…החלום על רכב שטח מסמל את קבלת ההחלטות והשליטה העצמית שלך כשאתה מרגיש בטוח, מסוגל או נוח. כיוון בחיים, שתלך בלי בעיות או הפרעות. נהנה עם כוח, שליטה או החלטות חשובות. רכב שטח יכול לשקף תחומי חיים מלאים בתכונות או חסרי כל צורך משמעותי במשהו. לאחר כל מה שאתה צריך במהלך העסק שלך. החלום של מכונית ירוקה כהה יכול לשקף את הקנאה שלך במישהו אחר שיש לו החלטות חשובות יותר מהזמן או הפנאי מה שאתה עושה. זה יכול להיות גם ייצוג ההתנשאות שלך, תאוות הבצע או האנוכיות שמסרב לחלוק כוח, מכיוון שזה כל כך טוב לקבל את זה….

…החלום של סוכנות רכב מסמל את ניסיון הפתיחות שלו לפנות כיוון חדש בחיים. שוקל צורה חדשה לחלוטין של קבלת החלטות. לחלום להיות בסוכנות רכב יכול להיות סימן לכך שאתה שוקל עבודה חדשה. דוגמא: אדם חלם להיות בסוכנות רכב ומחפש מכונית חדשה, מבין שלל אפשרויות הבחירה ברכב. בחיים האמיתיים הם היו מאוד לחוצים בעבודה ושקלו לעשות שינוי בקריירה שלהם….

…החלום של טבעת מפתח מסמל את כל מה שאתה יודע לעשות בזמן הנוכחי. מצב שמשפיע על כל מה שאפשר לעשות עכשיו. שקול את הצבע והעיצוב של מחזיק המפתחות לסמליות נוספת. דוגמה: אדם חלם לראות מחזיק מפתחות עם אפריקה עליו. בחיים האמיתיים הוא עבר משבר גדול שמנע ממנו לעשות שום דבר מלבד להתמודד עם זה. מחזיק המפתחות עם אפריקה על כך שיקף את מודעותו לעצמו, פשוט יכול היה להתמודד עם הבעיה שלו. הבעיה הותירה אותו לרצות כל מה שרצה בחייו….

…הם מסמלים שני היבטים של שחרור ודיכוי שיכולים להתייחס לכל מקומות הקיום. בעלות על מקש מפתחות מסמלת רכישת סחורה וידע שיש קשיים במהלך החלום. פתיחת דלת עם מפתח מעידה על קשיים להשגת יעדים מסוימים שעומדים בראשנו….

רכב פנאי בחלום ידוע כסמל העייפות. החלום מציע לך לקחת את כל החיים שהם יכולים להציע….

…בחלום לנסוע ברכב, מנבא אובדן מאוים, או מחלה. להיזרק מאחד בזמן שאתה חולם, מנבא חדשות נמהרות ולא נעימות. לראות בחלום שבור, מסמן כישלון בעניינים חשובים. לקנות רכב בחלום, פירושו שתחזיר את עצמך למצבך הקודם. אבל אם החולם מוכר כזה, אז חלום כזה מציין שינוי שלילי בענייניו….

…החלום על טרקטורון (רכב שטח) מסמל את הבחירות שלך ואת היכולת לקבל החלטה כשאתה מוכן לעשות הכל כדי לפתור בעיה. אין לאדם גישה חסומה לפיתרון בעיות. אם אתה רואה מישהו אחר רוכב על טרקטורון זה מסמל היבט כלשהו באישיותך שמנחה את החלטותיך כשאתה מוטיבציה גבוהה לפתור בעיה….

(ראה רכב)

…אם נהגתם בכל סוג של רכב בחלום, אז הוא חוזה את היכולת שלכם לשלוט בחייכם ללא עזרה מאף אחד. אולי אתה האדם המסוגל לעשות דברים במלואם בעצמך….

