…בחלום, נשים מייצגות את העולם, את נצנוציו ותענוגותיו. אם רואים נשים מתקרבות אליו בחלום, המשמעות היא הצלחתו בעולם. אם הם מתרחקים ממנו בחלום, פירושו הוא דלותו בעולם. ישיבה של תכנים בחברת נשים בחלום פירושה חוסר עבודה. (ראו גם אישה)…

…חולמת על נשים, מקדימות תככים. להתווכח עם אחד, מנבא שתהיה מחוכמת וסוכלת. לראות אישה כהת שיער עם עיניים כחולות ואף יתד, בהחלט קובע את נסיגתך ממירוץ בו עמדת מראה לניצחון. אם יש לה עיניים חומות ואף רומי, תישלח לך ספקולציות מסוכנות. אם יש לה שיער ערמוני עם השילוב הזה, זה מוסיף לתמיהה ולחרדה שלך. אם היא בלונדינית, תגלה שכל האירוסים שלך יהיו נעימים ונוחים לנטיות שלך….

החלום על חנות הלבשה תחתונה מסמל את ניסיונה להפוך לאדם מושך, מעניין או נחשק יותר עבור אחרים. אתה רוצה להיות יותר מושך או קשה לעמוד בפניו. יתכן שאתה מנסה למצוא דרך להתבלט או לנצח על מישהו. חנות להלבשה תחתונה יכולה להיות גם הייצוג של הרצון שלך שהרעיונות, האמונות או האפשרויות שלך יהפכו לנחשקים יותר לאחרים. יתכן שתרצה להקשות על ~הצד שלך~ או ~התוכניות שלך~ להתנגד….

החלום על הלבשה תחתונה מסמל פיתוי. ההיבט שלך או חלק מהאישיות שלך מעורר תקווה או תשוקה. תחתונים יכולים להצביע על פיתוי מיני, כמו גם על סיטואציות חיים רצויות שמעוררות עניין. החלום על לבישת הלבשה תחתונה מסמל את האישיות שלך להתמקד בפיתוי של אדם או סיטואציה לקראת מטרה שיש לך. זה יכול להיות גם ייצוג של התשוקה המינית שאתה מרגיש למישהו או הניסיונות שלך ליזום אינטימיות איתו. הלבשה תחתונה יכולה גם לייצג את נכונות היבט אחד בחייכם להתמזג עם היבט אחר בחייכם ביצירת חווית חיים. תחום אחד בחייכם או היבט אישיותכם יפתה או ימשוך את האחר ליצירת סוג אחר של חוויה….

כשאתה לובש הלבשה תחתונה בחלום, החלום הזה מציין את הפן המיני באישיותך ואתה בטוח בעורך שלך. אולי מעולם לא שמת לב לתשוקות שיש לך, או אולי אתה הופך למבוגר שיש לו תשוקות מיניות רבות. אם קניתם אותו בחנות ההלבשה התחתונה, זה מראה על חוסר החיבה והאהבה בחייכם. אולי אתה מרגיש בודד ולא מאושר, לכן אתה מנסה להגשים את העצב עם הלבשה תחתונה. מצד שני, החלום אולי מראה את השינוי החיובי שקורה בחייכם, אך אינכם מודעים לכך עדיין. לפרשנות נוספת של החלום שלך, ראה גם את המשמעות של תחתונים….

…אם לאישה יש את החלום הזה הוא מתפרש בדרך כלל כחשיפת אישיותה שלה. אם זה גבר שחולם על אישה זה קשור להצלחה של שאיפותיו. לחלום על נשים עירומות נפוץ הרבה יותר אצל נשים ומשקף את הרצון והדאגה להיות אהוב ואהוב. אם הנשים העירומות מרגשות שמדברות רק על תשוקה מינית בגבר ללא עכבות….

…(חרוזים | Chaplet | שרשרת | פנינים | חרוזי תפילה | נשים) בחלום הוא גבר שמקשט בגדי נשים או מוכר אותם. כאשר מוכר חרוזים נראה בחלום, הוא מייצג גבר שמפריע או מתעסק בעסקי נשים. (ראו גם חרוזי תפילה)…

נשים בחלומות מייצגות תכונות אישיות נשיות שהן פסיביות, חברותיות, פתיחות, רגישות, מחנכות, אינטואיטיביות, יצירתיות או נותנות. באופן שלילי, נשים יכולות לייצג היבטים של עצמן שנדפקו או אבדו. ראיית נשים לא מוכרות בחלום מסמלת היבטים נשיים של עצמך שלא חוויתם קודם. זה יכול לשקף באופן שלילי, שוחד במצב חדש. זה יכול לשקף באופן חיובי תחושה נתמכת, להיות בשליטה במשהו או חוויה רצויה שמעולם לא הייתה לי מעולם. לחלום על אישה זקנה יכול לשקף את החוויה הכרוכה בתמיכה בזולת, או להונות אותה. אם אתה נמשך מאוד לאישה בחלום זה עשוי לייצג רצון למשהו שיקרה או שיהיה לך סוג נעים של חוויה. זה יכול להיות גם הייצוג של הרגשות שלך כלפי משהו הוא עד כמה זה מרגיש בחיים שלך….

