…החלום של גרזן קרב מסמל את היחס הסותר שהוא קר, אדיש ובוטה להחריד. לדאוג לדעת שאתה הולך להיות אידיוט למישהו. פתחו את הדיון על כמה אתם מתכוונים להיות דומיננטיים שלא ברורה. אנשים אחרים שלא אכפת לך מכל דבר אחר מלבד להפוך אותם למפסידים הם מפחידים. סכסוך בחיים שלך שאוהב להיות בלגן, רע או הרסני עם רכוש אחר. באופן שלילי, גרזן קרב יכול לשקף גישה שאוהבת להיות האויב הגרוע ביותר של מישהו אחר. מרגיש טוב לקחת דברים מאחרים בכוח אמיץ. מנצלים לדבר עם מישהו כאילו הוא זבל. להפחיד אנשים שלעולם לא אכפת לך מהרגשות שלהם לעולם….

…חולמים על חרבות, מעיד על תקיפות וסקרנותו של החולם. זה גם סימן לפחד שגורם לך, במיוחד לאבד את הכוח, להשפיע על אחרים….

…(קרב | תחרות | תחרות | נישואין) בחלום, דו קרב מסמל כוח או סכסוך עם מישהו או הפרעה, פיזור או קטטה. דו קרב עם נשק בחלום פירושו נישואין עם מי שדמותו דומה בפירושים לכלי הנשק שהוא נושא את חלומו. חבישת חימוש במהלך דו קרב בחלום פירושה נישואין לאדם עשיר אך מתעתע, שכן חלק מגוף האדם מכוסה במהלך הקרב. דו קרב עם חרבות בחלום פירושו כבוד. נפנוף חרב במהלך דו קרב בחלום פירושו להתפרסם בתחום. (ראו גם נישואין | חרב)…

בחלום, שדה קרב מייצג פעולות, הישגים, פעילויות, הגשמות, הצלחה, ניצחון, התרעה לילדים או הכשרתם להפוך לחיילים מקצועיים.

…בדרך כלל ביטוי של חוסר ביטחון, פחד מהסכנה או תחושת פורענות. פעמים אחרות זה משקף את הרצון לחופש מהדיכוי איננו יכולים לסבול יותר, אך אם מדובר בתגרה הוא מסמל קונפליקטים פנימיים. לא משנה מה תוצאת הקרב (מריבה, מלחמה, לינץ ', קרב, טורניר) זה מה שיקרה במציאות….

קרב מסמל חתירה עם קשיים, אך ניצחון סופי על אותו דבר. אם אתה מובס בקרב, זה מציין שעסקאות רעות שנעשו על ידי אחרים יפגעו בסיכויים שלך לטובה….

…החלום של מטוס קרב מסמל תוכנית או פרויקט לפעולה הגנתית. מאמץ או קמפיין ~לבטל~, מישהו שמפריע לחופש או לעצמאות שלך. מרגיש איום על חשיבתך החופשית. דוגמא: אדם חלם לראות לוחם סילון ממריא ומתכונן להפציץ מישהו. בחיים האמיתיים, חשבון הפרסום המקושר שלו באינטרנט נפרץ, והוא ניסה להוכיח את זהותו בפני המפרסם כדי לשחזר את חשבונו הפרוץ. מטוס הקרב שיקף את מאמציו לבטל את הגניבה על ידי האקרים ששוחחו עם החברה וניסו להציג הוכחה לזהותם להחזרת הכסף וכספי העסקים….

…לחלום על קרב תמיד מעיד על קשיים, בעיות חמורות, קרבות וכו '. לכן לחלום שאתה בקרב מרמז שכל התוכניות והרצונות שיש לך יעמדו בפני נסיגות רבות, מה שאומר שלא תהיה לך אפשרות להצלחה . כאשר בחלום, הצד שמנצח בקרב הוא הצד של החולם, פירושו הכרזה על הצלחות קרובות פחות או יותר. לחלום על נשים בקרב מצביע על שפע של רכילות, שמועות, לשון הרע וכו '….

ראו את המשמעות של משחק קלפים

לחלום לפגוע בחרב בחרם פירושו שתתגבר על הבעיות שרודפות אותך, מנצח על אויביך. להיפגע מחרב משמעו סכנת תאונה….