(ראה רכב)

…מפתח בחלום מייצג כסף, יד עוזרת, כניסה לדרך הידע, או שזה יכול להיות קבלת הדרכה אלוהית. נשיאת חבורת מפתחות בחלום פירושה שגשוג, ידע וביטחון נגד אויבו של האדם. מפתחות בחלום מייצגים גם את הילדים, השליחים, המרגלים, המשרתים, האישה או העושר של האדם. מפתחות בחלום פירושם גם השגת המטרה של האדם, או הגשמת תפילותיו. מפתח בחלום עשוי גם להיות ניצחון על האויב של האדם. החזקת מפתח עץ בחלום מציינת את דמותו של מי שמסרב לעזור לאחרים, או אם הוא מחזיק את כספם באמון, פירושו שהוא אינו מחזיר אותם, שכן עץ בחלום פירושו צביעות. החזקת מפתח שאין לו שיניים בחלום פירושה לרמות יתום מירושתו, או להפוך לאפוטרופוס על אחוזה ולהונות את יורשיה החוקיים. החזקת מפתח גן העדן בחלום פירושה רכישת ידע, עושר כדין או קבלת ירושה. מפתחות בחלום מייצגים גם את הקופות שהם פותחים. ראיית מפתח בחלום פירושה גם עלייה לרגל למכה. מפתח העשוי מברזל בחלום מייצג אדם חזק ומסוכן. המשמעות היא גם פתיחות בחייו של האדם. הפיכת מפתח לפתיחת דלת או מנעול בחלום פירושה השגת ניצחון על אויביו. פתיחת דלת או מנעול ללא מפתח בחלום פירושו להשיג אותו דרך תפילות. מציאת מפתח בחלום פירושה מציאת אוצר, או רווחים מאדמות חקלאיות. אם אדם עשיר מוצא מפתח בחלומו, זה אומר שהוא חייב מס נדבה ועליו לחלק מייד את מה שהוא חייב, לשלם צדקה ולחזור בתשובה על חטאיו. ההחזקה במפתח הכעבה הקדושה בחלום פירושה עבודה למען שליט או אימאם. אם אישה מקבלת מפתחות בחלום, זה אומר אירוסין שלה. קושי לפתוח דלת, אפילו עם מפתח בחלום פירושו מכשולים בעסק, או אי השגת מטרתו. מפתח בחלום מייצג גם ידע חדש עבור מלומד או אדם מלומד. לשים מפתח בתוך דלת בחלום פירושו להכניס אדם שנפטר לארון הקבורה או לקברו, או שזה יכול להיות קיום יחסי מין עם אשתו….

במקרים רבים, חלום על מקשי פסנתר מכריז על עושר בלתי צפוי בעתיד. אם החלום עוסק במקשי מכונת כתיבה או מקלדת מחשב, זהו סימן לשיפור קרוב במצבו הנוכחי….

החלום על מפתח מסמל מיומנות או את מה שאתה יודע לעשות. גישה, שליטה או חופש לעשות משהו. לחילופין, מפתח עשוי לשקף ידע מיוחד או את הפיתרון לבעיה. נקודה עיקרית לשקול לדעת מה צריך לעשות. החלום עם מפתח מוזהב יכול לשקף את ההשפעה, הכוח או המשאבים שמעניקים לך גישה למשהו מתי שאתה רוצה. צדדיות ויכולת הסתגלות טבעתית. מספר דברים שונים שאתה יודע שאתה יכול לעשות. זה יכול להיות גם ייצוג של מעמד, סמכות וכוח….

החלום, שבו אתה משתמש במכשיר, מציין סבלנות. אולי אתה האדם שסבלני מאוד. אולי הזמן הזה בחיים שלך מביא הרבה מתח ותסכול, אבל אתה מסוגל לשמור על עצמך חזק. החלום על פלטות יכול גם להעיד על הבושה שאתה מרגיש בדבר מסוים. אולי אתה משלם את המחיר עבור מה שעשית בעבר. המכשיר יכול גם לייצג הערכה עצמית נמוכה, שם אתה לא סומך על היכולות שלך ואת מה שאתה יכול לעשות. אולי הגיע הזמן שתתחיל להאמין בעצמך, לא משנה מה אנשים אומרים?…

החלום שיש לו פלטה על השיניים מסמל מצב שדורש שלמות בך שלא נעים להתרגל אליו. הוא יכול לכוון לשכלל את ההתנהגות הנדרשת מכם או להתכונן למשהו חשוב הדורש ציות מלא בכדי להבטיח תוצאות טובות. אתה עלול להרגיש שמשהו שמעניין אותך אינו הוגן, נורא או מביך….

לחלום ולראות שאתה ג'ט סקי, מייצג מסע של גילוי עצמי. אתם חווים ובוחנים היבטים של תת המודע שלכם במלוא העוצמה. לחלופין, החלום קשור לאיזו הרפתקה או קשר מיני….

החלום של אופנוע שלג מסמל גישה של טעינת אור בתנאים איומים. קדימה עם כוח ואומץ בתקופות קשות. ביצוע העבודה, למרות התברר שהדברים התגלו….

