…חלומות על או שימוש בחומר ניקוי חלומי, מעיד כי עליכם לפתור בעיה מרכזית בחייכם. יתכן שתצטרך גם לנקות את הדימוי והגישה שלך….

לחלום לטייל בחצר כנסייה, אם בחורף, מציין כי תנהל מאבק ארוך ומר בעוני, ואתה תגור רחוק מבית ילדותך, והחברים יופרדו ממך | אבל אם תראה את סימני האביב, תעלה למקומות נעימים ותיהנה מחברת חברים. לאוהבים שחולמים להיות בחצר כנסייה פירושם שהם לעולם לא יתחתנו זה עם זה, אלא יראו אחרים ממלאים את מקומם….

החלום על אבקת כביסה מסמל את הצורך לנקות את הדימוי העצמי שלך או לשנות את הגישה שלך. צמיחה אישית או שינוי אופן פעולתך. שיפור פגמי האישיות שלך….

אם אנו חולמים שהחליפות או השמלות שלנו נשלחים לניקוי היבש כדי לנקות אותם או לייבש אותם, זה אומר שעלינו להיות אחראים יותר בדרך של פעולה והתנהגות עם החברות, כדי למנוע מאנשים הרואים בנו לשווא וחסר מחשבה, אם הם כבר לא חושבים עלינו ככה.

(צדקה)

חלום הכביסה מסמל את היכולת להפוך בעיות או לתקן בעיות ללא צורך ~להתכופף~ או להתמודד עם קשיים בכלל. היה לך מישהו שיתקן לך את הבעיה באופן מוחלט, כך שתוכל להמשיך להתמקד רק בסטנדרטים הישגיים או הישגים מעולים. התגבר על מעבר או אתגר ללא קושי. מרגיש שאתה לא צריך לבזבז זמן על ~בעיות קטנות~. מנקה יבש יכול לשקף חבר עשיר, הרגל או חיבור שמחסך אותך בקלות מהדברים שאתה מאמין שנמצאים תחתיך. באופן שלילי, שואב יבש עשוי לשקף את היכולת להימנע מתוצאות או מתנשאות מפני שמשהו או מישהו מגן עליך בקלות מפני זה. לעולם אל תאמין שדבר טוב לעולם לא יגיע לסיומו או שפשוט מגיע לך להרגיש טוב עם כוח. החלום לעבוד בכביסה יכול להיות סימן לכך שאתה מועיל מאוד למי שלא מגיע לו. מרגיש שתמיד צריך לעזור למישהו שחצן להימנע ממבוכה או כפיפה. שיקוף של התמיכה שלך במעמד של מישהו….

חולמת שאתה בכביסה, מזהיר שמישהו יכול לקחת אותך לכביסה. כחלופה לפרשנות הקודמת, לחלום שלך עשויות להיות משמעויות אחרות וייתכן שיהיה צורך להבהיר סוגיה ללא התפרצויות רגשיות נוספות….

…בחלום, מנקה רצפות מייצג מישהו שחוקר את תנאי האנשים ואוהב לעזור להם. ניקוי ברחבי אדמה חקלאית בחלום פירושו לחפש את החברה של צדיקים. ניקוי דרך כרם בחלום פירושו לחקור את מצבה של אישה. ניקוי עץ בחלום פירושו לחקור את תנאי החיים של אנשים דתיים. לטאטא רחוב בחלום פירושו לנסוע מרחק שווה לרחוב כזה. אם אדם רואה את עצמו מנקה את הדרך למכה בחלום, זה אומר שהוא יבצע עלייה לרגל. ניקיון דרך שדה דשא מבלי להכיר את הבעלים בחלום פירושו להפוך למוכר מחדש. ניקוי רצפות הבית של מישהו בחלום פירושו למצוא את שלומו. (ראו גם גורף את הרצפה | מכונת כביסה | כביסה)…

