…לראות או להשתמש בקלטת מדידה מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב על זה אולי הוא או היא משווים את עצמו לאחרים. החלום יכול להיות מטפורה לאופן בו אתה ~מתחרה~ עם אחרים. אתה עלול להרגיש חסר ביטחון או שאתה לא מספיק טוב….

ראו את משמעות סרט המדידה

החלום על קלטת מסמל את הניסיון שלך למדוד או לחוש את חוזק או כוח הכבידה של המצב. הבינו בדיוק מה אתם צריכים ותו לא. עושה משהו כדי לבחון אדם או סיטואציה כדי לחוש כמה הם חזקים או מסוגלים. זה יכול להיות גם ייצוג של השוואה בה אתה משתמש כדי לשים לב שמשהו רע או שמשהו חזק. עושה משהו כדי לראות כיצד אתה מודד את עצמך. יתכן שאתה מנסה לגלות מדוע מישהו יכול לעשות משהו ואינך יכול. לחלופין, קלטת יכולה לשקף את ההכנה שלך או את המחקר שלך לפני שתעשה משהו. גלה כמה רגש, תוקפנות או עבודה צריכים להגיע למטרה. באופן שלילי, יתכן שאתה מפקפק או מנסה לראות ממה אתה יכול להימלט….

…מה שיש לנו בעיקר לנתח זה מה שקורה בסצנה. אם אנחנו צופים זה מגלה ביישנות וחשדנות. אם אנו מביימים את הסרט, זה מעיד על נטייתנו לשלוט באחרים. אם אנחנו יורים זה מצביע על כך שלפעמים אנו פועלים בחשדנות….

…(איזון | מודד תירס | בקר מדידה | מודד כמויות | מידה) בחלום, מי שמגלה או מפזר אמצעים ומשקולות מייצג שליט, מנהיג או שופט. אם המדידה שלו מדויקת, פירוש הדבר שהוא אדם צודק. אחרת, הוא מייצג רודן. אם ניתן לו סולם למדידה, או אם הוא הופך למדוד או לבקר מדידה, או מודד בחלום, ואם הוא כשיר, פירושו שהוא ימונה כשופט, או כמנהיג. אם הוא לא זכאי, פירושו שהוא יגדל בחוכמה, בצדק, בצדק ובאיזון בו יוכל להשתמש כדי לעזור לעצמו ולאחרים. (ראה גם מידה 2 | סולם)…

…החלום על תולעת סרט מסמל היבט באישיותך שלוקח את מה שאתה בצדק. אדם או סיטואציה שממשיכה לגנוב דברים ראויים או שמגיע לך. דוגמה: צעיר חלם להסיר תולעת סרט. בחיים האמיתיים הוא הסיר את שיני הבינה שלו לאחר שחווה תקופה ארוכה של התלונות על כאב. התולעת משקפת את רגשותיו לגבי שיניו הכואבות, היותה הסחת דעת שמנעה ממנו לחיות כפי שהרגיש שהוא אמור….

…לחלום שאתה צופה בסרט מסמל חוויה שאתה חווה בחיים. הסרט או הטלוויזיה מראים את עצמם כסמל למה שאתה חווה. שקול מה הסרט גורם לך להרגיש או לחשוב ואיך הוא תואם סיטואציות בחייך המתעוררים. חשוב על מה המשמעות של הדמויות או הסיפורים עבורך כסמל למחשבות, רגשות והתנהגויות משלך. החלום על צילום סרט הוליוודי מסמל סיטואציה שמפתחת את מה שאתה יודע שאחרים מתעניינים בו רציני. אחרים, שיש להם או שרוצים להבין מה עשית. אחרים ייצאו מגדרם כדי לחוות משהו שאחראי לגרום לזה לקרות. דוגמה: צעיר חלם לצלם סרט הוליוודי. בהעירתו המחשב נכשל ונאלץ לעשות כל שביכולתו כדי לתקן את זה לפני שהוריו ביקשו מחשב חדש כדי להבטיח שהם מרגישים שהוא זקוק למחשב חדש. הסרט ההוליוודי משקף את הצעיר שזכור את כל מה שעשה כדי לתקן את המחשב שלו לפני שהעביר את חומרת הבעיה שלו להוריו שידע שהוא חש שהוא נאלץ לפעול….