ראו פרק הרכבים.

…החיים שלנו מיוצגים והכל תלוי בנו. בנזין מייצג את יכולת האנרגיה. גוף הרכב מציין את המראה החיצוני שלנו. ההגה מסמל את יכולת השליטה. הבלמים מעידים על רצון. המעגל החשמלי מנבא על אינטליגנציה. הפנסים הקדמיים מעידים על היכולת שלנו לראות את העובדות. אם הרכב במצב טוב, זה מראה איזה סוג של ביטחון יש בנו בעצמנו. אם הרכב במצב גרוע, הוא מייצג את הפחדים שלנו. אם אנו נוהגים ברכב לבד, אז זה מעיד על רצון לעצמאות. אם אנחנו מטיילים בליווי אנשים אחרים אז החלום מראה שפעולות הנוסעים, כולל אותנו, חושפות מה היחס שלנו לסובבים אותנו. אם אתה מונע על ידי אדם אחר, פירוש הדבר שאיננו אדונים לגורלנו….

החלום על צמיגי מכוניות מסמל את מידת הביטחון, ההערכה העצמית שלך ואת מצבו של האגו בזמן שאתה רודף את יעדיך. הביטחון בא לידי ביטוי במידת הצמיגים או הניפוח שלהם. החלום על צמיג המסמל חוסר ביטחון. צמיגים קירחים או שחוקים מסמלים תחושות של חוסר אונים או חוסר משיכה להשגת יעדים ורצונות. מסמרים או פיסוק בצמיגים מייצגים את המחשבות והרגשות הקריטיים שקיבלתם, או נושאים שמובילים לביטחון ו~רוקנים ~את ההערכה העצמית שלך. צמיגי חילוף מייצגים מחשבות ורגשות שיש לך לגבי בחירות חלופיות, או תוכניות גיבוי….

…חולם על מפתחות, מציין שינויים בלתי צפויים. אם המפתחות אבדו, הרפתקאות לא נעימות ישפיעו עליכם. למצוא מפתחות, מביא שלום בית ופניות מהירות לעסקים. מפתחות שבורים, מבשר על הפרדה באמצעות מוות או קנאה. עבור אישה צעירה החולמת לאבד את המפתח לכל קישוט אישי, מציינת שיהיו לה מריבות עם המאהב שלה, ותסבול אי שקט רב ממנה. אם היא חולמת לפתוח דלת עם מפתח, תהיה לה מאהב חדש ותהיה בו ביטחון יתר. אם היא תנעל דלת עם מפתח, היא תצליח לבחור בעל. אם היא תסגיר את המפתח, היא לא תצליח להשתמש בשיפוט בשיחה ותאפיל את המוניטין שלה….

…מחלום על נעילה אקראית עולה כי החולם מזניח נושאים הדורשים התייחסות דחופה. לחלום על סוג מנעול מסוים עולה כי החולם מרגיש או מבולבל, מבולבל, מבלי לדעת מה לעשות או לומר. חולמת לפתוח או להזיז מנעול, מרמזת שבאמצעות מאמץ מסוים החולם יתגבר על הדברים שעושים אנשים זדוניים המבקשים לפגוע בו, כמו במערכות יחסים עסקיות או רומנטיות. לחלום על לא להיות מסוגל לפתוח מנעול פירושו שיהיה קשה מאוד להתגבר על מכשולים המופיעים בחיי היומיום. לחלום על מנעול פגום או שבור פירושו שמזניחים את בריאותו של החולם או שמזניחים את בריאותו של אדם אהוב. חולם על מפתחות לנעילת דלת מסמל הפתעות ושינויים בחייו של החולם. החלום לחפש את המפתחות של נעילת הדלת מעיד על כך שזה עדיין לא הזמן להשיג את כל מה שרוצים. אך אם החולם מצליח למצוא במהירות את המפתחות אז תהיה הצלחה בהקשר לעסקים ומערכות יחסים. לחלום על מפתחות פגומים או שבורים או על כך שהחולם איבד את המפתחות הוא שלילי, זה מרמז שבקרוב יהיו בעיות משפחתיות או עסקיות. אישה שחולמת לאבד את מפתחות הגזעים, קופסאות התכשיטים וכו ', מציעה שיהיו קשיים קרובים בבית או בעיות סנטימנטליות. אישה שחולמת על מפתח המחובר למנעול הדלת ונראה שהוא פתוח, פירושה שהאישה רוצה נוכחות של מישהו. לחלום להסתכל דרך חור המנעול של מנעול מעיד על חוסר שיקול דעתו של החולם עצמו שעלול להוביל למצבים לא נעימים. לחלום על אנשים שמציצים דרך חור המנעול עולה כי סביב החולם יש צבועים ולא ישרים שיכולים לפגוע בו או בה….

