…לעשות משהו, כמו לראות, לאכול או כל פעולה אחרת, עם פלפל, כשאתה חולם, יש מאפיינים נלהבים של אישיותך. האם מזג שלך חם כמו הפלפלים האלה? לחלופין, פלפל אדום חריף יכול לייצג דיון או ויכוח מחומם יתר על המידה, שהופך להיות חם מאוד. מצד שני, יתכן שיש הסבר שלישי, ניתן לפרש אותו כסמלי כי היחסים ביניכם חייבים להיות חריפים יותר. נסה להוסיף קצת אש ומצב רוח למערכת היחסים שלך….

…(פלפל שחור | פלפל חריף) פלפל בחלום מייצג כספי ביטחון שמבטחים את השקעת ההון. אכילת פלפל בחלום פירושה שתיית משקה קטלני או תרופת טעימה מרה, או נפילת קורבן לרוח רעה, או להרוויח כסף מהשבחה, אם כי באמצעות עבודה קשה. פלפל בחלום פירושו גם כסף אם הוא לא משמש כמזון. אחרת, אם אדם אוכל פלפל בחלומו, זה אומר מצוקה או חרדה….

…חולם על פלפל שורף את לשונך, מנבא שתסבול ממכריך באמצעות אהבתך לרכילות. לראות פלפל אדום גדל, מנבא עבורך בן זוג חסכן ובלתי תלוי במדינת הנישואין. כדי לראות ערימות של תרמילי פלפל אדום, מסמל שתשמור באגרסיביות על זכויותיך. כדי לטחון פלפל שחור, מציין כי אתה תהיה קורבן על ידי חבלות של גברים או נשים גאוניים. לראות את זה ביציעים על השולחן, מבשר תוכחות או מריבות חריפות. כדי שאישה צעירה תשים את זה על האוכל שלה, מנבא שהיא תתעתה על ידי חברותיה….

לראות פלפל בחלום מעיד שעליכם להכניס מעט יותר תבלין ומגוון בחייכם.

(ראה פלפל)

מכריז על אכזבות בסביבה המשפחתית והמקצועית שלנו.

חלום הנענע מסמל היבט באישיותך שמרגיש ~חיובי~ מבעבר. זה עשוי לשקף רגשות של עליונות חדשה או מודעות לכך שמשהו השתפר. מצבים שמאפשרים לך לדעת משהו טוב יותר מבעבר. החלום על ממתק מנטה מסמל תחושות נעימות לגבי עצמך ~חיובי~. זה מרגיש טוב לדעת טוב יותר מכם או ממישהו השתפר בדרך כלשהי. דוגמא: אדם חלם על אור ירוק נענע מתוק לאחר שגילה תרופה לבעיה בריאותית ארוכת שנים. סוכריות מנטה ייצגו את השקפתו החיובית לשיפור בריאותו….

מכריז על רגשות עזים כאשר אנו מנסים לפתור איזשהו מפעל לא בטוח.

זה מעיד על רצון לא מודע לחופש גדול יותר ולשבירת קשרים עם מה שמונע מאיתנו ליהנות מהנאות החיים. אם המשקאות הם באיכות וטעם טובים, פירוש הדבר שהאפשרויות של חוויה מתוקה ונעימה הן גבוהות יותר. אם האיכות גרועה, הרי שהחוויה תשאיר זיכרון רע….

(ראה שתייה).

החלום עם הרוטב החם מסמל את הסיכון שהופך את חייך או המצב למעניין יותר.

לחלום על רכישת משקאות חריפים, מציין גזילה אנוכית של רכוש עליו אין לך שום תביעה משפטית אם אתה מוכר אותו, תבקר ביקורת על חסד חסר. כדי לשתות כמה, תגיע לחזקת עושר מוטלת בספק, אך נדיבותך תמשוך סביבך חברים שוחקים, ונשים יבקשו להיכנס ולהחזיק אותך. לראות משקאות חריפים בחביות, מציין שגשוג, אך נטייה שלילית להנעים את הבית. אם בבקבוקים, הון יופיע בצורה מוחשית מאוד. לאישה שחולמת לטפל, או לשתות משקאות חריפים, מנבא עבורה קיום בוהמי משמח. היא תהיה טובת לב אך רדודה. כדי לטפל באחרים, היא תהיה נדיבה כלפי יריבים, ואדישותם של אוהבים או בעלה לא תקזז ברצינות את הנאותיה או שביעות רצונה….

…(בית מרחץ | מים רותחים | פלפל חריף | חריף) אכילת אוכל חם, או שתיית משקה חם בחלום עשויה לייצג רווחים מפרכים, או שפע שהופך לנטל. זה עשוי לייצג גם רווחים שלא כדין, רווחים בלתי חוקיים, הפסדים או הפסד כל ברכה שאולי טמונה במעשיו. שטיפת אדם שנפטר במים רותחים בחלום פירושה שהוא נועד לאש גיהינום….