…אם אתה חולם לדון בדת ולהרגיש נוטה מבחינה דתית, תמצא הרבה כדי לפגוע ברוגע של חייך, והעסקים יהפכו לך חזית בלתי נעימה. אם אישה צעירה מדמיינת שהיא יותר מדתייה, היא תגעיל את אהובה במאמציה לנהוג בתמימות ובטוב גאוני. אם היא לא דתית ולא עוברת על עבירה, זה מנבא שהיא תהיה עם אותה כנות עצמאית והתייחסות אדיבה לזולת, הזוכה לנשים בכבוד עמוק, ובאהבה מהמין השני כמו גם שלה | אך אם היא עוברת על עיני הדת, היא תגלה שיש חוקים מוסריים, שאם לא מתעלמים מהם, הם מציבים אותה מחוץ לחיוור של הכרה כנה. היא צריכה להיראות טוב אחרי ההתנהלות שלה. אם היא תבכה על דת, היא תתאכזב מרצונות לבה. אם היא מתריסה, אך חפה מעבירה, היא תטיל נטלות בגבורה ותעמוד איתנה כנגד הנחיות מרמה. אם אתה נזוף בעצמך בעיצומה של התרגשות דתית, תגלה שכמעט תיגרם לוותר על האישיות שלך בכדי לרצות מישהו שאתה מעריך בכבוד. לראות את הדת פוחתת בכוחה, מציין שחייכם יהיו בהרמוניה עם הבריאה מאשר בעבר. הדעות הקדומות שלך לא יהיו כל כך תוקפניות. בחלום ששר באופן חברתי אומר לך שהוא ויתר על עבודתו, מנבא שאתה תהיה מקבל בשורות בלתי צפויות בעלות אופי חיובי, אך אם באופן מקצועי ומזהיר, זה מנבא שתעקוף אותך המסקרן המרמה שלך, או אכזבות אחרות יבואו בעקבותיו. (חלומות אלה מתגשמים לעיתים תרתי משמע בחיים האמיתיים. כאשר זה כך, ייתכן שאין להם משמעות סמלית. הדת נזרקת סביב גברים כדי להגן עליהם מפני סגן, ולכן כאשר הם מציעים בסתר דעתם להתעלם מתורתו, סביר להניח שהם יהיו לראות שר או מקום כלשהו של פולחן הכנסייה בחלום כאזהרה מפני פעולתם הנחשבת. אם הם חיים חיים טהורים ונכונים כפי שמציין הכנסייה, הם לא יראו מעט מהחגיגיות של הכנסייה או המטיפים.)…

…(ניקוי | תברואה) לטאטא את הרצפה, או לטפל ברצפה מאט או שטיח בחלום פירושו לטפל בקהילה או במשפחה של האדם. טשטוש לכלוך או ניקוי רצפה בחלום משמעותם יתרונות כספיים עבור אנשים שעושים זאת במקצועיות. לטאטא את הבית של מישהו אחר בחלום פירושו לקבל ממנו כסף. אם אדם עשיר רואה את עצמו סוחף רצפה בחלום, זה אומר עוני, או אובדן של עסק. (ראו גם מנקה | זבל | תברואה | אספן זבל)…

…החלום של חדר אמבטיה מסמל תהליך ניקוי. מתמודדים עם בעיות, רגשות שליליים או מצבי חיים שליליים. החלום של חדר אמבטיה מלוכלך מסמל קשיים בתהליך הניקוי. סימן לכך שנדרש מאמץ רב יותר להתמודדות עם בעיות נפשיות ורגשיות, או שהמצב הנוכחי כמעט ולא תומך בהתקדמות. החלום על ניקוי אמבטיה מסמל את הניסיון שלך להקל בעצמך בבעיות. היפטר מההסחות דעת או הקשיים שעלולים להפריע לך כניסיון לשפר את עצמך. החלום לא להיות מסוגל למצוא את האמבטיה או בזמן מסמל הסחות דעת, לחצים או דחיית הרצונות שלך במשך זמן רב. אינך יכול להיפטר מבעיה….