…(בעלי חיים | מוביל | הר | רכב) רכב בחלום מייצג טיפול, דאגה, השגת מטרתו של מישהו, או שזה יכול להיות להגיע ליעד באמצעות מאמץ ועבודה קשה. לרכוב על חיה בחלום פירושו לעקוב אחר רצונותיו ותשוקותיו של האדם. עם זאת, להיסחף על ידי כל בעל חיים, או על ידי כל סוג של רכב בחלום הוא סימן של כבוד וסמכות. רכיבה על סוס שאדם לא יכול לשלוט עליה בחלום פירושו לעקוב אחר תשוקותיו ורצונו. אם אדם מסוגל לאלף את סוסו בצורה מספקת ולשלוט עליו בחלום, פירוש הדבר שהוא יינצל מצוקות. רכיבה על סוס לבוש בהרחבה לקראת מצעד, להיות מוקף במשרתים ופמלייה בחלום פירושה קבלת ירושה, או שזה יכול להיות פירושו להיות האפוטרופוס על אחוזה שתירש תוך זמן קצר. הרכיבה מעל כתפו של אדם אחר ואילוץ אותו לקבל את זה בחלום מייצגת את הלווייתו של האדם, וזה אומר שלאדם האחר לא תהיה ברירה אלא לסחוב את הארון. אם האדם הנושא אותו בחלום עושה זאת ברצון, זה אומר שהוא ידאג לצרכיו וישא את שעבודו. נסיעה על כתפיו של מישהו בחלום פירושה גם להתמודד עם מצוקה גדולה. אם הוא בינתיים ייפול בחלום, זה אומר ש משפט כזה לא יתקיים. אם אדם רואה את עצמו רוכב על כתפו של מישהו אחורה בחלום, זה אומר שהוא לא מקבל שום עצה או תירוץ, או שזה יכול להיות שהוא פונה לצד השני אם יתבקש עזרה, או שזה יכול להיות שהוא עוסק במגע המיני האסור בתקופת המחזור החודשי של הנשים, או שהוא עוסק במעשי סדום. לראות פרש מוביל תהלוכה או שיירת מטיילים בחלום פירושו לצאת למסע רחוק, או שזה יכול לייצג פעילויות עסקיות, או להתאושש ממחלה….

…(רכב | כרכרה | מוביל | מאמן | מעלית | סחורה | תחבורה | רכב | גלגלים) בחלום, מכונית מייצגת מישהו שמנהל נכון את חייו, שכן מכונית עשויה מחלקים רבים מתואמים היטב, ונושאת הרבה דברים ומשלוחים אותם ממקום אחד למקום אחר. אם האדם רואה את עצמו רוכב על מלטה שמובלת על ידי אנשים בחלום, פירוש הדבר שהוא יכהן בראש אנשים או יחלבן בן שיגבה בדרגה. אם מטייל רואה מכונית בחלומו, המשמעות היא שהנסיעה שלו תעבור לאט והוא יעוכב. מכונית בחלום מסמנת גם כבוד, כבוד, קידום והשגה. אם מישהו רואה את עצמו אוחז במכונית או רץ אחריה בחלום, זה אומר שהוא ישדל מישהו בסמכות וירוויח ממנו באותה מידה שהוא קרוב אליו למכונית כזו. אם אדם רואה את עצמו רוכב על רכב מטען בחלום, פירושו סבל ממצוקה וצער. (ראה גם Carrier | מירוץ)…

