…לחלום על כניסה לחדר ניתוח או שהחולם יעבור ניתוח, פירושו שהחולם צריך להיפטר מדאגות ומבעיות שעלולות להשפיע על חייו. החולם לא יכול לסבול את זה יותר ויש צורך לנתח אותו, להתמודד איתו ולהסיר אותו מחייו….

…החלום של לב אנושי מסמל את היכולת שלך לטפל או לאהוב אנשים אחרים. זה יכול להיות גם ייצוג של אהבה או הבנה ללא תנאי. כדי לעבור את ניתוח הלב זה מסמל שינוי גדול במה שאתה מרגיש או מטפל בו. מצב בחייכם שגורם לכם להבין יותר, להיות אכפתיים או פתוחים לאהבה. זה יכול להיות גם ייצוג של שינוי קבוע באיך לאהוב מישהו. החלום על לב האהבה מסמל את ההתעניינות הרומנטית או המינית שלך במישהו אחר. לב אדום, המייצג נקודת מבט מינית שלילית או אדישה. לב כחול מסמל השקפה חיובית או אוהבת. לב סגול מסמל את חוסר האונים לאהוב את מי שאתה רוצה, או את הרגשות האדישים שלך כלפי מישהו. חלימה על לב מדמם מסמלת עצב, ייאוש, ייאוש או חוסר אהדה. הם יכולים לפגוע ברגשותיך, או שאתה מרגיש כאילו מישהו לא מעניין אותך. החלום להידקר בלב מסמל את קונפליקט היחסים או את התחושה שמישהו דואג לפגוע ברגשותיך. גועל נפש, כאב או תחושת בגידה. כאב רגשי….

…חלום תרופות הלב עשוי לייצג מחשבות או הרגלים המשפיעים על היכולת שלך להישאר רגועים. החלום של אפשרויות שונות בתרופות לב עשוי לשקף אפשרויות בחירה סותרות לגבי אופן הגישה למצב מלחיץ, או תגובה לאחרים. לחלופין, חלימה על תרופות ללב עשויה לייצג הרגלים או מצבים המשפיעים על היכולת שלך לדאוג לאחרים. משהו שעוזר לפתוח את הלב, לדאוג יותר לאדם, או להיות יותר מבין….

(ראה חפירת העבר)

…חולמת על הלב שלך כואב וחונק אותך, יהיו בעיות בעסק שלך. טעות כלשהי משלך תביא לאובדן אם לא תוקנה. לראות את ליבך, מנבא מחלה וכישלון אנרגיה. כדי לראות את הלב של בעל חיים, תתגבר על אויבים ותזכה בכבוד של כולם. לאכול לב של עוף, מציין רצונות מוזרים יגרום לכם לבצע פרויקטים קשים מאוד לקידוםכם….

(חוסר-אופקים | הסחת דעת) חוסר הקשב בחלום מייצג דאגות וטרחה, מיקום לא נכון של דברים, או שזה יכול להיות חוסר תשומת לב.

…חלום לסבול מהתקף לב פירושו חוסר תמיכה ועצות טובות. זה יכול להיות גם זמן רע בחיי האהבה שלך….

…החלום על לבבות שבורים מסמל תחושות מוחץ של אובדן, אכזבה או דחייה. שינויים או תחושה פתאומיים הופתעו כי עליכם לבצע מעבר לא נעים בעצמכם. שבור לב יכול להיות גם ייצוג של חוסר תמיכה או אהבה. מבוכה לאחר שהתרגלו לקשר או למצב. מרגיש שאתה ~בדיחה~ לאנשים אחרים. לחלופין, שברון לב בחלום עשוי לשקף את המהומה הרגשית. שלילית, שברון לב יכול להיות סימן לכך שאתה לא מעריך או מאמין בעצמך מספיק. כמו כן להיות מודאג להתמכרות או לחשוב שאתה צריך משהו כדי לעבוד. להאמין שלעולם לא יהיה יותר בשבילך….