החלום על חרב מסמל כוח, כוח או כוח רצון. זה מסמל את היכולת להתמיד מול האופוזיציה, או להישאר תחרותיים. בין אם אתה רואה אדם רע או רע בחלום עם חרב מסמל את כוחו של פן שלילי באישיותך, אויב או מצב רע. ראיית חרב שבורה מסמלת איבוד כוח, כוח או כוח רצון. ניתן לראות אדם רע או רע עם חרב שבורה המסמלת ניצחון על דפוסי חשיבה שליליים או מצב שלילי….

…לחלום על עדים לקרב או מלחמה מעיד על עיכוב לומר איזו פעולה לנקוט רגשית, בעבודה או בעסקים, שתייצר הפסדים. חלום זה הוא אזהרה כי יש להבין את המציאות לפני נקיטת פעולה. כשאישה חולמת על שניים או יותר גברים שנלחמים, זה מצביע על כך שהיא לא החליטה מי הוא האיש של חלומותיה וגם עם מי היא רוצה להתחתן, מה שייצור בעיות….

…זה מעיד על עוול כלפינו. אם אנו מנצחים את אויבינו, זה מבשר את ההכרה בזכויותינו. אם נאבד את הקרב, נסבול מהשפלות. אם אנו פצועים, סבל מוסרי….

…לחלום לאתגר מישהו לדו קרב, או אפילו לקרב, עולה כי החולם מסתבך בעניינים שיגרמו לו לאבד יוקרה. לחלום לקבל אתגרים מכל סוג שהוא, עולה כי הבעיות כבר ידועות ושתהיה מוכן להתמודד איתן….

…אם זה אנחנו שנלחמים בדו קרב, זה מכריז על ויכוח עם בן / בת זוג או חברים. אם אנו עדים לאחד זה חברינו או קרובי המשפחה שלנו יתווכחו זה עם זה….

בחלום פירושו של משחק התאבקות הוא סכסוך בין שני אנשים, גם אם זה היה בין גבר לאריה. מעמדו של המנצח בחלום הוא תמיד טוב יותר מזה של המפסיד. אם ההתמודדות היא בין שני גברים, אז מי שמאתגר בחלום יהיה המפסיד בערנות. (ראו גם היאבקות)…

(ראה מצודה)

…לחלום שאתה נלחם בדו קרב פירושו קונפליקטים פנימיים בין הצד הרגשי והרציונלי שלך. בדו קרב הזה בתוכך אתה אמור למצוא אמצעי שמח בין שני הקצוות האלה. זה מגביל אותך לראות יותר משחור לבן בכל הסובבים אותך….

…החלום על הימצאות בשדה הקרב מסמל סכסוך גדול שמתרחש בחייכם המעירים. בקרב. זה עשוי לשקף מצב חדש, בעיה חדשה או מערכת יחסים חדשה שאתה מנסה לפתור ולכבוש….

…אם אתה חולם שאתה בשדה הקרב, משמעות הדבר היא סתירה שמתרחשת בזמנך. קחו בחשבון שהחלום עשוי להתייחס לעדכון שוב בעתיד. יש אפשרות לקשרים חדשים, משימות חדשות ויעדים לא ידועים. תצטרך לעבוד קשה אם תרצה לנצח ולהיות מנהיג המצב….

…לחלום שאתה רואה את הקרב מסמל עייפות. החלום הזה הוא אזהרה שאולי ניסית יותר מדי וכעת אתה מרגיש מוגזם. וודאו שתמצאו את הזמן להירגע ולהקל על כל עייפות. המחשבות שלך מאוד מבולבלות וקשה לך למצוא את הפיתרון הסביר. המשמעות האחרת כי ראיית הקרב מייצגת מיניות. אולי אתה מנסה להסתיר ולהסתיר את הרצונות המיניים שלך … או אולי אתה מביע אותם מעבר לגבולות….

…בחלום, קרב כלבים פירושו אהבה לעולם. (ראו גם כלב)…

(ראה אגרוף)

אם אתה רואה את זה ממרחק מסוים, זה אומר שאתה חולם לשנות את המצב שלך ולארגן אותו בדרך חדשה. אם אתה רואה את עצמך משתתף בלחימה או מתכונן אליו, זה יכול להיות שאתה עדיין מקבל מכות לפני הבגרות….