…(מושב) בחלום, כיסא מייצג סמכות, דרגה או אישה. כסא יצוק מברזל בחלום מייצג כוח ועליונות. אם מדובר בכסא מעץ, פירושו הוא פחות מזה לצד צביעות נוספת. ישיבה על כיסא בחלום פירושה להיות אפוטרופוס, סגן, עורך דין או מיופה כוח. אם אדם כשיר לממשל או לניהול עסק, אז ישיבה על כסא בחלום פירושה קבלת מינוי כזה. אם מטייל רואה את עצמו יושב על כסא בחלום, זה אומר שהוא יחזור למולדתו להתאחד עם משפחתו ולהשיג את מטרותיו. עבור אנשים בעלי סמכות, כיסא בחלומם מייצג פגישה, קידום, תהילה, נישואין, ילדים או קניית נכס יקר, רכב חדש או בגד חדש. אם מישהו מוצא כיסא ויושב עליו בחלום, זה אומר שהוא יצליח להשיג כוח או להיות נשוי לאישה שהיוקרה והתחכום שלהם תואמים את אלה של הכיסא. אם אשתו של אחד בהריון, אז לראות את עצמו יושב על כיסא בחלום פירושו שהיא תקבל בן. אם אדם רואה את עצמו יושב על כסא ולובש בגד מפואר בחלום, פירושו שהוא יתפוס את מושב הידע, הכבוד, הכבוד ושהוא יקבל הטבות מיידיות. אם הכסא של אחד נשבר בחלום, זה יכול להיות מותו או של אשתו, או שזה יכול להיות פירוד שלהם, או לאבד את הסמכות שלו בבית או בעבודה. כסא בחלום מסמל גם אושר וקידום עבור זה שיושב עליו, או שזה יכול להיות פירושו הצלחה רוחנית או זכייה בסליחתו של אלוהים להלן ונכנס לגן העדן השמימי. אם אישה בהריון רואה את עצמה יושבת על כסא בחלום, הכיסא אז מייצג את העבודה שלה ואת יום הלידה שלה. אם היא לובשת כתר בחלום, פירוש הדבר שהיא תקבל בן. לראות את הכס האלוהי (קורסי) של אלוהים יתברך במצבו המושלם ביותר שנמצא בשמים הגבוהים ביותר וכפי שהוא ללא ייחוס של דמיון אנושי או תיאורי תמונות בחלום פירושו רכישת ידע, חוכמה ועלייה בתחנה. כסא בחלום מסמל גם מסירת תינוק, נסיעות, רכב, קניית בית או יוזמת תרגול טוב שאנשים יחיקו ויבצעו אחריו. באשר לאדם חולה, כיסא בחלומו פירושו להיות על ערש דווי. (ראו גם אוכף | מושב | כס)…