…החלום עם כתם לידה מסמל את המודעות למשהו על עצמך או מישהו אחר הוא ייחודי לא פחות. תחושות לגבי שנולד לעשות משהו. מטרת חיים. באופן שלילי, כתם לידה עשוי לשקף בעיה, או שהעומס שאתה מבחין בו רק משפיע עליך. מרגישים שאיזשהו אזור בחייכם נגוע או קילל מהגורל. דוגמה: אדם חלם לראות כומר עם כתם לידה על הגב, ואני לא יודע שכתם הלידה היה שם. בחיים האמיתיים האיש חש כי הכומר המקומי שלו לא מכבד את מידת הייחוד של מטרת חייו כמנהיג הכנסייה מכיוון שהכומר דאג מאוד לנסים, מטריאליזם ואינו מספיק מסרים אחראיים לצדקה ועבודה קשה. כתם הלידה הנעלם שיקף את השקפתו הגברית של הכומר על כך שאינו יכול לראות עד כמה חשובה מטרת חייו שלו….

…החלום של כנסייה מסמל את הצורך שלך בתשובות לבעיית חיים שמטרידה אותך. אתה צריך חזון, פיתרון או הדרכה כלשהי לאיזה כיוון ללכת, או מדוע קורה לך משהו. יתכן שהגעת לצומת דרכים. יתכן שאתה שואל את עצמך ~מה עלי לעשות עם המצב הזה?~ או ~מה יש לי לחיים שלי עכשיו?~ לחילופין, כנסייה יכולה לסמל את מכלול אמונתה הדתית. מתחשק לך נאמן או לדעתך על אמונתך. חלום מרתף הכנסייה יכול להוות בעיה, משבר או מבחן אמונה. זה יכול להיות גם ייצוג של קושי או אימה כשאתה מנסה לגלות מדוע משהו קורה לך. דוגמא: אדם חלם להיות כנסיה שעולה באש וחשב שעמד בדוכן יגן עליו כשהמשיך לשרוף. בחיים האמיתיים הוא מת מאיידס וחשבתי שחזרה לתפקידו הישן כשר הייתה קריאתו לנשור. כעבור שבועיים הוא נפטר….

* אנא עיין במנזר, הכנסייה

…(פעמון פרה | פעמון מזחלת) בעלות של פעמונים קטנים בחלום פירושה קטטה, ויכוח או שיחה לשווא הידועה על מי שמחזיק אותם. ראיית פעמון בחלום מייצגת את הקריין או מבשר השליט. באופן כללי לראות פעמון בחלום פירושו שמישהו יביא בשורות שמחות. אם הפעמון חבל סביב צווארו של בעל חיים בחלום, פירושו נסיעה. פעמוני הכנסייה מייצגים אנשים שאפשר לבקש את עצתם ולעקוב אחר דעתם. פעמונים בחלום מייצגים גם קריאה לתפילות או מתכוננים לפגוש את אויביו, או שהם יכולים להתכוון להגעת קרוואן או משלוח. פעמונים בחלום מייצגים גם ספרי גילויים מבוטלים או התעסקות עם גילויי האל או שהם יכולים לייצג מסורות עבר. (ראה גם פעמון יד)…

משמעות הקתדרלה מוסברת בחלומה של הכנסייה.

…כשאתה חולם לראות את הכנסייה, החלום הזה מסמל רוחניות ואמונות. החלום מציין את ערך ומשמעות החיים. ישנם דברים מסוימים שגורמים לך להרגיש טוב או רע. יש גם אפשרות שעשית כמה טעויות בחייך וזה לא שאתה מנסה לפצות אותם על כך שאתה עושה משהו טוב לאחרים. אתה מוכן לשנות דברים לטובה ולהצטער. זה הזמן בחייך בו אתה מבצע שינויים מפוארים. החלום יכול להצביע גם על ההערכות שיש לכם בחייכם. אולי אתה מנסה לבחור את הדרך הנכונה בחייך, ולכן עליך לחשוב היטב על מה שאתה רוצה מהחיים….

…אם במהלך החלום אתה נמצא בתוך כנסייה, אז זה מבשר על מימוש התקוות שלך, אך אם אתה רואה את הכנסייה מרחוק ואינך יכול להיכנס אליה, אז האותות האכזבה. בהתאם לאמונותיהם של האנשים שחולמים את החלום הזה, ישנם מחברים המפרשים את הכנסיות כסמל להגנה, לשלום או לדיכוי….