העתיד הבא שלך טומן בחובו התדיינות ואי נוחות.

…להיות באחד פירושו קרבות ובעיות סביבך….

…(להב | כוח | מגרד) בחלום, חרב מייצגת בן, מלך, שבט, שבט, חווה, נכס או אישה. אם חרב מתפרשת כעוצמה, פירוש הדבר חריצות, ואם היא מתפרשת כמילים פירושה בהירות הדיבור. אם זה מתפרש כאביו של אדם, אז זה מייצג את גאוותו של האב של בנו. אם חרבו של אדם שוקלת וכבדה ונגררת בקושי בחלום, פירוש הדבר מינוי שקשה לשאת, אם כי אחד יפיק ממנו תועלות. אם אחד מוסר לאשתו את הלהב בחלום, זה אומר שהיא תוולד בן. אם הוא מושיט לה את החרב המופעלת בחלום, זה אומר שהיא תוולד בת. חרב ברזל בחלום מייצגת בן. פירוש חרב אבראס בחלום פירושו בן עשיר. פירושו של חרב עופרת בחלום הוא בן גנאי. חרב עץ בחלום פירושה בן שהוא צבוע, וחרב מוכתמת בחלום מייצגת בן לא מושך. לשלוף את חרבו של אחד מנדנה בחלום יכול לייצג כמה מילים שאתה מוכן לומר. אם החרב מחודדת, בהירה ומבריקה בחלום, פירוש הדבר שמילותיו יהיו מתוקות ואמיתיות. אם הוא נראה חלוד או מוכתם בחלום, זה אומר שדבריו יהיו קשים ושקריים. אם החרב כבד בחלום, פירושו שהוא יגיד מילים שאפילו כבדות עליו לשאת. אם לחרב יש סדק בחלום, פירושו שדבריו יידחו, וכוונתו תרעום. אם חרבו של אחד נופלת על הרצפה בחלום, זה אומר שאדם יכול להתגרש מאשתו. אם נראה חרבו של האדם מונחת לצידו בחלום, פירושו שהוא איש סמכות. אם הלולאה או החגורה נשברת והחרב נופלת בחלום, פירוש הדבר אובדן הכוח של האדם. אם הגבעה נשברת בחלום, זה עשוי להיות אשתו של המוות. אם נותנים לאדם נדן בלי חרב בחלום, זה אומר שהוא ישמור על משהו באמון. אם ידית חרבו של אדם נשברת בחלום, פירוש הדבר שאחד, אביו, דודו או אמא שלו, ימותו בקרוב. אם הלהב נשבר בחלום, פירושו שמשרת אחד, או עוזר-עובד, עלול למות תוך זמן קצר. אם רואים חרבות מתעופפות באוויר בחלום, הן מייצגות מגיפה. חרב בחלום יכולה גם לייצג את כעסו של האדם, או את נסיבותיו הכספיות הדקות. בליעת חרב בחלום פירושה איסוף שלל המלחמה. אם חרב בולעת מישהו בחלום, פירושו שהוא נחש נחש. בחלום, נדן של חרב מייצג אישה. להכות מישהו בחרב בחלום פירושו להעליב אותו במילים קשות. לנדוד את חרבו של אדם בחלום פירושו נישואין. אם הלהב מפסיק לחתוך בחלום, פירושו שמילותיו של אדם לא ישאו במשקל. אם מישהו נפגע בחרב, ואם הוא מאבד את ידו, את רגלו או מקבל פצעים בחלום, פירושו שיש ויכוח המערב את אביו, בנו, או אחיו וכו ', תלוי באיזה גפה ואיזה חבר באדם משפחה שהיא מייצגת. אם ראשו של אדם מנותק בחרב בחלום, זה אומר שמי שקיבל את המכה ינצח את זה שערף אותו, או יקבל דרכו הטבות. אם גופו של אחד מפורק בחרב בחלום, פירושו שהוא עשוי לנסוע רחוק, או שאיבריו יתפזרו ברחבי הארץ. חרב בחלום מייצגת גם עושר, כוח או ידע. נפנוף חרב במהלך דו קרב בחלום פירושו להתפרסם בתחום או במקצועו. (ראו גם דו קרב | סכין)…

