…לחלום שאתה טס עפיפון, מציע שיש לך שאיפות ויעדים גדולים, אבל זה עדיין נשאר מבוסס. התמדה תתוגמל בסופו של דבר, לא משנה עד כמה קשה להיות המשימה הנוכחית שלך. לחילופין, זה סמלי לתודעה הרוחנית או לילדכם….

…(כל חרק קטן ויונק דם.) לראות באג בחלום פירושו להתמודד עם אויב חלש. אם באג קטן נכנס לגופו של אדם בחלום, זה אומר שאדם מסכן יבקר אותו כדי לקבל סיפוק נפשי כלשהו או לבקש תמיכה כלכלית קטנה. (ראה גם פרעוש)…

…בחלומות מכרות מתייחסים לכל האוצרות והעושר שטרם התגלה. לחלום מכרה זה סימן של עושר והטבות לעובד, איש עסקים או יזם. לחלום המדען שלי חלום מייצג תגליות מדעיות או יישומים חדשים של מדע. בעיני רופא, חלום מייצג גילוי או ריפוי של מחלה חדשה. בעיני פוליטיקאי זה מייסד מפלגה פוליטית….

…החלום על פשפש מרובה מסמל ביישנות או מופנמת. הרגשות שלך לגבי בעיה בחיים שלך שמקשה על הסביבה של אנשים אחרים. דוגמה: צעיר חלם על פשפש בוכה זוחל על זרועו. בחיים האמיתיים הוא היה ביישן מאוד עם נשים והתקשה לדבר איתם כשהיה סביבם….

…לראות חרקים זה מוסבר כחלום עם סמליות חשובה לחולם. משמעות החלום הזה עליכם להתגבר על מכשולים. ישנן בעיות וטרדות קלות שיש לטפל בהן. משהו או מישהו יכול להיות ~מעצבן~ או ~מציק~ לך. לחילופין, אומרים כי חרקים הם גם סימבוליים לדיוק, זריזות ורגישות. יתכן שתצטרך לארגן את מחשבותיך ולפתור את הערכים שלך. לפעמים הם נראים כשליחים אלוהיים….

…לחלום על חפירה באדמה כדי לחלץ פחם או מינרלים אחרים יש מסר סודי עבורך. החלום לראות את עצמך או מישהו אחר במכרה, פירושו שאתה מגיע לעומק או ליבת הבעיה או המצב. לחלופין, זה מציע שמשהו מתת המודע שלך עולה לפני השטח. החלום יכול להיות גם מטאפורה לטענה על מה שהוא ~שלי~….

תשלומים ופשרות כלכליות שבלתי נמנעים. סיכון לסבול מתאונה….

לחלום להיות במכרה, מציין כישלון בעניינים. להחזיק מכרה, מציין עושר עתידי. ראה מכרה פחם….

קיום אינטראקציה עם קרישנה בחלום מתפרש כסמל לרוחניות, חוכמה ואינטליגנציה. לראות בקרישנה, ​​כשאתה חולם, יש משמעות עמוקה והיא מחזיקה אהבה, תשוקה ותשוקה וידע רוחני אלוהי אלוהי….

…לחלום שאתה משחק שחמט או דמקה פירושו שתצטרך לעשות את המאמץ הגדול ביותר שלך ולעבור בחוכמה רבה כדי לפתור את הבעיה או הבעיות הרודפות אותך. אם אתה מכיר את היריב שלך, היזהר מההערות שלך כי זה סימן שאתה נלחם איתו. אם אינך מכיר את יריבך ורואה שאין לך אויבים, זה מצביע על מחלה אפשרית….

~הקוגר~ בחלום מסמל כוח, את ההיבטים הפרועים ביותר באישיותו, באלגנטיות וביופי שלו. לרוב החלום קשור לכישוריהם של נשים והשפעתם בעולם….

…לקיים אינטראקציה או למצוא או לראות את צלב הקרס, כשאתה חולם, יש משמעות של הרס וכישלון. צלב קרס נותר סימן לרעה ואכזריות. חלום כה רע הוא מכיוון שלעתים קרובות צלב הקרס נקשר לנאצים. לחילופין, צלב קרס כסמל לשמש יכול להיות תקומה רוחנית והתחלה חדשה במצבך הגופני….

לחלום על סיכות ומחטים הוא תחושה מוקדמת של חששות וקטטות.

חלום הצפע מעיד על השלום שהופרע.

…חולמים על בעל או אישה מבשר של אירועים טובים סביבך. חלום כזה הוא גם סימן לקשר מוצק וקבוע….

…אם אתה רואה את המגרש הכחול בחלום, אז זה אומר שיש לך הרבה ביטחון בעצמך. אולי אתה האדם היהיר מאוד. מצד שני, סורג כחול עשוי להציע לך להתבונן מקרוב בדברים שלא שמתם לב אליהם….