…(סירה | בן אנוש | יכול להיות | אמא | כלא | כוכב | ישועה | מתח) לראות ספינה בחלום פירושו בריחה מסכנה, התגברות על מצוקות, התאוששות ממחלה או שזה יכול לייצג גשם לאחר בצורת קשה. אם מי שחווה מצוקות רואה ספינה או סירה המעוגנת בנמל בחלומו, זה אומר שמגבלותיו יוסמו תוך זמן קצר. אם אדם רואה את עצמו מושך אותו, או מסיע אותו על יבשה בחלום, פירושו שהוא צבוע או סרסור. אם הוא רוכב על ספינה יחד עם צדיקים בחלום, זה אומר שהוא מונחה בדרך הישר וכי ייסלחו על חטאיו. אם אחד מגיע לחוף ומשאיר את הסירה בחלום, זה אומר שהוא יחיה בשלום ובאושר, והוא יברח מסכנת אויביו. אם מפוטר מעבודתו רואה את עצמו על סירה בחלום, זה אומר שהוא יעבור חזרות לכיבוש אותו משרד ולהשיג מחדש את סמכותו, או שהוא עשוי לצאת לטיול מסוכן שבמהלכו הוא יכול למות או לברוח מהמוות. אם חושבים שהאוניה אינה מתאימה לשיעורו או לדרגתו בחלום, פירושו שהוא יעמוד בפני סכנה. אם ספינה של אחד טובע, ואם ספינה אחרת תציל אותה בחלום, פירוש הדבר שאחת תברח מסכנה גדולה ליפול לידי אדם חזק, או שהוא יימלט מסכנה, אם כי האם עליו לא לציית לקברניטה ולנטוש את הספינה השנייה בחלומו, זה אומר שהוא עלול לא לציית למנהיגו ולהיפטר. להחלים את הספינה של האדם מעמוק בחלום פירושו להחזיר את הכוח. אם הספינה בחלומו של אחד מתפרשת כעוצמה, פירוש הדבר שהוא יאבד מכוחו או מרשותו. אם האונייה מתפרשת כעומסים וקשיים, פירוש הדבר שהוא יתגבר עליהם באמצעות תפילות או מתן צדקה, או נטילת תרופה אם הוא חולה. אם הספינה של אחד טובע, ואם הוא רואה את עצמו צף במים אוחזים בלוח או פסולת מהספינה בחלום, פירוש הדבר שהוא יתמודד עם זעמו של מי שהוא בעל סמכות. אם הוא ממלא עמדת מנהיגות, המשמעות היא שהוא עלול לאבד אותה. אם הוא סוחר, זה אומר שהוא עשוי לפשוט רגל. אם הוא עדיין מת ממשפטו בחלום, זה אומר שהוא עלול להיהרג, ומותו עדיין יהיה מפלט ממשהו ממנו חשש יותר מכל. ספינה ריקה בחלום פירושה רווחים עסקיים. לראות ספינת נוסעים המעבירה אנשים בחלום פירושה ביטחון. אם הספינה צפה עדיין בחלום, פירוש הדבר כליאה. להחזיק בחבל אוניה בחלום מייצג אדם דתי שמצטרף לחברה מורה אדוק. גם אם אדם רואה את עצמו מפיל את החבלים, או מוריד את העוגן בחלומו, זה אומר שהוא יישאר בחברתו של אדם כזה. רכיבה על ספינה יחד עם משפחתו, קרוביו וחבריו בחלום פירושה כבוד, שגשוג ובריחה מאויביו. אם אדם רואה את עצמו חוצה את הים עם סירה קטנה בחלום, זה מייצג סכנה שתעמוד בפניו. לראות ספינה צפה בחלום פירושו אושר. לעמוד על החוף ולצפות בספינה בים בחלום פירושו לקבל בשורות שמחות. אם רואים את הספינה עולה בשמי בחלום, היא מייצגת יתרונות באים, ואם הספינה יורדת מהשמיים היא מציינת יתרונות שבאים במהירות. קורות הספינה מייצגות גברים דתיים, אמונה, אוחזים בדתם של אנשים, או שהם יכולים להיות סיבוכים. מפרשי ספינה בחלום מייצגים את הקברניט שלה. הצוות מייצג משרתים. משוטי החתירה, הגהות או המדחפים בחלום מייצגים את תנועת הספינה, או את ילדי בעליו. מצבה של ספינה מייצג את מצבו של הרואה את החלום או את מצבו המחיה. אם אחד מציל בחלום ספינה שטבועה, פירוש הדבר שהוא יגלה אוצר, או שזה יכול להיות נישואין אם הוא לא סובל, או מתנה כספית למי שעובד אצל מושל. אם האדם רואה את עצמו כספינה שמתפשטת ונמתחת כשנפילת הגאות בים, אז אם הים נרגע בחלום, זה אומר שהוא יקבל מינוי גבוה, מנהיגות, סמכות וכבוד. אם רואים ספינה צפה מעל ים של דם בחלום, זה אומר ניאוף. אם הספינה שוקעת, ואם חלק מהריסות והלוחות שלה נותרו לצוף בחלום, זה עשוי להיות מותה של אמו, שכן אמו של פעם הייתה הספינה שלה. קניית ספינה בחלום פירושה נישואים. נשיאת משוטים בחלום פירושה ידע. ספינה מעופפת בחלום פירושה מותו של הרוכב שלה. ספינה מעופפת בחלום גם עשויה לייצג סוג אחר של רכב, או שזה יכול להיות ארון קבורה או לוויה. אם אדם נפטר בתוך ספינה שטבעה בחלום, זה אומר שהוא יינצל מסבל להלן, והוא גם יברח ממה שהוא הכי חושש בעולם הזה. אם הוא ימצא חור בספינה בחלומו, פירושו שהוא עלול להימלט מהטביעה. ספינה בחלום מייצגת גם אישה בנויה וכבדה. בחלום, אוניה מייצגת גם את גשר הדין (סטירדט) אשר יימתח ביום תחיית המתים לקראת היצירה שתעבור לארץ האסיפה הגדולה. ספינה בחלום מייצגת גם ישועה, הימנעות מבורות או התגברות על פיתוי. אם אדם חולה רואה את עצמו רוכב בחדר המתים של ספינה עם אנשים מתים בחלום, זה אומר שהוא יברח מהמשפטים של העולם הזה. אם אדם בריא המחפש ידע עושה זאת בחלום, פירושו שהוא עשוי להיפגש עם מורה רוחני בכדי להפיק תועלת מהידע שלו וחוכמתו, ולברוח מבורות. אם אדם חובה עושה זאת בחלומו, פירושו שהוא יחזיר את חובותיו, ואילו עבור אדם מקופח, גם הוא ימצא שפע וירכוש עושר ממקורות בלתי צפויים. אם אדם רואה את ספינתו מפליגה לחוף, אז אם היא הופכת אמפיבית, מסיעה אותו על אדמה יבשה בחלום, פירושו שהוא מוותר על אמונתו ויסטה מנתיב האמת לעקוב אחר חידושים, צביעות וחוצפה. אם הוא לא מחפש ידע, פירושו שהוא יתגרש מאשתו, ואז להמשיך לחיות איתה בחטא. אם הוא סוחר, המשמעות היא שעסקיו יתנשאו והוא יחפש שיטות לא חוקיות לשווק את סחורתו. בחלום, אוניה מייצגת גם מעשים טובים, בני לוויה צדיקים, מקשרים עם איש חכם, אחווה טובה, מעשים מפרגנים, מלאכת יד, סטגנציה של העסק, פחד, תקווה, ישועה, מסגד, שוק, אביו, אמו, אדון, מורה, מחנך, עושר, בית, נואפת, רכב, אשתו או משרתו. ספינה בחלום מייצגת גם בית מרזח במובן זה שאחד נכנס לתוכו מפוכח ומשאיר אותה קלילה. ספינה בחלום מייצגת גם את הצורה האנושית וגופה מייצג את גופו. משוטיו מייצגים את ידיו. חזיתו מייצגת את ראשו. תוכנו מייצג את מוחו. הלוחות שלה מייצגים את צלעותיו, והחבלים שלו מייצגים את הורידים שלו וכו '. אם אדם רואה ספינה יושבת על ראש הר בחלום, פירוש הדבר ביטחון, או בריחה מסכנה, או הגנה מפני אויבו. אם זה שקע בים בחלום, זה אומר גם שהוא אחד מתושבי אש הגיהינום. אם הספינה הופכת לברזל בחלום, פירוש הדבר אריכות ימים. אכילת עץ הספינה בחלום פירושה קבלת ירושה ניכרת, או שזה יכול להיות פירושו לאכול בשר אסור. אם מישהו רואה ספינה שמדברת איתו ומרגיעה את הבנתו בחלום, פירושו שהוא יקשיב להוכחה של אדם חכם. לראות את קשתו של נח בחלום פירושו אושר, שמחה, חגיגות, ישועה, הקלה ממתח ודאגות, הגנה מפני טביעה, נישואין ועמדת ראש, או ניצחון על האויב. (ראה גם סירה | קסדה)…