חרבות או חרבות מסמלות את האומץ והעוצמה. כשאנחנו רואים את זה באופן מלא, זה מאשר את הערך שלנו ומבטיח לנו כוח, ואם כבר יש לנו את זה, הצלחה ומעמד חברתי. אם ליד החרב יש מאזני משקל, זה מסמל את הצדק שתבצע באמצעות מעשים ומילים. אם בחלום שלנו ההתמקדות היא בסגירת החרב החרב הופכת לצלב. (צלב: אם אנו ממשיכים על החזה מזהיר אותנו מהצורך לשחזר את האמונות הפרימיטיביות שאנו משאירים מאחור. אם אנו רואים בשטח החלום הזה מודיע שהגיע הזמן לבחור בהחלט לאן לכוון את חיינו.) אם מה שבולט הוא הלהב בעל הפיפיות: אם הלהב חד ונוצץ, אז המילים שלנו ישכנעו. אם הוא לקוי או קצר, זה מגלה חוסר רהיטות. אם זה כבד ומסורבל, זה מצביע על כך שאנחנו מבטיחים את מה שאנחנו לא יכולים להגשים. בהקשר מיני ההובלה מייצגת גברים ונדן – נשים….

…(מקפץ | דחף) קרב שוורים או קרב עזים עם קרניים בחלום פירושו להתכונן למלחמה. זה יכול גם להיות הצטרפות לפסטיבל, מופע חדשנות או השתתפות בפעילויות חסרות תשומת לב. דחף מתנגש במישהו עם הראש בחלום פירושו מכות, מחלות או אסונות שישפיעו על שני הצדדים. אם דם זורם מראשיהם בגלל מכות כאלה בחלום, זה אומר ששניהם יסבלו מתוצאות והפסדים רעים. דחיפה כנגד מישהו עם הראש במהלך קטטה בחלום פירושה גם גאווה באבותיו….

…(כלוב | חפירת קבר | דו קרב | כלוב זהב | פנינה | מקלט | כלוב כסף) הנישואין בחלום מייצגים את השגחתו של האל יתברך והדאגה למשרתיו. נישואין בחלום פירושם גם מאסר, חבות, צער, מצוקה, דיכאון, נשיאת אחריות או מאמץ להשיג מעמד גבוה. אם אדם מתחתן עם אישה מוכרת בחלומו, זה אומר שהוא ישתדל לעמוד באחריותו הרגילה של בעל. אם אחד מתחתן עם אישה לא מוכרת, ואם הוא לא יכול היה לראות אותה בחלומו, זה מציין את התקרבות מותו, או שזה יכול להיות מעבר מבית ישן לבית חדש. אם אישה חולה רואה את עצמה מתחתנת לגבר שהיא לא מכירה או מכירה את שמו בחלום, פירוש הדבר שהיא עלולה למות ממחלתה. אם האיש שרואה את עצמו מתחתן בחלום כשיר, זה אומר שהוא ישיג משרה גבוהה או משרה מתאימה. אם טקס החתונה של האדם נערך עם עדים רק בחלום, זה אומר שהוא כרת ברית עם האל יתברך. אם הוא מבצע טקס חתונה מסורתי עם חגיגותיו וחגיגותיו בחלום, פירושו עבודה חדשה, או שזה יכול להיות רכישת תהילה, או להתפרסם בזכות המוניטין הטוב או האופי שלו. נישואים בחלום מתפרשים גם יחד עם סחר. אם אחד מתחתן עם אישה שמתה זמן קצר לאחר חתונתה בחלום, זה אומר שהוא יבצע עבודה שלא מרוויחה אותו מלבד עבודה קשה, עמל ומתח. אם אדם מתחתן עם נואף בחלום, זה אומר שהוא נואף. אם אדם מתחתן עם אישה מרושעת, תוקפנית או אישה שולטת בחלום, זה אומר שתנועותיו ייפגעו במגבלות שונות. אם אחד מתחתן עם אישה שנפטרה בחלום, פירוש הדבר שהוא יחיה פרויקט רווחי שנטש קודם לכן. אם גבר מציע את אמו בנישואין לאחד מחבריו בחלום, זה אומר שהוא ימכור את ביתו. אם אישה בהריון רואה את עצמה מתחתנת בחלום, זה אומר שהיא ילדה ילדה. אם היא רואה את עצמה בליל כלולותיה בחלום, פירוש הדבר שהיא תזכה לבן. אם אם שיש לה בן רואה את עצמה מתחתנת בחלום, זה אומר שהיא תתחתן עם בנה. באופן כללי, נישואין של אישה נשואה, או של אישה לא רצויה בחלום פירושו יתרונות. אם אישה מתחתנת עם גבר שנפטר בחלום, פירוש הדבר שהיא תאבד וירושש. אם גבר נשוי רואה את עצמו מתחתן עם אישה שנייה בחלום, זה אומר רווחים. להתחתן עם בתו של איש ידוע בחלום פירושו שגשוג. אם אישה חולה מתחתנת עם אדם בעל ידיעה בחלומה, זה אומר להתאושש ממחלתה. אם גבר רואה את עצמו מתחתן עם קרוב משפחה חי שנמצא במידת הסתרה המונע נישואים כאלה בחלום, פירושו שהוא ינתק את קשריו עם קרוב משפחה כזה, או עם משפחתה. אחרת, אם אותו קרוב משפחה כבר מת, זה אומר שהוא יצור קשר עם קרוביה הקרובים ויקיים איתם מערכת יחסים ידידותית. (ראו גם כלוב | דו קרב | מקלט | אשה | עול)…

