…החלום על חיוך מסמל אותך או מישהו אחר שמרוצה או מרוצה ממצב. מרגיש טוב איך היה מצב. זה יכול להיות גם ייצוג של אישור או קבלה. מרגיש גמול או מרוצה מהתוצאה. ההרגשה שמצב הוא מושלם להפליא. החלום של אדם רשע מחייך יכול לייצג את הרגשות שלך לגבי הבעיות שלך או מבוכה פוטנציאלית להיות נעימה לאחרים. לחלופין, זה יכול לשקף את הרגשות שלך להסתפק בפגמים או בחולשה של מישהו אחר. החלום עם חיוך עצוב מסמל תחושות של העמדת חזית כדי להסתיר את רגשות האכזבה האמיתיים שלך. להשיג את מה שרצית בצורה שלא תרגיש נכון. יתכן שנאלצת להסתפק במשהו שאינו הבחירה הראשונה או במה שרצית אפילו בלי לרצות לחלוק את הרגשות האלה. החלום של חיוך מזויף עשוי לשקף רצון להימנע מכל דבר שלא נראה אטרקטיבי או מנצח לאחרים. אל תרצה שאחרים יחשבו שמשהו לא בסדר בכלל….

חיוך בחלום פירושו אושר ודבקות אמיתית בדת.

…לראות את עצמך מחייך בחלומות שלך הוא בדרך כלל סימן להבנה בקרב בני המשפחה שלך או החברים הקרובים שלך. זה תמיד סימן לסיפוק מהחיים עצמם ומהפרויקטים שמתקדמים קדימה. לחלום על עצמך לחייך ולהיות מאושר, מרושל וללא שום סיבה, פירושו שאתה לא שם לב לפעילות שלך. חיוך בין חברים פירושו שיש לך אמון בעתיד מבטיח ונעים במשפחה שלך, בחברה, בעסקים וכו '. עם זאת, אם משהו לא נעים קוטע את השמחה, המשמעות היא לעתים קרובות הפוכה ומצביעה על התקרבות לבעיות שיכולות לסיים הכל אתה נהנה….

הבנה מאושרת בקרב בני המשפחה או החברים.

אם חלמת לחייך, אז חלום כזה מציין שהאושר הגיע. זה יכול להיות גם אינדיקציה לכך שאתה מרוצה מהחיים שלך שאתה חי ברגע. קחו בחשבון שתעריכו את התועלת שעשיתם לאחרים. לחלופין, החלום עשוי להיות אינדיקציה למחקר שלך על האושר….

…לצחוק בחלום פירושו אושר ושמחה בערנות, למעט אם אחד מתפרץ עם סוס צחוק או נופל על גבו מצחוק בחלומו. אם כן, זה אומר לבכות. אם צחוקו של אחד בחלומו נגרם על ידי בדיחה, אז זה מציין את חוסר הכנות שלו. הדבר נכון גם לצחוק על ידי חיקוי בחלום שמשמעותו נפילה לחטא. גם צחוק בחלום יכול להיות צער בערנות. צחוק בחלום פירושו גם הוא כי אחד יקבל חדשות על בן נולד. אם הצחוק של האדם בחלום הוא עדין ורך כמו חיוך, אז זה מציין את אופיו הטוב ומשמעותו אושר, או שזה יכול לציין בדיוק את מה שהוא יראה בערנות. אם אדם רואה את האדמה צוחקת בחלום, פירושו יבול טוב בארץ ההיא. אם רואים אדם שנפטר צוחק בחלום, פירושו שהוא נמצא בגן העדן, ונהנה מברכות של להלן. צחוק בחלום מייצג גם קלילות ראש, קלות דעת וציפה. זה נכון במיוחד כאשר הוא מציין אנשים בעלי יכולת, או אנשים בעלי סמכות, שבהם צחוק בחלום יכול להיות פירושם לפיטורם מתפקידם. (ראו גם בכי | צחוק)…

…הפנים של האדם בחלום מייצגות את מצבו. אם הוא נראה עליז ונאה במבט בחלום, הוא מייצג בשורות שמחה, אושר וחיים טובים, אם כי אם הוא נראה אטום בחלום, המשמעות היא ההפך. באופן כללי פנים צהובות בחלום פירושן השפלה, בדידות, צביעות או מחלה. אם מאמין רואה את פניו צהובות בחלום, זה מציין את מסירותו ואת הפחד שלו מעוולה. צהבת הפנים בפנים בחלום יכולה להיות משמעותה גם אהבה. אם אדם אפריקני רואה את פניו לבנים בחלום, פירושו צביעות, חוצפה וחוסר בושה. אם קווקזי רואה את פניו שחורים בחלום, פירוש הדבר שלבו וכוונותיו טובים יותר ממה שאדם זר יכול לחשוב עליו. אם פניו של אדם נראים לבנים וגופו שחור בחלום, פירושו שהוא מראה הגינות ומסווה חוסר התאמה. אם אדם חסר שפם רואה שיער צומח מעבר לצידי שפתו העליונה בחלום, זה אומר שהוא נושא חובות מכבידים, או שהוא איבד את הכבוד. אם הפנים של מישהו נראים אחרת או חסרים חלק מהבהירות או היופי שלה בחלום, זה מציין מישהו שמתבדח בצורה מוגזמת, כיוון שהבדיחות המופרכות, ההילוליות או העליזות מצמצמים את הכבוד של האנשים. אם אין עור שמכסה את לחייו בחלום, זה אומר שהוא חי מלבקש מאחרים את צרכיו. פירושו של אבק המכסה את פניו בחלום פירושו חוסר במסירות הדתית של האדם. אם פניו או עיניו של האדם הופכים כחלחלים בחלום, זה אומר שהוא פושע בעיני האל. פנים אטומות בחלום מייצגות שקרן או מחדש. אם צבע הפנים הסומק או אדמדם עם כתמים לבנים בחלום, פירושו שמחה, אושר וחיים טובים. אם צדיק רואה את פניו מסמיקים בחלום, זה אומר שהוא מתבייש במשהו שעשה. אם פניו של אדם ספוגים זיעה בחלום, הם מייצגים את צניעותו ושמורתו. אם אדם זועף, ואם צבע פניו הופך לאדום בחלום, פירושו שהוא עלול לסבול ממצוקה או אובדן. לזייף את פניו של מישהו בחלום פירושו גם סבל לידו. אם אישה רואה את פניה מושחרים מפיח בחלום, פירוש הדבר הוא מות בעלה. אם היא רואה את עצמה מתאפרת וממשחת עצמה עם בושם בחלום, זה אומר חדשות טובות עבורה וגם עבור בעלה. חיוך ופנים עליזות בחלום מציינים אושר וצדקנות בין אם האדם חי או מת. יופי של פניה של אישה או של ילד בחלום פירושו ברכות. קיום של שני פרצופים בחלום פירושו סוף עגום ומצער, כי האל יתברך לא מסתכל על מישהו שיש לו שני פרצופים. אם מלומד רואה את עצמו בעל כמה פרצופים בחלום, פירושו שהוא מנצל את הידע שלו ביישומים שונים, או נותן לנושא מספר פרשנויות אפשריות. פרצוף זועף, פרצוף בוכה, פנים מצולקות או חושך הפנים של האדם בחלום פירושם גם אובדן עבודה, פחד, או שהם יכולים לייצג שקרן. אם עור פניו מתפצח בחלום, הוא מציין חוסר צניעות או היעדר בושה. מבט מגעיל על פניו בחלום פירושו תיעוב, ותיעוביות בחלום מייצגת פנים מגעילות. (ראו גם גוף '| Jesting)…