…(צבא) בחלום מייצגות נמלים אנשים חלשים וחמודים, צבא, משפחה או אריכות ימים. לראות מושבה של נמלים שנכנסת לעיר בחלום פירושה שצבא יכבוש את העיר הזו. מושבה של נמלים בחלום מייצגת גם אזור מיושב כבד. לראות נמלים מעל מיטתו של אדם בחלום פירושו להביא ילדים רבים. אם נמלים עוזבות את הבית של אדם בחלום, זה אומר שמישהו במשפחה יעזוב את הבית הזה. אם יש אדם חולה בבית ואדם רואה נמלים עפות בחלום, פירושו מותו של אדם כזה. נמלים שעוזבות את מושבה בחלום פירושן למות מהאוכלוסייה באזור זה, או שעיירה כזו עשויה להפוך לעיר רוח. לראות נמלים שעוזבות את קןן בחלום פירושן גם מצוקה או מצוקה. אם כי במקרה זה, הם מייצגים את האנשים הקטנים והקשיחים העובדים. אם אדם חולה רואה נמלים עוברות על גופו בחלום, זה אומר מותו. טיסה של נמלים בחלום פירושה גם תלאות במהלך מסע. לראות נמלים מכונפות בחלום פירושו מלחמה והרס של צבא גדול. נמלים בחלום גם עשויות לסמל שגשוג. הם גם מייצגים את האדם שרואה את החלום או את בני משפחתו או קרוביו. הבנת שפת הנמלים בחלום פירושה ריבונות, מנהיגות ושגשוג. אם רואים נמלים נכנסות לביתו וסוחבות אוכל בחלום, זה אומר שגשוג במשפחה ההיא. אם רואים נמלים עוזבות את ביתו וסוחבות איתן אוכל בחלום, פירושו עוני. לראות נמלים היוצאות מהנחיריים, האוזניים, הפה או כל חלק בגופו ולשמוח מאותו מראה בחלום פירושו מות קדושים. עם זאת, אם נראה כי לא מרוצה לראות כי בחלומו, פירושו הוא למות בחטא. נמלים מעופפות בחלום מייצגות גם שוד. הריגת נמלים בחלום פירושה אכזריות כלפי אנשים חלשים….

…החלום על נמלים מסמל עצבונים קטנים או מחשבות על עניינים קטנוניים. נמלים יכולות להיות סימן לכך שהן דואגות מאוד לנושא שאינו עניין גדול. מתעצבן בגלל אינסוף שעות נוספות או התנהגות כפייתית. לחלופין, נמלים עשויות לשקף עד כמה מרגיזה את התנהגותם למישהו שחושב שהוא כפייתי. דוגמא: אדם חלם על נמלים בכל מקום בשטח. בחיים האמיתיים הוא התרגז מהחדשות על חבר ותיק שלא מצא חן בעיניו והתקשה להפסיק לחשוב על זה….

נמלים תמיד מסמלות עבודה קשה, אינטליגנטית ומאורגנת, ולכן הן מזהירות את החולם שהוא / היא צריך לנהוג באותה צורה, אולי בגלל שהוא / היא מתרשל / ת באחריותו, מה שעשוי להוביל אותו לתקלות רבות. לחלום שהעבודה שלך אם מלאת נמלים, ושתוכל לראות אותם גם בפעילות הרגילה שלך מכריזה על שפע, הן בשבילך והן עבור משפחתך, בזכות המאמצים וההצלחה שלך בעבודה, בפרויקטים וכו '. לחלום על קבוצה של נמלים עוברת בכאוטיות, וגרוע מכך אם הן שחורות, מודיעה שבקרוב תחוו אי נוחות ודאגות. לחלום שנמלים עוברות על גופך מכריז על אי נוחות, כישלונות וכישלונות, אך ללא השלכות חמורות….

נמלים בחלומות מסמלות עבודה מאורגנת ומקדמת. אם נמלים פולשות לביתך, היא מודיעה שקהל כלשהו יעורר מטרדות קטנות. אם נמלים תוקפות את גופך, זה מנבא תאונה או מחלה….

…אם אתה חולם לראות נמלים זה אומר שאומללותך עם משהו שאתה מתמודד איתו מדי יום. אולי מדובר באורח חיים שאתה מקיים ושונא אותו. אתה מרגיש שאף אחד לא מבין אותך ולא רוצה לתקשר איתך כמו שאתה עושה. יש כל כך הרבה דברים שאתה לא מסתפק בהם, שהם הופכים את החיים שלך כל יום כמו לחיות בגיהינום. המשמעות האחרת של חלום זה יכולה לייצג עבודה קשה ולהתאים את הזמן שתצטרך להגיע למטרות שאתה מנסה להשיג. נמלים יכולות גם לסמל את השליטה שאתה חווה. יתכנו כמה נסיבות, הגורמות לך להרגיש לא בנוח ובשליטה. זו יכולה להיות המשמעות האחרת, שכל דבר גדול בחיים קורה מדברים קטנים, אז זכרו גם את זה….