(ראה מדידה)

…(צווארון | צווארון | צווארון) בחלום, צווארון הצוואר מייצג את העונג והגאווה של אם או אשה לראות את בניה או בתה מנהלים עסק תכשיטים. אם אישה לא נשואה רואה את עצמה בחלום חובשת סרט צוואר, שרשרת או צווארון העשוי מפנינים, פרידוט או כריזוליט, זה אומר שהיא תתחתן עם גבר אצילי וגבר רם, תתחנך אליו ילדים ותמצא את העונג האולטימטיבי שלה אהבה בנישואים כאלה. אם הצווארון עשוי מאלום, פירושו להתחתן עם גבר מזרחי צעיר. אם הצווארון מיוצר מחרוזים בחלום, זה אומר שבעלה הוא אדם רשע ובוז. אם גבר רואה את עצמו חובש צווארון בחלום, זה אומר חנק, מצוקה או מריבה. (ראו גם רצועת הצוואר | שרשרת)…

…(צווארון | שרשרת) בחלום, רצועת הצוואר מייצגת קמצנות. סרט צוואר בחלום יכול גם לייצג את חביבותה, העדינות, הרכות, ההגנה והכבוד של האישה לבעלה. כך, עבור אישה, סרט צוואר בחלומה מייצג את בעלה. אם רצועת הצוואר שלה עשויה כסף, ואם היא רחבה, נוחה וחזורה היטב לצווארה בחלום, זה מציין את נדיבותו של בעלה, את העושר ואת האכזריות. אם רצועת הצוואר דקה, הדבר מרמז על קשיים. אם הוא עשוי מברזל בחלום, הוא מייצג אדם חזק. אם הוא עשוי מעץ בחלום, הוא מייצג צבוע. אם גבר עונד סרט צוואר מעל צווארון לבן או צווארון ירוק בחלום, זה מייצג ניצחון בחייו ובנוחות שהוא יקבל ממקור בלתי צפוי. אם הוא סוחר, המשמעות היא רווחים, תהילה, כבוד וכבוד. אם הוא אדם רגיל, אז פירושו של הצוואר הוא להרוויח כבוד ותהילה. אם רצועת צוואר הדוקה קשורה סביב צווארו בחלום, הוא מייצג אדם קמצני שאיש אינו יכול ליהנות ממנו. אם הוא אדם מלומד, המשמעות היא שאיש אינו מרוויח מהידע שלו. אם הוא מפקד על סמכות, פירוש הדבר שהוא לא מסתייג ממתן שיקול דעת אמיתי. לשכור משרת שלובש סרט צוואר כסף בחלום פירושו הקמת עסק רווחי. סרט צוואר בחלום פירושו גם חרדה, או שזה יכול להיות סימן לאמינות. אם אדם רואה את עצמו עונד סרט צוואר שעשוי מזהב, כסף, ברזל, נחושת או עופרת בחלום, פירושו שהוא נטש את אמונו הדתי, נטש את בריתו והפך לרווחה. (ראה גם שרשרת)…

(ראו חדר הלבשה)

לחלום ולראות על המידות שלך, מעיד על כך שאתה מציב לעצמך סטנדרטים או את מה שאתה חושב שאחרים מצפים ממך. אתה צריך להפסיק להשוות את עצמך לאחרים….

ראו את המשמעות של חדר ההלבשה

אם אתה חולם על כספי – כתר, חלום כזה מעיד על שגשוג והצלחה….

אם השתמשת בקלטת בחלום, החלום הזה מציין את המכשולים שעליך להתמודד איתם. אולי מישהו עשה לך את המגבלות….

…חולמת שאתה צופה בסרט, מציע לך לצפות בחיים עוברים על ידך. אולי אתה חי באופן גלגול באמצעות מעשיהם של אחרים. שקלו גם כיצד הסרט מקביל למצבים בחייכם המעירים. שימו לב כיצד הדמויות קשורות אליכם וכיצד הן יכולות לייצג היבט של עצמכם. חולמת שאתה משחק תפקיד בסרט, מכריזה שמשהו מהתת מודע שלך עומד להופיע או להיחשף. זה יכול לייצג גם זיכרונות של תמונות או סצינות מעברך. לחלופין, החלום עשוי להפנות אותך לעבר תפקיד חדש, שאתה יכול להיות החברה. תת המודע שלך מכין אותך פסיכולוגית לתפקיד חדש זה….

…לראות סרטים צפים מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה בן לוויה נעים. כדי שאדם יחיד יחלום שאתה מקשט את עצמך בסרטים, הוא חוזה שתוכל להיכנס לחתונה על בסיס קלות דעת. זו יכולה להיות טעות. לראות אחרים מעוטרים בסרטים בחלומך, זה מציין שתיתקל ביריבות והרבה מכשולים בקבלת בעל או התחייבות למערכת יחסים יציבה….

אם חלמת ובחלום ראית שאתה צופה בסרט, זה אומר שאתה מנתח את עצמך ואת מחשבותיך שלך בלי להיות רגשי.

…חלום על סרט לבן מעיד על טיול קצר שיספק לכם כיף גדול. חלום על סרט אדום מעיד על ייסורים….