…(אבן) סלעי הרים בחלום מייצגים מאמינים חזקים המקפידים על חובותיהם הדתיות. אם אדם רואה את עצמו מנסה להרים סלע כבד, לבחון את כוחו בחלום, זה אומר שהוא יתמודד עם יריב חזק. אם הוא יצליח להרים אותו בחלום, זה אומר שהוא ינצח בקרב שלו. אחרת זה יכול להיות שהוא יאבד את זה. אם אדם רואה אבנים המכות אותו, או נופל מעל ראשו בחלום, זה אומר שהמממונה עליו יעניק לו אחריות כבדה, יאלץ אותו לעשות טובה אישית, להיות תלוי בו או להטיל עליו שירות. במקרה זה, פירושו שלעצותיו של האדם תהיה השפעה ודעתו תכובד. יידוי אבנים לכל כיוון מגובה רב בחלום פירושו להיות לא צודקים כלפי אחרים, או שזה יכול להיות להיות במצב של כוח. אם רואים נשים זורקות עליו אבנים בעזרת קלע בחלום, פירושו כישוף וכישוף רע. אם אדם מסכן רואה את עצמו מכה בסלע עם מטה כדי לפצל אותו, ופתאום מים זורמים ממנו בחלום, זה אומר שהוא יתעשר. סלע בחלום מייצג גם נשים עובדות קשה אשר סבלנות ונושאות את סבלן בנחישות. סלע בחלום פירושו גם אריכות ימים, בנייה, שכחה, ​​בקר, חוצפה, חוסר בושה, זנות, חיים מפוזרים, חוסר מוסריות או חוסר לב. לראות עיר מפוזרת בסלעים בחלום יכולה גם להיות מחירים נמוכים יותר. אם סלע מתפרש כדרגה, פירושו שהוא בר-קיימא. אם זה מציין את אשתו של מישהו, זה אומר שהיא סבלנית ותוכנית. סלע בחלום מייצג גם סף, בית או פסל. לראות הר של סלעים בחלום מייצג גברים חסרי לב, אכזריים ואכזריים, או שזה יכול לציין את מגוריהם. אם אדם רואה את עצמו קודח חור בסלע בחלום, זה אומר שהוא מחפש משהו שקשה להשיג אותו, אם כי הוא יצליח להגיע עד שהוא מגיע דרך קידוחים בחלומו. ירידה על סלע בחלום מתפרשת כמו ירידה על הר בחלום. סלעים בחלום מתפרשים גם כאל אנשים מתים, חוסר תשומת לב, בורות או חוסר מוסריות. (ראו גם אבן)…

…עבור חקלאים החולמים על השטן, מציין גידולים מפוצצים ומוות בקרב מניות, גם מחלות משפחתיות. אנשים ספורטיביים צריכים לשים לב לחלום הזה כאזהרה להיזהר בענייניהם, מכיוון שהם עשויים לצאת מעבר לחוקי מדינתם. עבור מטיף, חלום זה הוא הוכחה שאי אפשר להכחיש כי הוא קנאי יתר, ועליו לקדם את עבודתו לאלוהים על ידי הלשון הלשנה של שכנו. לחלום על השטן כאדם גדול ולבוש מרשים, שלובש תכשיטים נוצצים רבים על גופו ובידיו, ומנסה לשכנע אותך להיכנס למגוריו, מזהיר אותך שאנשים חסרי מצפון מחפשים את חורבך על ידי החנופה הגאונית ביותר. נשים צעירות ותמימות, צריכות לחפש את מעוז החברות אחרי החלום הזה, ולהימנע מתשומת לב מוזרה, במיוחד מגברים נשואים. נשים בעלות אופי נמוך עשויות לשדוד תכשיטים וכסף על ידי זרים לכאורה. היזהר מקשר עם השטן, אפילו בחלומות. הוא תמיד מבשר הייאוש. אם אתה חולם לרדוף אחרי הוד מלכותו, אתה תיפול למלכודות שמציבים לך אויבים במסווה של חברים. לאוהב, זה מציין שהוא יזכה הרחק נאמנותו מהנאמנות שלו….

…החלום על הווסת או הימצאותך בתקופה שלך מסמל בעיה או מצב חיים הדורשים התייחסות מלאה. דבר אחד שאתה צריך לטפל בו, או בעיה שלא ניתן להתעלם ממנה. החלום על התקופה האחרונה שלך מסמל רגשות הדורשים הרבה תשומת לב וטיפול או תשומת לב למצב חיים מעורר ספציפי כבר לא חשוב. ההרגשה ~בבהירה~ או שהבעיה הדורשת זמן המתנה נגמרה. חלומות הווסת נפוצים בקרב נשים הרות או אצל נשים העומדות להיות בתקופות שלהן מכיוון שזה משקף את רגשותיהן לגבי מצבים אלה הדורשים טיפול ותשומת לב….