לחלום על נמלים מצביע על סיכויים טובים בחיים המקצועיים ו / או בעסקים, חשוב לשתף פעולה עם אחרים בכדי לממש את משאלותיך.

נמלים מתפרשות כאזהרה לצורך בעבודה מאורגנת ובזהירות, אך גם כמבשר על מטרדים קטנים העלולים לשנות את רווחתו של החולם.

(ראו נמלים)

…החלום על מזנון מסמל את הרגשות שלך כלפי עצמך או דברים אחרים של מעשים שהם בלתי רגילים לציון או מוזרים מדי עבור אחרים. תחומי עניין שאנשים אחרים מוצאים תמהוניים, ברוטיים או חנונים. אני אוהב דברים שאחרים לא מבינים או שדוחים אותם. לחילופין, אנטילטר יכול להיות סימן לכך שאתה לא מתעניין לחלוטין בהרגליו הלא-רגילים של מישהו אחר. באופן שלילי, מרכול יכול להוות אובססיה למשהו שהוא מאוד לא נעים או משעמם עבור אחרים….

כשאתה חולם לראות אנטי-תיאטרון זו אזהרה מפני מישהו שמנסה להפריע לך. וודאו שבעבודה אתם מקבלים החלטות חכמות. הטעות הקלה ביותר יכולה להוביל לאכזבה, אך אל דאגה, מכיוון שאם אתה זהיר, שום דבר לא יפשט אותך….

רגשות וסכסוכים סותרים בתוכך. הרגיע את עצמך ותמצא את הפיתרון הנכון….

…החלימה על נמל מוסברת כסמללה של ההסתר. חלום זה מייצג צורך במקלט ממערכת יחסים סוערת או ממצב כאוטי. אולי אתה מחפש מקלט סאטוס עד שתוכל לזכור את מחשבותיך ולהתכונן לאתגרים העתידיים….

…חולם הנמלים צריך לצפות להרבה מטרדות קטנות במהלך היום | רודף אחרי דאגות קטנות, ומוצא חוסר סיפוק כללי מכל הדברים….

…מעידה עלינו מצביעה על חששות מקצועיים או משפחתיים. האם משהו לא הלך טוב, אז זה אומר שלא השקעתם יותר מדי עבודה בזה….

…לחלום להיות בעל יכולת ראיה ולראות את עצמך בעתיד, מציין שינויים באות בעיסוקך הנוכחי, ואחריו סדרה של עימותים אומללים עם אנשים מעצבים. חולמת לבקר אצל סברנים, מנבאת מדינות מסחריות לא טובות ואיגודים אומללים….

(ראו קינות)

מציין בעיות הקשורות לפעילויות משפטיות מסוימות.

חושף את הבעיות שלנו כדי לשנות את חיינו.

…לראות החלקה בחלום מעיד על כך שאתה צריך לעשות מתנה. בכל סיטואציה קשה, מראה טוב וחיוך, נותנים לך מצב קל. אתה נושא את עצמך בסטייל וברוגע רב במצבים הקשים ביותר….

(איברי מין | נרתיק) התבוננות באדיבות בנרתיק של אשתו או של אישה אחרת, או נגיעה בחלום פירושו לעסוק בעסק רקוב. לראות אישה עירומה ללא ידיעתה בחלום מייצגת מלכודות ושגיאות נפוצות שעושים בחייו….

…החלום המנוסה משקף את התענגותך על הרגע. תיהנה להתאים אישית משהו….

…החלום על ריקוד מוט מסמל אותך או מישהו אחר שמגלה נוחות או הערכה עצמית. מרגיש טוב לשים לב ליכולות או כשרונותיי. להקניט או להראות לאחרים כמה אתה מושך, מבוקש או חשוב. זה יכול להיות גם ייצוג של התרברבות במיומנויות או הערכה עצמית. זה יכול להיות גם סימן לכך שאתה או מישהו ש~משפשף ~שהם טובים יותר בדרך כלשהי. דוגמא: אישה חלמה לראות את האישה שבעלה רימה בעבר בריקודים על עמוד חשפניות. בחיים האמיתיים היא ניהלה ויכוחים סוערים עם בעלה. איש הרצועה שיקף את הבעל מרגיש טוב, והבחין שלא אכפת לו מה היא רוצה….