…החלום עם חלב כבשים מסמל אמונות קונפורמיות שמאזנות אותך. לעשות את מה שאמרת לשלך או מה שאחרים עושים כדי לעזור לך להתמודד עם בעיה. דוגמא: מאמין נוצרי חלם לשתות חלב כבשים. בחיים האמיתיים האדם הרגיש שמאוימים עליו רוחנית בזמן שהוא מתווכח. האדם היה עקשן מאוד באמונותיו כאשר התעמת עם האדם איתו התווכחו. חלב הכבשים משקף את האמונות הקונפורמיסטיות של הכנסייה שזכרו כדי לייצב את עצמן רגשית….

…אם אתה חולם להגרל מאמר כלשהו, ​​תיפול קורבן לספקולציות. אם אתם נמצאים בהגרלה של הכנסייה, עד מהרה תגלו שהאכזבה מעיבה על עתידכם. עבור אישה צעירה, חלום זה פירושו ציפיות ריקות….

…החלום של תרמוסטט מסמל עקביות רגשית. שליטה על מצב כך שתמיד תרגיש כמו שאתה רוצה. דרישות תצורה או מגבלות העומדות לרשותך עם אנשים אחרים. יתכן שאתה מודאג מאוד שמשהו תמיד ~בדיוק צודק~. באופן שלילי, תרמוסטט יכול לסמל רצון לגרום למישהו אחר להרגיש רע כל הזמן. כיבוי תרמוסטט יכול להיות סימן לכך שאתה מודאג מההתחלה או שמישהו דוחף יותר מדי. לחלופין, תרמוסטט יכול לשקף שליטה על רגשות או גבולות רגשיים. אתה יכול להציב גבולות לכמה מדבר שאתה מוכן להשלים עם. כמה אתה מוכן להיות עם מצב. דוגמה: נערה צעירה חלמה לשמוע מישהו מאיים להפוך את התרמוסטט במלואו ולנעול אותה בחדר. בחיים האמיתיים היא עזבה את הכנסייה וחששה שמשתתפים עמיתים יבחרו לתת לה כתף קרה על פי החלטתה. התרמוסטט נשמר גבוה משקף את התחושה שאנשים אחרים היו בוחרים לשמור על הרגשתם הרעה בכל עת על פי בחירתם….

ראו את המשמעות של הכנסייה

…חולם לטוס גבוה דרך חלל, מציין אסונות זוגיים. לעוף נמוך, כמעט לקרקע, מעיד על מחלה ומצבים לא פשוטים מהם החולם יתאושש. לטוס מעל מים בוציים, מזהיר אותך לשמור על ענייניך הפרטיים, כאשר אויבים צופים בכדי לרתק אותך. לטוס מעל מקומות שבורים, מסמל מזל רע וסביבה קודרת. אם תבחין בעצים ירוקים וצמחייה שמתחת לך במהלך מעוף, תסבול מבוכה זמנית, אך תהיה לך שיטפון של שגשוג. לחלום לראות את השמש בזמן המעופף, מסמל דאגות חסרות תועלת, שכן ענייניך יצליחו למרות פחדיך מפני הרוע. חולמת לטוס דרך הרקיע העוברת את הירח וכוכבי לכת אחרים | מנבא רעב, מלחמות וצרות מכל הסוגים. לחלום שאתה עף עם כנפיים שחורות, מעיד על אכזבות מרה. ליפול תוך כדי טיסה, מסמל את נפילתך. אם תתעורר תוך כדי נפילה, תצליח להחזיר את עצמך. עבור צעיר שחולם שהוא עף עם כנפיים לבנות מעל העלווה הירוקה, מנבא התקדמות בעסקים, והוא גם יצליח באהבה. אם הוא חולם על כך לעיתים קרובות זהו סימן לגידול שגשוג והגשמת הרצונות. אם העצים נראים עקרים או מתים, יהיו מכשולים להילחם בהשגת רצונות. הוא יסתדר, אך עבודתו תביא לתוצאות קטנות. עבור אישה שחולמת לטוס מעיר אחת לאחרת, ולעלות על צריחי הכנסייה, מנבא שיהיה לה הרבה מה להתמודד כנגד שכנוע שווא והצהרות אהבה. היא מאוימת בעונה הרת אסון של בריאות לקויה, ומותו של מי קרוב אליה עשוי לבוא בעקבותיו. עבור אישה צעירה החולמת שעליה יורים עליה בזמן טיסה, מציין אויביה תשתדל לרסן את התקדמותה לתחומים גבוהים יותר של תועלת ושגשוג….