…לחלום על חמור שמתבדר בפניך, מציין שאתה עומד להיעלב בפומבי מאדם זימה וחסר מצפון. כדי לשמוע את המפץ הרחוק ממלא חלל במלנכוליה, תקבל עושר ושחרור מקשרים לא נעימים על ידי מותו של מישהו קרוב לך. אם אתה רואה את עצמך רוכב על חמור, תבקר בארצות זרות ותעשה חקירות רבות למקומות שקשה לעבור. לראות אחרים רוכבים על חמורים, מציין ירושה דלה עבורם וחיי עמל. לחלום לראות רבים מהפטריארכים הוותיקים נוסעים על חמורים, מראה שהשפעתם של הנוצרים תושלך נגדך בחוסר הרצון האנוכי שלך, מה שגורם לך להרהר בזכויות ובחובות של אדם כלפי אדם. להניע חמור, מסמל שכל האנרגיות והמריטה שלך יובאו למשחק כנגד מאמץ נואש מצד האויבים להפיל אותך. אם אתה מאוהב, נשים רעות יגרמו לך צרות. אם אתה נבעט על ידי החיה הקטנה הזו, זה מראה שאתה ממשיך בקשרים לא חוקיים, מהם תסבול חרדה רבה מחשש לבגידה. אם אתה מוביל אחד על ידי הלטר, אתה תהיה אדון לכל סיטואציה, ותוביל נשים בדרך שלך לראות דברים על ידי חנופה. לראות ילדים רוכבים ונוהגים חמורים, מסמל להם בריאות וצייתנות. ליפול או להיזרק מאחד, מציין מזל רע ואכזבה בעניינים חילוניים. אוהבים יתקוטטו וייפרדו. לראות מת אחד, מציין תיאבון מרוצה, כתוצאה מעודפים מרשימים. לחלום על שתיית חלב של חמור, מציין שרצונות גחמניים יסופקו, אפילו לעקירת חובות חשובות. אם אתה רואה בחלומותיך חמור מוזר בקרב המניות שלך, או במתחם שלך, תירש כמה השפעות יקרות ערך. לחלום להגיע לרשות חמור בהווה, או לקנות, תגיע לגבהים מעוררי קנאה בעולם העסקי או החברתי, ואם אתה רווק, תחתום בנישואין מולדים. לחלום על חמור לבן, מציין הון מובטח ומתמשך, שיאפשר לך להמשיך בתענוגות או בלימודים שקרובים לליבך. עבור אישה, זה מסמן כניסה לחברה שעבורה במשך זמן רב את הרצון הנלהב ביותר. לאישה יש בהרכב שלה את התכונות האלה, את הצייתנות והעקשנות, שגובהם עם אותן תכונות בחמור | שניהם מסופקים מאותו מחסן, האם הטבע | וכתוצאה מכך, באופן טבעי הם ישמרו על זיקה, והשלב המכוער ביותר של החמור בחלומותיה אינו אלא טבע האישה שנשמע לאזהרתה, או…

…לחלום על אישה מייצג פסיביות, טבע ואהבה. האישה מספרת על היבטים נשיים משלה; זה יכול גם לייצג את אמה. לחלופין, זה מעיד על פיתוי ואשמה. אם אתה מכיר את האישה הזו, היא מסמלת את החששות והתחושות שיש לך כלפיה. אם אתה רואה אישה זקנה בחלום שלך, זה מצביע על כך שמצבי העבר יהפכו גדולים יותר. אם אתה רואה קבוצת נשים מדברת בחלום שלך, זה מייצג רכילות. אם את רואה נשים בהריון בחלומך, זה מסמל שפע….

…(הנביא דוד עליו השלום.) אם אדם רואה אותו בחלום, פירושו שהוא יזכה לשלטון, לסמכות, לחטא, להפוך לסגפן, להעמיד לדין ולדכא אותו על ידי אדם לא צודק, אז הוא יינצל על ידי חופשתו של אלוהים והחזיר את ידו על האויב. הוא גם יקבל משרד מרומם או דרגת כבוד. נאמר גם שאם מישהו רואה את הנביא דוד (uwbp) בחלום, כי ארצו או עירו ינוהל על ידי שליט צודק, נשיא מכובד או שופט צדיק. אם למעשה השליט או השופט של אותה עיר, מחוז או מדינה הוא אדם לא צודק, אז לראות את נביא אלוהים של דוד (uwbp) בחלום פירושו שאלוהים יתברך יחליף אותו בוודאות בצודק ובכבוד. אם אדם הופך לנביא של אלוהים לדוד (uwbp), או אם הוא לובש את חלוקו בחלום זה אומר שהוא ימונה כשופט, אם הוא יגיע. אם הוא לא זכאי, פירושו שהוא ישגשג, או שהוא יגדל באדיקות ויהיה צדיק באמצעות הרבה דבקות, אדיקות, עצב ובכי מפחד אדונו ואהבתו אליו. לראות את דוד הנביא (uwbp) בחלום פירושו גם משגינות, משפטים עם נשים, בעיות שנגרמות על ידי נשים, או שזה יכול להיות אמירת דברי הקוראן או להיות במצב של זיכרון מתמיד לאל הקב~ה, תפילות, תפילות על-מצבי בלילה הבנת המשמעות של מה שקוראים, חזרה בתשובה מחטא, מזמרים שירי אהבת אלוהים, חזרה לדרכו של אלוהים לאחר חוסר תשומת לב, ייצור ועיבוד מינרלים, או שזה יכול לייצג את הסכמתו של אלוהים לתשובה של האדם. אם מישהו צריך להיות בעסק ייצור או עיבוד כזה, פירושו שעושר גדול יבוא אליו, או שלמגבלותיו לא תהיה חשיבות מועטה. לראות את הנביא דוד (uwbp) בחלום פירושו גם להגיע למסקנה מוצלחת של חייו בעולם הזה. אם איש ידיעה לא צודק רואה אותו זועף אליו או מזהיר אותו, אז אדם צריך לשמור עליו, לפחד מכל מעשה עוולה ולתקן את עצמו….

…(בסיס העמוד | מסד) בסיס עמודים או סד בחלום מייצגים חוקרים, מעגליהם או חדר הלימוד שלהם. בסיס טור בחלום יכול גם לייצג נשים לא נשואות, את אשתו, את הידע, את המקצוע, את המלאכה או את המצוות הדתיות. בנייה או בעלות על בסיס טור בחלום יכולה גם לסמל נישואין, ילדים, הדרכה, ידע או מחלה כרונית. בסיס העמוד של מסגד בחלום מייצג אנשים אדוקים ובסיס העמודים של בית מייצג נשים צנועות….