…(הלוואות | הלוואה) אם החפץ המושאל נעים בחלום, פירושו טוב שלא יחזיק מעמד, ואם הנושא השאול מבוז, הוא הופך להיות סימן רע. הלוואת רכב, או טרמפ בחלום פירושו שלא כדין להחזיק ברכוש של מישהו אחר. הלוות חפץ יקר ממישהו בחלום פירושו לשלם שיפוי, פיצוי או קנס שווה ערך לחפץ שהושאל בחלום. האובייקט המושאל יכול גם לסמן שגשוג והצלחה בחייו של אדם, או שזה יכול להיות ביצוע מעשה מביש, סבל משערוריה, או אזהרה המרמזת על הצורך להימנע משערוריה, מרמה או שחיתות. הלוואה או הלוואה בחלום מייצגת את החשיבות או הצורך של האדם במושא כזה או באהבתו אליו. לפיכך, הקסם שמקורו בהשאלה או השאלת חפץ כדי לספק דברים כמו אהבה, התקשרות או צורך עשוי להיות זמני. לשאול חפץ רע או משהו שמשמש למטרה רעה או משהו שאפשר להסתדר בלעדיו, או שדבר שאינו הכרחי פירושו שאדם יסבול בגלל זה, אם כי סבלו של אדם לא יחזיקו מעמד. לשאול רכב בחלום פירושו לשאת את הנטל או האחריות של המלווה. (ראה גם הלוואות | הלוואה)…

* אנא עיין בטנדר, קרוואן, טנדרים, משאית קרוואן טרקטור (חצי), רכב שטח (רכב שירות ספורט), האמר

…חלום לאבד מפתח אחד או יותר מציין את האפשרות לאבד את עבודתך. מצד שני זה מצביע על בירור עמדות מבלבלות והקרנת יעדים חדשים. חלום לפתוח דלת עם מפתח פירושו שתיכנס למצב חדש. עליכם לשים לב להקשר של החלום, אם המצב טוב או רע. לחלום לפתוח דלת ולהיכנס לחדר בו יש בן / בן-מין משמעו נישואים קרובים. חלום שיהיה לך הרבה מפתחות מסמל רכישת סחורה או ידע, פרופורציונלי למספר המפתחות ביד. לחלום על קושי לסובב את המפתח בנעילה פירושו שיהיו לך כמה קשיים ומכשולים במצבים טובים. חלום על מפתח שבור מבשר על צרות ובעיות שיחסמו את מימוש המשאלה….

