החלום של מסור שרשרת מסמל חוסר רצון, התעלמות מוחלטת מהרגשות, בלי חרטה או דאגה מועטה לתוצאות. המסור יכול לייצג גם חוסר רגישות מוחלט לרגשות אחרים. שטפי דם רשלניים. מסור ששימש מישהו אחר כדי לפגוע או להפחיד אותך מסמל את הרגשות שלך לגבי בעיה בחיים שלך שאינם רגישים לחלוטין לרגשות, לרצונות שלך או למצב החיים שלך. דוגמא: גבר חלם לראות גבר מפחיד בעל מסור שרשרת. בחיים האמיתיים השותף העסקי שלו דפק אותו לחלוטין והשאיר לו כלום כאילו זה לא משנה….

לראות מסור שרשרת בחלום שלך, זה מרמז על עצב ותחושה לא טובה לגבי משהו. מסורי המנוע עשויים להיות שסמל לשינויים דרסטיים עומד להתרחש. מצד שני, יתכן שיש הסבר אחר, מסור שרשרת יכול להתפרש כסמל למהירותך להבין סוגיות בחייך. האם אתה האדם שיכול להגיע ללב העניין במהירות? ניתן לראות את המסור כסמל גברי המייצג את הפאלוס. במקרה זה זה מתייחס לתשוקה המינית הנסתרת שלך ולתשוקות שלא מולאו….

…החיים שלנו מיוצגים והכל תלוי בנו. בנזין מייצג את יכולת האנרגיה שלנו. מסגרת המכונית מעידה על המראה החיצוני שלנו. ההגה מראה את יכולת השליטה. בלמים מייצגים את הרצון שלנו. מעגל חשמלי כמה אינטליגנציה אנחנו. פנסים מלמדים על יכולתנו לראות את העובדות. אם המכונית במצב טוב, זה אומר שאנחנו בטוחים. אם זה במצב גרוע, זה מייצג את הפחדים שלנו. אם אנו נוהגים ברכב לבד מעיד על רצון לעצמאות. אם ניסע בליווי, פעולות הנוסעים, כולל אותנו, יגלו את יחסנו לסובבים אותנו. אם אדם אחר נוהג, פירוש הדבר שאיננו אדונים לגורלנו….

…החלום על כסא חשמלי מסמל את הפוטנציאל להשפלה מוחלטת וכישלון תמידי. סימן שיכול להיות לכם אשמה ופחד שיכולים להיות השלכות מביכות. חשש להיות מופרך בגילוי המלא של כישלונם או טעויות לפני שהם מודרים לצמיתות בדרך כלשהי. החלום לראות מישהו שהתחשמל בכיסא החשמלי יכול לייצג אותך או מישהו אחר שהושפל לחלוטין, לפני שהודח, נכשל או גורש בגלל דבר שעשה לא בסדר….

…(נר | להבה | אור | לפיד) אם אישה בהריון רואה את עצמה סוחבת מנורה בחלום, פירוש הדבר שתזכה לבן. באשר לאדם חולה, מנורה מייצגת את חייו. אם המנורה מעוממת בחלום, פירוש הדבר הוא מותו. אם אדם רואה את עצמו מתקן מנורה בחלום, זה אומר שהוא יחלים ממחלה. מנורה עם סוללה חלשה או זרם חשמלי נמוך מייצגת בעיות בריאותיות עבור אישה בהריון. מנורה חזקה המאירה את כל הבית, מציינת צדק בבית זה. אם אחד מכבה את האור בביתו בחלום, זה מציין את אופיו החשדן של הבעלים, את צרותיו הכספיות, מותו, מות אב, אם, אשה, ילד או אדם חולה. אם רואים אדם חולה עולה לשמיים ונושא מנורה בחלום, פירושו החזרת נשמתו לאדונה. אם אדם שואב אור מהמנורה של מישהו אחר בחלום, זה אומר שהוא ירכוש ידע. כיבוי האור של מנורת שמן בחלום פירושו לנסות להסתיר את האמת על ידי התנגדות לעד אמת, ובכל זאת הוא לא יצליח לנצח את עניינו. נשיאת מנורה מוארת באור יום בחלום מייצגת אדם דתי וצדיק. הליכה עם מנורה במהלך הלילה בחלום פירושה שמירה על משמרת לילה ותפילות. אם אדם כזה הוא דתי מטבעו, אז זה מייצג יתרונות. אחרת זה אומר שהוא יראה פלאים. נשיאת מנורה בלילה בחלום פירושה גם תשובה מחטאיו. נשיאת מנורה, נר או לפיד לא מוארים בחלום פירושה הפסדים עסקיים, או בעיות במקום העבודה. אם רואים מנורה מלאה בשמן שלא נשרפת בחלום, פירושו צער ומצוקה. (ראו גם עמדת מנורה | Wick)…