…(קני | מיץ | קנים) בחלום, קנה סוכר פירושו עמל וסבל, רעש או קשקוש באזור בו הוא נראה בחלום. קנה סוכר בחלום יכול גם לייצג שושלת אצילית, לרכוש ידע מכובד או להרוויח קידום רוחני. קנה סוכר בחלום מייצג גם נשים חצופות ואצילות או גברים אדוקים. אם רואים שדה של קנה סוכר הנטוע בשטח לא מספק, פירושו חפירות, הרס או חפירות ארכיאולוגיות שיובילו לחשיפת העבר ולהוצאת המתים, או שזה יכול להיות מסיבה של נשים בוכות שמפגינות את צערן וצערם. שדה של קנה סוכר בחלום מייצג גם את היכולת להסתיר משהו, או לבצע מחדש משהו, או להכריז מלחמה, או שזה יכול להיות חתימה על הסכם עסקי, חוזה נישואין, חגיגת זמנים ואירועים ישנים, חופש מהכלא – לשחרר אסירים, להחלים ממחלה או להוציא את המתים. לעיסה או יניקה של מקל קנה סוכר בחלום פירושו להיות דיבורים או חוזרים על עצמם. אם אדם רואה את עצמו מכין מיץ מקנה סוכר בחלום, זה אומר שגשוג ועושר. קנה סוכר בחלום מייצג גם כסף שמרוויחים מאדם קמצני. (ראו גם מיץ | ריד)…

…(מזכירה) בחלום, מדפים מייצגים את איש סודו, שומר סודותיו, מזכירו של אחד, כזה שמסלסל את החסרונות האישיים של נשים אצילות, או כזה שיוצר חזית עבור כמה נשים צדקה. לראות מדף הנושא כמה פריטי אספנות ייחודיים או יקרים בביתו או בחנותו בחלום פירושו שאפשר יהיה לגבור לבן אינטליגנטי המגוון ובעל יכולתו, ויגדל להיות איש ידע ידוע. מדף הנתמך במוטות בחלום מייצג אישה צנומה המגנה על סודות בעלה. מדף בחלום מייצג גם שותף עסקי אמין אשר עמל קשה על הצלחת העסק, ומכבד ושומר על האינטרסים של בן זוגו….

…בחלום מייצגים אווזים נשים יפות, גברים נאים או כסף. זיוף אווזים בחלום מייצג מוות, טביעה, בכי או נשים באבל. לרעוף אווזים בחלום פירושו להיות מנהיג או להחזיק אנשים, להרוויח את הכבוד שלהם ולהתעשר דרכם. אווז בחלום מייצג אדם תחת לחץ. אווזים בחלום מייצגים גם שרידות ושליטה בחיים במים וביבשה. אווזים פראיים בחלום מייצגים נסיעות, עסקים, רכוש, מעבר לשכונה חדשה. ביצי אווזים בחלום מייצגים עושר….

…לחלום על חתול מסמל מזל רע אם אתה לא הורג אותו, אבל במקרה שאתה עושה זאת, או אם החתול בורח, זה מציע לך להצליח בענייניך ולשלוט באויביך. לחלום שחתול תוקף אותך מציע שאויביך יפגעו בקרוב גם במוניטין שלך וגם בערכים הכלכליים שלך. לחלום שחתול מלוכלך ורעב עומד באמצע הדרך שלך מרמז על צער ומחלה קרובה במשפחתך. לחלום שאתה רואה או שומע חתול מגרד את הדלת מעיד על כך שאויביך מנסים לפגוע בך. אם החתול מתחכך ברגליים שלך, זה אומר שאתה מוקף בצביעות. כשאישה חולמת שהיא נושאת ומלטפת חתול, זה אומר שמישהו ייתן לה עצות שליליות בנושאים הרגשיים שלה. אם אתה חולם שחתול מנומר או צהוב רודף אחריך, זה מציע שתתערב בין תככים ומבוכות שבסופו של דבר יזיק לך. לחלום על חתול ונחש ועל כך שלחיות אלה יש מערכת יחסים ידידותית זה החלום והסימן הגרוע ביותר, והטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות זה להתבונן היטב סביבנו כדי לגלות מה יכול להיות שעומד להתקרב. אומרים שהחלום הזה מרמז במקרים מסוימים על ריגול תעשייתי, פוליטי או צבאי. החתול הוא סמל נשי, הן על דרך ההוויה הטבעית שלו והן משום שהוא חיית מחמד קטנה ומטריפה עבור נשים רבות, לכן, כאשר גבר חולם על חתולים זה מרמז על נוכחותן של נשים במובן מיני. כשאישה חולמת על חתול אחד או יותר על חתול לבן ויפה זו אזהרה שיש כמה אינטרסים אנוכיים שמנסים לפגוע בה, אבל היא תוכל לסיים בתככים האלה. אם אתה חולם על חתול שחור מכוער, חלש וגרוע יותר, זה מצביע על כך שהסיכונים גבוהים בהרבה. באופן כללי, לחלום על חתולים מסמל בעיות שונות בעתיד הקרוב. הבעיות תמיד יהיו גדולות וחמורות יותר אם חתול נלחם עם נחש או בעל חיים רעיל אחר….