…חזית הבניין פירושה שאתה נראה או מנסה להיות אדם אחר מהעצמי האמיתי שלך. חזית הכנסייה פירושה תשובה, שקר והונאה….

אם אנו רואים שחלון הכנסייה פירושו התבוננות פנימית, מדיטציה ושלווה פנימית.

…(לכלוך) שיער מלוכלך, בגד מלוכלך, או גוף מזוהם בחלום פירושו מצוקה ודאגות. לבוש מלוכלך בחלום פירושו חטאים. אם הלכלוך מכיל שמן או שומן בחלום, זה אומר חיבור לחפצים ארציים וחומריים. שטיפת הלבוש של האדם בחלום פירושה חזרה בתשובה מחטא ושטיפתם. ניקוי השעווה באוזני האדם בחלום פירושו לשמוע מילים נעימות. (ראו גם בד | פנים מלוכלכות | בגד)…

…החלום על חדר אמבטיה מסמל אפשרות או הזדמנות להיפטר ממצב שלילי. אמונות או חוויות שיש לך את היכולת לשכוח. יתכן שיש לך בעיות אישיות, הרגלים או מצב חיים שמוכן למסירה. זה מסמל את החלום לא להיות מסוגל למצוא חדר אמבטיה או שהם מנוסלים מסמל את התסכולים שמעכבים את היכולת שלך לטפל בעצמך באופן אישי. קורה יותר מדי בדרך להתמודד עם בעיה שיש לך. החלום של האמבטיה הזמינה היחידה להיות בחוץ בתצוגה הפתוחה והפשוטה של ​​אחרים מסמל את חוסר הפרטיות או את הזמן האישי. אנשים במצבי חיים עם פרטיות פוחתת, בדרך כלל, יש לי את החלום הזה. ניקוי אסלה מסמל תחייה באנרגיה או מוטיבציה להיפטר מאמונות, הרגלים או חוויה שיש לך. לתת לבעיה יש לך סיכוי נוסף. מתכוננים להפסקה עם משהו שלילי או לא רצוי. שטיפת חדר אמבטיה מסמלת מצבים לא רצויים או דפוסי חשיבה שליליים שאתה מרפה מהם. היפטר ממשהו שאתה לא אוהב או מעריך יותר. החלום על שירותים סתומים מסמל בעיות או כישלונות שמפריעים להתקדמות. אינך יכול לסיים בעיה ב- … או להמשיך הלאה. מעורבות רגשית. אסלה מלאה או על גדותיה יכולה לשקף רגשות של צרכים אישיים, היות ואי יכולת לעמוד במענה בגלל צרכיהם של אנשים אחרים תמיד מגיעה ראשונה. מרגיש לקוי או חסר זמן שווה לנושאים אישיים שיש לאחרים. יתכן שתזדקק ליותר פרטיות, שירות עצמי או ביטוי עצמי. דוגמא: אישה שחלמה על חדר אמבטיה בגיבוי לתיקון. בחיים האמיתיים היא סוף סוף החזירה את הרווחות והידידות עם בעלה לשעבר, אחרי שנים של מרירות. חדר האמבטיה משקף את היכולת שלך להיפטר מהסבך הרגשי….

