגיש בו לשים קץ ליכולת שלך לעשות בחירות. מבוכה או עונש שמשאירים אותך חסר אונים. דוגמא: אדם חלם לערוף אדם רע. בחיים האמיתיים הוא התאושש מרצונו להתאבד….