…לחלום על אריה, מסמל שכוח גדול מניע אותך. אם תכניע את האריה, תנצח בכל אירוסין. אם זה יתגבר עליכם, אז תהיו פתוחים להתקפות מוצלחות של אויבים. לראות אריות בכלובים, מציין שההצלחה שלך תלויה ביכולת שלך להתמודד עם התנגדות. לראות אדם השולט באריה בכלובו, או בחוץ מציין הצלחה בעסקים וכוח נפשי רב. נשים תתייחסו אליכם לטובה. לראות אריות צעירים, מציין מפעלים חדשים, שיביאו הצלחה אם ישתתפו בהם כראוי. לאישה צעירה החולמת על אריות צעירים, מציין אוהבים חדשים ומרתקים. עבור אישה החולמת שהיא רואה את דניאל במאורת האריות, מסמל שעל ידי הכישורים האינטלקטואליים והמגנטיות האישית שלה היא תזכה בהון ואוהבים לרצונה הגבוה ביותר. לשמוע שאגת אריה, מסמל התקדמות בלתי צפויה והעדפה אצל נשים. כדי לראות ראש אריה מעליכם, מראה את שיניו על ידי נרקומים, אתה מאוים בתבוסה בעלייתך לשלטון כלפי מעלה. לראות עור של אריה, מציין עליית הון ואושר. לרכוב על אחד, מציין אומץ והתמדה בקשיים מתגברים. חולמת שאתה מגן על ילדיך מאריה באמצעות סכין עט, מנבא כי אויבים יאיימו להכריע אותך, וקרוב להצליח אם תאפשר לאומנות כלשהי לשכנע אותך לרגע מהחובה וההתחייבויות העסקיות….

…(פיסת בד שנלבשה על ידי נשים מסוימות כחלק מכיסוי הראש שלהם | כדי להסתיר את הפנים של האדם | הלבוש | כובע | גרב | מלבושים | מנטילה | צעיף) בחלום, כהאר מייצג בעל, הגנה או קישוט. היקף גודלו מראה את שגשוגו של האיש. עדינותו מציינת בהירות והצבע הלבן מייצג כבוד וכבוד. אם אישה רואה את עצמה לובשת מנטילה בחלום, פירוש הדבר זדוניות, סימן רע, או סרטן וכזב של מלווים נשים העלולים לגרום לקשיים, או להפריד בין בעל לאישה. אם הח'ימאר עשוי מבד שחור קרוע בחלום, זה אומר עוני של בעלו, או שהוא טבעי, או לא מתוחכם. פגיעה במעטה של ​​אדם בחלום פירושה קשיים המשפיעים על נישואיו, אובדן עסקים או אסון שנגרם על ידי אפוטרופוס, אב או אח. אם אדם רואה את עצמו חובש מסיכה בחלום, פירושו שהוא יבצע ניאוף עם משרתו. אם אישה רואה את עצמה מסירה את הרעלה שלה בפומבי בחלום, פירוש הדבר שהיא תועמד למשפט באסון שתסלק את תחושת הבושה שלה. אם היא תאבד את הח'ימאר שלה בחלום, זה אומר שהיא עלולה לאבד את בעלה. אם היא תמצא את זה שוב בחלום, זה אומר שבעלה יחזור אליה. בחלום, כימאר מייצג גם את הדת של האדם. (ראו גם רעלה | ישמק)…