…החלום של חדר מסמל מחשבות, או סוגיות שלא מרגישים בנוח לדון בהן עם אנשים אחרים. לרוב זה מצביע על סוגיות מיניות, בעיות אישיות או דברים שאתה מביך. בעיות בזוגיות. החלום על פתיחת דלת חדר השינה עשוי לייצג נכונות לדון להתמודד עם סוגיות מסוימות. סגירת דלת חדר השינה עשויה לייצג את ההחלטה לשמור על עניינים מסוימים פרטיים או על משהו אחר שידון בו באופן גלוי. החלום להסתכל מחלון חדר השינה שלך מסמל את תפיסתך את העתיד בעניינים פרטיים או אישיים. מה יבוא אחר כך על מערכות היחסים או הסודות שלכם. החלום על ניקוי החדר עשוי לייצג את ההחלטה להיות שמרנית יותר או אובייקטיבית יותר בנושא אישי או פרטי. לחילופין, זה יכול לשקף את אופן הסדר העניינים הפרטיים או האישיים שלך. יתכן והייתם מוצפים מבעיה אישית. דוגמא: אדם חלם לראות את התקרה והקירות מפצחים את חדרו. הוא חשש שהתקרה תיפול עליו. בחיים הוא נפרד לאחרונה עם בן זוג ממושך ולעולם לא יחששו ממנו מספיק טוב כדי להתאהב כך שוב….

…ראיית שתן בחלום שלך מסמלת אי סדר ביחסים האישיים שלך. שתן הוא סמל לשליטה או חוסר שליטה בסיסית בחייכם. לראות שתן בחלום פירושו רגשות דחויים. שתן מסמל ניקוי ושחרור רגשות שליליים או מודחקים. הטלת שתן בציבור בחלום מסמלת חוסר פרטיות או צורך בהודאה פומבית….

…החלום על בור שמסמל שליליות מוגזמת או הצטברות של בעיות לא פתורות. הפסקת מים יכולה להיות סימן לכך שאתה צריך להתחיל בתהליך ניקוי בחייך או שאתה צריך ללמוד להרפות מהבעיות שמעכבות אותך….

…(עוף | גבר | אישה) ציפור לא מוכרת בחלום מייצגת את מלאך המוות. אם אדם רואה ציפור צוללת לאדמה כדי לקטוף חלוק נחל, נייר או תולעת, אז אם הוא מרחיק מבית שמארח אדם חולה בחלום, זה אומר שהאדם חולה ימות זמן קצר ממחלתו . אם אדם רואה ציפור צוללת לעברו בחלום, פירושו מסע. אם מישהו רואה אותו עומד מעל ראשו, או מעל כתפיו, או יושב בחיקו בחלום, זה מציין את העבודה או המקצוע שלו. אם הציפור לבנה בחלום, פירוש הדבר שעבודתו נקייה, אם צבעו שזוף בחלום, פירושו שיצירתו של אדם נגועה. אם ציפור זכרית יושבת בחיקה של אישה בהריון בחלום, פירוש הדבר שתגדל ילד. אם ציפור נקבה יושבת בחיקה בחלום, פירוש הדבר שהיא תעבור לילדה. ציפורים גדולות או טורפות בחלום מייצגות מלכים, נשיאים, מנהיגים, רודנים, אנשי ידע או סוחרים. עופות מים, שחפים ים וכו ', מייצגים אנשים מכובדים שעלו בדרגה בשני תחומים, תחום המים וזה של האוויר. הם גם יכולים להתכוון למסע. אם הם רועדים בחלום, הם מייצגים קינה או בכי. ציפורי זמר בחלום מייצגים מוזיקאים וזמרים. לראות עדר ציפורים בחלום פירושו כסף וכוח ובעיקר למי שנוטה אותם או דואג להם. לראות ציפורים שעפות מעל ראשו פירושו להשיג סמכות וכוח. אם אדם רואה ציפורים עפות בתוך ביתו או חנות בחלום, פירושו של מלאכים. אם ציפור עפה לידו של אחד בחלום, פירושו בשורה שמחה. ציפור בחלום פירושה גם עבודה. ציפור לא ידועה בחלום פירושה אזהרה, עצה או אזהרה. אם הציפור של האדם נראית יפה בחלום, היא מציינת את איכות עבודתו. אם אדם רואה את עצמו בחלום נושא עוף מכוער למראה, זה מציין גם את איכות מעשיו או ששליח עשוי להביא לו חדשות טובות. ציפור לא ידועה פירושה רווחים. לראות ציפורים בצבע שחור בחלום מציין מעשים רעים, בעוד שציפורים בצבע לבן מייצגות מעשים טובים. ציפורים צבעוניות בחלום מייצגות פעולות מעורבות. לראות ציפור בחלום גם יכולה להיות כבוד, כוח, קישוט סמכותי או רווחים. ציפור בחלום מייצגת גם בן לוויה כיפי ומבדר ביותר. ציפור בחלום מייצגת גם ילד. אם אדם שוחט ציפור בחלומו, פירושו שהוא יחלוף ילד שיחיה בחוליו במהלך ילדותו וכי אביו יחשוש למותו. נאמר כי ציפור בחלום מייצגת גם מנהיג עשיר ומורכב אשר נלחם ללא הרף על הכנסותיו וכדי להבטיח את הצלחתו או עליונותו. ציפור בחלום מייצגת גם אישה יפה. שירת ציפורים בחלום פירושה שמיעת מילים טובות או קבלת ידע יקר. להקת ציפורים בחלום מייצגת עושר קל להרוויח. ציפור בחלום מייצגת גם ילד. לכידת ציפור בחלום פירושה שליטה על אדם חזק. הריגת ציפור בחלום פירושה הגשמת המטרה של האדם. מריחת הנוצות, ניקוי ואכילת ציפור בחלום פירושה רווחים, שגשוג או אישה. שחיטת ציפור בחלום פירושה לאנוס את משרתו. להחזיק ציפור בידו או להחזיק אותה בתוך כלוב בחלום פירושו מחלה שתפל על בנו. אם הציפור מתרחקת מידו של האדם או מכלובו בחלום, אז פירושו מותו של האדם. להקת ציפורים בחלום מייצגת גם כינוסים של אהבה, אחדות, מפגשי משפחות וחגיגות. עם זאת, התכנסות של ציפורים בחלום יכולה גם להיות פירושה של חבישה לביצוע עוולה או פיזור של בני משפחתו או חבריו, או שזה יכול להוביל לאובדן עסקי. (ראו גם Blackbird | Bustard | קן | Osprey | Roller)…