קרב השוורים בחלומות יכול להצביע על המאבק שמתרחש בין נקודת מבט אחת לנקודת מבט אחרת. יכול להיות מצב שאתה מתקשה לבחור את התשובה הנכונה. קרב השוורים בחלומות יכול גם לייצג את הגוף ואת הנפש….

קרב בין אנשי חנית בחלום מייצג מכה של גורל, תקלה או אסון. הדרך להימנע מהתקלות כזו היא על ידי הוצאת כסף ומאמץ בדרכו של האל. קרב כזה יכול גם להיות פירושו התקפה על דתו של אדם, עונש, או ללעג לאמונה של אדם אחר, או דיבור חולה על צדיקים, או להיות סרקסטי בדת, או שזה יכול להיות הכפשות, לשון הרע, לבלבל מישהו, להשמיץ אותו, להאשים, או הצהרות לשון הרע נגד מישהו. אם מישהו רואה את עצמו דוקר מישהו עם חנית, חרב, רומז או עמדת עץ בחלום, זה אומר להצהיר או לפרסם הצהרות עלילות על מישהו, ובמקרה זה, הוא התוקף והוא אחראי למעשיו. , גם הוא יהיה נתון לאותו גורל. אם אחד דוקר, פצע או מאיים על מישהו עם כלי הנשק שלעיל, או אם הוא מכוון אותם כלפי האדם האחר אך לא תוקף אותו בחלום, זה אומר שהוא יתפתה להכפיש או להכפיש אותו, אז הוא למנוע את עצמו מלעשות זאת. אם רואים אנשים נלחמים עם חניתות בחלום, פירוש הדבר שמגפה תפגע במקום זה, או שזה יכול להיות עליית מחירים. אם רואים אותם מתמרדים נגד הממשלה בחלום, זה אומר שהמחירים יירדו….

…לחלום על תרנגול שעורב עם שחר מבשר טובות; זה מסמל את שמחת החיים, ללא קשר למכשולים שעלולים להיווצר. כאשר אדם יחיד, בין אם הוא זכר או נקבה, חולם שהוא או היא שומעים את עוררי התרנגול, זה מצביע על נישואים קרובים עם סיכוי כלכלי טוב מאוד. לחלום שאתה שומע עורב של תרנגול בלילה אינו טוב, מכיוון שהוא מכריז על עצב, צער או בעיות. לחלום על קרב תרנגולים מרמז על קשיים במשפחה שנגרמים על ידי אנוכיות, אי הבנות או סכסוכים בגלל אינטרסים כלכליים או חומריים, או בגידות. לחלום על תרנגול עורב יפה מכריז על הצלחה, קידום ועליית האחריות שלך בקרוב. לחלום על לחימה בתרנגולים זה חלום רע מכיוון שהוא מציע שהחולם יכול לחוות קרב כזה בחייו האמיתיים; המשמעות היא שהוא / היא עשויים להיות מעורבים בקשיים ובתביעות משפטיות….