…אם אתה חולם לראות או לרכוב על סוס לבן, האינדיקציות חיוביות לשגשוג ונעימה עם חברים חביבים ונשים הוגנות. אם הסוס הלבן מלוכלך ורזה, הביטחון שלך יבגוד על ידי חבר קנאי או אישה. אם הסוס שחור, אתה תצליח בהון שלך, אך תרגל הטעיה, ואשם במשימות. לאישה, חלום זה מציין כי בעלה בוגד. חולם על סוסים כהים, מסמל תנאים משגשגים, אך כמות גדולה של חוסר שביעות רצון. תענוגות חולפים בדרך כלל עוקבים אחר החלום הזה. לראות את עצמך רוכב על סוס מפרץ משובח, מציין עליית הון וסיפוק תשוקה. עבור אישה, זה מנבא התקדמות חשובה. היא תיהנה מדברים חומריים. לרכוב או לראות סוסים חולפים, מציין קלות ונוחות. לרכוב על סוס בורח, האינטרסים שלך ייפגעו מטמטום של חבר או מעסיק. לראות סוס בורח עם אחרים, מציין שתשמע על מחלת חברים. לראות סטלנים משובחים, זה סימן להצלחה ולמחיה גבוהה, ותשוקה מופרכת תשלט בך. לראות סוסות לידה, מציין חביבות והיעדר קנאה בין הנשואים והמתוקים. לרכוב על סוס כדי לעלות על נחל, בקרוב תחווה מזל טוב ותיהנה מהנאות עשירות. אם הזרם לא מסודר או עכור, השמחות הצפויות יהיו מעט מאכזבות. לשחות על גב סוס דרך זרם מים צלול ויפה, תפיסת האושר הנלהב שלך תתממש במהירות. עבור איש עסקים, חלום זה מבשר רווח גדול. לראות סוס פצוע, מנבא את צרת החברים. חולם על סוס מת, מסמל אכזבות מסוגים שונים. לחלום על רכיבה על סוס שמתמכר, מציין כי הרצונות שלך יהיו קשים להגשמה. לחלום שהוא זורק אותך, תהיה לך יריב חזק, והעסק שלך יסבול מעט בתחרות. חולמת שסוס בועט בך, אתה נהדף על ידי אחד שאתה אוהב. הונך יהיה נבוך מבריאות לקויה. חולמים לתפוס סוס לרסן ולאוכף, או לרתום אותו, תוכלו לראות שיפור גדול בעסקים מכל הסוגים, ואנשים מכל שיחות קריאה ישגשגו. אם אתה לא מצליח לתפוס את זה, הון ישחק אותך שקר. לראות סוסים מנומרים, מנבא שמפעלים שונים יביאו לך רווח. חולם שיהיה לך סוס, ההצלחה שלך מובטחת. עבור אישה, החלום הזה מבשר על בעל טוב ונאמן. חולמת שתנעל סוס, מציינת שתשתדל ואולי תהפוך רכוש מסופק לשלך. לחלום על סוסי מרוץ, מציין כי תחל מהירות בחיים מהירים, אך לחקלאי החלום הזה מציין שגשוג. חולמת שאתה רוכב על סוס במירוץ, תהיה לך משגשג ותהנה מהחיים. חולמת להרוג סוס, אתה תפצע את חבריך באמצעות אנוכיות. כדי לעלות על סוס חשוף, תרוויח עושר וקלות במאבקים קשים. לרכוב בחזרה בחברה עם גברים, יהיו לך אנשים כנים שיעזרו לך, וההצלחה שלך תהיה ראויה. אם בחברה עם נשים, הרצונות שלך יהיו רופפים, ושגשוגך לא יהיה שופע עד כדי כך אם נשים לא ימלאו את ליבך. כדי לאסוף סוס, האינטרסים העסקיים שלך לא יוזנחו בגלל הנאות קלות דעת. לחלום על גיזום רעמת סוס, או זנב, מציין שתהיה מממן טוב או חקלאי. אנשים ספרותיים יעמדו בקפידה בעבודתם ואחרים ישגיחו על התעניינותם בקפדנות. חולמים על סוסים, תוכלו לצבור עושר וליהנות מהחיים במלואם. לראות סוסים מושכים רכבים, מציין עושר עם מעט דאגה, ואהבה תמצא מכשולים. אם אתה רוכב במעלה גבעה והסוס נופל אבל אתה צובר את החלק העליון, תזכה בהון, אם כי תצטרך להיאבק נגד אויבים וקנאה. אם גם הסוס וגם אתה מגיעים לפסגה, העלייה שלך תהיה פנומנלית, אך משמעותית. עבור בחורה צעירה שחולמת שהיא רוכבת על סוס שחור, מציין שיש להתמודד איתה על ידי סמכות נבונה. כמה משאלות יסופקו בשעה לא צפויה. שחור בסוסים, מסמל דחיות בציפיות. לראות סוס בעל רגל רכה, מציין כי אי נעימות בלתי צפויה תמרום את עצמך למצבך המועדף אחרת. אם תנסה להתאים נעל שבורה קטנה מדי לכף הרגל של הסוס, הואשמת בביצוע עסקאות מרמה עם גורמים תמימים. לרכוב על סוס במורד הגבעה, ענייניך ללא ספק יאכזבו אותך. עבור אישה צעירה החולמת שחבר רוכב מאחוריה על סוס, מציין שהיא תהיה בראש ובראשונה טובותיהם של גברים בולטים ומצליחים רבים. אם היא נבהלה, היא עשויה לעורר תחושות קנאה. אם לאחר שהיא תתרחק מהסוס זה יהפוך לחזיר, היא תעבור ברשלנות על ידי הצעות נישואין מכובדות, ותעדיף חופש עד שאבדו סיכוייה לנישואין רצויים. אם אחר כך היא תראה את החזיר מחליק בחן לאורך חוט הטלגרף, היא תסקרן את עמדתה על ידי סקרנות, לאישה צעירה החולמת שהיא רוכבת על סוס לבן במעלה ובמורד גבעה, לעתים קרובות מסתכלת אחורה ורואה מישהו על סוס שחור, רודף אחריה, מציין שתהיה לה עונה מעורבת של הצלחה וסורוב, {sic} אך באמצעותה פועל אויב בלתי פוסק להאפיל עליה באפלוליות ואכזבה. לראות סוס בבשר אדם, יורד על ערסל באוויר, וכשהוא מתקרב לביתך הופך לאדם, והוא מתקרב לדלתך וזורק אליך משהו שנראה כגומי אך הופך לדבורים נהדרות, מציין הפלה של תקוות ומאמץ חסר תועלת להשיב לעצמו חפצי ערך אבודים. לראות בעלי חיים בבשר אנושי, מסמל התקדמות רבה לחולם, וחברים חדשים ייווצרו על ידי לבישות צנועות של הצטיינות ראויה. אם בשר האדם נראה חולה או נמש, מסומן ההפלה של תוכניות טובות….

…לחלום שאתה על סירה שנמצאת במים רגועים מעיד על הצלחות, רגעים מאושרים וסיפוקים. עם זאת, אם המים בוציים וסוערים, שנראים גם מאיימים, עולה כי בקרוב יהיו בעיות שכנגד עליכם להיות ערניים. לחלום שאתה רואה סירה נוסעת רחוק, לים העמוק, רומז שיש יותר מדי אשליות שאתה חייב לשלוט בה. לחלום שספינה מפליגה לעבר סערה עולה כי ענייני החולם הקשורים לעסקים, לעבודה ולמשפחה לא מסתדרים כשורה, וכי הבעיות בקרוב יגברו עקב שמועות ורכילות. חולמים על סירות מעוגנות בנמל ומבשלות מטעינות עליהן דברים, זו הכרזה על רווחים אישיים, שגשוג, שינוי חיים וכו 'אם סירות עדיין, מבלי להסתובב, זה מצביע על כך שענייניו של החולם ועסקיו הם כמו הסירות. לחלום שאנשים מסוימים טרפו, אך החולם יכול לעזור, רומז כי החולם יצטרך בקרוב לעזור למישהו שהוא בבושת פנים, וכי אנשים אלה מאבדים אמון ביכולתו לתקן שגיאות. לחלום לעזוב ספינה טובעת ולנסות להגיע לארץ בשחייה, מעיד על בלבול רציני בענייני החולם הכרוך בסיכונים, אך אם בחלום אתה לא מצליח להגיע לקרקע מוצקה, זה מעיד שגם אם יש קשיים שלך חיים עסקיים, רומנטיים או מערכות יחסים, בקרוב תוכלו לפתור אותם בצורה מספקת. לחלום שאנשים אחרים מדברים על שתי סירות שהתרסקו או על ספינה טרופה, עולה שהנושאים שלך גרועים מכיוון שזנחת אותם, ואולי בגלל התערבות של נשים (כשהחולם הוא גבר) או גברים (במקרה של נשים). לחלום למות בסירה שמעוגנת בנמל מעיד על נזק עקב שמועות ורכילות. עם זאת, אם הסירה בתנועה, כל הבעיות יפתרו והעתיד יהיה פחות בטוח. לחלום להיות על סירה בסערה רומזת שאתה מסתבך בכמה מצבים מסוכנים שתביא לתוצאות שליליות. לחלום על הפלגה על סירה במים רגועים היא הכרזה על הישגים חשובים בעבודה, בעסקים או בסנטימנטלים. חולמים על כמה ספינות גדולות המפליגות בשיירה או תצורה, רומזות שבקרוב יהיו שינויים גדולים בחייכם. זה יכול גם להצביע על חדשות על סכסוכים בינלאומיים….