…לראות שלג בחלום מסמל התחלה חדשה או טיהור של איזור באזור בחייך. תחושת ביטחון חדשה או הזדמנות שנייה. משהו הגיע לסיומו. תחושת בהירות חדשה. לחילופין, שלג יכול לסמל שלווה ושלווה רוחנית. באופן שלילי, שלג יכול לשקף כמה קשה או קר חווית ניקוי. התחלה חדשה מאוד לא נעימה או מרגיש כאילו נענשים עלייך. בידוד רגשי. התכת שלג מסמלת מכשולים או פחדים שמתמוססים. החלום על משחק בשלג מייצג הנאה או רגיעה אחרי חוויה מטרידה. לחלופין, החלום הוא סימן לכך שאתה מנצל הזדמנות. החלום למצוא משהו בשלג מסמל גילוי של כישרונות או יכולות נסתרים בתוך עצמך. יתכן שגילית הזדמנות חדשה. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות חדשים של קבלה או סליחה לאחר חוויה קשה. דוגמא: אדם חלם לראות שלג נופל ברחוב. בחיים האמיתיים הוא פתר בעיה בריאותית מרגיזה. השלג הנופל שיקף את ההתחלה החדשה עם שיפור בריאותו….

…החלום על הצואה בשירותים מסמל ניקוי רגשות, אמונות או סיטואציות שליליות. אפשר להסתיים עם משהו בחיים שלך. החלום על הצואה לא מתאים או מגונה מסמל להרוס דבר טוב או ליצור בעיה. זה מציע רשלנות ומחשבות והתנהגויות לא הולמות. יתכן ונפטרת מבעיה כה רשלנית, גסה או חסרת אחריות. החלום על הצואה מול אחרים יכול להפעיל לחץ על תחושה שתוכנס אליך להתמודד עם בעיה. זה יכול להיות גם ייצוג של רגשות בושה כשאתה מתמודד עם בעיות בשטח….