החלום בו ראית את התוכי מייצג חופש. למידע מפורט יותר אנא בדוק את המשמעות של תוכים….

חולם ולראות מרקט מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב שאולי הוא או היא חסינים או מוגנים מפני השליליות בחייו.

…אם אתה משתמש בסומק בחלום, החלום הזה מראה את התענוגות שתקבל מההתנהלות בחוסר יושר. אם אתה רואה את האדם האחר משתמש בסומק, זה אומר שאתה תערים על ידי אחרים מבלי שתבינו זאת. כדי לנקות את הסומק, זה מציין את הבושה שתסבלו, במיוחד אם זה לא יוצא נכון….

…אם אתה חולם לראות או לאכול קארי, החלום הזה מראה היבטים עדינים באישיותך. אולי אתה מתעצבן ומתעצבן מהר מדי. מצד שני, החלום מראה את החכמה, האינדיבידואליות והצנע שיש לך….

לנגן בס כשאתה חולם יש לזה את המשמעות הסמלית של חיים מאוזנים. נגינה עם הבס מציעה גם את פעימות הקצב והתשוקה. לשיר ברכות, כשאתה חולם, פירושו ריכוז ומוטיבציה. השירה מראה הכנה איתנה למה שמחכה לכם בעתיד….

…לחלום להיות במכרה פחם או לסוכנות ולראות כורים, מציין כי רשע כלשהו יביא את כוחו לנפילתך | אבל אם אתה חולם להחזיק מניות במכרה פחם, זה מציין את ההשקעה הבטוחה שלך בעסקה כלשהי. לאישה צעירה החולמת על כריית פחם, היא תציג אשתו של סוחר נדל~ן או רופא שיניים….

…אם החולם חלם לראות ביזון אז הוא מסמל היבטים פראיים, ראשוניים וחזקים בך. ההסבר הטוב ביותר לחלום זה קשור לחלום המשמעות של תאו. אנא הסתכל בזה ונסה לגלות יותר על החלום שלך….

כשאתה רואה פרידוט בחלום, אז החלום הזה מעיד על חברים אמיתיים ועל תקשורת נהדרת עם אחרים.

לחלום ולראות סיר הוא סמל חלומות דו משמעי. חלומות על זה יכולים לסמל את עמדותיך ואת עמדתך במצב מסוים. זה יכול לייצג גם ביקורת וכעס. אם הסיר עשוי זכוכית, הוא מייצג את הידיעה והמודע למצב מסוים. לחלום ולראות מחבת, כשאתה חולם, הם סימן מוזר לחלום שלך. סימן זה מעיד על מלאות באהבה. לחלופין, זה מציע שתצטרך להתחיל לקבל את תוצאות מעשיך. יתכן שמצאת את עצמך במצב בלתי נמנע….

…חולם ורואה פנדה מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב על זה אולי הוא או היא מתקשים להגיע לפשרה במצב ערות. עליכם למצוא מדיום שמח כך שכל הצדדים המעורבים יהיו מרוצים. לחילופין, זה סמלי לתכונות ילדותיות משלך או למשהו חמוד….

לחלום על או לראות בג'ינסנג חלומי, מייצג את הנגילות והחיים.

פרויקטים גדולים שיש להתחיל, חדשות טובות ומזל.

כשאתה רואה משהו סגלגל בחלום, אז החלום הזה קשור לנקבה ולכל היבטיו כמו פוריות, רחם ונרתיק. החלום מציין גם את השדות האנרגטיים של הרוחניות שלך….

…החלום של בית חולים הוא סמל חלומות דו משמעי. לחלום על בית חולים יכול לסמל בעיות עם בריאותך. אולי אתה צריך לרפא או לשפר את בריאותך הגופנית או הרגשית. אולי יש לך כמה הפרעות שזרקו אותך מגדרך. אתה צריך לחזור לשטף השגרה בחיי היומיום. לחילופין, חלום בית חולים מראה את אופיו האכפתי. אתה מודאג מקרובי משפחתך שעשויים להזדקק לעזרה רפואית….

בחלום לראות קרחון הוא מתפרש כהמלצת התת מודע לחולם לחשוב שאולי הוא או היא לא מנצלים את הפוטנציאל והחוזק המרבי שלו.

…אם אתה חולם על הצונאמי, חלום כזה מציין את הבלבול וחוסר הידיעה שמי שסובל. אולי אתה מנסה להשיג איזון כלשהו במצב בו אתה נמצא כרגע….

…בחלום לראות אוריולה, כשאתה חולם, זה סימן מוזר לחלום שלך. שלט זה מציין את השמש, את האור ואת האושר. זה יכול לציין את עונת הקיץ….