…לחלום ולראות מפתח הוא סמל חלומי דו משמעי. חלומות על זה יכולים לסמל הזדמנויות, גישה, שליטה, סודות או אחריות. יתכן שאתה נועל את הרגשות והרגשות הפנימיים שלך. לחלום שאתה מאבד את המפתחות שלך פירושו הפחד שלך מאיבוד העמדה או המעמד שלך בחיים. יתכן שאיבדת שליטה על עצמך. זה גם יכול לבשר על שינויים בלתי צפויים והרפתקאות לא נעימות. אם אתה מוסר את המפתח, אז זה מרמז לך שנתת שליטה במצב כלשהו או באחריות. לחלום שאתה מוצא את המפתחות פירושו שמצאת פיתרון לבעיה. לראות מפתחות שבורים זה מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה היא מריבות רבות ואולי גם פירוק. לשמיעת קולות המקשים, רעש, מציין שיש לך גישה נכונה לחיים. אתה הולך בכיוון הנכון ושואל את כל השאלות הנכונות בתהליך. זה גם סימן לפעולה מכרעת….

…אמא בחלום מסמלת חיים ומוות. האם היא בטחון, מחסה, חום, רוך; אך היא גם מייצגת את הסיכון לדיכוי ומחנק. כאשר האם מופיעה בחלומות המצב החולם חשוב במיוחד לטוב או לרע. לחלום על אמא שלנו, מגלה מצבי חרדה עמוקים. נסיעה איתה פירושה הרצון לשחזר מפתחות מסוימים של חיינו השורשים בילדות. לשמוע את קריאתה מעיד על עצב על היעדרה או על מצפון. להילחם עם אמא מרמז על הצורך והרצון העמוק להסתדר ללא הכוונה שלה, להשיג בגרות ועצמאות. חלום עריות עם אמנו מעיד על חוסר ביטחון ופחד, ורצון לחזור לילדות כדי להרגיש מוגן ומפונק. לחלום שאמא שלנו מתה כאשר במציאות היא בחיים מגלה את הרצון לשחרר מהבית ואת הטיפול בה….

…פתיחת דלת באמצעות מפתח מכריזה שניכנס למצב חדש, טוב או רע על פי הקשר החלום. להחזיק בסמל צרור מפתחות גדול רכישת טובין או ידע פרופורציונלי למספר המפתחות שבחבורה. מתקשה לסובב את המפתח במנעול מבטיחה שנמצא קשיים ומכשולים להשיג את מבוקשנו. מפתח שבור או אבוד הוא סימן לבעיות ובעיות המונעות מאיתנו לממש את רצונותינו. לפתוח דלת וללכת לחדר שבו מכיר אדם מהמין השני הנישואין….

…לחלום שאתה נמצא בתוך מארב מסוכן זו אזהרה, וזה מצביע על כך שהעניינים שלך עוברים מצב עדין, לכן עליך לעבוד על פיתרון אפשרי כדי למנוע נזקים על מנת להשיג הצלחה. חלום זה מזהיר אותך ומציע לך לבטח את רכושך כדי למנוע הפתעות לא נעימות. לחלום שאתה מותקף ונפצע במארב היא אזהרה שאתה מוקף בסכנות מסוגים שונים, כמו: יריבים, תאונות, מצבים לא טובים שנגרמים כתוצאה מחוסר זהירותך או עודף תשוקה בפעילויות מסוכנות כמו מירוצי מכוניות. לחלום שאתה משתתף במארב נגד מישהו זו אזהרה, מכיוון שזה אומר שאתה עלול להרגיש כמו לפעול בחוסר תום לב ולא חושב על ההשלכות האפשריות, למשל: להיות נקמן או מקנא, אז אתה רוצה לפגוע במישהו, אבל בסופו של דבר תפגע גם בעצמך. לחלום שאתה רוכב על סוס או על כל כלי רכב ומארב לך מסמל שיש לך מספיק אנרגיה כדי לפתור במהירות את הבעיות שלך, אך אינך משתמש בו נכון….