…החלום על קבלת הלם חשמלי מסמל הפתעה או הלם לא נעימים לאגו. חוסר אמון עד כמה טעית או עד כמה הערכת מישהו. הבנה פתאומית שלמישהו יש יותר כוח ממה שחשבת שהוא עשה. החלום להיות המום ממשהו שאתה רואה או שומע מסמל התעוררות פתאומית או מודעות חדשה. אתה או מישהו אחר עשויים להיתקל בבעיות בהתאמה. הפתעה מוחלטת על ידי אירועים בלתי צפויים בחיים האמיתיים. יתכן שהערכתם באדם או בסיטואציה. משהו בחיים שלך הוא חסר משמעות. יתכן שאתה נבהל ממילים או פעולות של אדם. דוגמא: אישה חלמה להיות המומה לגלות שהיא נשדדה בזמן שהתקלחה. בחיים האמיתיים היא נפרדה מחבר שלה והתקשתה להסתגל לחיים שלא הייתה רגילה אליהם. דוגמה 2: אדם חלם להיות המום לגלות שהוא עומד למות. בחיים האמיתיים הוא הופתע להבין עד כמה הוא מבודד את עצמו מחבריו. הוא הרגיש שהוא על סף סיום החברויות האלה, אם לא היה נוקט בצעדים מיידיים כדי ליצור קשר. דוגמא 3: חלומה של אישה שהיא הזדעזעה למצוא את עצמה בחזייה ותחתונים. בחיים האמיתיים, ויכוח מאוד לא נוח יצא משום מקום בעבודה ואילץ אותה לקחת צד. היא מעולם לא ציפתה שמשהו כל כך לא נוח יתרחש….

…החיים שלנו מיוצגים והכל תלוי בנו. העובדה שמדובר ברכב מטען מעידה על כך שאיננו מתחילים בידיים ריקות. בנזין מייצג את יכולת האנרגיה שלנו. גוף, המראה החיצוני שלנו. יכולת בקרת ההגה. בלמים הם הרצון שלנו. מעגל חשמלי, אינטליגנציה. פנסים, יכולתנו לראות את העובדות. אם המשאית במצב טוב, זה אומר שאנחנו בטוחים. אם זה במצב גרוע, זה מייצג את הפחדים שלנו. אם אנחנו בודדים נוהגים במשאית, זה מעיד על רצון לעצמאות. אם ניסע בליווי, פעולות הנוסעים, כוללנו, יגלו מה היחס שלנו לסובבים אותנו. אם אדם אחר נוהג, המשמעות היא שאיננו אדונים לגורלנו….

…בין אם אתה חולם בהקשר כלשהו, ​​או שאתה רואה מעריץ, זה מתייחס לשינויים בחייך. זה יכול להיות גם הצורך שלך להירגע לאחר מצב טעון או מצב רגשי. אם חלמת ובחלום, ראית שאתה מאוור את עצמך או שמישהו מאוורר, זה מייצג את חוסר הביטחון העצמי שלך….

…המאוורר הוא סימן לפלרטט, תככים ובגידות קטנות. מאוורר משמש להפקת אוויר וכן לניצול האש, ובמובן זה להגברת שריפות פלרטוטים שטחיות וארעיות, כך עלינו לפרש את חלומות האוהדים. בחלומות אלו האדם המטפל במאוורר הוא האדם הנוטל יוזמה בעולם האמיתי. אם אנו מטפלים במאוורר אנו זזים ופועלים בחוסר רצינות, אם אנו מגבילים את עצמנו לראות כיצד מישהו אחר מטפל בכך שישנם אחרים שמעודדים אותנו והם אלו שרוצים תאריכי אהבה חשאיים….

…לראות אוהד בחלומות שלך, מציין חדשות נעימות והפתעות מחכות לך בעתיד הקרוב. לאישה צעירה שחולמת לאוורר את עצמה, או שמישהו מאוורר אותה, נותנת הבטחה להכרות חדשות ונעימות | אם היא תאבד מעריץ ותיק, היא תגלה שחברה חמה מתחילה להתעניין בנשים אחרות….

(ראה מאוורר)

(ראה מאוורר)

…החלום של מאוורר מקרר מסמל היבט בחיים שלך שמרגיע או הופך מצב רע לנוח יותר. הפחתת החומרה המעידה על המצב הרגשי הטעון ביותר. מרגיש בנוח לדעת שאתה לא צריך לדאוג למשהו שלילי שקורה. באופן שלילי, המאוורר יכול לשקף רגשות חיוביים לגבי דבר רע שקורה. החלום של מעריץ ידוענים מסמל אמונה חזקה במשהו / מישהו. איזשהו היבט של עצמך או סוג של מצב שאתה באמת אוהב מאוד. לחילופין, מעריץ יכול לשקף אנשים או סיטואציה בחיים שלך הגורמת לך להרגיש חשוב או מיוחד. תחושות לגבי האנשים שבחייך גאים בך, או גאים במשהו שעשית. שאל את עצמך אילו תכונות בולטות יותר בכל הנוגע לסלבריטאי המסוים וכיצד התכונות הללו יכולות לחול על חייך….

…בחלום, טחנת רוח מייצגת קטטה קשה בין שני אנשים, או בסופו של סכסוך גדול בין שני אנשים. טחנת רוח בחלום יכולה גם לייצג את העוזרים או הנציגים של מישהו, או שזה יכול להיות גשם. (ראה גם מאוורר | מיל)…

(ראה מאוורר)