…החלום על כיד מסמל שינויים או הפסדים קבועים שאתה מרגיש טוב איתם שלא תצטרך לעזוב לנצח. מרגיש טוב, לשמור על זיכרון או רעיון בלתי אפשרי ברוח. זה יכול להיות גם ייצוג לזכור כמה טובות היו תקוות או תוכניות כושלות שלך. לחלופין, אתה או מישהו אחר עשויים לעבור שינוי קשה והתנגדות לעבר בכל דרך שהם יכולים. החלום על תוכנו של כד שאינו אפר, משקף את האופן בו אתם בוחרים לשמור על רוחו של משהו שאבד בחיים. דוגמה: אישה חלמה לחפור קבר כדי למצוא כד עם פלפל. היא הרגישה טוב עם הפלפל. בחיים היא דנה באוהבי האהבה האמיתיים של אהוב מת לאחר זמן מה שלא עשתה זאת. היא חשה שדיון בחייה היה דבר טוב להחזיק את רוחה בחיים, בזמן שהוויכוח התמתן….

…(מצוקות | קרב | זיהום) בחלום, לראות ענן עשן כבד מעל עיירה מייצגת אסון מאלוהים יתברך או עונש חריף של שליט. עם זאת, אם אדם רואה עשן יוצא מביתו בחלום, פירושו שהוא יובא באשמתו, או שהוא ייפגע ממחלה קשה, פציעה או חום שייווצרו מעבודתו או ממקום עבודתו. לאחר מכן הוא יתאושש ממחלתו, יחזיר את היד על העליונה ויסובב את העניינים. אם העשן נגרם משריפה או עולה להתפשט מתחת לסיר בישול בחלום, זה אומר שמחה לאחר מצוקה ושגשוג אחרי עוני. אם לעשן אין ריח בוער בחלום, פירושו מעשה זוועה או חוויה מכוערת שלאחריה תיחשף חשיפה והשמצה. אם אדם רואה את עצמו מוצל תחת ענן עשן בחלום, זה אומר שהוא יסבול מחום גבוה. אם אדם סובל מחום העשן בחלום, זה אומר קשיים ומצוקה. אם רואים ענני עשן מתאספים מעל הגבעות בחלום, פירוש הדבר כי פחד גדול יפול על תושבי היישוב ההוא. אם העשן לא נגרם משריפה בחלום, הוא מייצג את הצבת הצבא אם כי לא תתרחש מלחמה. עם זאת, ההשפעה של פחד כזה תשפיע על כולם. אם העשן גורם נזק לאנשים ומשפיע על הכוונת שלהם או מגביל את ראייתם בחלום, זה אומר אי צדק, דיכאון, מצוקות, כאבים וסבל מעונש אלוהי על חטאי האנשים. עשן בחלום פירושו גם חדשות מהכיוון ממנו הוא מגיע. (ראו גם עשן | ניצוצות)…

…החלום על נשק או כוח הטפה מסמל את היכולת לשמור על מאמץ על סיטואציה ממוקדת. זה יכול להיות גם ייצוג של היכולת לשמור בקלות על אנשים רבים או בעיות בשליטה קבועה. באופן שלילי, אקדח ציפורניים יכול לייצג גישה ידנית כבדה כדי למנוע מאדם או מצב לצאת משליטה. מעבר יתר על המידה או סיכון של מעבר לים מונע שינוי. דוגמא: אדם שחלם לירות באקדח מסמר. בחיים האמיתיים הוא שלח דוא~ל חריף מאוד לשני קרובי משפחה שלא כיבדו אותו על גבו כדי לגרום להם להפסיק. אקדח הציפורן משקף את הקלות בה פגע במשפחתו….

…(חוט חוט | סליל | חוט) לפנסיונרים, לראות כדור חוט בחלום מסמל עלייה בהטבותיו או קבלת הכנסה נוספת. כדור חוט בחלום מייצג גם עובד חריף, עובד, צעיר אינטליגנטי וצעיר קשה, או שזה יכול להיות אריכות ימים. (ראה גם סליל | פתיל)…

…עבור אישה צעירה החולמת לראות את דודתה, מציין שהיא תקבל חוסר אמון חריף על פעולה כלשהי, שתגרום לה מצוקה רבה. אם קרוב משפחה זה נראה מחויך ומאושר, הבדל קל יפנה את מקומו להנאה….

…אם אתה חולם על התבלין, החלום הזה מעיד על הצורך בשינויים בחייך. אולי אתה צריך לעשות כמה הבדלים בחייך כדי שיהיה קצת יותר חריף….

…המרק קשור למקום החם, שבו האדם מרגיש בטוח ומוגן. חשוב מאוד לדעת איזה סוג מרק חלמת עליו, שכן כתוב יותר על אישיותו של החולם הוא חם או חריף וכן הלאה….

…חלום השיער הדוקרני מסמל הלך רוח מרדני, חריף, עמיד או חסר רגישות לחוקים או אמונות. זה יכול להיות גם הייצוג שלך או של מישהו שעובר על הכללים, להיות מרושע או קשה בכוונה….

…החלום על משהו שטעום חריף מסמל שינוי או מגוון בחיים. להתנסות או לנסות משהו אחר. הוספת התרגשות, גירוי או עשיית משהו יותר מעניין. נעימות. התבוננות במצב או מערכת יחסים מנקודת מבט אחרת….