…(להתענג) פירות כבושים בחלום פירושם כופר, שחיתות, חיקוי אנשים רעים, בזבוז כספיו של מישהו בצורה שטותית או הפרת ההבטחה. כבישת פירות בחרדל בחלום פירושו לדבר את האמת בזמן לא מתאים, או לדבר את האמת ואז להיפגש עם דחייה. (ראו גם חמוצים | שימורים)…

חמוצים בחלום מסמנים סכסוכים, מצוקה ויריבות. אכילת חמוצים בחלום פירושה מצוקה. לראות חמוצים ולא לגעת בהם בחלום פירושו הפסדים כספיים. הכנת חמוצים בחלום מייצגת מישהו הסובל ממחלות רבות וממחלות קשות. (ראו גם חמוצים מפרי | גרקינס | שימורים)…

החלום על מלפפון חמוץ מסמל מצבים או בעיות שאינן מעניינות. אדם או סיטואציה שמשעממים או לא עושים כלום. משהו בחיים שלך שלא מצחיק. החלום לאכול מלפפון מסמל דברים חדשים או מעניינים שקורים….

…חולמת על חמוצים, מציינת שתעקוב אחר עיסוקים חסרי ערך אם אינך מצליח לקרוא לעזרתך אנרגיה ושיפוט. לאישה צעירה החולמת על אכילת חמוצים, מנבא קריירה שאפתנית. חולמת על חמוצים, מציינת מצוקה באהבה, אך ניצחון אחרון. לאישה צעירה שחולמת שהיא אוכלת אותם, או שהיא רעבה אליהם, מנבא שהיא תמצא יריבים רבים, ותתגבר עליה אלא אם כן תיזהר מענייניה הפרטיים. חמוצים טמאים, מעידים על אירוסים מאכזבים ומריבות אהבה….

חולם ולראות מלפפון חמוץ מוסבר כחלום בעל סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה הוא חרדה, פחד או הבנה שלבעיות. לחלופין, ניתן לראות מלפפון חמוץ כסמל לאיבר המין. מסרים מיניים מהתת מודע מוסווים בדרך כלל בסמלים….

…חולם על צנצנות ריקות, מציין התרוששות ומצוקה. כדי לראות אותם מלאים, תצליח. אם אתה קונה צנצנות, ההצלחה שלך תהיה מסוכנת והנטל שלך יהיה כבד. לראות צנצנות שבורות, מחלה מצוקה או אכזבה עמוקה מחכים לכם….

…(מלפפון | חמוצים קטנים) גרקינס בחלום מייצג בן שנראה כמו אביו ואמו ומתנהג כמוהם. (ראו גם חמוצים | שימורים)…

…עצם השימור בחלום פירושו מצוקות, מצוקה או שזה יכול לייצג את החזר החובות של האדם. (ראו גם חמוצים פירות | גרקינס | חמוצים)…

…זה לא מבשר טוב לחלום על מכות על ידי אדם זועם | צנצנות משפחתיות ומחלוקת מסומנות. כדי להרביץ לילד, יתרון לא שלילי נוצל על ידי אחר | אולי הנטייה תהיה לטפל באכזריות בילד….

…לחלום לארח משתה ולבקבוק פקקים לשרת אנשים רמזים שבקרוב החולם ייהנה מהטבות שישפרו את מצבו הכלכלי והחברתי. לחלום על פתיחת צנצנות או בקבוקי תרופות עולה כי החולם מאבד אנרגיה, מה שמרמז על מחלה. לחלום על פקק חכה שצף במים מעיד על הצלחות נקיות ושקטות בקרבת מקום. כאשר המים מלוכלכים וגרועים יותר אם הם נסערים, הדבר מעיד על כך שאנשים חסרי מצפון ייצרו מחלות ומטרדות שונות, אולי באמצעות סחיטה. לחלום על בקבוקי שעם מעיד שהחולם מטפל היטב בכל ענייניו. אישה צעירה שחולמת על חשיפת פקקי שמפניה, רומזת כי בקרוב תפנה אליה מאהב בעל מעמד כלכלי טוב, אך תטיל ספק במוניטין של החולם. החלום הזה הוא אזהרה. לחלום על חולץ פקקים מרמז על חוסר שביעות רצון ממה שמסביב לחולם, או ששום דבר לא משמח ולא מספק את החולם, מה שיוצר בעיות חברתיות או משפחתיות. אם חולץ הפקקים נשבר בעת השימוש בו, זו אזהרה לחולם לשנות את דרכו להיות, או שהבעיות יחמירו….

…לחלום על כלים, כמו סירים, אמבטיות, צנצנות או אגרטלים, הוא סימן טוב ובדרך כלל מבשר את רווחת המשפחה ואת השמחות המשותפות לחברים. אם במהלך החלום הכלי נשבר, זה אומר סכסוכים….

…כדי לראות צנצנות מלאות, זה מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. פירושו של חלום זה לפגוש חברים. לראות את הצנצנות הריקות בתהליך החלום, זה יכול להיות הסמליות של המוזרות מצד חברים, עקב התנהלותם. כדי לראות את הצנצנות השבורות, זה מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה היא מחלה וכישלונות בשוק העבודה….

…אכילת אגסים ירוקים או חמוצים מעידה על פרידה, גירושין או משפחה רחוקה. הבשלת אגסים בחלום מעידה על שמחות והנאות לא צפויות….