…(נשים) בחלום, צלעות מייצגות נשים. כל מה שעשוי להשפיע על צלעותיו של אדם בחלום יתבטא באשתו, שכן נאמר שחווה נוצרה מצלעו של אדם. צלעות בחלום מייצגות מגן מגן. המשל שלהם הוא כמו אוהל ועמודיו, בית ובסיסו, גג בית או סירה ולוחותיו. צלעות בחלום מייצגות גם קרובי משפחה מסביבות חברתיות שונות, או שהן יכולות לייצג את תחנות האהבה, האחדות, החמלה שלהן זו אל זו או לעזור להן להעניק זו לזו. צלעות בחלום מציינות גם מעשים סודיים או מעשים מוסתרים. פירושו של צלעות בחלום פירושו גם ענישה. אם אדם רואה את צלעותיו בולטות, או חשופות בחלום, הוא עלול לעמוד בפני עונש על פשע או על חטא שביצע. אם הצלעות של האדם גדלות חזק והבשר המקיף אותן הופך בריא יותר בחלום, אז הן מייצגות שגשוג, מתאוששות ממחלה, עולות במשקל או גידול שומן. אם אדם רואה את עצמו בחלום ללא צלעות, פירושו שהוא יאבד את מה שהצלעות מייצגות של אישה, ילד, כסף או אולי, הוא יכול היה לעסוק במשהו לא בסדר, ולחשוב שהוא צודק. פירושו של צלעותיו של אדם בחלום פירושו גם מחלה, או כיפוף כתפיים בגלל זקנה. לאכול צלעות של עצמו בחלום פירושו להפוך לנטל על משפחתו וקרוביו, או שזה יכול להיות שהוא יכול למכור עץ למחייה או לעבוד בחצר עצים. (ראו גם גוף 1)…

…בחלום, צייד מייצג פילנדר, רודף נשים שמסובב נשים או סרסור. אם האדם רואה את עצמו מתיידד עם צייד, או אם הוא עוזר לו, ואם הצייד רודף אחרי מה שצריך להרוג למען אוכל, החלום של האדם אז מסמל יתרונות אישיים. אם הציד הוא אחר חיה שאינה חוקית למזון, אז החלום פירושו סבל. ציד אריה בחלום פירושו רכישת כוח גדול באמצעות הונאה. ציד דרורים, נצים או בזים בחלום פירושו גם לצבור כוח. ציד ציפורים או יונים בחלום מייצג סוחר מסובך. ציד חיות בחלום פירושו לרמות מטיילים. פירושו של דייג פירושו נשיות. צייד בהמות בחלום מייצג מישהו שמנצל את הזרים. צייד ציפורים בחלום מייצג גם מורה לבית ספר, מורה למוזיקה או מטיף. (ראו גם חיה | כלב | ציד)…

…בחלום, חלוקי נחל מייצגים גברים, נשים, ילדים קטנים, או ספרו כסף. המשמעות היא גם שינון ספר ידע, הבנתו, ידיעתו בעל פה או כתיבת שירים. הם מתכוונים גם לעלות לרגל למכה ולהטיל אבנים בעמק מינה במקום שנקרא ג'מרט. הכנת אבנים בחלום פירושה גם קשיחות, קשיחות, דיבה או נוער. איסוף חלוקי נחל לריצוף משוק, מרחוב, מתחת לעצים או באדמה חקלאית בחלום פירושו לקבל הטבות כספיות. איסוף חלוקי נחל לרגלי עץ בחלום פירושו קבלת מתנה מאדם בעל סמכות, או רווחים מהים, לימוד בידי מורה טוב, מתנה מאישה עשירה, או שהם יכולים להתכוון ללידתה של בן אם אין לו בן. לזרוק חלוקי נחל בים בחלום פירושו לבזבז את הכסף של האדם. לזרוק חלוקי נחל בבאר בחלום פירושו ליהנות מנישואין או עסק. (ראו גם חצץ, אבני פליטה)…