חולמת על קלטת, מציינת שהעבודה שלך תהיה עייפה ולא רווחית. כדי שאישה תקנה את זה, מנבא שהיא תמצא צער שמטיל עליה דיכוי….

…לראות סרטים צפים מתחפושת של כל אדם בחלומות שלך, מעיד על כך שיהיו לך חברים הומוסקסואלים ונעימים, ודאגות מעשיות לא יטרידו אותך מאוד. לאישה צעירה החולמת לקשט את עצמה בסרטים, בקרוב תהיה לה הצעה רצויה לנישואין, אך קלות דעת עשויה לגרום לה לטעות. אם היא תראה נערות אחרות לובשות סרטים, היא תיתקל ביריבות במאמציה להבטיח בעל. אם היא תקנה אותם, יהיה לה מקום נעים וקל בחיים. אם היא מרגישה כועסת או לא נעימה מהם, היא תגלה שאישה אחרת מחלקת איתה את הכבוד וההנאות שלה בתחום החברתי שלה….

לחלום שאתה צופה בסרט מצביע על כך שאתה נמצא בשלב ניתוח החיים שלך.

* אנא עיינו בסרט ובקולנוע

סימן טוב להמשיך בפעילות שלך ולהצלחה בחברות שלך.

כשאתה חולם ללבוש את הטיארה בחלום, אז החלום הזה מציין את הדברים הלא ידועים ואת השפעתן של נשים בעולם. אולי החלום מראה כיצד אתה משתמש בכוח הנשי שלך בכדי להגיע ליעדים מסוימים….

…(קנה מידה) לאיזון וקנה מידה בחלום יש פרשנויות דומות. שניהם מייצגים אמונה, צדק וצדקנות במילים ובמעשים. בחלום, יתרה גם עשויה לייצג אישה, או שזה יכול להיות פירעון חובותיו של האדם. סניף בחלום מייצג אדריכל או בונה. סולם טוחן בחלום מייצג אדם הרואה את עצמו ראוי לכבוד, בעוד שמעשיו, הרווחים והמהלכים שלו הם זלזול. סולם דיוק בחלום מייצג אזהרה מפני חוסר הידיעה והדאגה לחשבונאות נאותה למעשיו. סולם הצדק מייצג שופט. אם זה מאוזן בחלומו של מישהו, זה אומר ששופט היישוב הוא אדם צודק ומלומד. בחלום, סולמות האיזון מייצגות את אוזני השופט. הכסף שנקבע בסולם מדידה מייצג את התביעה, והמשקולות מייצגות את פסק הדין. אם אדם רואה את עצמו עומד לפני אלוהים יתברך ביום הדין ואם מעשיו הטובים שוקלים יותר מחטאיו בחלום, פירושו שהוא יחשב את עצמו, ישקול על מעשיו הרעים ויתקן את מהלך חייו. כתוצאה מכך, שכרו להלן יהיה גדול יותר. לראות את מאזן יום הדין בחלום פירושו פגיעות בסודותיהם של אנשים, חשיפת מעשיו של הציבור בפומבי, הכרה באמת הסופית, בשמחה, באושר, בניצחון ובצדק. אם מעשיו של אדם מפרגנים, הוא יהיה המנצח. אם מעשיו של אדם הם ראויים לציון, הוא יהיה מפסיד. באופן כללי, איזון בחלום מייצג מדריך, דוגמא להלן, מלומד המבקש ללמוד לידו, שליט, קריטריון והקוראן. זה גם עשוי לייצג את הלשון של האדם ואת נכונותו, אמיתות, שקרים, אמינות או אמינות. (ראה גם מידה 2 | מדידה | סולם)…

…לחלום ולראות עכבר בתהליך החלום זה סימן מצוין עבורכם. חלום זה מעיד על פחד, ענישה וחוסר אסרטיביות. יש לך רגשות של חוסר יכולת ולא מדידה. לחילופין, זה יכול לסמל עצבנות וגירויים קלים. ראו פירושים למשמעויות לגבי חולדות….