…(מלפפון גדול | מלפפון נחש | מלפפון גמירה) בחלום, מלפפונים מייצגים מצוקה ועצב. אם אדם אוכל מלפפון בחלומו, פירושו שהוא ישאף למשהו אך במתח רב עליו ובעיקר אם הוא רואה מלפפונים צהובים. אם אשתו של אחד בהריון והוא רואה מלפפונים בחלומו, זה אומר שהיא תוליד בת. אם מציעים לו מלפפונים כמתנה בחלומו, זה אומר הטבות בטווח הרחוק. (ראו גם חמוצים | מלפפון נחש)…

…אם אדם חולה חולם לדהור על סוס דרך יערות, מצבו עלול להחמיר. אם המטופל דוהר בעיר, הוא / הוא ירפא בן. רכיבה על סוסים מעידה על הצלחה ושגשוג. נפילה מסוס מצביעה על הפסדים. אם הסוס אוכף אבל אף אחד לא רוכב עליו, זה מסמל מפגש נשים. מכירת סוס מזהירה מפני אובדן רכוש. להעניש סוס, האשמות שווא. כשרואים את זה נעליים, עלינו להתכונן לטיול. נותן להם את האוכל הראוי שלהם, את העושר. אם לסוס יש זנב ארוך מאוד, אנחנו יכולים לסמוך על החברים שלנו. אם הסוס לבן זה מבשר חדשות טובות. סוס שחור מסמל בעיות. סוס מפרץ מעיד על כבוד. סוס חמוצים מנבא על קשיים. סוס אפור מציין לגבי המכשולים….

…להוכיח משהו רע בחלום מסמל תחושה לא נעימה לגבי החלטה, מצב או מערכת יחסים. יתכן שלא תאהב איך שמשהו עובד או הפך. משהו בחיים שלך לא מעניין אותך או מאכזב אותך. יתכן שתרצה לשקול מחדש את האפשרויות שלך. לחיפוש טעמים ספציפיים, חמוצים, מתוקים, מלוחים או חריפים….

…(בור מים | מיכל | אחסון | מים-מים) בחלום, כל סוג הכד מתפרש אחרת. כיד גדול מייצג זונה. בחלום, בור מים או כל צנצנת חרוטית גדולה העשויה מחימר נקבובי ומשמש לאגירת מים מייצגת מטפלת, אפוטרופוס או אוצר, ראש משק הבית, הכספת שלו או החנות שלו. אם הכד נראה בתוך בית בחלום, הוא מייצג אישה עשירה שתמיד בצער. אם הוא מחובר לגלגל מים בחלום, הוא מייצג אדם עשיר הנושא אחריות כבדה ומבזבז את כספו על דרך האל. עור מים בחלום מייצג אישה צנועה. שתייה מעורק מים בחלום פירושה קבלת כסף או הטבות מאישה כזו. אם מישהו רואה את עצמו שואב מים ממכל אחסון ואז שופך אותם לכד בחלום, זה אומר שהוא ינצל אישה כזו. כד יין בחלום פירושו לגלות אוצר. אם אדם רואה בחלום כד שמכיל חומץ, הוא מייצג אדם אדוק וירא שמים. אם הוא אוגר חמאה או גהי ​​לבישול בחלום, הוא מייצג אדם עשיר שמסתיר את עושרו. אם היא מאחסנת חמוצים בחלום, זה מציין אדם חולה. אם כיד נופל מידיו ונשבר בחלום, פירושו גירושין. (ראו גם Pitcher)…

…החלום להיות במטע התפוזים שיהיה מוכן לקציר בקרוב מעיד על כך שהחולם יהנה בקרוב מהצלחה רצויה. לחלום על אכילת תפוזים חמוצים הוא סמל לתקלות וכישלונות שמתקרבים, כולל מצבים או מחלות משלהם במשפחה או חברים קרובים, עסקים מצערים או תסכולים במערכות יחסים. אבל אם התפוז מתוק וטעים, זה אומר ההפך….

…בחלום, תפוחים מייצגים ילדים יפים. תפוח בחלום מציין גם נחישות ורצונו הטוב של האדם. עבור מלך, תפוחים בחלום מייצגים את ממלכתו. לסוחר הם מייצגים את סחורתו, ולחקלאי הם מייצגים את היבול שלו. כניסה של תפוחים בחלום פירושה נחישות. אכילת תפוח מתוק בחלום פירושה רווחים כדין, ואילו אכילת תפוח טעים חמוץ פירושה רכישת רווחים לא חוקיים. תפוחים חמוצים בחלום פירושם חלוקה וכאבים, ואילו העץ שלה מייצג צורה. אם מלך זורק תפוח על אחד מנושאיו בחלום, פירושו חדשות טובות או השגת יעדיו. נטיעת עץ תפוח בחלום פירושה אימוץ או טיפול יתום. עץ תפוח בחלום מייצג אדם טוב ומאמין המשרת ומועיל לקהילה שלו. אכילת תפוח בחלום פירושה גם להרוויח שאנשים לא יכולים לראות. ליטוף תפוח בחלום פירושו כסף שמרוויחים באמצעות אדם מכובד. ספירת תפוחים בחלום פירושה ספירת כסף. להריח תפוח בתוך מסגד בחלום פירושו להתחתן. אם אישה רואה את עצמה מריחה תפוח במהלך קבלת פנים בחלום, פירוש הדבר התנהגות לא נכונה וחלחול החטא. אם היא רואה את עצמה אוכלת תפוח במקום ידוע בחלום, זה אומר שהיא תוליד בן נאה. לנשוך על תפוח בחלום פירושו לספק את הרצונות המיניים של האדם או להיות אובססיבי מינית. (ראו גם קוסם)…