(ראו גם גוף 1 | כאב)

(ראה דפיקות לב)

…(בת | פועם | משרת) בחלום, הלב האנושי מייצג את מודעותו, חריצותו, אינטליגנציה, אדון, מלך גוף האדם ומושלו. ראיית לב בחלום מייצגת גם התנהלות טובה, מודעות רוחנית טובה, אמינות דתית וצלילות דיבור. אם ליבו של אדם נגנב ממנו בחלום, פירושו פחד, כמיהה, פרקטיקות דתיות גרועות, תאונה או אסון. ראיית לבו מושחר, או מכוסה בחותם אטום בחלום, פירושו חוסר תשומת לב, חטא ועיוורון הלב. (ראו גם גוף '| חזה)…

…כדי לראות את ליבך זה מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא אמת, אומץ, אהבה ורומנטיקה. זה מייצג את האופן שבו אתה מתמודד כרגע עם רגשותיך ומביע את רגשותיך. שקול גם את האמרה ~לב העניין~, שמשמעותה שאולי תצטרך לרדת לליבת המצב לפני שתמשיך….

…כשאתה חולם להתקף לב אז זה מראה על חוסר האהבה שאתה סובל ממנה. אולי אתה מרגיש לא מורגש ומיותר, במיוחד לאלו שאכפת לך. התקף הלב יכול גם להעיד על הפחד האמיתי למות….

…לחלום שאתה חווה התקף לב מסמל פחד או דאגה מעולם לא לעשות משהו חדש. פחד עצום מאובדן או כישלון לצמיתות. חושש לאבד את כל מה או את כל מה שיש לך … עבדת עבורו. מרגישים המומים מפחד, לחץ, לחץ למשהו שחשוב לכם מאוד. אתה עלול להרגיש חוסר תמיכה וקבלה. החלום למות מהתקף לב עשוי לשקף אותך או מישהו אחר שנכנע לפחד, לחץ או לחץ. ~לחתור~ או לוותר בגלל שהמצב היה מכדי לשאת….

…לחלום על אי נוחות בלב יכול להיות סימפטום אמיתי, ובמקרה זה נוח להתייעץ עם רופא. אם זה לא כאב אמיתי, אלא רק חלום, אז זה מסמל בעיות בעניינים שמטופלים. לחלום לבהות בלב שלך רומז שאתה חסר אנרגיה חיונית ושצריך לעשות משהו כדי להחלים אותה. לחלום על ליבו של בעל חיים רומז שתשלוט באויביך ותשיג את כבודם. לחלום לאכול לב של עוף או כל ציפור מרמז על הרצון להשיג יעדים נדירים, לא מציאותיים וקשים שיגרמו לבעיות, ושיבשו את ההתפתחות הרגילה של פעילויות החולם….

…לשמוע את פעימות הלב מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב על זה אולי הוא או היא לא מתעמתים או מכירים ברגשותיו. אתה צריך משהו שמתקרב כשהראש שלך גבוה. לחלופין, פעימות לב יכולות לסמל חיים או פחד. אתה מרגיש מאוים בדרך כלשהי….

…החלום לשמוע פעימות לב יכול לייצג את המודעות לעצמכם מאוימים או מפחדים. יתכן שאתה נמנע מעימות עם ראש בעיה … או שאתה בוחר להכניס את עצמך לפחד. לחילופין, האזנה לדופק יכולה לשקף את ההכרה ברגשות. הכרה כמה אכפת לך או אוהבת. פעימות לב יכולות גם לסמל עדות לחיים או עניין. חיוניות של מערכת יחסים או סיטואציה. מהות העניין….

…זה מסמל חיים ותחושה. לב חולה או כואב מעיד על מחלה שמתקרבת. לב פגוע פירושו שהמחלה מוטלת על האדם היקר ביותר מהמין השני….

…בשפת החלומות, הלב פירושו הרגשות העמוקים ביותר. אך מחברים רבים סבורים שאם חלמנו על לב חולה, זו עשויה להיות האינטואיציה המספרת לנו על מחלה דוגרת, שהיא בעצמנו או באדם היקר לנו ביותר. לחלום שאנו נותנים לליבנו עולה כי אנו מוכנים להציע את חיינו לאהבה….

…החלום על ניתוחים פלסטיים מסמל שינויים מכוונים באישיותך או באמונותיך. אתה יכול לבנות מחדש את ההערכה העצמית שלך או לנסות להגדיר את עצמך מחדש. באופן שלילי, ניתוחים פלסטיים יכולים להיות סימן לכך שאתה לא עצמך, שאתה מנסה יותר מדי להרשים אנשים, או שאתה לא אוהב את עצמך….