…(חרוזים | תכשיט | כסף | קרעים | נשים) קידוח שלמים בתוך פנינים כדי להיתקע בחלום פירושו הגשמת יעדיו, הקלת המעבר או הקלת נישואיו. בחלום, פנינה פירושה גם בן. אם אשתו של אחד בהריון, ואם היא מחזיקה לו פנינה בחלומו, זה אומר שהיא תביא בן יפה. אם בפנינה אין נצנצים, או אם הוא לוקח אותה מאשתו ונועל אותה בתוך קופסה בחלום, אז היא מייצגת משרתת. פנינה בחלומה של אישה פירושה חדשות טובות. אם היא לא מרוצה, זה אומר שהיא תתחתן. אם אדם רואה את עצמו מחליף פנינה או פנינה על תכשיטים מזויפים, או על שבבי זכוכית בחלום, המשמעות היא שהוא מכר את שכרם של להלן בתענוגות זמניים של העולם הזה, או שהוא החליף משהו יקר עבורו משהו חסר ערך, או שזה יכול להיות שהוא עלול לחטא, או להפוך למוגדר. פנינים בחלום מייצגים גם את הקוראן, אופן דיבור נכון, אורי חוכמה, ילדים, משרתים, יושרה, יופי או כסף. אם האדם רואה את עצמו חודר פנינה בחלום, זה אומר שהוא ייתן פרשנויות יקרות ערך לפסוקי הקוראן. בליעת פנינים בחלום פירושו לשכוח את מה שלמד מהקוראן. בליעת פנינים בחלום יכולה גם להיות רכישה של חוכמה וידע. מכירת פנינים בחלום פירושה רכישת ידע ולגדול להיות מפורסם ומכובד. זריקת פנינים לעבר אנשים בחלום וראיית אנשים אוספים אותם בעוד אחת מהן נשארת מרוחקת, מייצגת שופט שמוציא את פסק דינו, או מפציר באנשים שמקבלים את דבריו ועומדים בזה בהתאם. קבלת פנינה בחלום פירושה טיפול בבת של קרובת משפחה. מציאת פנינה בחלום פירושה גם למצוא אישה. לשאול פנינה ממישהו בחלום פירושו להקים בן ולתת אותו לאימוץ, או שהילד ימות זמן קצר לאחר לידתו. פנינים בחלום פירושן גם להיות עשירים מירושה. באשר למלומד, פנינה בחלום מייצגת ידע, ועבור מושל זה אומר הרחבת כוחו. באשר לסוחר, זה אומר עסק צומח, ולמען אומן בחלום זה אומר קידום בעבודה שלו. פנינים בחלום מייצגות גם את השלב האחרון בהקשטת משהו ואת הדרך הנכונה להפגין יופי, או שהם יכולים לייצג פנטזיות ואטרקציות. קידוח חור בתוך פנינה בחלום פירושו גם קיום יחסי מין עם קשר דם. בליעת פנינה בחלום פירושה הסתרת עדות. ללעוס פנינים בחלום פירושו לסובב אנשים מחדש. הקאת פנינים בחלום פירושה זיוף נגד אנשים והונאתן. זריקת פנינה לנהר בחלום פירושה עזרה לאנשים. חילוץ פנינה מהקליפה שלה, ואז השלכת הפנינה ושמירה על הקליפה בחלום פירושו שאחד מעורב בחטוף גוף ובחלל הקברים. פתיחת ארון עם מפתח ושליפת פנינים מאוחסנות מתוכו בחלום פירושו לשאול שאלה ממלומד. ספירת פנינים בחלום פירושה לעבור תלאות. לראות פנינים בחלום פירושו להיות שמח ומאושר. קבלת מתנה של פנינים בחלום מציינת מינוי פוליטי. פנינים בחלום מציינים גם מילים טובות, כסף או משרתים. שרשרת פנינים בחלום פירושה נישואין, או צרור כסף, או שזה יכול להיות שינון הקוראן. נשיאת המון פנינים בחלום פירושה נשיאת עומסים. השלכת פנינים לחזירים או מעל ערימת אשפה בחלום פירושה הענקת ידע לאנשים שאינם ראויים לכך, או לאנשים שלא מבינים זאת וכתוצאה מכך לועגים לו. שריפת פנינים לבישול איתן ולא עץ בחלום פירושה להטיל נטל כבד על מי שאינו יכול לשאת אותו וכתוצאה מכך לגרום לו להתפוצץ. פנינים גדולות בחלום מספקות קונוטציות טובות יותר מהקטנות. פנינים מחוררות בחלום פירושן כסף קל ומהיר להגיע. פנינים בחלום גם עשויות לייצג דמעות. (ראו גם ספירת פנינים | אם הפנינה | קרעים)…

…חולמת על חימר, מציינת בידוד ריבית וחדלות פירעון אפשריות. לחפור בבנק חרסית, חוזה שתגיש לדרישות יוצאות דופן של אויבים. אם תחפור בבנק אפר ותמצא חימר, הפתעות מצערות יילחמו במפעלים מתקדמים או בעבודות חדשות. ככל הנראה המאמצים שלך יופנו לא נכון אחרי החלום הזה. נשים ימצאו את החלום הזה לא טוב במדינות אהבה, חברתיות ועסקיות, והצגות מוטעות יציפו אותן….

…לראות לוטרות צוללות וספורט בנחלים גלים זה בטוח יביא לחולם אושר ו מזל טוב. תמצא הנאה אידיאלית בנישואין מוקדמים, אם אתה רווק | נשים עשויות לצפות לרגישות יוצאת דופן מבני זוגן לאחר החלום הזה….

…(טורק. מעטה כפול שנלבש על ידי נשים מוסלמיות | לבוש | לבוש | בור. ח'ימאר | ניקבא) ישמש או רעלה המכסה את החלק התחתון של הפנים עד העיניים בחלום מייצגת ילדה צעירה שתחיה חיים ארוכים, או שזה יכול לייצג מישהו שמקדיש את חייה למחקרים דתיים ורוחניים. (ראו גם Khimar | רעלה)…