…אם חלמת להיות גיבור-על, זה אומר שיש לך כמה כישורי-על ועדיין לא הראית אותם, בגלל חוסר ביטחון עצמי או בושה. מצד שני, החלום עשוי להצביע על כך שהחולם בטוח יותר מדי….

(ראה למצוץ)

לשמוע פעמון חולף, אינטליגנציה בלתי צפויה של צערם או מחלתם של הנעדרים. לצלצל בעצמך, מציין בריאות לקויה והיפוך….

…(מזכירה) בחלום, הסתרת סוד פירושה הסתרת ידע מאנשים הזקוקים לו, או שזה יכול להיות משמעות בעל אופי טוב, או בעל תכונות טובות. (ראו גם מזכירה)…

(ראה לשון)

…אם מישהו חיפש אותך, חלום כזה מעיד על פחד אמיתי להראות או להיות מוכר על ידי אחרים. יתכנו כמה סודות או היבטים שאתה לא רוצה להראות לאחרים, אבל עדיף לשמור את זה לעצמך. אם התבוננת במישהו אז חלום כזה מזכיר לך להסתכל על אותם דברים פעמיים בחייך המעירים, מכיוון שלעתים קרובות הדעה הראשונה על אנשים או סיטואציה מסוימת שגויה. מצד שני, להיראות כמו המעשה, מציין את עצלותו של החולם להתחיל לעשות דברים נכון….

…חולם שאתה מחליק על קרח, מנבא שאתה בסכנת אובדן תעסוקה, או מאמרים בעלי ערך. אם תפרוץ את הקרח, יהיו לך חברים לא ראויים שיעצו לך. לראות אחרים מחליקים, מנבא שאנשים לא נעימים יחברו את שמך בשערוריה עם מישהו שמעריץ אותך. כדי לראות גלגיליות, מציין מחלוקת בין מקורביך. לראות אנשים צעירים מחליקים על גלגיליות, מנבא שתיהנו מבריאות טובה, ותרגישו נלהבים מההנאות שאתם מסוגלים לתרום לאחרים….

(ראה צליל של בעלי חיים)

…החלום על דוגמנית-על מסמל אותך או מישהו אחר המודע כל העת להיות טוב יותר מהאדם האחר. הידיעה שאתה תמיד ~חיובי~, ראוי יותר או שהאידיאלים שלך תמיד טובים יותר. אתה לא יכול שלא לשים לב שמעליונות שלך שם לב. הנחה או אוויר של ~מרירות~. לחלופין, מודל יכול להיות סימן לכך שאתה תמיד מודע עד כמה שלילי, מלוכלך, טיפש או מישהו אחר הוא ממעמד נמוך. דוגמא: אדם חלם להיות דוגמנית על. בחיים האמיתיים הוא תמיד כעס או נתן טיפול אילם לבן משפחה ששיקר לו. היותה דוגמנית-על משקפת את תחושת העליונות המוסרית שלה ואת התחושה כי בן משפחתה היה שקרן מלוכלך ומעמד נמוך בסטנדרט נמוך….

…החלום להחזיק בכוחות-על מסמל תחושות של ביטחון או סמכויות על היכולות שלך יותר מהרגיל. מופע בעל עוצמה או מיומנות עילאיים כל כך מדהימים שהם מתריסים על אמונות או ציפיות. תפתיע את עצמך כמה אתה חזק, יעיל או בלתי ניתן לעצירה. חוזק כוח העל יכול לשקף תצוגות מיומנות או עוצמה מזעזעות או בלתי צפויות. זה להפחיד או להביך אחרים עם משהו. החלום להחזיק אבן כבדה בלתי אפשרית על כל כוחה עשוי לשקף רמה מדהימה של התמדה מול אתגר עצום. מרגיש שאתה מחזיק ומאתגר את הציפיות הבלתי אפשריות. החלום על מעצמת מעופף מסמל תחושות שאתה או מישהו אחר אי אפשר לעצור. תושייה יוצאת דופן או מעולה. החלום על כוח-על המתחלף בזמן מסמל יכולת עילאית או מזעזעת לתמרן רגשות. זה יכול להיות גם ייצוג של יכולת חזקה בצורה יוצאת דופן לשנות את תנאי המצב. החלום להיות מסוגל לזרוק לייזרים מעינייך מסמל יכולת מעולה להתמודד בצורה מושלמת עם בעיות, פשוט על ידי צפייה בהן. זה עשוי לשקף יכולת חזקה יותר להאציל, לגרום לאחרים לעשות דברים בשבילך, או לשלם כדי שתהיה מניפולציה כשתהיה מודע לכך. שקול את התכונה או חלקי הגוף המעורבים במעצמה למשמעות נוספת….

(ראו קרנליאן-אדום | טהייאת)