ניתוח בחלום מייצג את הגפה האמיתית שמופעלת בחלום של האדם. אם גבר צעיר או אישה צעירה רואים את עצמם עוברים ניתוח בו נפתח החזה שלהם, או עוברים ניתוח לב פתוח למשל בחלום, זה אומר שהם מאוהבים. באשר לקשישים זה אומר מצוקה. ניתוח של ניתוח קל באגודל בחלום פירושו חתימה על הלוואה. (ראו גם גוף 1 | חזה)…

…חולמת שאתה מבצע ניתוחים פלסטיים, מציע לך לבנות מחדש את ההערכה העצמית שלך ולנסות לשפר את הדימוי העצמי שלך. החלום יכול להתרחש גם אם אתה שוקל ניתוחים פלסטיים או מתוכנן לצאת לניתוחים פלסטיים….

…אם אתה חולם על ניתוח, חלום כזה מכריז על הצורך בשינויים או החלמה מלאה של חדש. יש דברים מסוימים בחיים שצריך להסיר. מצד שני, החלום מעיד על החיבה שיש לאנשים אחרים כלפיכם. אולי אתה אדם מאוד תלוי, שמאפשר לאנשים אחרים לקבל את ההחלטות במקום אותך. קחו בחשבון אם אינכם עוברים ניתוח בחייכם המתעוררים, מכיוון שזה יביא לפחד או לקוצר הרוח שמתרחש….

…ברית מילה בחלום פירושה טיהור, ניקיון, השלכת טומאה, חגיגות או מפגשים שמחים. אם אדם רואה את עצמו נימול בחלום, פירושו שהוא עשה משהו טוב אשר הקב~ה קיבל, ומכוחו, אלוהים יכול לסלוח לו על חטאיו, או שזה יכול להיות שהוא יעבור פעולה לפתיחה לוורידים או לדמם אותם. אם נערה בתולה צעירה רואה את עצמה נימולת בחלום, פירוש הדבר היא נישואין, או להיתקל בחוויה הראשונה שלה עם התקופה החודשית שלה. ברית מילה בחלום פירושה גם לעבור ניתוח של הסרת אשך אחד, ניתוח של ערמונית, או שזה יכול להיות ניקוי שמו של אדם מהכפשות והאשמות, או שזה יכול להיות הפרדה בין בעל, אשה וילדים, או ילדים שעוזבים את בית הוריהם. , אם מישהו מגלה שהוא נימול בחלום, פירושו שהוא יהפוך לפטור ונטוש את דתו לטובת רווחים כספיים….

…החלום על ניתוח מסמל ריפוי בולט או שינויים דרמטיים. בעיות משמעותיות מבוטלות או מתמודדות איתן. בעיה אחת יכולה להיות ~לנתק~ את חייך. דוגמא: אישה חלמה לעבור ניתוח לב. בחיים האמיתיים היא התכוונה להתחתן. ניתוחי לב משקפים את השינוי הדרמטי באופן שאהבה אחרים לאחר המחויבות המתמשכת של הנישואין….

…האותיות בחלומות יכולות לזהות אדם הקשור אליך או לסמל מצב אופייני. יש להשוות את ניתוח הנתונים הללו עם שאר ההיבטים של החלום….

…החלום על מצלמות אבטחה מסמל תחושות של פיקוח או ניתוח. יתכן שאתה מודאג גם עם מה שאנשים אחרים חושבים עליך או משהו שאתה עושה. לחילופין זה יכול לשקף התבוננות קרובה למי שמעוניין או לא סומך עליו….

…לחלום שאנחנו נופלים לתהום היא האזהרה שסיומו של מצב קטסטרופלי קרוב, בשל הבסיס שעליו מבוססים חיינו, בין אם הם מוסריים, כלכליים או מקצועיים הם מתפרקים מכיוון שהם שקריים או לא מספקים, מה שמצריך את זה הכרחי לחפש בדחיפות מה לא בסדר, לתקן את זה ולהתאים אותם למצב האמיתי. רק כשאנחנו ערים ומבצעים ניתוח צלול של המצב הנוכחי נוכל לדעת אם הסכנה היא מוסרית, כלכלית, אתית או מקצועית, מכיוון שבמקרים רבים החלום מגלה הוא הפחד הפנימי שלנו להיכנע למה שאנחנו רואים אינסטינקטים בסיסיים. . לחלום שאנחנו נופלים לתהום אבל אנחנו מצליחים לצאת ממנה, או שאנחנו נאלצים לעבור על שביל חלש, פירושו שיש סיכוי לתקן את המצב ולהשיב את האושר, אך כל זאת לאחר קשיים גדולים. אם אנו רואים את התהום אך איננו נופלים לתוכה, פירוש הדבר שיש עדיין זמן להימנע מרוע שמאיים עלינו….