…(איזון | יופי | הון | מלאכה | מוות | אב | ידע | חיים | כוס מדידה | תנור | הורים | מורה | אוהל) בחלום, מייצג הראש מנהיגות, נשיאות או בירתו. אם ראשו של אדם נראה גדול מהרגיל בחלום, אז זה מייצג את אביו, או שזה יכול להיות פירושו לעלות בדרגה ולקבל כבוד. אם הראש של האדם נראה קטן יותר בחלום, פירושו אובדן כבוד, דרגה וכבוד. אם אדם אינטליגנטי רואה את ראשו קטן יותר בחלום, זה אומר שהוא יפנה לבורות, או אולי יאבד את עבודתו. לראות עצמך בחלום בעל שניים או שלושה ראשים פירושו ניצחון על האויב של האדם, עושר לאדם עני, ילדים מבורכים לאדם עשיר, נישואין לאדם לא מבוגר, או השגת מטרתו. לראות את עצמך בחלום ללא כיסוי ראש פירושו אי ציות לממונה עליו. אם מישהו רואה את ראשו כלפי מטה, או מסתובב בחלום, זה אומר להתוודות על עוולת האדם, או לחוות חיים ארוכים של השפלה ולחתור לרצות מישהו. אם ראשו של האדם קבוע לאחור בחלום, פירושו עיכובים בהשגת יעדיו, הפגיעה בתוכניות הנסיעה שלו, או שזה יכול לייצג את חזרתו של מישהו מנסיעת עסקים באטיות וללא חמדנות. אם אדם רואה את ראשו כרות מבלי לערוף בחלום, זה אומר שהוא ימות תוך זמן קצר, או שזה יכול להיות החופש שלו. לראות את ראשו של אחד הופך לראש אריה בחלום, זה אומר שהוא ישלוט וישגשג. אם זה הופך לראש כבשה בחלום, זה אומר שהוא יהיה צודק ושוויוני. אם זה הופך לראש של חמור בחלום, זה אומר שהוא יחזור לבורות. אם זה הופך לראש של כלב, לראש של חמור, או לראש של סוס, או לאחת החיות מבויתות בחלום, זה אומר עמל ותלאות. אם זה הופך לראש ציפור בחלום, זה אומר שהוא נוסע הרבה. אם זה הופך לראש של פיל, או לראש זאב, או לראש של נמר בחלום, זה אומר שהוא מחפש לעשות דברים שמעבר לאמצעיו, אם כי הוא עדיין ירוויח מהשאיפה שלו. אם ראשו של מישהו נפגע באבן בחלום, פירושו שהוא מזניח לבצע את תפילות הלילה שלו לפני שינה. אם אחד חוטף כאב בראש או בצוואר בחלום, פירושו מחלה. אם אדם רואה את ראשו מכוסה בניחוחות או שמנים בחלום, זה מייצג את מאמציו הטובים ואת אדיקותו. לאכול את הראש של מישהו גולמי בחלום פירושו לנקוס בו שוב. לאכול את זה מבושל בחלום פירושו לגנוב ממנו כסף אם הוא מזהה אותו. אחרת, זה אומר לגנוב מהרכוש או המניה שלו. להחזיק את הראש בין הידיים בחלום פירושו ארגון מחדש של חובותיו. ראיית ראשו של מישהו על מגש ספוג דם בחלום מייצגת את ראשו של מנהיג שמשקר או שיקר לו. דם בחלום פירושו שקרים או שקר. טורבן בנציג חלומי. , מקבל כתר או ספינה מעופפת. ראשו של אחד בחלום מייצג גם את הידע. , חוכמה, כבוד, ילדים, עוקבים או כסף. לאבד את הראש בחלום פירושו חוסר זהירות, חוסר תשומת לב או חוסר יכולת לנהל נכון את האינטרסים של האדם. כריתת הראש של עצמו בחלום פירושו להתאבד, לנתק את הקשר עם המשפחה או לבגוד באביו או במורה. הסתכלות על הראש של עצמו בחלום פירושה בחינת ההשקעה או שווי ההון של האדם. לראות ראשים של בקר שנאספו איפשהו בחלום פירושו רווחים. אם רואים מלך שמערפל אותו בחלום, פירושו שאלוהים יתברך יטהר אותו מחטאיו ויפיץ את ייסוריו ומצוקותיו. אם מחליף כסף מאבד את ראשו בחלום, זה אומר שהוא עלול לפשוט את הרגל. (ראו גם גוף 1)…

…(ארב. בוץ. יחידת מידה יבשה שווה לשני נקבים, או 16 ליטרים.) מיכל המודד חצי בושל בחלום פירושו קדושה, צניעות, ניקיון וטהרה. פרשנות זו נובעת מהבנת הנוהג של נביא אלוהים (נטילת קבוע) של קבוע את התהום הטקסית שלו מכלי מדידה כזה. (ראה גם יחידת מידה)…

(ראה מדידה)

…(איזון | מדד) לראות סולם בחלום פירושו חידוש העסק. תלוי בזה האמת שבה שקלול העסק או המוצר שלו, סולם בחלום פירושו גם רווחים או קנס. קבלת סולם כמתנה בחלום פירושו שאפשר להפוך לשופט. כך גם אם האדם רואה את עצמו הופך לסולם בחלום. אם רואים סוחרים שקולים את סחורתם בחלום, אז סולם ייצג שופט החורג מהצדק. (ראה גם איזון | מידה 2 | מדידה | משקל)…

(ראה מדידה)

…בחולם שאתה רואה תולעת סרט, או שיש לך, מציין סיכויים לא נעימים לבריאות או להנאה….