(ראה בקרת הריון)

הקונדום בחלום מראה את ההגנה בה אתה משתמש כדי להגן על עצמך מהבלתי צפוי. החלום יכול להעיד על הפחד האמיתי מללדת ילדים ואחריות המגיעה איתם. הקונדום יכול גם להצביע על הפחד ממחלה שתוכלו לקבל אם מקיימים יחסי מין לא מוגנים. קונדומים עשויים להראות גם את היעדר יחסי המין בחייכם, מה שגורם לכם להרגיש עצובים וכועסים. אולי אתה צריך לשחרר את המתח שאתה מחזיק מזה זמן. אם אתה או בן / ת הזוג השתמשת בקונדום, אז הוא מפרסם לגבי ההגנה של אותו אדם מסוים….

ראו את המשמעות של קונדום

חלום הקונדום מסמל דפוסי חשיבה שהם פרודוקטיביים נגד יעדים, יעדים או השגת מה שאתה רוצה. זה יכול להיות טוב או רע, תלוי מי מקיים יחסי מין בחלום ואילו תכונות הם מסמלים בך. באופן חיובי, הקונדום יכול לשקף את הניסיונות שלך להימנע מכאב רגשי. באופן שלילי, קונדומים יכולים לייצג דפוסי חשיבה שליליים שמעכבים אותך. מכיוון שמין חלומי הוא בדרך כלל סמל למיזוג תכונות אישיות שיוצרות חוויות חיים, קונדום מסמל משהו שאתה חושב או עושה שמונע את זה לקרות….

(קונדום | אמצעי מניעה | דיאפרגמה) שימוש באמצעי מניעה בחלום פירושו לזרוק את כספו של מישהו לנקז, לבזבז את העושר של האדם, לשלול את ילדיו של האדם מהירושה הלגיטימית שלהם. השימוש באמצעי מניעה בחלום מסמל גם הזדמנות מתפקידו או הפסד בבחירות, גירושין מאשתו או שינוי סחרו….

ראו את המשמעות של קונדום