…החלום על מראה מסמל את ניתוח מחשבותיו ורגשותיו של החולם עצמו או מודעות עצמית. אתה שם לב לעצמך משהו. אם אתה רואה את עצמך כמכוער במראה זה מסמל לראות היבטים שליליים של האישיות שלך בחיים האמיתיים. מחשבות שליליות, פחדים, חוסר ביטחון, אשמה, קנאה או אפילו יהירות. אתה רואה את עצמך מרגיש את השליליות שלך או חווה את התוצאות של בחירות גרועות. לראות את עצמך כל כך מושך במראה מסמל לראות את ההיבטים החיוביים של האישיות שלך בחיים האמיתיים. יתכן שאתה עומד בפני שליליות, מנסה לשפר את עצמך או לוותר על דפוסי חשיבה שליליים. אתה עשוי להרגיש בטוח יותר, מוצדק, מוכשר או בר מזל. אתה יכול גם לחוות את התוצאות או בחירות טובות. החלום להשתמש במראה איפור מסמל את המודעות לראות את האישיות שלך משתנה….

…(פין) להסתכל על אברי המין של האדם בחלום פירושו רווחים, ילדים, תהילה, תשוקות בשרים, רצון, משפחה, כוח, גבריות, התנהלות או אריכות ימים. אם גבר רואה את עצמו בלי איבר זכר בחלום, פירושו שהוא יאבד בן אשר ימות או יירחק מאביו, ושלא ישאיר אחריו מקום הימצאו. זה יכול גם אומר שלא יהיו לו עוד ילדים. אם אדם חולה רואה את עצמו ללא איבר זכר בחלום, פירושו שהוא ימות ממחלתו. אם הוא מלך או מושל, פירושו שהוא מודח. קיום של שני איברים זכריים בחלום פירושו שאחד יקבל שני בנים. סירוס בחלום פירושו שלא תוולד עוד בנות. אם אישה בהריון רואה את עצמה מחוללת איבר זכר בחלום, פירוש הדבר שהיא תקבל בן. אם מעולם לא היו לה ילדים, זה אומר שהיא עקרה. אם מישהו נימול בחלום, פירושו שהוא יקיים את בריתו הדתית, או ישלם חוב. אזור ערווה שהוא שעיר מוגזם בחלום מייצג אדם חצוף. הזנת האיבר המיני של האדם בחלום פירושה למות מוות מכוער. אם האיבר הגברי של האדם הופך לאיבר נשי בחלום, פירושו שהוא איבד את הוויאליות שלו, או שהוא יכנע. אם האדם רואה את עצמו נוגע באיבר המין של אשתו שהופך לאיבר זכר בחלום, פירוש הדבר שהיא עשויה לעבור ניתוח ביחס למגמה מינית לא תקינה. איבר זכר בחלום מייצג גם כלים של אומן. משחק באיבר הגברי של האדם בחלום פירושו שאדם אינו נרתע מנוכחותו של אלוהים וממלאכיו, או ששכח מהתנהלות נכונה או מסטנדרטים מוסריים משותפים, או אם הוא אדם מלומד, פירושו שהוא ישכח מה שלמד….

…לחלום על ניתוחים המנותחים על ליבנו זו אזהרה ברורה להעביר מסר על אהבה שלילית למרות שזה עשוי להיות נטישה כואבת ופתאומית עבורנו. אם מבצעים ניתוח בבטן זה סימן שעלינו להסתכל היטב על האירועים מכיוון שלא עיבדנו אחד מהם בצורה נכונה וזה יכול לגרום לבעיות….

לחלום להיות אילם מצביע על כך שקשיים וכישלונות, שהיו לחולמים או יהיו להם בעתיד, נובעים בעיקר מחולשתו ומגבלותיו העצמיות של החולם, הסיבה מדוע צריכה להיות ניתוח עצמי.

לחלום שאתה צופה בסרט מצביע על כך שאתה נמצא בשלב ניתוח החיים שלך.